Off-Road Forum OFFMOTO.COM Off-Road Forum OFFMOTO.COM

Rychlé hledání

ENDURO - CROSS

ČTYŘKOLKY

MOTOTURISTIKA

Cestování (111)
Srazy (68)
Výlety (105)

MOTOSPORT :: ZÁVODY

INZERCE : Motocykly

INZERCE : Ostatní

REKLAMA

osobní spory - dočasné příspěvky

#21 07.09.2017 21:05:10

jopr
Bahnomil
Fotogalerie
Založená vlákna
Místo: Kladno
Motorka: Á JÉÉ PAŠTIKA
Věk: 41
3 0

Re: osobní spory - dočasné příspěvky

Hmm a vlákno je v hovnech.
Twine : takže , abychom tuto diskusi ukončili,vodil nás místní,  který to tam má najetý a zná tam i místní  majitele pozemků atd. To komu co patří atd. neznám, napiš mi rozpis a seznam a kdybych náhodou někdy jel někam sám,  dám dotyčným pseudo majitelům vědět  ano 

Nad nikým se nepovyšuj, před nikým se neponižuj

#22 07.09.2017 21:16:35

twinkam
Veterán
Fotogalerie
Založená vlákna
Místo: Chomutov
Motorka: TE300
Věk: 33
4 3

jopr:
Pripadals mi celkem normalni ale asi jsem se splet. Jde ti o vlakno o nejaky jebce jako je AJP vic nez zakladni slusnost. By me zajimalo kdo byl ten mistni z Kladna.

#23 07.09.2017 21:25:04

jopr
Bahnomil
Fotogalerie
Založená vlákna
3 0

twinkam:

Vůbec mě nezajímá co si o mě zde někdo myslí  (neber to zle), ti co mě  znaj, ví,  že  jsem v poho.
Naopak já opvrhuji lidmi, co něco nazývají jebkou atd.
Můžeš mi napsat, jakou základní slušnost jsem (jsme) porušili, nevěděl jsem, že si jediný kdo rozhoduje, kdo bude jezdit po Chomutovsku, díky

#24 07.09.2017 21:34:49

Tristan
malý Velký BOJOVNÍK°°°°
Fotogalerie
Založená vlákna
Místo: North Tristan Kingdom
Motorka: KTM EXC 250 06
Věk: 25.0
Tel: černý
17 0

To jsou nazory jak od kluku co slezli ze silnicnich motorek a koupili si endura  a11  banda ignorantu a turistu k tomu co jim staci najit neci kopec a vybrousit ho za jeden vylet ted se svezem vsak jen projizdime. Mame endura a s jejich koupi jsme si zaplatili jizdu v terenu.Hosi tak prece nejste ignorantsti tupci. Nikdo si na nic narok nedela jen si kazdy haji svuj klid pro jezdeni a staci jeden den jedna spatna hodina a ma sam pojezdeni kvuli klukum co se chteji svezt a uzit trochu te turistiky.

Zavři hubu,otevři oči a vem za plyn...

#25 07.09.2017 22:03:11

V životě by mně nenapadlo nic natáčet, na to jsem moc zdechlej. Ale od teďka si dám na palici tu zasranou kameru a každé video, i kdyby bylo na Sahaře, nazvu Chomutov.
Drsňáci přes internet nadávají do jebek a určují, kam kdo smí jezdit a kam ne. Ty vole vsadím se, že u vás v křupanově na diskotéce když přijde přespolní pro holku, dostane
od vás na tlamu, ale tak v počtu osm na jednoho:)
Pochopím, kdyby někdo napsal v žertu "hele jezdíš si u nás ani se nezeptáš?" anebo "když už jezdíš u nás, tak ses mohl ozvat a já bych vás provedl". Ale takové jebací výlevy,
jako "co sis to kurva dovolil jezdit u nás", na to jsem asi moc starej.

#26 07.09.2017 22:08:42

WoxmenRX
Bahňák
Fotogalerie
Založená vlákna
Motorka: Červená 350
Věk: 22
0 0

Rada od zkušenějšího je k nezaplacení.

#27 07.09.2017 22:21:08

twinkam
Veterán
Fotogalerie
Založená vlákna
4 3

Miguel napsal(a):

V životě by mně nenapadlo nic natáčet, na to jsem moc zdechlej. Ale od teďka si dám na palici tu zasranou kameru a každé video, i kdyby bylo na Sahaře, nazvu Chomutov.
Drsňáci přes internet nadávají do jebek a určují, kam kdo smí jezdit a kam ne. Ty vole vsadím se, že u vás v křupanově na diskotéce když přijde přespolní pro holku, dostane
od vás na tlamu, ale tak v počtu osm na jednoho:)
Pochopím, kdyby někdo napsal v žertu "hele jezdíš si u nás ani se nezeptáš?" anebo "když už jezdíš u nás, tak ses mohl ozvat a já bych vás provedl". Ale takové jebací výlevy,
jako "co sis to kurva dovolil jezdit u nás", na to jsem asi moc starej.

Spis moc blbej 😂😂😂

#28 08.09.2017 00:28:57

Alexanderovic
Bahnomil
Fotogalerie
Založená vlákna
Místo: Praha
Motorka: Husaberg Fe 450 '08 ; DR Z 400 S
Věk: '92
Tel: 6O5518894
0 0

Miguel napsal(a):

Ale od teďka si dám na palici tu zasranou kameru a každé video, i kdyby bylo na Sahaře, nazvu Chomutov.
.

Výbornej nápad  usch 

#29 08.09.2017 06:53:55

Jarynn
Mazák
Fotogalerie
Založená vlákna
Místo: Ostrava
Motorka: EXC 300
Věk: 44
13 6

Mno to jen vypovida o kulture a skladbe lidi ktera tu momentalne je.Schazeli se tu lidi se stejnym konickem se snahou to nekam posunout. Ted je to cum dal lepsi,jeden vetsi vandrak nez druhy,hlupak strida hlupaka.Doufam ze vas vy hlupacci nekde vychytaji a poradne oflastrujou,pac to je jedine k cemu tato vase saskarna vede pokud vam to nedoslo a11 

#30 08.09.2017 07:21:29

jopr
Bahnomil
Fotogalerie
Založená vlákna
3 0

Miguel napsal(a):

vyzkoušel jsi to pětikilo? od vícero zkušenějších jsem slyšel, že to je motorka, co umí jen rovněsmile
ale na rally to asi bude to pravýsmile
mně na ní láka ten krouťák. to pojede výjezdy i na volnoběhsmile

Kluci, co s nima jezdím maj 500, 530, 525, 450 a ano máš pravdu ty krouťáky jsou obrovský a hodně pomůžou i méně zkušeným jezdcům, kteří by jinak s 250 a 300 skončili v půlce kopce, pretože neumí se spojkou a ve stupačkách.

#31 08.09.2017 07:49:54

Palo7
Bahňák
Fotogalerie
Založená vlákna
Místo: Hustopeče
Motorka: CRF250L
Věk: 37
3 0

kdyby se někdo chystal na kole směr Jižní Morava, třeba Lednicko-Valticko apod. tak opatrně, páč tohle je můj region a ne že se mně tady budete bez dovolení courat kde vás napadne  tongue  lol 

PS: sorry za zasírání vlákna  wink  Držím palce vydržet co nejdýl u AJP, celkem mně zajímá kolik to tak může bez větších problémů najet  hmm 

#32 08.09.2017 07:52:57

AJP FANS CZ
Bahňák
Fotogalerie
Založená vlákna
Motorka: AJP PR5 2015, AJP PR5 2016
Věk: Stáří v nedohlednu
Web
1 2

Taky tu jen cumim. Jopr dostal pozvani od Chomutovskych (nejspis znameho Twina, kdyz znal jeho privatni drazky, ktery ted bydli u Kladna). Jediny, co Jopr zvoral je, ze tam napsal Chomutovsko. Stacilo rict: vole Jopre, kdyz uz neco natacis, tak nejmenuj lokality, jsou z toho akorat problemy. Ale narokovat si drazky, kde sami nemate svoleni majitelu, ani vam kopce nepatri, to je fakt smesny. Taky jezdim k prespolnim endurakum a kdo me provazi, toho respektuju a je mi jedno, kdo tu drazku zalozil. Ale hledat v katastru ktera drazka komu patri... Zatlucte si informacni cedule pred vyjezd.

Alles ist Frage der Technik
http://www.youtube.com/ajpfanscz

#33 08.09.2017 07:53:26

jopr
Bahnomil
Fotogalerie
Založená vlákna
3 0

Dam to sem, ať se nazasírá vlákno o jebce, kdyby náhodou někoho zajímala.
Tristan, Jarryn, Twin a další,  jestli to vyjde, tak od ledna to máme všichni za 60k automaticky,  když nás chytnou.
To že dám videu název lokality, má pro policii atd. složky stejný význam, jako můj prd na ozónovou díru,  protože jestli narážíte na to, že to někdo sleduje a pak nás jdou nahánět, tak i cvičená opice co sleduje Offmoto ví,  kde se jezdí PEH,  ŠUK,EKR  atd. (doufám, že to je dobře ). Nikdy jsem nikde nejezdil sám, mimo lokality, kde žiju,  nebo mí rodiče a taky se nerozčiluju,  když tam potkám jiné enduráře, protože to jako kurva rozhodují já, kdo tam bude jezdit? Twine, jasně jsem napsal, že nás vodí místní,  žil tam od narození a teď cca 5 let žije u Kladna, protože si vzal odsud holku. Ale stejně, neříkej mi, že každý co se jde svézt k tobě,  má tvé svolení, ono totiž  (a bude jich většina ) je spoustu lidí co jezdí a vůbec neznaj, nebo spíš je nezajímá Offmoto a jezdí všude, takže nechápu, proč se do mě navážíš.

#34 08.09.2017 08:59:54

Jarynn
Mazák
Fotogalerie
Založená vlákna
Místo: Ostrava
Motorka: EXC 300
Věk: 44
13 6

jopr:

Moje kecy nebyly na tebe,jen pro upřesnění.. Jestli nekomu hoblujes drazku je tvoje vec,jestli te nekdo bral tak asi ok. Nerikej mi ale ze nechapes co se tu pise?Nemas ve svem okoli misto kudy treba jen profrcis aniz by jsi se tam zdrzoval,nebo tam nektere dny nejedes vubec?Nebo treba jezdis jen dny kdy vis ze tam nejsou lidi?Tohle neznaly mistnich pomeru proste nevi. Sam kolem baraku nejezdim skoro vubec,v podstatne jen velmi vyjimecne a to tady nemame problem. Jenze kdyz sedim v nedeli v pergole tak slysis nekolik skupinek co jedou tuto drazku,na kazdem vyjezdu se zdrzi 10-15 min max kdyz se to snazi vyjet,u toho hulakaji jako ze super.. coz nic neni ze?Jenze timto zpusobem je to vlastne sobota +nedele nonstop provoz jak nekde na trati.To je za.me.ten nej duvod proc nikam bez mistniho vodice nejezdim,to je to oc tu bezi...Tvuj spor s Twinem je vase vec,zajima me ta reakce ostatnich,co to vztahujou do uplne jine roviny a nevidi si ani na spicku nosu..

#35 08.09.2017 09:55:02

AJP FANS CZ napsal(a):

Taky tu jen cumim. Jopr dostal pozvani od Chomutovskych (nejspis znameho Twina, kdyz znal jeho privatni drazky, ktery ted bydli u Kladna). Jediny, co Jopr zvoral je, ze tam napsal Chomutovsko. Stacilo rict: vole Jopre, kdyz uz neco natacis, tak nejmenuj lokality, jsou z toho akorat problemy. Ale narokovat si drazky, kde sami nemate svoleni majitelu, ani vam kopce nepatri, to je fakt smesny. Taky jezdim k prespolnim endurakum a kdo me provazi, toho respektuju a je mi jedno, kdo tu drazku zalozil. Ale hledat v katastru ktera drazka komu patri... Zatlucte si informacni cedule pred vyjezd.

Co mají dělat borci, co jim je nějaký internet a sdružování se na fóru u prdele? Vytáčet podle Zlatých stránek?
Ty argumenty o oflastrování jsou úplně směšný, nedávno tu psal někdo domácí z Blanska, že dělají zátahy u nich a vůbec netuší kdy a jak... Vy staří harcovníci určitě máte informátory
v řadách PČR a Lesní strážesmile
A i kdyby měl na stokrát twinkam pravdu, potom ten arogantní přístup to spolehlivě přebije...

#36 08.09.2017 09:57:01

jopr
Bahnomil
Fotogalerie
Založená vlákna
3 0

Jarynn:
Já taky nenapadám tebe, nic proti tobě nemám,  Ale opravdu nechápu, proč tahle diskuse probíhá, když pominu nešťastný název videa. Na Kladensku se jezdit nedá, takže jezdíme v objektu bývalé šachty (něco , jako vaše chemička, ale menší), jinak jezdím u rodičů na Rakovnicku (ikdyž tam jsem nejezdil už cca 3 měsíce ),  teď s klukama vždy někam jedeme, kde to jeden z nich zná atd. Byl jsem s offmota jezdit už s pár klukama a nevidím rozdíl mezi vyjížďkou s nima a kluky co jezdím teď. Ano problém je, že máme čas jen o víkend  (ale to asi většina z nás,  tak proč budu psát,  že  o víkend jezdí jen debil, jako to tu nedávno bylo). V obci jedeme pomalu a v lese, když někoho potkáme tak taky, já osobně ještě pozdravim a poděkuju. Vyjedeme výjezd a jedeme, kdo spadne, zkouší podruhé, určitě to tam nehoblujeme 20 minut, za den dáme cca 80 km i s obědem někde v hospodě. Jestli děláme něco špatně,  rád se nechám poučit od vás.

#37 08.09.2017 10:27:59

Raduz TT600r
.....starosta.....
Fotogalerie
Založená vlákna
Místo: Olomouc,Přerov,Lipník
Motorka: NÁMAHA
Tel: 723 151 102
Web

Já tady část debaty odstraním. Tohle tu viset úplně nemá...

Řiť, ať jedeš lip    Skype: raduz161

#38 08.09.2017 11:02:27

jopr
Bahnomil
Fotogalerie
Založená vlákna
3 0

Raduz TT600r napsal(a):

Já tady část debaty odstraním. Tohle tu viset úplně nemá...

ano jestli to půjde,  dej to do kecárny,  ať to má hlavu a patu.
Dík

#39 08.09.2017 11:11:08

twinkam
Veterán
Fotogalerie
Založená vlákna
4 3

Raduz TT600r:
Tvl Radku ty aby jsi tomu nenasadil korunu.
Tak frajeri si delaji tady i v lese co chtej a ty jim budes libat prdel.
No nic jak psal Jaryn je to tady horsi a horsi za chvili si tady bude psat jen jopr s miguelem a AJPfans a mozna jeste s ostatnima urejpanyma blbama.

#40 08.09.2017 11:19:45

sirr
Bahnomil
Fotogalerie
Založená vlákna
Motorka: pár naleštěnejch býd
Věk: 33 let v Depu
1 0

Já sem přízpěvky  "brekot Twinkam +" nahlašoval jako "mimo téma vlákna" v cca 7h
Za odstranění díky

Editoval sirr (08.09.2017 11:20:37)

Věřím že na vrchol nevedou zkratky, jen krev, pot a slzy !

REKLAMA

Zápatí

Statistika

TOPlist

Copyright © 2007 - 2014 OFFMOTO.COM | Ochrana osobních údajů