Off-Road Forum OFFMOTO.COM Off-Road Forum OFFMOTO.COM

Rychlé hledání

ENDURO - CROSS

ČTYŘKOLKY

MOTOTURISTIKA

Cestování (126)
Srazy (72)
Výlety (114)

MOTOSPORT :: ZÁVODY

INZERCE : Motocykly

INZERCE : Ostatní

REKLAMA

Sallyho 5 dni co otraslo offmotem

#321 22.09.2014 18:26:59

Filip - SANDOKAAN
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1818
Založená vlákna
Motorka: už sherco
Věk: 3*
1 3

Re: Sallyho 5 dni co otraslo offmotem


nestiham to cist(ted musim jit s malym si hrat ale aspon vim ze se mam na c tesit usch dev stranky behem chvilky

 offline 

 

#322 22.09.2014 18:27:41

Honzan
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1037
Založená vlákna
Motorka: xrv. xlv, jawa
Věk: mladi v pr... do duchodu daleko
Tel: mam
4 0

Re: Sallyho 5 dni co otraslo offmotem


Sally06 napsal(a):

S tou motorkou máš samozřejmě pravdu a výmluvy nejsou na místě. Ale nejsem sebevrah abych letěl na dorazy atd. S tím jsem do toho nešel a nešel jsem do toho, že musim lítat přejezdy bomby, pecky 120 km/h a30 
Jde vidět čím/kým je člověk tady zaslepen podle toho, jak píše.

Neda mi to, ale kluci nechteli aby jsi jezdil bomby, stacilo projet vetsinu veci na pohodu, ciste a technicky...
Urcite by ti nikdo za "trialovy" prujezdy hlavu neutrhl, spis by jsi sklidil obdiv. Mam pocit, ze jsi to ale moc nedaval...

a ja uz taky koncim...

 offline 

 

#323 22.09.2014 19:21:22

Honzan
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1037
Založená vlákna
Motorka: xrv. xlv, jawa
Věk: mladi v pr... do duchodu daleko
Tel: mam
4 0

Re: Sallyho 5 dni co otraslo offmotem


xfany: tak na to si snad sezenu motorku (na to trialovy jezdeni na pohodu a technicky bude stacit nejaky xt big_smile ), 14 dni dopredu si budu votvirat hubu a tvrdit jak su dobrej, jo a akci si rad zaplatim...  usch   tongue 

 offline 

 

#324 22.09.2014 19:24:51

Honzan
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1037
Založená vlákna
Motorka: xrv. xlv, jawa
Věk: mladi v pr... do duchodu daleko
Tel: mam
4 0

Re: Sallyho 5 dni co otraslo offmotem


Sally06: mlatis prazdnou slamu....

 offline 

 

#325 22.09.2014 19:34:07

MikiberG
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1875
Založená vlákna
Motorka: HusaberG
Web
28 5

Re: Sallyho 5 dni co otraslo offmotem


Sally06 napsal(a):

Honzan:

napsal jsem to v prvním příspěvku na téhle stránce.
Vy jste si teda opravdu zaslepeně mysleli, že takhle umim jezdit jo? Čistě, technicky jo? lol  Nevim co si o vás mám myslet teda  lol  Byla to prdel, jestli vám to ještě nedošlo  lol 

PS: je husté co dokážou udělat tři slovíčka vyk!  lol 

Víš a tohle jsem měl pocit už od začátku co jsme tě nakládali .... stačilo mi k tomu pár minut .... prostě jsi si z nás dělal celou dobu prdel  ano zkoušel si co ještě ty blci snesou , jak dlouho mě nechají vízt a budou mi to platit .... a teď v tom pokračuješ ...  nakonec dobře že si nic nepochopil , nic si nepamatuješ ... tím se kruh uzavírá a cesta nekončí  ano 

 offline 

 

#326 22.09.2014 19:38:03

Filda
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1372
Založená vlákna
Místo: Chemička
Motorka: KTM 250 EXC TPI
3 0

Re: Sallyho 5 dni co otraslo offmotem


Sally06 napsal(a):

Honzan:

napsal jsem to v prvním příspěvku na téhle stránce.
Vy jste si teda opravdu zaslepeně mysleli, že takhle umim jezdit jo? Čistě, technicky jo? lol  Nevim co si o vás mám myslet teda  lol  Byla to prdel, jestli vám to ještě nedošlo  lol  A proto mě zajímá, jestli mi Mikiberg odepíše, že kdybych psal, že teda vyjedu vše, ale je jedno jak, jestli bych vůbec jel na tuhle akci? Jestli ne, tak jsem vás teda dobře zaslepil blbýma třema slovama, protože myslet si, že já umim takhle jezdit je mazec teda  lol 
Těch pár MTH je kvůli tomu, že jsem hobíček a nemám bohatýho papínka, kterej má firmu apod.! Slibnej, skromnej, makal a bojoval - nevim jestli jsem byl slibnej, ale vždycky jsem skromnej, makám a bojuju do vyčerpání sil.... cool 
A jak tu kdosik psal, že mnohem mladší kluci jezdí daleko lípe jako já. Tak to už se skoro nemůžeme bavit o hobíkách, protože sám vidim, jak to je, když to od studenta táhnu čistě sám! Když klouček má papínka, kterej mu to cvaká, tak kluk může lítat každý den a to je potom upe jiná no...

PS: je husté co dokážou udělat tři slovíčka vyk!  lol 

Sally nedělej teď ze sebe ještě většího vola. řekl jsi to klukům jak jste jezdili,že jsi to myslel ze srandy?Jo,máš pravdu, jsem "klouček" kterému táta koupil motorku,ale nejezdim každý den, nejezdím bůh ví jak dobře, ale nikdy bych si tak neoteviral hubu. wink


Žádný kopec není tak velký, aby nešel vyjet.

 offline 

 

#327 22.09.2014 19:47:50

MikiberG
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1875
Založená vlákna
Motorka: HusaberG
Web
28 5

Re: Sallyho 5 dni co otraslo offmotem


xfany:  tongue  krásný .... ty se maj ... můžou chlastat a pařit až do rána lol 

 offline 

 

#328 22.09.2014 19:51:31

MikiberG
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1875
Založená vlákna
Motorka: HusaberG
Web
28 5

Re: Sallyho 5 dni co otraslo offmotem


Janek:
 lol  lol já se z tebe poseru smíchy  ano  ano kam ty na to chodíš  lol 

 offline 

 

#329 22.09.2014 19:53:50

Raduz TT600r
.....starosta.....
Fotogalerie
Příspěvky: 11379
Založená vlákna
Místo: Olomouc,Přerov,Lipník
Motorka: NÁMAHA
Tel: 723 151 102
Web

Re: Sallyho 5 dni co otraslo offmotem


Janek napsal(a):

 ne k svátku jim ruku nepodám nee1 .

 heh2  lol  heh2  lol  heh2  lol  heh2  lol  heh2 
Dávej...


Řiť, ať jedeš lip    tel.: 723151102, 587571224

 offline 

 

#330 22.09.2014 19:55:10

Filip - SANDOKAAN
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1818
Založená vlákna
Motorka: už sherco
Věk: 3*
1 3

Re: Sallyho 5 dni co otraslo offmotem


Sally06 napsal(a):

 lol 

spis to bylo zpusobeno slaobou pripravou....jak si se pripravoval ??? a nebylo to taky psany ze srandy???

 offline 

 

#331 22.09.2014 20:00:17

Honzan
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1037
Založená vlákna
Motorka: xrv. xlv, jawa
Věk: mladi v pr... do duchodu daleko
Tel: mam
4 0

Re: Sallyho 5 dni co otraslo offmotem


Filda napsal(a):

Sally nedělej teď ze sebe ještě většího vola. řekl jsi to klukům jak jste jezdili,že jsi to myslel ze srandy?Jo,máš pravdu, jsem "klouček" kterému táta koupil motorku,ale nejezdim každý den, nejezdím bůh ví jak dobře, ale nikdy bych si tak neoteviral hubu. wink

na 15 vypada ze jsi vyspelej kluk... je uplne jedno jestli ti tata koupil motorku, dulezity je nebyt plačka a byt  jestli jsi rovnej chlap... ano Kdyz to jde, tak jezdi a na zavistivy kecy se vybodni...  wink 

 offline 

 

#332 22.09.2014 20:04:42

Honzan
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1037
Založená vlákna
Motorka: xrv. xlv, jawa
Věk: mladi v pr... do duchodu daleko
Tel: mam
4 0

Re: Sallyho 5 dni co otraslo offmotem


Janku, ty si to davas...  lol 

 offline 

 

#333 22.09.2014 20:06:18

Filip - SANDOKAAN
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1818
Založená vlákna
Motorka: už sherco
Věk: 3*
1 3

Re: Sallyho 5 dni co otraslo offmotem


Honzan napsal(a):

Filda napsal(a):

Sally nedělej teď ze sebe ještě většího vola. řekl jsi to klukům jak jste jezdili,že jsi to myslel ze srandy?Jo,máš pravdu, jsem "klouček" kterému táta koupil motorku,ale nejezdim každý den, nejezdím bůh ví jak dobře, ale nikdy bych si tak neoteviral hubu. wink

na 15 vypada ze jsi vyspelej kluk... je uplne jedno jestli ti tata koupil motorku, dulezity je nebyt plačka a byt  jestli jsi rovnej chlap... ano Kdyz to jde, tak jezdi a na zavistivy kecy se vybodni...  wink 

nebyt fildy tak jak jsme byly jezdit jednou u rendy tak tam lezim i smotorkou dodnes.... par vyjizdek s nim a vzdycky ho rad vidim....a rad se divam jak jezdi(lip nez ja) a hlavne to neni namachrovanej blbecek(a toto neni mysleno proti nikomu aby se toho zas nekdo nechyti)
tady taky nepousti zadny blbosti do sveta takze shrnuti -  ano ....fildo mas hezkdy jmeno a az budes mit svatek tak ti ruku podaam heh2 



proste je tu prca

 offline 

 

#334 22.09.2014 20:07:31

Filip - SANDOKAAN
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1818
Založená vlákna
Motorka: už sherco
Věk: 3*
1 3

Re: Sallyho 5 dni co otraslo offmotem


janku muzu ti poslat nejaky videa???? ze bys mi z toho stloukl nejaky video dohromady....ja to nejak proste nedavam....obcas i nejake tve moudro by tam mohlo byt apod ano  ano  ano 

 offline 

 

#335 22.09.2014 20:12:20

Honzan
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1037
Založená vlákna
Motorka: xrv. xlv, jawa
Věk: mladi v pr... do duchodu daleko
Tel: mam
4 0

Re: Sallyho 5 dni co otraslo offmotem


xfany napsal(a):

Filip - SANDOKAAN napsal(a):

janku muzu ti poslat nejaky videa???? ze bys mi z toho stloukl nejaky video dohromady....ja to nejak proste nedavam....obcas i nejake tve moudro by tam mohlo byt apod ano  ano  ano 

Mas dost penez? Ten je nas!!! lol 

nekomu na vyjizdce parkat zachranis zivot a uz je tvuj jo?  uz tomu zacinam v kombinaci s jankovym videm vyse rozumet... jestli von sally na ten vlak neutekl uplne z jinych duvodu  lol  lol  lol 

 offline 

 

#336 22.09.2014 20:15:35

Raduz TT600r
.....starosta.....
Fotogalerie
Příspěvky: 11379
Založená vlákna
Místo: Olomouc,Přerov,Lipník
Motorka: NÁMAHA
Tel: 723 151 102
Web

Re: Sallyho 5 dni co otraslo offmotem


 lol  lol  lol 
Pánové, tak to je fičák. Dám si dnes jedno  a32 


Řiť, ať jedeš lip    tel.: 723151102, 587571224

 offline 

 

#337 22.09.2014 20:26:24

Filip - SANDOKAAN
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1818
Založená vlákna
Motorka: už sherco
Věk: 3*
1 3

Re: Sallyho 5 dni co otraslo offmotem


xfany napsal(a):

Filip - SANDOKAAN napsal(a):

janku muzu ti poslat nejaky videa???? ze bys mi z toho stloukl nejaky video dohromady....ja to nejak proste nedavam....obcas i nejake tve moudro by tam mohlo byt apod ano  ano  ano 

Mas dost penez? Ten je nas!!! lol 

s tebou se do krizku poustet nebudu pac bych dopadl jak sally(z ostudy kabat) ...jeste by sis na me prizval kamose alana, troje, mikiho.... no dobre nechte si ho....a ja za nej tad y tak bojoval....jinak treba je uplatnej a nabidnu schnily svestky...ktery mozna prevarim.....

 offline 

 

#338 22.09.2014 20:30:04

Re: Sallyho 5 dni co otraslo offmotem


Co jste to jezdili za tereny ? Vypadá to všechno jak rovinka   a1  lol  ano 

 offline 

 

#339 22.09.2014 20:47:58

Filip - SANDOKAAN
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1818
Založená vlákna
Motorka: už sherco
Věk: 3*
1 3

Re: Sallyho 5 dni co otraslo offmotem


Janek napsal(a):

Filip - SANDOKAAN napsal(a):

janku muzu ti poslat nejaky videa???? ze bys mi z toho stloukl nejaky video dohromady....ja to nejak proste nedavam....obcas i nejake tve moudro by tam mohlo byt apod ano  ano  ano 

Tvoje videa, ... ehm ... uff ... nezlob se .... občas mám pocit, že si objem 300 pleteš s otáčkama na motoru a motorka vydává neidentifikovatelný zvuky a1 .... už vím jak by to šlo, onboard záběry vezmu od Troje, zvuk dám od Quixe, páč ten topí pod kotel a od tebe budou stačit jen nějaký fotky .... výsledek bude, že jedeš jak Jarvis a1  a1  ano 
Zatím mám jen WMM a ten neumí ani ztlumit hudbu do ztracena hmm  a práce s videem mě docela sejří i když nějaký nápady v hlavě mám.

SUPEEER a hodime to do placu tak za trictvrte roku(na konci bude stacit moje fotka u torojovy motorky(nejakou upravou ve photshopu zvaldnes) a pak to hodime sem jak sem za trictvrte roku zlepsil a kdyz me kluci vemou do party tak nakonci max reknu to byl ale joke volove big_smile janku a uz me prestan ubijet  tema tvyma napadama usch 

 offline 

 

#340 22.09.2014 20:48:21

MikiberG
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1875
Založená vlákna
Motorka: HusaberG
Web
28 5

Re: Sallyho 5 dni co otraslo offmotem


Filip - SANDOKAAN:  lol  lol  a máš to  vyk! , tak už i Janek ti nezávisle řek co já když jsme se loučili ... na 2t se nedá jet jako na 4t  wink  wink 

To Janek ... jo Quix topí nádherně radost to poslouchat ale někdy mu to je howno platný   lol  lol 

 offline 

 

REKLAMA

Zápatí

Statistika

TOPlist

Copyright © 2007 - 2014 OFFMOTO.COM | Ochrana osobních údajů