Off-Road Forum OFFMOTO.COM Off-Road Forum OFFMOTO.COM

Rychlé hledání

ENDURO - CROSS

ČTYŘKOLKY

MOTOTURISTIKA

Cestování (126)
Srazy (72)
Výlety (114)

MOTOSPORT :: ZÁVODY

INZERCE : Motocykly

INZERCE : Ostatní

REKLAMA

Fuzeblocks FZ-1

#1 15.10.2014 18:54:14

wáca
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1810
Založená vlákna
Místo: Liberecký kraj
Motorka: XRV 750 Africa Twin
Věk: 22
Tel: 723-735-777
11 0

Fuzeblocks FZ-1


Ahoj lidi, není to moc téma ohledně motorek, ale spíše co se týče doplňku eletriky pro cestovní endura.
Zatím jsem to objevil jen v USA a to za nemalou cenu cca 80$

... jde o takovou vecičku aby jste neměly u baterky hromadu kabelů. Já mám třeba na moto Navigaci, zásuvku, přídavná světla a ještě bych chtěl vyhřívané rukojeti což by byl pěkný svazek kabelů co by byl napojený na baterce nebo někde všemožně na moto. Tato krabička je vlastně taková pojistková skříň se spínacím relé. tzn že na baterce máte pouze jeden kabel který napájí  onu krabičku. (...já mám u baterky i schránku na nářadí a pod, takže se mi to tam motá...) Do krabičky pak vede další kabel který je pod proudem pouze s otočeným klíčkem a samozřejmě kostra. Zbytek už je jasný, máte možnost do této krabičky napojit  6 spotřebičů a nemusíte pokažde řešit pojistku a relé. Všechno to obstarává tato pojistková skřín.


Proč to ale píšu, zajímalo by mě jestli by někdo dokázal toto vyrobit za nižší cenu. Stačily by jen ty střeva, obal by už nebyl problém.
Nebo jestli někdo neví o nečem podobém ?


http://www.offmoto.com/uploads/thumbs/2265_fuzeblocks.jpg


Kdo nepadá, nezrychluje ! :-)....Padá se z nedostatku rychlosti...Metal s Rockem vládnou světem, HipHop nechte dětem 8-)

 offline 

 

REKLAMA

Zápatí

Statistika

TOPlist

Copyright © 2007 - 2014 OFFMOTO.COM | Ochrana osobních údajů