Off-Road Forum OFFMOTO.COM Off-Road Forum OFFMOTO.COM

Rychlé hledání

ENDURO - CROSS

ČTYŘKOLKY

MOTOTURISTIKA

Cestování (126)
Srazy (72)
Výlety (114)

MOTOSPORT :: ZÁVODY

INZERCE : Motocykly

INZERCE : Ostatní

REKLAMA

Sallyho 5 dni co otraslo offmotem

#301 22.09.2014 15:28:51

Tristan
malý Velký BOJOVNÍK°°°°
Fotogalerie
Příspěvky: 3353
Založená vlákna
Místo: North Tristan Kingdom
Motorka: KTM EXC 250 06
Věk: 25.0
Tel: černý
17 0

Re: Sallyho 5 dni co otraslo offmotem


Sally06: A jen tak mimo. Chtěl bych vidět kdo by dokázal podat naprosto odlišný (lepší daleko lepší) výkon na stejné moto??? Ty si opravdu myslíš, že by to někdo dal?

RSWR,HUGILA,KRTEK,MIKIBERG, lidi ktere jsem viděl jezdit proto si to troufám říct a dokonce si troufám říct že by to zvladla i ta švedka co byla v rumunsku a všem chlapum tam chystala motorky.


Zavři hubu,otevři oči a vem za plyn...

 offline 

 

#302 22.09.2014 15:31:43

Hugila
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 700
Založená vlákna
Motorka: XRV
5 0

Re: Sallyho 5 dni co otraslo offmotem


jirka87:

No Jarvis by je samozřejmě pojel......ale nikdy nikde sem nečetl nebo neslyšel, že by jarvis prohlásil, že jako prolog na redbullro je pohoda, že by to dal na drzku:)...a vůbec že by takhle všude vykřikoval ,jak sou extrémní enduro závody v pohodě a jednoduchý, a že by to dal i na tupý motorce:)

Takový věci si dovolí tvrdit jenom Sally...takže sem očekával ,že bude fakt super top jezdec.

....a ono je projet a projet...to můžu říct taky, že to co da sally na svý, dám taky na svý.....ale de o to jak to bude dlouho trvat, a jakto "projetí" bude vypadat:)

 offline 

 

#303 22.09.2014 15:33:20

MikiberG
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1875
Založená vlákna
Motorka: HusaberG
Web
28 5

Re: Sallyho 5 dni co otraslo offmotem


Hugila napsal(a):

jirka87:

No Jarvis by je samozřejmě pojel......ale nikdy nikde sem nečetl nebo neslyšel, že by jarvis prohlásil, že jako prolog na redbullro je pohoda, že by to dal na drzku:)...a vůbec že by takhle všude vykřikoval ,jak sou extrémní enduro závody v pohodě a jednoduchý, a že by to dal i na tupý motorce:)

Takový věci si dovolí tvrdit jenom Sally...takže sem očekával ,že bude fakt super top jezdec.

....a ono je projet a projet...to můžu říct taky, že to co da sally na svý, dám taky na svý.....ale de o to jak to bude dlouho trvat, a jakto "projetí" bude vypadat:)

 ano  ano 

 offline 

 

#304 22.09.2014 15:35:45

tank
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1640
Založená vlákna
Místo: HK
Motorka: KTM EXC 450, LC4 640
Věk: x+55
5 2

Re: Sallyho 5 dni co otraslo offmotem


MikiberG napsal(a):

Hugila napsal(a):

jirka87:

No Jarvis by je samozřejmě pojel......ale nikdy nikde sem nečetl nebo neslyšel, že by jarvis prohlásil, že jako prolog na redbullro je pohoda, že by to dal na drzku:)...a vůbec že by takhle všude vykřikoval ,jak sou extrémní enduro závody v pohodě a jednoduchý, a že by to dal i na tupý motorce:)

Takový věci si dovolí tvrdit jenom Sally...takže sem očekával ,že bude fakt super top jezdec.

....a ono je projet a projet...to můžu říct taky, že to co da sally na svý, dám taky na svý.....ale de o to jak to bude dlouho trvat, a jakto "projetí" bude vypadat:)

 ano  ano 

Tak tohle bych se odvážil říct taky...jak to bude dlouho trvat, a jak vypadat, je věc druhá.

Editoval tank (22.09.2014 15:40:53)


Čím více poznávám lidi, tím více si vážím dobytka.

 offline 

 

#305 22.09.2014 15:39:02

Honzan
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1037
Založená vlákna
Motorka: xrv. xlv, jawa
Věk: mladi v pr... do duchodu daleko
Tel: mam
4 0

Re: Sallyho 5 dni co otraslo offmotem


Hugila: normalka, odsroubejes plasty, nadrz, zeleza, leseni a pak uz z afriky zbyva motor, kola, ram a par drobnosti - slabych 200 kg, to uz preneses.... znam to dobre  lol 

Ba, po takovych recech  jsem cekal, ze se sally za ty tri roky, kdy jsem ho videl jezdit naposledy musel hrozne posunout... A vetsina z kluku se prave v jeho letech posouva nejvic... Nicmene ocekavani bylo nesplneno (coz jsem po tech recech bohuzel taky predpokladal - nikdo kdo jezdi fest by tak namistrovanej nebyl) ale pouceni do zivota evidentne neproslo skrz helmu zadne (to me prekvapilo...)...  skoda...

 offline 

 

#306 22.09.2014 15:40:23

tank
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1640
Založená vlákna
Místo: HK
Motorka: KTM EXC 450, LC4 640
Věk: x+55
5 2

Re: Sallyho 5 dni co otraslo offmotem


xfany:
Důstojnost ? Ještě se to nosí? Mě to občas připadá, že největší huba je ten největší borec a31  .

Možná by někdy chtělo projevit i trochu soudnosti, pokory ? Ale to se už nenosí.


Čím více poznávám lidi, tím více si vážím dobytka.

 offline 

 

#307 22.09.2014 16:02:33

honzaWR450F
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 635
Založená vlákna
Místo: Prajzská
Motorka: KTMEXC400,YamahaXt660X
Věk: 43+
Tel: 5palec pro slepýše
1 0

Re: Sallyho 5 dni co otraslo offmotem


jirka87 napsal(a):

Pro mě je z těchto 2 masivních vláken moc pozitivní jedna věc.

1) Že to někdo se Sallym "zkusil" (míněno - "zaplatil", byl ochoten dojet, vyzvednul...povodil etc.)

2) Že to Sally na té DRZ dal asi lépe, než se obecně napříč čtenáři zde čekalo.

Že si někdo sedne, nesedne...Upřímně já bych asi taky nikomu z té party nesednul a nikdo mě. Jiná věková skupina a hlavně nejsem tolik free...Ke všemu proražený dekl na motorce by mě pravděpodobně přiměl k okamžitě sebevraždě klackem do oka. Kluci by mě zahodili do kapradí a motorku zapálili big_smile

smile

Jirik...Prosím tě ty tvoje hlášky o sebevraždě klackem do oka.... usch  Já právě srkal horkou kávu doma a poprskal si mikynu...to je hláška. .. ano 


Aprilia AR350,Dr 350,DR600,DR650SE,CR250,WR450F,KTM EXC 400 2007 a ted už jen Yamaha X660X asfaltomrd..

 offline 

 

#308 22.09.2014 16:04:09

Honzan
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1037
Založená vlákna
Motorka: xrv. xlv, jawa
Věk: mladi v pr... do duchodu daleko
Tel: mam
4 0

Re: Sallyho 5 dni co otraslo offmotem


xfany: nastesti dle nazvu jen 10 minut, evidentne jsou takovi co jim mr... v hlave dlouhodobe...  lol 

 offline 

 

#309 22.09.2014 16:05:02

jirka87
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1678
Založená vlákna
Místo: :
20 16

Re: Sallyho 5 dni co otraslo offmotem


Xfany : nesnaset me samo muzes,ale nechapu co te zase neprekvapilo

Vzdyt je to mnou napsane tak,jaka je situace. Je to odjety,je konec a kazdy z vas z toho ma svoje dojmy. Mozna kdybys to necetl na preskacku,ale cele,tak jsem taky psal,ze je fajn,ze od tebe Sally vubec takovou moznost ucasti dostal. Takze fakt nemam pocit,ze na tebe nekde mezi radky kydam spinu,ze jste ho tam znicili,ze to nebylo feeeer apod

Jenomze ne.to se vytrhne jedna veta z kontextu a jeste blbe a pak jsou to "nezklamal jsi" ironicke poznamky...

Je me to u prdele,jdu na postu,pozabijejte se tady big_smile

 offline 

 

#310 22.09.2014 16:19:12

mart
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1193
Založená vlákna
Motorka: WR400F, exTT600R
Věk: 5X
3 1

Re: Sallyho 5 dni co otraslo offmotem


hele chlapy, já to vidím na odvetu a29  takhle se k ničemu nedoberete a30  ee1  a1 
teď by bylo fajn, kdyby extrém pojezd uspořádal Sally, čistě technicky na pohodu, a pak by se vidělo a1 


modrá je dobrá ;-)

 offline 

 

#311 22.09.2014 16:24:50

roxteedy
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1626
Založená vlákna
Motorka: ta nejlepší...
Věk: 300
Tel: mobilní
10 0

Re: Sallyho 5 dni co otraslo offmotem


xfany napsal(a):

Kdyby bylo kde tak se otocim jako Troj a jedu zpet .....jen to neumim otocit tu moto tak na pohodu na jedne noze ve svici roll 

jako to není problém to tě naučím, já to umím otočit ve svíci kolem nohy opravdu čistě a technicky, v klídku a na pohodu jak jsem ukázal hned na  první skalce u tebe a to že jste mi to museli jít pomoct zvednout aby to tam nezůstalo to bylo jen z hecu...  lol  lol  lol 

 offline 

 

#312 22.09.2014 16:32:24

Honzan
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1037
Založená vlákna
Motorka: xrv. xlv, jawa
Věk: mladi v pr... do duchodu daleko
Tel: mam
4 0

Re: Sallyho 5 dni co otraslo offmotem


Sally06: Asi uz jsou dost unaveny ti to rikat do oci na miste, a pak nekoikrat tady... Ja tam nebyl, ale jsem si skoro jisty ze se trefim... Zkusim to po lopate, ale ani tak si nejsem jisty ze to pochopis....

Myslim ze te na akci vzali pro tvy kecy, ze rbr prolog a podobne extremy enduro zavodu, jsou pro tebe prochazka ruzovym sadem, a na dr by jsi si to probublal ciste technicky bez problemu... Ciste a technicky jezdi treba jarvis..., takze kdybys tedy ciste a technicky, trialovym stylem a klidne pomaleji nez strelci probublal vsechny jejich vyjizdky, na pohodu ve stupackach si vyskakal kam je treba, tak ti nikdo nerekne ani pul slova, stahnou ocasy a smeknou blembaky... edit: trialovy styl zminuju protoze nechces jezdit rychle... konec editu"

Nicmene evidentne to takhle nevypadalo, takze tvoje reci o tvem umeni jsou jen plane a s projetim sekci jsi mel minimalne stejne, ne li vetsi problemy jako ostatni. Osobne myslim ze na rbr prologu by jsi ciste neprojel ani jednu prekazku... Nicmene rozhodne jsi nepredvedl, co jsi hlasal do sveta, coz po tvem velkohubem vystupovani, te melo privest k jedinemu...

Proste jak chlap s koulema priznat, ze jsi prestrelil a odnest si do zivota pouceni, ze "mit ramena pres cely zada" muzes, az opravdu neco budes umet a dokazes... Zatim jsi dokazal tak nejak smrdute lejno...   


Ohledne lidske stranky veci - jak jsi se choval nevim, ale evidentne nebudes vhodny doplnek te party... 

Jednoduseji uz ti to napsat nemuzu... Ostatnim sory za dlouhy prispevek...   ugh1  

Editoval Honzan (22.09.2014 16:35:36)

 offline 

 

#313 22.09.2014 16:46:41

Honzan
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1037
Založená vlákna
Motorka: xrv. xlv, jawa
Věk: mladi v pr... do duchodu daleko
Tel: mam
4 0

Re: Sallyho 5 dni co otraslo offmotem


quix: bohuzel ne, proste jen umim cist a chapat text... no taky jsem videl sallyho jezdit na xr (tenkrat vypadal slibne, skromnej kluk, makal a bojoval) ale s par mth rocne a jeho pristupem k zivotu se zadny posun v "umeni" konat nemohl... A taky vzdycky, kdyz jsem mel pocit ze neco umim, vzdy jsem potkal lidi od kterych se muzu asi cely zivot dale ucit...

 offline 

 

#314 22.09.2014 16:49:39

Thomaster
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1277
Založená vlákna
Místo: Východ
Motorka: oranžová 200
Věk: prej puberťák
0 1

Re: Sallyho 5 dni co otraslo offmotem


quix: Ono stačí když nějakého člena z lidí co tam byli znáš , přečteš si tady co kdo píše a logicky si vše pospojuješ a ono ti to vyjde  ano 

 offline 

 

#315 22.09.2014 16:54:49

Re: Sallyho 5 dni co otraslo offmotem


quix:  lol nevzdával to ale do poslední chvíle držel plnej

 offline 

 

#316 22.09.2014 17:02:04

offroaderTE
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1514
Založená vlákna
Místo: Morava
Motorka: GG EC 250 TPi
Věk: střední
6 0

Re: Sallyho 5 dni co otraslo offmotem


quix: ty voe tak to je mazec  vyk! proč tam ten pi*us takhle pasivně vjel, to se už asi nedozvíme, vypadá to, že to byla konečná  dead 

Xfany: na 20 dní popřemešlejt do rumunska !!!  bliz2 ne*er tady lidi co musej makat  deb1 


Jezdím-padám-vstávám...pokud ještě můžu :-)

 offline 

 

#317 22.09.2014 17:22:10

offroaderTE
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1514
Založená vlákna
Místo: Morava
Motorka: GG EC 250 TPi
Věk: střední
6 0

Re: Sallyho 5 dni co otraslo offmotem


 blee1 xfany:


Jezdím-padám-vstávám...pokud ještě můžu :-)

 offline 

 

#318 22.09.2014 17:36:42

Strejda-GC
Chemik od oranžového jezera°°°
Fotogalerie
Příspěvky: 8201
Založená vlákna
29 22

Re: Sallyho 5 dni co otraslo offmotem


Sally06:

příběh, jak ze sebe udělat ještě většího hlupáka evidentně pokračuje  gp 

 offline 

 

#319 22.09.2014 17:44:48

Honzan
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1037
Založená vlákna
Motorka: xrv. xlv, jawa
Věk: mladi v pr... do duchodu daleko
Tel: mam
4 0

Re: Sallyho 5 dni co otraslo offmotem


Sally06: Hele nedelej ze sebe chudacka ze nemas penize, proste si mas vydelat, zvolit priority, stejne jako vetsina lidi tady... To je standart a za to obdiv necekej...a nezkousej tu na tohle tema plakat, imho zatim jeste stale nevis o cem tohle je...

a ten zbytek vzdavam i ja, je to marny, je to marny... ptal jsi se, kde jsi udelal chybu, bylo ti receno mnohokrat, preber si to...

edit: jo a kdybys bojoval a makal do vycerpani sil, tak proste po trosce slivovice v klidu dalsi den jedes, i kdybys mel zdechnout, chlapce....

Editoval Honzan (22.09.2014 17:47:19)

 offline 

 

#320 22.09.2014 17:46:38

Tristan
malý Velký BOJOVNÍK°°°°
Fotogalerie
Příspěvky: 3353
Založená vlákna
Místo: North Tristan Kingdom
Motorka: KTM EXC 250 06
Věk: 25.0
Tel: černý
17 0

Re: Sallyho 5 dni co otraslo offmotem


Sally přeci si nemyslíš že ted sva slova otočíš ve styl jako že sis dělal legraci že to tak myšleno nebylo  vyk!  samotnych dukazu je tu dost a nejen tady. Viz hodnoceni drz a to jsem někde daleko 
Byl jsi s těma klukama tyden a Maš ty kluky za 16-ti lete holky co jdou na to že maš tupou motorku a ještě k tomu na enduro nevhodnou pro hobíka o to větší jsi king že je tu tím krmíš? to nemyslíš važně. Výmluvy přeci nejsou na místě motorku sis vybral sam a nespadla ti z nebe se slovy najedeš hovno stači ti drz doženeš to kecama
Obdivuji jejich trpělivost že se s Tebou tady ještě matlou a ještě ke všemu ti dali možnost vyjít z toho jako chlap místo toho aby tu po akci dali jednoduchy odkaz
http://www.youtube.com/watch?v=W_24y3LVmpE


Zavři hubu,otevři oči a vem za plyn...

 offline 

 

REKLAMA

Zápatí

Statistika

TOPlist

Copyright © 2007 - 2014 OFFMOTO.COM | Ochrana osobních údajů