Off-Road Forum OFFMOTO.COM Off-Road Forum OFFMOTO.COM

Rychlé hledání

ENDURO - CROSS

ČTYŘKOLKY

MOTOTURISTIKA

Cestování (126)
Srazy (72)
Výlety (114)

MOTOSPORT :: ZÁVODY

INZERCE : Motocykly

INZERCE : Ostatní

REKLAMA

tt600r koupě

#1 01.09.2009 22:21:51

mart
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1193
Založená vlákna
Motorka: WR400F, exTT600R
Věk: 5X
3 1

tt600r koupě


co na ní říkáte (http://www.tipmoto.com/motorky/yamaha/1 … t600r.html)?, alespoň podle fotek a infa v popisu inzerátu... vážně o ní uvažuju. díky za postřehy  cool


modrá je dobrá ;-)

 offline 

 

#2 02.09.2009 06:40:57

radeva
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 368
Založená vlákna
Místo: Šumperk
Motorka: TT 600 R
Věk: 47
0 0

Re: tt600r koupě


Já, osobně bych to nebral. Cena TTR s papíry od 50 000-60 000kč za moc nestojí, aby jsi do toho ještě hromadu peněz nenastrkal.Myslím si, že ta z auta-storch,cena asi 78000, není špatná. Neuspěchej to,zarezlý součástky a vodrápanej lak na rámu, to nebrat. nee1

 offline 

 

#3 02.09.2009 07:49:06

mart
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1193
Založená vlákna
Motorka: WR400F, exTT600R
Věk: 5X
3 1

Re: tt600r koupě


je fakt, že vzhledově to není žádná sláva, ale když zůstanu realistou, tak od 10 let starýho endura nějaké ty šrámy očekávám. už jsem se byl i na motku kouknout - má neorigo masku, bouchlej tachometr, neorigo blinkry. motor běžel bez pazvuků, alespoň co mohu s mizivými zkušenostmi posoudit, nekouřil. ujel jsem na tom i několik desítek metrů (zatím) bez logické možnosti odřadit všechny kvalty. neobjevil jsem nic, co by se nějak výrazně vymykalo. samozřejmě,  nájezd km a servisní historii nemám šanci zjistit. zůstává dilema, zda vzít motku, u které předpokládám nějaké investice a servisní historii si tak budu utvářet sám, nebo jít do mladšího a zachovalejšího kusu. tož babo raď  ee2


modrá je dobrá ;-)

 offline 

 

#4 02.09.2009 09:38:37

Bruce TTR
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 328
Založená vlákna
Místo: Lanškroun
Motorka: XT 600 43f
Věk: 29
0 0

Re: tt600r koupě


mart napsal(a):

je fakt, že vzhledově to není žádná sláva, ale když zůstanu realistou, tak od 10 let starýho endura nějaké ty šrámy očekávám. už jsem se byl i na motku kouknout - má neorigo masku, bouchlej tachometr, neorigo blinkry. motor běžel bez pazvuků, alespoň co mohu s mizivými zkušenostmi posoudit, nekouřil. ujel jsem na tom i několik desítek metrů (zatím) bez logické možnosti odřadit všechny kvalty. neobjevil jsem nic, co by se nějak výrazně vymykalo. samozřejmě,  nájezd km a servisní historii nemám šanci zjistit. zůstává dilema, zda vzít motku, u které předpokládám nějaké investice a servisní historii si tak budu utvářet sám, nebo jít do mladšího a zachovalejšího kusu. tož babo raď  ee2

Prodávám tu moji, tak se na ni přijeď kouknout a nějako se domluvíme. Servisoval to Radůz, tak Ti může poreferovat o stavu...   ano


To co vidíš, nemusí být nutně to, co se děje...

 offline 

 

#5 02.09.2009 10:14:52

Raduz TT600r
.....starosta.....
Fotogalerie
Příspěvky: 11379
Založená vlákna
Místo: Olomouc,Přerov,Lipník
Motorka: NÁMAHA
Tel: 723 151 102
Web

Re: tt600r koupě


Bruci, jestli ji prodáš, tak tě to bude stát minimálně litr rumu, že jsem ti ten servis udělal tak levně dead

Jinak pokud někdo scháníte TTR, tak to Brucovo je fakt dle mého střízlivého soudu opravdová voňavka a to po všech stránkách. Dělal jsem mu servis motoru a ten fakt o ničem neví. Byla asi jen v dobrých rukou. Ať už za to Bruce prodává za jakoukoliv cenu, je lepší si 10.000,- připlatit, než koupit oskákanou jebku, kde vás čeká investice 15.000,- hned do startu + práce. Nehledě na to, že při opravě můžete něco posrat.  cool   ano


Řiť, ať jedeš lip    tel.: 723151102, 587571224

 offline 

 

#6 02.09.2009 13:55:12

mart
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1193
Založená vlákna
Motorka: WR400F, exTT600R
Věk: 5X
3 1

Re: tt600r koupě


\\Prodávám tu moji, tak se na ni přijeď kouknout a nějako se domluvíme. Servisoval to Radůz, tak Ti může poreferovat o stavu...\\ 

pošli mi teda do mailu (mart.k66@gmail.com) nějaký fotky, info o stavu a cenu oko1


modrá je dobrá ;-)

 offline 

 

#7 02.09.2009 15:46:38

mart
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1193
Založená vlákna
Motorka: WR400F, exTT600R
Věk: 5X
3 1

Re: tt600r koupě


\\Jinak pokud někdo scháníte TTR, tak to Brucovo je fakt dle mého střízlivého soudu opravdová voňavka a to po všech stránkách. Dělal jsem mu servis motoru a ten fakt o ničem neví. Byla asi jen v dobrých rukou. Ať už za to Bruce prodává za jakoukoliv cenu, je lepší si 10.000,- připlatit, než koupit oskákanou jebku, kde vás čeká investice 15.000,- hned do startu + práce. Nehledě na to, že při opravě můžete něco posrat.\\

Raduzi, můžeš upřesnit ten servis, samozřejmě v zájmu politické korektnosti   big_smile


modrá je dobrá ;-)

 offline 

 

#8 02.09.2009 17:17:00

radeva
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 368
Založená vlákna
Místo: Šumperk
Motorka: TT 600 R
Věk: 47
0 0

Re: tt600r koupě


Měl jsem poslední měsíc si tím projít, naštěstí jsem nekupovaj já. TTR600 r.v.1998, všechny neduhy se začaly objevovat postupně.Byla to motka dá se říct neudržovaná.Potom následuje to, co psal Raduz. Raději připlatím a koupím novější ročník,ale zachovalý.Pro mě když tu motorku při prodeji nedá prodávající do pucu, vidím blato a rez, jak to musí vypadat vevnitř? Přitom vyleštění svodu výfuku do zrcadla, mě zabralo jen pár hodin.Plasty jsou za babku...

 offline 

 

#9 02.09.2009 18:27:30

Raduz TT600r
.....starosta.....
Fotogalerie
Příspěvky: 11379
Založená vlákna
Místo: Olomouc,Přerov,Lipník
Motorka: NÁMAHA
Tel: 723 151 102
Web

Re: tt600r koupě


mart napsal(a):

\\Jinak pokud někdo scháníte TTR, tak to Brucovo je fakt dle mého střízlivého soudu opravdová voňavka a to po všech stránkách. Dělal jsem mu servis motoru a ten fakt o ničem neví. Byla asi jen v dobrých rukou. Ať už za to Bruce prodává za jakoukoliv cenu, je lepší si 10.000,- připlatit, než koupit oskákanou jebku, kde vás čeká investice 15.000,- hned do startu + práce. Nehledě na to, že při opravě můžete něco posrat.\\

Raduzi, můžeš upřesnit ten servis, samozřejmě v zájmu politické korektnosti   big_smile

Výměna klínů a start plechů. Myslím se tam dělalo i to stop kolo. Co mě na tom stroji zarazilo, že má docela najeto (ale to bude tím, že jezdila vesměs silnici - v trénu by už byla po smrti), ale motor šlape fakt hladce, bez vůlí, bez klokotu, bez klepání ani jiných pazvuků.
Navíc je majitel trochu magor a strašnej puntičkář, takže asi proto ten stav. Kdyby byl flink, tak vypadá jako ostatní.
Když jsem ji viděl naposledy, byl to top stav. Uvažoval jsem o tom, že ji koupím... Kdo uvažuje o koupi, má moje požehnání. Byl bych rád, kdyby to byl někdo z Moravy, ať ji občas vidím  cool   ano   heart   heart   heart

Odkud jsi?


Řiť, ať jedeš lip    tel.: 723151102, 587571224

 offline 

 

#10 02.09.2009 19:08:26

mart
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1193
Založená vlákna
Motorka: WR400F, exTT600R
Věk: 5X
3 1

Re: tt600r koupě


\\Měl jsem poslední měsíc si tím projít, naštěstí jsem nekupovaj já. TTR600 r.v.1998, všechny neduhy se začaly objevovat postupně.Byla to motka dá se říct neudržovaná.Potom následuje to, co psal Raduz. Raději připlatím a koupím novější ročník,ale zachovalý.Pro mě když tu motorku při prodeji nedá prodávající do pucu, vidím blato a rez, jak to musí vypadat vevnitř? Přitom vyleštění svodu výfuku do zrcadla, mě zabralo jen pár hodin.Plasty jsou za babku...\\

díky za názor. to, co popisuješ se klidně může stát a je to i docela pravděpodobný. ale můžu se nato podívat i z druhé strany - enduro může být oplastovaný, motor předeklovanej, nový šrouby apod. a uvnitř sodomagomora...  ee3 jde samozřejmě o otevřenost toho prodávajícího, což asi není úplně běžné, záleží na tom, jak se postaví ke stavu a k ceně. motku při koupi bohužel nelze rozebrat do šroubku, takže stav je vždy tak trochu překvapením  sad


modrá je dobrá ;-)

 offline 

 

#11 02.09.2009 19:24:56

mart
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1193
Založená vlákna
Motorka: WR400F, exTT600R
Věk: 5X
3 1

Re: tt600r koupě


\\Výměna klínů a start plechů. Myslím se tam dělalo i to stop kolo. Co mě na tom stroji zarazilo, že má docela najeto (ale to bude tím, že jezdila vesměs silnici - v trénu by už byla po smrti), ale motor šlape fakt hladce, bez vůlí, bez klokotu, bez klepání ani jiných pazvuků.
Navíc je majitel trochu magor a strašnej puntičkář, takže asi proto ten stav. Kdyby byl flink, tak vypadá jako ostatní.
Když jsem ji viděl naposledy, byl to top stav. Uvažoval jsem o tom, že ji koupím... Kdo uvažuje o koupi, má moje požehnání. Byl bych rád, kdyby to byl někdo z Moravy, ať ji občas vidím  cool   ano   heart   heart   heart

Odkud jsi?\\

díky za referenci. motka vypadá zajímavě a v kombinaci s puntičkářským majitelem více než slibně cool no, pokud se s Brucem dohodnem, tak na Moravu nepůjde... jsem ze západu, od Marijánek. ale určitě nebude opřená o vrata stodoly a vyrazím s ní na nějakou endůroakcičku  ano


modrá je dobrá ;-)

 offline 

 

#12 03.09.2009 16:35:36

pecan
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 221
Založená vlákna
Motorka: TT 600R GSF 1200N
Věk: 27
0 0

Re: tt600r koupě


mart napsal(a):

co na ní říkáte (http://www.tipmoto.com/motorky/yamaha/1 … t600r.html)?, alespoň podle fotek a infa v popisu inzerátu... vážně o ní uvažuju. díky za postřehy  cool

Zdarec ten inz. je tam už pěkně dlouho minimalně 3/4roku. Taky sem trochu nad tím uvažoval ale nakonec sem šel do novější v origo stavu samozřejmě dražší,ale zatím nelituju. je to vždycky tak trochu loterie roll

 offline 

 

#13 03.09.2009 17:16:44

mart
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1193
Založená vlákna
Motorka: WR400F, exTT600R
Věk: 5X
3 1

Re: tt600r koupě


pecan napsal(a):

mart napsal(a):

co na ní říkáte (http://www.tipmoto.com/motorky/yamaha/1 … t600r.html)?, alespoň podle fotek a infa v popisu inzerátu... vážně o ní uvažuju. díky za postřehy  cool

Zdarec ten inz. je tam už pěkně dlouho minimalně 3/4roku. Taky sem trochu nad tím uvažoval ale nakonec sem šel do novější v origo stavu samozřejmě dražší,ale zatím nelituju. je to vždycky tak trochu loterie roll

dík za postřeh, to ovšem trochu mění situaci. nevybavíš si psímtě cenovej vývoj?  roll


modrá je dobrá ;-)

 offline 

 

#14 03.09.2009 19:30:12

Re: tt600r koupě


Zdarec kluci taky jsem si loni koupil ttr 1998 stálo mě to i s přihlášením 70 papíru. Stav byl takový tlumiče vytečené gufera v hajzlu,přepákování vybité, brzdy opotřebované,plasty nic moc,řetězovka opotřebovaná jedině motor byl dobrý ten drží,ale čeká mě výměna rozvodu. Ŕíkal jsem si spravím a prodám ,ale při těchto cenách si ji asi nechám mad

 offline 

 

#15 03.09.2009 20:13:53

Pitr
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1055
Založená vlákna
Místo: Valachia
Motorka: KTM 525 EXC
Věk: 36
Web
6 0

Re: tt600r koupě


cau ttr je dobra investice ale zaleží na moc okolnostech.Bracha ho má a je to držák motor ram zase tak kvalitní není.Je to hold těžká motorka sad
Ja mám Suzuki DR 350 je to starší kus ale držák a hlavně je lehčí. šel bych klidně i do novější ale malo penez na učtu neudělá zazraky.
Taková DRZ400 to je parada. Muj kus je převrtán na 385 od gelnara a jedeto dobře. ano


Je třeba vyzkoušet všechno

 offline 

 

#16 03.09.2009 21:30:00

mart
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1193
Založená vlákna
Motorka: WR400F, exTT600R
Věk: 5X
3 1

Re: tt600r koupě


díky všem za reakce  ano  stále víc se přikláním k tomu, že nakonec půjdu do přijatelně ojetýho levnějšího TTRka, který si postupně dám do pucu. sezóna končí, tak bude o zimních večerech o zábavu postaráno  wink a na jaře už budu orat brázdu s plnou parádou  heh2  samozřejmě, pokud se mi do cesty připlete leštěnka, budu o ní uvažovat  deb1  až to bude aktuální, tak dám vědět, jak jsem dopad  oko1

Editoval mart (03.09.2009 21:32:37)


modrá je dobrá ;-)

 offline 

 

#17 04.09.2009 09:35:05

Bruce TTR
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 328
Založená vlákna
Místo: Lanškroun
Motorka: XT 600 43f
Věk: 29
0 0

Re: tt600r koupě


mart napsal(a):

díky všem za reakce  ano  stále víc se přikláním k tomu, že nakonec půjdu do přijatelně ojetýho levnějšího TTRka, který si postupně dám do pucu. sezóna končí, tak bude o zimních večerech o zábavu postaráno  wink a na jaře už budu orat brázdu s plnou parádou  heh2  samozřejmě, pokud se mi do cesty připlete leštěnka, budu o ní uvažovat  deb1  až to bude aktuální, tak dám vědět, jak jsem dopad  oko1

Rozhodně si objeď víc inzerátů a svez se na víc TTRkách ať si můžeš udělat sám svůj vlastní úsudek. Čím víc motorů uslyšíš, tím líp. A jeď se podívat i na motky, který bys nekoupil už kvůli pěnzům, nebo stavu, ale pro přehled, je to zkušenost k nezaplacení....   :-))

Každopádně pokud koupíš opotřebovanej stroj a budeš to dávat do kupy, tak tě to bude stát ve finále víc,
než když koupíš dražší a lepší stroj.

Toť má zkušenost.   ano2


To co vidíš, nemusí být nutně to, co se děje...

 offline 

 

#18 04.09.2009 19:53:33

mart
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1193
Založená vlákna
Motorka: WR400F, exTT600R
Věk: 5X
3 1

Re: tt600r koupě


Bruce TTR napsal(a):

mart napsal(a):

díky všem za reakce  ano  stále víc se přikláním k tomu, že nakonec půjdu do přijatelně ojetýho levnějšího TTRka, který si postupně dám do pucu. sezóna končí, tak bude o zimních večerech o zábavu postaráno  wink a na jaře už budu orat brázdu s plnou parádou  heh2  samozřejmě, pokud se mi do cesty připlete leštěnka, budu o ní uvažovat  deb1  až to bude aktuální, tak dám vědět, jak jsem dopad  oko1

Rozhodně si objeď víc inzerátů a svez se na víc TTRkách ať si můžeš udělat sám svůj vlastní úsudek. Čím víc motorů uslyšíš, tím líp. A jeď se podívat i na motky, který bys nekoupil už kvůli pěnzům, nebo stavu, ale pro přehled, je to zkušenost k nezaplacení....   :-))

Každopádně pokud koupíš opotřebovanej stroj a budeš to dávat do kupy, tak tě to bude stát ve finále víc,
než když koupíš dražší a lepší stroj.

Toť má zkušenost.   ano2

ano


modrá je dobrá ;-)

 offline 

 

#19 05.09.2009 13:42:20

Navrc.WR-F
Moderátor
Fotogalerie
Příspěvky: 5901
Založená vlákna
Místo: Kósek od Olomóca
Motorka: XT660Z Ténéré , XT660R, Asiawing NC250
Věk: 33
Tel: Redmi Note 8 PRO

Re: tt600r koupě


asi všechno najeto v terénu, co?

Ale bral bych to hned. Posadil bych to na R podvozek, dodělal tam nakopávačku a už bych lital.

Ale nechápu proč se těm modrejm TT-R/RE tak spalujou plasty a sedačky. To u červenejch vidět neni...


http://www.offmoto.com/uploads/6_killer_off.jpg

 offline 

 

#20 05.09.2009 18:11:12

mart
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1193
Založená vlákna
Motorka: WR400F, exTT600R
Věk: 5X
3 1

Re: tt600r koupě


OFFMOTO napsal(a):

Vykašli se na tu jebku, to je voničem..

Mrkni se sem !!!

http://www.motoinzerce.cz/motorky/yamah … 00-re.html

Velmi pěkný REčko za 66t.kč!!! pamatuju, jak měla najeto 2000km, takže ty KM co uvádí, fakt seděj  ano

Samozřejmně to chce omrknout a vyzkoušet jestli tam není nějaký pešek, ale ta cena je fakt supr  ano

joo vypadá gut  ano, ale nejspíš zůstanu u TTRka    wink , který mě fascinuje svou brutální jednoduchostí balancující na hranici použitelnosti v běžném provozu: vzduch, 4t jednobuch, nakopávačka, absence baterky (však všichni víte...). navíc se konstruktérům nepodařilo stroj zaplevelit designovými vychytávkami. barevně mi nejvíc sedí "98" (červeno černá kombinace), ale "barevný" ideál bych viděl v odstínech šedi...    ugh2

Editoval mart (05.09.2009 18:16:09)


modrá je dobrá ;-)

 offline 

 

REKLAMA

Zápatí

Statistika

TOPlist

Copyright © 2007 - 2014 OFFMOTO.COM | Ochrana osobních údajů