Off-Road Forum OFFMOTO.COM Off-Road Forum OFFMOTO.COM

Rychlé hledání

ENDURO - CROSS

ČTYŘKOLKY

MOTOTURISTIKA

Cestování (126)
Srazy (72)
Výlety (114)

MOTOSPORT :: ZÁVODY

INZERCE : Motocykly

INZERCE : Ostatní

REKLAMA

Prosím o radu s výběrem motorky

#61 03.12.2014 21:05:37

Re: Prosím o radu s výběrem motorky


Syphoon:
Předemnou na to jezdil kluk co měl 65kg,já mám 80 kg a když na ni  sednu tak motorka klesne dolu zdá se mi to až moc klidně zašlu foto,předchozí majitel mi tvrdil at si to nastavím na svoje kg

 offline 

 

#62 03.12.2014 21:29:01

Syphoon
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 396
Založená vlákna
Motorka: KTM 250 EXC
Věk: 30 pryč
0 0

Re: Prosím o radu s výběrem motorky


Lupen2211:

Tak nejlépe bude, když to zkusíš změřit podle toho návodu, co jsi našel - to statické propružení, tak bys mohl poznat, jestli tam máš měkkou pružinu.

 offline 

 

#63 03.12.2014 21:39:58

Sicmen
Pokročilý
Fotogalerie
Příspěvky: 94
Založená vlákna
Motorka: Suzuki rm-z 450
Věk: 20
Tel: 608154607
0 0

Re: Prosím o radu s výběrem motorky


Jak píše Syphoon, jestli máš měkkou, tak ti bude štelování na dvě věci, protože se nikdy nedošteluješ. I když bude na tlumiči utažená na max, tak bude pořád pro tebe měkká... Zkoukni, uvidíš.. Měl jsem tohle přesně na ex motorce (husqvarna te 250), utahl jsem na doraz, sedl a moto si sedla dost.. Po půl roce špekulování jsem zjistil, že pružinu vyměnil předchozí majitel a origo mi už nedal. big_smile


Kdo padá, jezdí pomalu...

 offline 

 

#64 03.12.2014 22:29:34

Re: Prosím o radu s výběrem motorky


Pružinu jsem zkoušel štelovat  a nic to nedělá dle manuálu,zítra se zkusím na to poptat v nějakém moto servisu,přes počítač nic nevyřeším

 offline 

 

#65 04.12.2014 22:11:14

Re: Prosím o radu s výběrem motorky


Lupen2211: zjistil jsem centrální pružina má nahoře a dole 2 šrouby na šroubovák a tím se šroubuje,jinak se chci zeptam možná trochu blbě ,kde parkujete motorky přes zimní období??,já jí mám v průjezdu zakrytou plachtou asi není nejlepší nápad,protože motorka špatně staruje,předchozí majitel ji měl vedle kamen pěkně v teple,myslíte že má startování vliv kde je motorka uskladněná děkuji za dopovědi

 offline 

 

#66 04.12.2014 22:38:39

badyšot
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1375
Založená vlákna
Místo: Liberec
Motorka: 200 neposedných Kubíků
Věk: 45 už
7 6

Re: Prosím o radu s výběrem motorky


Lupen2211:
No tak samozřejmě parkovat vedle kamen! A jestli se tatík do ní zamiloval, tak není co řešit. ano  Já jí mám v obýváku vedle krbu, ale musíš pořádně topit, aspoň na 27°C. Pak stačí na sebe hodit tričko, pořádný spoďáry, mašinu nastartovat (chytne na 1 šlápnutí ano ), jedu z obýváku, v chodbě přibrzdim, motor se dohřeje, hodim na sebe boty, ňáký hadry a už tomu můžeš dát za uši, takže po zadním z baráku, 1, 2, 3, 4, 5, zpomalit na prvním rohu, dává se do mně zima, tak ještě k druhýmu rohu, no a pak to votočit, protože už mi je kosa a zase zpátky ke krbu lol 

 offline 

 

#67 04.12.2014 23:02:31

xoblih
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 222
Založená vlákna
Místo: Prostějovsko
Tel: Mám
2 0

Re: Prosím o radu s výběrem motorky


badyšot:

líp bych to nenapsal  usch 

 offline 

 

#68 05.12.2014 17:24:01

Re: Prosím o radu s výběrem motorky


badyšot:nechal jsem ji přes noc v garáži a chytla na první našlápnutí,vyjel jsem na 20minut za barák do lesa, a tatík hned vyběhl pujč mi to hned sedl a kamsi jel,pak  říká ty vole to je ostrý a1 a pak to je  na úraz v tom bahně

 offline 

 

#69 23.03.2015 20:42:13

Lupínek
začátečník
Fotogalerie
Příspěvky: 12
Založená vlákna
Místo: Bečkovice-Chlašťany
Motorka: xr 125
Věk: 19
0 0

Re: Prosím o radu s výběrem motorky


Dobrý večer
Jak jsem již zde psal koupil jsem yamahu yz 125ccm..ročník 2007..po koupi jsem na ní najel 3 motohodiny..pak mi motorka přestala startovat koupil jsem novou svíčku..protože stará svíčka byla pálená..motorka mi opět špatně startovala..volala jsem původnímu majiteli  ten ze starty neměl problém motorka stála v garáži kde je 15 stupnů..na motorce jsem opravdu vyjel jen párkrát najednou mi začal téct olej přes výfuk ..ja z výfuku nehorázně dýmilo..motorka nešla do otáček..jsem si myslel že mám ucpaný karburátor..motorku jsem odvezl do servisu  po té jsem se zhrozil..rozpadla se přívěra  osička z přívěry vletěla do převodovky čímž omlela ozubené kolečko..po dalším rozdělání bylo na krytu motoru znatelné malej svár čehož jsem si nevšiml..ještě vymleté sponky čímž za vyšších otáček při přeřazení mi vyskakovala rychlost do neutrálu..borec mi sečetl náklady na opravu což se vyhouplo na 25 tisíc ..přívěra 13 tisíc..za motorku jsem dal 48 tisíc ..mluvil jsem z původním majitelem ..že to byli skryté závady..o kterých musel vědět osobně jsem za ním byl doma..at mi dá půl částky na opravu o nic..hraje mrtvého brouka..tod otázka prodat ji na náhradní díly..nebo ji nechat sparvita prodat

 offline 

 

#70 23.03.2015 20:44:00

Lupínek
začátečník
Fotogalerie
Příspěvky: 12
Založená vlákna
Místo: Bečkovice-Chlašťany
Motorka: xr 125
Věk: 19
0 0

Re: Prosím o radu s výběrem motorky


Moje zkušenost je z kroskou zatím taková ..kupovat tak max rok jetou..starší bych  nebral...

 offline 

 

#71 23.03.2015 21:18:16

Re: Prosím o radu s výběrem motorky


když už opravit, tak pořádně a nechat si jí. Koupí jiné by sis naběhl zase a tady budeš vědět že nějaký čas vydrží

 offline 

 

REKLAMA

Zápatí

Statistika

TOPlist

Copyright © 2007 - 2014 OFFMOTO.COM | Ochrana osobních údajů