Off-Road Forum OFFMOTO.COM Off-Road Forum OFFMOTO.COM

Rychlé hledání

ENDURO - CROSS

ČTYŘKOLKY

MOTOTURISTIKA

Cestování (126)
Srazy (72)
Výlety (114)

MOTOSPORT :: ZÁVODY

INZERCE : Motocykly

INZERCE : Ostatní

REKLAMA

prodám svuj gas 300 racing

#1 02.04.2015 19:25:27

Filip - SANDOKAAN
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1818
Založená vlákna
Motorka: už sherco
Věk: 3*
1 3

prodám svuj gas 300 racing


v první řaděnapíšu že jsem to dal sem (ne do inzerce) aby mi sem klidne mohli kafrat ...a pokud to není opravdu problém tak budu rad když mi to moderator nehodí jinam(to je i důvod proc sem ten puvodni smazal - abych mohl vlozit fotky a mohly jste kecat)....

tak to napisu znovu...když sem to bral zleva i z prava motorka jde z domu ....mel sem ji v planu prodat nakonci teto sezony a proto sem si udelal go snad vseho co  na motce jde udeat protože sem chtěl rok odjezdit bez toho abych se v tom musel rypat během sezony...ale ted prodavam a s klidnym srdcem muzu rict ze je  v bezvadnym stavu - technicky a vzhledovo taky.....jestli někdo sledoval mou story tak ví že je tam udelanej kpl motor,tlumice, prepacko....plasty.....foto mozna napoví...jinak za tuto zimu jsem do ni sypl tak 30 ne ze by to bylo uplne potřeba ale..kdyz uz to bylo rozhozeny tak sem si vždy něco prikopil atd ....(když uz to delam a vlastne pro sebe tak proc to šidit.....

pokudby někdo něco chtěl dofotit nemam s tim problém...

koupil sem si nahradni koleno vyfuku a pokud bude normalni jednani (ja nikoho ojebat a nechci byt ojeban) dam ho k motu a ještě celkem slusnou predni pneu

cena 125000 si myslim že je ok

edit - nevim jak s tama mam smaznout tu oktavku takji tam necham:-)



http://www.offmoto.com/domains/offmoto.com/uploads/thumbs/3293_a.jpg http://www.offmoto.com/domains/offmoto.com/uploads/thumbs/3293_b.jpg http://www.offmoto.com/domains/offmoto.com/uploads/thumbs/3293_c.jpg url=http://www.offmoto.com/domains/offmoto.com/uploads/3293_e.jpg]http://www.offmoto.com/domains/offmoto.com/uploads/thumbs/3293_e.jpg[/url] http://www.offmoto.com/domains/offmoto.com/uploads/thumbs/3293_f.jpg http://www.offmoto.com/domains/offmoto.com/uploads/thumbs/3293_g.jpg http://www.offmoto.com/domains/offmoto.com/uploads/thumbs/3293_h.jpg
http://www.offmoto.com/domains/offmoto.com/uploads/thumbs/3293_i.jpg

Editoval Filip - SANDOKAAN (02.04.2015 19:30:15)

 offline 

 

#2 02.04.2015 20:02:34

DUTOHLAV
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 778
Založená vlákna
Motorka: KTM EXC 300
Věk: 45
Tel: jablečný
3 0

Re: prodám svuj gas 300 racing


Pěknej Gasík ano Taky jsem jednoho chvilku honil a musim říct že dobrá motorka.Jen bych napsal r.v. a najeté mth.Sedlo takhle bylo,nebo je snížené?Každopádně je hezkej.Co bude místo gase?

 offline 

 

#3 02.04.2015 20:23:13

Prochal11
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1461
Založená vlákna
Místo: Trhové Sviny
Motorka: Husaberg FE 450 Husqvarna TE 300 KTM 950 SER
Věk: 39
Tel: 774154754
5 3

Re: prodám svuj gas 300 racing


Asi je to možná mimo mísu,ale proč to vlastně prodáváš,do jakého stroje jdeš po gasovi,protože určitě neprodáváš protože s endurem končíš. Vrazit do go 30 tyček a prodávat není ČR ani jinde v modě,tak kápni božskou big_smile Koukal jsem na inzerce a ted je tam nějak moc nabídek Gasgase 300R r.v. 2013 proč to všichni po 1-2 letech ježdění prodávaj nechápu to,já kdyby jsem si koupil fungl novou motorku tak mi musí doma vydržet alespoň cca 4-5let minimálně.

Editoval Prochal11 (02.04.2015 20:23:56)


Kdo se bojí,nesmí do lesa :-)

 offline 

 

#4 02.04.2015 20:56:13

Filip - SANDOKAAN
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1818
Založená vlákna
Motorka: už sherco
Věk: 3*
1 3

Re: prodám svuj gas 300 racing


tak jen pro info rok je to 2013 200 mth najeto a mate pravdu planoval sem si ho nechat tuto sezonu a proto sem si ho opravavoval...ale at to beru jak to beru tento rok proste jezdit nebudu....finance jedinej důvod ne  ne  ne  ne  ne  ne  :ne:takze tento rok nebude zadne enduro....další moto bude nejspis priste asi zase gas....ktm sou proste prestrelene cenove.... a pproste kdybch si ho rok nechalstat doma tak bych to nevydrzel a stejne jezdil a to vím....proto musí z domu abych kacky mohl sypat jinam

jo sedlo mam snizene protozesem mensiho vzrustu lol 

 offline 

 

#5 02.04.2015 23:04:59

Jarynn
Mazák
Fotogalerie
Příspěvky: 4392
Založená vlákna
Místo: Ostrava
Motorka: EXC 300
Věk: 45
14 8

Re: prodám svuj gas 300 racing


Jen se zeptam-FAKTURA+odpocet DPH?

 offline 

 

#6 03.04.2015 16:31:45

Filip - SANDOKAAN
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1818
Založená vlákna
Motorka: už sherco
Věk: 3*
1 3

Re: prodám svuj gas 300 racing


bez moznosti odpoctu dph jardo

 offline 

 

#7 03.04.2015 17:12:55

Raduz TT600r
.....starosta.....
Fotogalerie
Příspěvky: 11376
Založená vlákna
Místo: Olomouc,Přerov,Lipník
Motorka: NÁMAHA
Tel: 723 151 102
Web

Re: prodám svuj gas 300 racing


Filipe, dám ti prostor  wink 
Jinak to vypadá hodně dobře. Při tvém přístupu "ala PACIENT", bych se nákupu určo nebál. Přeju ti, ať ti to nevyjde, pak to dovez na ustájení ke mě, ale se starýma plastama - my ti to zajedeme  wink   heh2   cool   ano 
Modrej dým už umím  lol 


Řiť, ať jedeš lip    tel.: 723151102, 587571224

 offline 

 

#8 03.04.2015 22:00:45

Jarynn
Mazák
Fotogalerie
Příspěvky: 4392
Založená vlákna
Místo: Ostrava
Motorka: EXC 300
Věk: 45
14 8

Re: prodám svuj gas 300 racing


Raduz TT600r napsal(a):

Filipe, dám ti prostor  wink 
Jinak to vypadá hodně dobře. Při tvém přístupu "ala PACIENT", bych se nákupu určo nebál. Přeju ti, ať ti to nevyjde, pak to dovez na ustájení ke mě, ale se starýma plastama - my ti to zajedeme  wink   heh2   cool   ano 
Modrej dým už umím  lol 

Mohu potvrdit,modry dym umis,a  umis i bily  lol 

 offline 

 

#9 03.04.2015 22:07:56

pretekardano
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 178
Založená vlákna
Místo: Hlohovec
Motorka: YZ250F, RM250 enduro(carpimotor)
Věk: 30
0 0

Re: prodám svuj gas 300 racing


tie predky sú ohlins? seriovky, ladené? chrániče chladičov?

 offline 

 

#10 03.04.2015 23:52:32

Filip - SANDOKAAN
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1818
Založená vlákna
Motorka: už sherco
Věk: 3*
1 3

Re: prodám svuj gas 300 racing


predky jsou original seriovky ale laděné na naše endůro(v origiinále byly strašně tvrdé a nezdálo se mi že by nejak dobře fungovaly -ted uz ano)....včetně centrálu samozrejme, výztuhy chladičů to má

 offline 

 

#11 05.04.2015 14:28:37

Filip - SANDOKAAN
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1818
Založená vlákna
Motorka: už sherco
Věk: 3*
1 3

Re: prodám svuj gas 300 racing


Raduz TT600r napsal(a):

Filipe, dám ti prostor  wink 
Jinak to vypadá hodně dobře. Při tvém přístupu "ala PACIENT", bych se nákupu určo nebál. Přeju ti, ať ti to nevyjde, pak to dovez na ustájení ke mě, ale se starýma plastama - my ti to zajedeme  wink   heh2   cool   ano 
Modrej dým už umím  lol 

sem rad ze to zustane zde...ještě bych byl radsi kdyby se to prodalo v ramci offmota.... a .... uskladňovat u tebe to nebudu:-) pak bys ještě přešel na 2t a jezdil bys lip než já tongue  tongue  tongue 

a rychle to kupte protože jak je tak krasně cim dal víc premyslim že pujdu jezdit a právě proto vím že musí z domu, že mě to bude lákat(do dílny už radši nechodím).....chci jit jezdit ale pak bych to zase nechtel prodat .....no uz se tesim az bude z domu....celkem me pomuže že levny Ecka už nevyrabí:-) ale uz jen racingy....nejlevnější je za 196 takže si myslím že jak prijde sezona tak pujde.........

edit - ještě sem koupil novy drzaky stupaček a čepy....

Editoval Filip - SANDOKAAN (05.04.2015 14:30:46)

 offline 

 

#12 05.04.2015 17:47:11

Re: prodám svuj gas 300 racing


Filip - SANDOKAAN:

Nejsem rejpal, ale když sem prodával svého gase kterej byl měsíc starej.  A místní idioti mi psali že za něj dostanu tak 140000 tisíc. Tak tvoje motorka má hodnotu maximálně 90000 tisíc. Tak  smile 

 offline 

 

#13 05.04.2015 17:49:15

Re: prodám svuj gas 300 racing


Jenom to beru podle místních radilu. Vůbec to neber jako rypani,  ale musel sem to napsat

 offline 

 

#14 05.04.2015 18:04:36

Hehe
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 381
Založená vlákna
Motorka: KTM 300 XC-W!
Věk: 24
0 1

Re: prodám svuj gas 300 racing

 offline 

 

#15 05.04.2015 18:44:31

Filip - SANDOKAAN
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1818
Založená vlákna
Motorka: už sherco
Věk: 3*
1 3

Re: prodám svuj gas 300 racing


Kazi napsal(a):

Filip - SANDOKAAN:

Nejsem rejpal, ale když sem prodával svého gase kterej byl měsíc starej.  A místní idioti mi psali že za něj dostanu tak 140000 tisíc. Tak tvoje motorka má hodnotu maximálně 90000 tisíc. Tak  smile 

prodaval si ho vblbe době....a ....tehdy byly vyprodejovky ec ček za 155 a tyuz nejsou a NEBUDOU přestaly se vyrábět tzn že už budou jen racingy a co maminfo(kamarad v tom nejak funguje) vyprodejovky tento rok nejspis nebudou:-)tzn ze cena je 196 a tak za 2 roky starou motku nebudu chtit 90......

125 zaudelanou motkua téměř ve stavu nove motky není vůbec moc....spis malo....klidne muzu spočítat investice a ty kdyby seodecetly tak bych se na tech zku....90 dostal....odhaduju ze bez go se da prodat v poho za 115-20 a ja k ni davam ještě koleno vyfuku kolik stojí? nahradní brzdovej pedál + nejaky blbosti....to taky není zadarmo.....myslim ze normalni by racinga 13ctku za 90 ted neprodaval...to by ta motka musela spadnout ze skaly.....


zeptej se na co chces jestli jsem delal a ja popravde odpovim ....většinou sem delal foto:-) ale vím že si do me asi nešel rejpat...sem rád že se někdo ozval kvůli cene.....

problém je u motoru od roku 2012 že se musí rozpulit kvůli tomu ze se tam z vyroby davaly zapozdreny ložiska naklice(nikdo neví proc ale je to tak a nekterym se zacinaji syspat od 150mth protože se nemazou) - a prave proto sem to pulil a když to bylo rozhozeny vymenilo se vse snad krom převodovky:-) a nicasilu at muzu byt vklidu.....

jo a když koupis nove auto a vyjedes ze salonu hned klesne cena a ne jen 5 tisíc...to jen k tem tvym 140:-) ale ted je tam 14ctka za 150(myslim že realna cena)

 offline 

 

#16 05.04.2015 18:56:54

Jarynn
Mazák
Fotogalerie
Příspěvky: 4392
Založená vlákna
Místo: Ostrava
Motorka: EXC 300
Věk: 45
14 8

Re: prodám svuj gas 300 racing


Filip - SANDOKAAN napsal(a):

Kazi napsal(a):

Filip - SANDOKAAN:

Nejsem rejpal, ale když sem prodával svého gase kterej byl měsíc starej.  A místní idioti mi psali že za něj dostanu tak 140000 tisíc. Tak tvoje motorka má hodnotu maximálně 90000 tisíc. Tak  smile 

prodaval si ho vblbe době....a ....tehdy byly vyprodejovky ec ček za 155 a tyuz nejsou a NEBUDOU přestaly se vyrábět tzn že už budou jen racingy a co maminfo(kamarad v tom nejak funguje) vyprodejovky tento rok nejspis nebudou:-)tzn ze cena je 196 a tak za 2 roky starou motku nebudu chtit 90......

125 zaudelanou motkua téměř ve stavu nove motky není vůbec moc....spis malo....klidne muzu spočítat investice a ty kdyby seodecetly tak bych se na tech zku....90 dostal....odhaduju ze bez go se da prodat v poho za 115-20 a ja k ni davam ještě koleno vyfuku kolik stojí? nahradní brzdovej pedál + nejaky blbosti....to taky není zadarmo.....myslim ze normalni by racinga 13ctku za 90 ted neprodaval...to by ta motka musela spadnout ze skaly.....


zeptej se na co chces jestli jsem delal a ja popravde odpovim ....většinou sem delal foto:-) ale vím že si do me asi nešel rejpat...sem rád že se někdo ozval kvůli cene.....

problém je u motoru od roku 2012 že se musí rozpulit kvůli tomu ze se tam z vyroby davaly zapozdreny ložiska naklice(nikdo neví proc ale je to tak a nekterym se zacinaji syspat od 150mth protože se nemazou) - a prave proto sem to pulil a když to bylo rozhozeny vymenilo se vse snad krom převodovky:-) a nicasilu at muzu byt vklidu.....

jo a když koupis nove auto a vyjedes ze salonu hned klesne cena a ne jen 5 tisíc...to jen k tem tvym 140:-) ale ted je tam 14ctka za 150(myslim že realna cena)

dival jsi se na gasovske stranky? wink ec nejsou a nebudou?tak bud to moc neaktualizuji nebo nemas zas tak super info...
Neva mi cena kdo chce at koupi,kdo ne at necha byt,vse ma sveho kupce ,ale ze nejsou asi nejni tak uplne pravda a o cene za vyprodejovku taky zadna. Netusim ale jaky je rozdil mezi ec a tvou,treba je to uplne jinde,neznam gasiky a motku mas peknou a oservisovanou ano 

 offline 

 

#17 05.04.2015 19:12:22

motohellrider
Veterán
Fotogalerie
Příspěvky: 2025
Založená vlákna
Motorka: gasííík
3 0

Re: prodám svuj gas 300 racing


Filip - SANDOKAAN napsal(a):

Kazi napsal(a):

Filip - SANDOKAAN:

Nejsem rejpal, ale když sem prodával svého gase kterej byl měsíc starej.  A místní idioti mi psali že za něj dostanu tak 140000 tisíc. Tak tvoje motorka má hodnotu maximálně 90000 tisíc. Tak  smile 

prodaval si ho vblbe době....a ....tehdy byly vyprodejovky ec ček za 155 a tyuz nejsou a NEBUDOU přestaly se vyrábět tzn že už budou jen racingy a co maminfo(kamarad v tom nejak funguje) vyprodejovky tento rok nejspis nebudou:-)tzn ze cena je 196 a tak za 2 roky starou motku nebudu chtit 90......

125 zaudelanou motkua téměř ve stavu nove motky není vůbec moc....spis malo....klidne muzu spočítat investice a ty kdyby seodecetly tak bych se na tech zku....90 dostal....odhaduju ze bez go se da prodat v poho za 115-20 a ja k ni davam ještě koleno vyfuku kolik stojí? nahradní brzdovej pedál + nejaky blbosti....to taky není zadarmo.....myslim ze normalni by racinga 13ctku za 90 ted neprodaval...to by ta motka musela spadnout ze skaly.....


zeptej se na co chces jestli jsem delal a ja popravde odpovim ....většinou sem delal foto:-) ale vím že si do me asi nešel rejpat...sem rád že se někdo ozval kvůli cene.....

problém je u motoru od roku 2012 že se musí rozpulit kvůli tomu ze se tam z vyroby davaly zapozdreny ložiska naklice(nikdo neví proc ale je to tak a nekterym se zacinaji syspat od 150mth protože se nemazou) - a prave proto sem to pulil a když to bylo rozhozeny vymenilo se vse snad krom převodovky:-) a nicasilu at muzu byt vklidu.....

jo a když koupis nove auto a vyjedes ze salonu hned klesne cena a ne jen 5 tisíc...to jen k tem tvym 140:-) ale ted je tam 14ctka za 150(myslim že realna cena)

Muzes tu dat fotku a cislo tech lozisek z kliky co jsi vytahnul?.

 offline 

 

#18 05.04.2015 19:34:33

Filip - SANDOKAAN
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1818
Založená vlákna
Motorka: už sherco
Věk: 3*
1 3

Re: prodám svuj gas 300 racing


motohellrider:

jo vecer skocim do dilny a dam...

 offline 

 

#19 05.04.2015 19:45:00

Filip - SANDOKAAN
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1818
Založená vlákna
Motorka: už sherco
Věk: 3*
1 3

Re: prodám svuj gas 300 racing


Jarynn:

presne jak pises nemaji aktualizovane stranky...bylo poslední ec čko14ctka a ta co vím jeuz prodana a uz v čr by nemela byt žadna a nemela by žadna byt ani na objednavku....(aspoň takove mam info a celkem mu verim) ale v pondělí muzu ověřit:-)

zda se mi že ve veproejovce racingy byvaly za 175 ale to si nejsem jistej...

jak sem psal nikohonechci ojebat ale nechci uplne vyhořet a prave si myslim ze spokojenost by mela byt na strane kupujícího(ja bych chtěl ve skutecnosti ještě víc)


ještě pro motohelrider -  pokud vim ty tam maslozisko ze strany od zapalkalozisko valeckove....ted sme rozebirali 2007 a tam prave bylo ale pasuje tam samozrejme kulickove co mam i já.....

 offline 

 

#20 05.04.2015 19:54:24

Jarynn
Mazák
Fotogalerie
Příspěvky: 4392
Založená vlákna
Místo: Ostrava
Motorka: EXC 300
Věk: 45
14 8

Re: prodám svuj gas 300 racing


 Filip - SANDOKAAN:
 ano 

 offline 

 

REKLAMA

Zápatí

Statistika

TOPlist

Copyright © 2007 - 2014 OFFMOTO.COM | Ochrana osobních údajů