Off-Road Forum OFFMOTO.COM Off-Road Forum OFFMOTO.COM

Rychlé hledání

ENDURO - CROSS

ČTYŘKOLKY

MOTOTURISTIKA

Cestování (126)
Srazy (72)
Výlety (114)

MOTOSPORT :: ZÁVODY

INZERCE : Motocykly

INZERCE : Ostatní

REKLAMA

Sallyho 5 dni co otraslo offmotem

#261 21.09.2014 20:34:02

roxteedy
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1626
Založená vlákna
Motorka: ta nejlepší...
Věk: 300
Tel: mobilní
10 0

Re: Sallyho 5 dni co otraslo offmotem


honzaWR450F:

ty hele já nejsem žádnej velkej střelec (teda spíš nejsem vůbec střelec) a kluky znám jen přes motorky a když jsem byl u mrdalů nebo u fanyho tak jsem byl závaží, ale nehorší co jsem od nich slyšel bylo píčo málo plynu a nebo chce to jezdit jezdit jezdit... (jo fanda vlastně ještě hází ohryzky a šišky když zdržuješ a dohodí na tebe mě se to vyhlo já už byl nahoře tak jsem házel taky lol  lol  lol  ) kdykoliv jsem se někoho z nich ptal na radu tak jsem ji dostal, přijali mě mezi sebe jako by jsme se znali x-let Sally měl tu stejnou šanci zapadnout do super party, kde si nikdo na nic nehraje jen stačilo bejt aspoň trochu soudnej, spoustu lidí co je zná jen tak jako já ví, že kdyby to nebyl trotl tak se neděje co se děje teď a proto se tím bavěj a ještě dlouho budou....

 offline 

 

#262 21.09.2014 20:51:42

honzaWR450F
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 635
Založená vlákna
Místo: Prajzská
Motorka: KTMEXC400,YamahaXt660X
Věk: 43+
Tel: 5palec pro slepýše
1 0

Re: Sallyho 5 dni co otraslo offmotem


Vojtas napsal(a):

honzaWR450F:
o jakým hození tu prosímtě píšeš? jsi uplně mimo mísu... Sally do toho šel sám a dobrovolně...

A už to bych ocenil....že dostál slova..


Aprilia AR350,Dr 350,DR600,DR650SE,CR250,WR450F,KTM EXC 400 2007 a ted už jen Yamaha X660X asfaltomrd..

 offline 

 

#263 21.09.2014 20:55:00

Re: Sallyho 5 dni co otraslo offmotem


roxteedy:

Dobře stručně řečeno!!!!! ano  ano  ano 


Hrnečku vař!   .... a sakra, hrnečku DOST!!!!

 offline 

 

#264 21.09.2014 21:04:58

honzaWR450F
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 635
Založená vlákna
Místo: Prajzská
Motorka: KTMEXC400,YamahaXt660X
Věk: 43+
Tel: 5palec pro slepýše
1 0

Re: Sallyho 5 dni co otraslo offmotem


roxteedy napsal(a):

honzaWR450F:

ty hele já nejsem žádnej velkej střelec (teda spíš nejsem vůbec střelec) a kluky znám jen přes motorky a když jsem byl u mrdalů nebo u fanyho tak jsem byl závaží, ale nehorší co jsem od nich slyšel bylo píčo málo plynu a nebo chce to jezdit jezdit jezdit... (jo fanda vlastně ještě hází ohryzky a šišky když zdržuješ a dohodí na tebe mě se to vyhlo já už byl nahoře tak jsem házel taky lol  lol  lol  ) kdykoliv jsem se někoho z nich ptal na radu tak jsem ji dostal, přijali mě mezi sebe jako by jsme se znali x-let Sally měl tu stejnou šanci zapadnout do super party, kde si nikdo na nic nehraje jen stačilo bejt aspoň trochu soudnej, spoustu lidí co je zná jen tak jako já ví, že kdyby to nebyl trotl tak se neděje co se děje teď a proto se tím bavěj a ještě dlouho budou....

Neříkám,že jsou ti špatní...jen se mi nelíbí to všechno co se okolo toho tady děje...a jaká je tady úroven ...
Já jako nezůčastněný nevidím jednoznačně špatného a dobré a nedokážu pobrat tu radikálnost s jakou se někteří vyjadřují...
Kluci jezdí asi jiný level ale nemohu se zbavit pocitu,že to Sally tak úplně neprojel...A nevyjadřoval bych to veřejně ale ostatní to dělají...pocity....
Takové lynčování se mi prostě holt nelíbí...mezi lidmi stejného zájmu....Tak jsem to vyjádřil...s vědomím,že můžu být osobně napaden a budu tu zesměšněn...Snad nebudu...to bych si vás nemohl dále vážit.


Aprilia AR350,Dr 350,DR600,DR650SE,CR250,WR450F,KTM EXC 400 2007 a ted už jen Yamaha X660X asfaltomrd..

 offline 

 

#265 21.09.2014 21:10:36

honzaWR450F
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 635
Založená vlákna
Místo: Prajzská
Motorka: KTMEXC400,YamahaXt660X
Věk: 43+
Tel: 5palec pro slepýše
1 0

Re: Sallyho 5 dni co otraslo offmotem


allanktm napsal(a):

Vojtas napsal(a):

honzaWR450F:
o jakým hození tu prosímtě píšeš? jsi uplně mimo mísu... Sally do toho šel sám a dobrovolně...

 ano treba si s tím dá honza práci  a zjistí kdo je střelec a kdo mrdal a přestane mlet srajdy lol 

Právě,že jsem si všechno přečetl a jinou možnost nemám...neznám ani jednu stranu.A já bych si na nic podobného/ježdění/ jako Sally netroufl,protože to je mimo můj level a výkonost.A jen jsem napsal,jak to vnímám.Za ty ostré slova a to se omlouvám ale nějak mě to v tu chvíli namíchlo...


Aprilia AR350,Dr 350,DR600,DR650SE,CR250,WR450F,KTM EXC 400 2007 a ted už jen Yamaha X660X asfaltomrd..

 offline 

 

#266 21.09.2014 21:16:03

roxteedy
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1626
Založená vlákna
Motorka: ta nejlepší...
Věk: 300
Tel: mobilní
10 0

Re: Sallyho 5 dni co otraslo offmotem


honzaWR450F:

hele to co se tady teď děje to rozdmýchal znovu Sally sám svým reportem   wink  A já jsem za to vlastně rád fakt se u toho nasměju  ano 

 offline 

 

#267 22.09.2014 00:10:28

Re: Sallyho 5 dni co otraslo offmotem


allanktm napsal(a):

ta podstatná věc kvuli které to tu celé vzniklo tu ještě napsaná nebyla vyk!  je vhodná drz na takovéto ježdění?   za sebe mužu říct že teda není,jen nevím jestli to bylo zpusobené kvalitou jezdce nebo stroje a nebo obojím vyk! 

No, znám pár lidí co s tím bez problémů jezdili dost těžký terén třeba v Rumunsku na Tarcu, Pája DR-DRZ400S nebo náš rumunský kamarád a průvodce Saša. Je to jako ve všem spíš o rukách. Já s ní jezdil taky, dostal jsem váhu až na 135kg s benzinem, ale nakonec jsem ji rád vyměnil za lehčí WR250F. Ale já jsem starej dědek s blížícím se důchodem a již chabou fyzičkou, takže se raději peru s nižší váhou. Ale i tihle kluci nakonec Sůzy vyměnili za lehčí a výkonější GAS GAS300 a KTM.

Jinak zajímavá akce, reportáže i rozuzlení.

 offline 

 

#268 22.09.2014 02:21:50

Full Throttle
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 182
Založená vlákna
Motorka: KTM 500 EXC-F
1 0

Re: Sallyho 5 dni co otraslo offmotem


Pouze jsem se vžil do toho hloupého svářeče co s tím bude mít slušnou prekérku jen kvůli tomu,že mu zakazník nedá kompletní informace i když je má,popřípadě zná a muže mu to tím pěkně z komplikovat ,když už v dnešní době není takovej problém podobné věci vařit jako dřív. Tim se se nechtěl nikoho dotknou a už vůbec odradit od další rady,nebo názoru a jestli se tak stalo omlouvám se, protože to nebyl účel .

 offline 

 

#269 22.09.2014 08:53:56

Tristan
malý Velký BOJOVNÍK°°°°
Fotogalerie
Příspěvky: 3353
Založená vlákna
Místo: North Tristan Kingdom
Motorka: KTM EXC 250 06
Věk: 25.0
Tel: černý
17 0

Re: Sallyho 5 dni co otraslo offmotem


Full Throttle:

Ty ono každy kdo už něco v ruce držel to chytne do ruky a ani to tam nemusí byt napsane a řekne kurwa to je magnesium jdi s tím do prdele a nebo kurwa no dej to sem pokud nemaš štěstí na toho druheho borce pak tí zbyva ten třetí hloupý.
Jinak v pohodě neberu to nějak osobně jinak díky kluci a jsme rád že nemam takoce problemy jako mí kamaradi co mi to sem nosí  heh2

E: čekám na videa od sallyho

Editoval Tristan (22.09.2014 08:56:31)


Zavři hubu,otevři oči a vem za plyn...

 offline 

 

#270 22.09.2014 09:29:11

Filip - SANDOKAAN
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1818
Založená vlákna
Motorka: už sherco
Věk: 3*
1 3

Re: Sallyho 5 dni co otraslo offmotem


Tristan:

nejsi sam co na ne ceka....ale znam to... nejaky to strihani....dobra hudba....dobry holky....chce to cas..... a uvidíme ze se sally ukaze.....


a když ne tak by mel soubory poslat jankovi a ten udela videa za z toho bude prechazet zrak a1 

 offline 

 

#271 22.09.2014 09:33:40

jirka87
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1678
Založená vlákna
Místo: :
20 16

Re: Sallyho 5 dni co otraslo offmotem


Pro příště nasadit z obou stran smile

http://www.motorkari.cz/motobazar/nahra … 14343.html

Editoval jirka87 (22.09.2014 09:34:08)

 offline 

 

#272 22.09.2014 10:18:36

honzaWR450F
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 635
Založená vlákna
Místo: Prajzská
Motorka: KTMEXC400,YamahaXt660X
Věk: 43+
Tel: 5palec pro slepýše
1 0

Re: Sallyho 5 dni co otraslo offmotem


allanktm napsal(a):

honzaWR450F:

tak si se určitě dočetl že sally je ten který o sobě píše že prolog na redbull ro je brnkačka,že drapák rodeo není nic těžkýho a tak. Tak dostal pozvání na ježdění tady u nás abychom se něco přiučili.Ještě že jsme ho nepozvali na třeba red bull ro  lol jooo to by byla ostuda lol na pohodu v klídku a technicky lol 
a jediný když jsme teda u toho čeho sally dostál bylo to že s náma jezdil lol a za těch podmínek který měl by byl blázen kdokoli kdyby nejel gp 

Chápu...A co položit tu otázku Sallymu tak, zda si tohle o prologu na Redbull, Drapak Rodeu myslí stále....jestli to tak vyznělo klukum z jeho psaní...neřešit zase slovíčka. ..
Každý se vyvíjí a třeba je to tu jen o komunikaci mezi klukama...které myslím respektuje.....stejne to chce asi čas, rozležet vsem v hlavě chvilku trvá. ..
Co Sally...?


Aprilia AR350,Dr 350,DR600,DR650SE,CR250,WR450F,KTM EXC 400 2007 a ted už jen Yamaha X660X asfaltomrd..

 offline 

 

#273 22.09.2014 10:28:13

honzaWR450F
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 635
Založená vlákna
Místo: Prajzská
Motorka: KTMEXC400,YamahaXt660X
Věk: 43+
Tel: 5palec pro slepýše
1 0

Re: Sallyho 5 dni co otraslo offmotem


Sally06:

Jo Sally ten příspěvek tam naskočil,jak jsem psal ten svůj právě...sorry..:-)


Aprilia AR350,Dr 350,DR600,DR650SE,CR250,WR450F,KTM EXC 400 2007 a ted už jen Yamaha X660X asfaltomrd..

 offline 

 

#274 22.09.2014 10:34:58

pretekardano
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 178
Založená vlákna
Místo: Hlohovec
Motorka: YZ250F, RM250 enduro(carpimotor)
Věk: 30
0 0

Re: Sallyho 5 dni co otraslo offmotem


Nazdar Fanda-Šáňa, na Tarcu som bol viac krát, aj so Sašom aj ostatními z regimentu. Bežná trasa začína za Sašovým penziónom, pekným výjazdom cez horu. Pokial nieje moc mokro, dá sa to vyjst aj na XT-éčku. Náročné to je len na kondičku ale dá sa tam oddýchnut a pokračovat dalej. Potom už to je klasická hrebenovka až na Tarcu, tam by som povedal že stroj typu DRZ je ideálny. Dole z Tarcu okolo Cuntu je to tiež pomerne nenáročná trasa až do Poiany. Pokial ideš opačne, teda od Cuntu, tak je to ešte lahšie, tie kamenisté chodníky lepšie prechádzajú tažšie endurá, dvojtakty tam dost nadskakujú. Išli sme aj inú trasu, ale to boli prakticky len lesné cesty, sem-tam kolaje ale ináč nič extra. Tak či tak sme sa dostali zasa na hreben a odtial zasa len kochačka. Naposledy tento rok v júni, sme sa na Tarcu ani nedostali. Denis z regimentu nám ukázal jednu "skratku" skrz dolinu tesne pod vrchom, prakticky to je chodník s pol metrovými skalami. Tak tam by som na DRZ-ke teda nechcel skákat. Velmi dobrý tréning na rovnováhu, aj odvahu miestami.

Vždy je to o tom, čo konkrétne chceš jazdit. Saša vymenil DRZ za GAS 450- čo tiež nieje extra lahké enduro. On ako tour guide potrebuje stroj čo unavuje menej a poskytuje trochu pohodlia, tak isto spotreba je podstatná. Nikdy som ho nevidel riskovat, ide na istotu, ved ho to prakticky živí. Teraz kúpil nové moto, nie som si istý či HSQ alebo GAS, ale zasa 4T.

Na druhej strane, ostatok regimentu jazdí na EXC 300, 450, 525, YZ 250....ale to už je iná jazda, stačí raz zažit trip s takouto partou nadšencov a pochopí že kochačka tu nehrá prím

 offline 

 

#275 22.09.2014 10:48:54

Re: Sallyho 5 dni co otraslo offmotem


jirka87: možnost i v karbonu a ta fólie na tom zkrabatělá  lol 

 offline 

 

#276 22.09.2014 10:50:59

jirka87
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1678
Založená vlákna
Místo: :
20 16

Re: Sallyho 5 dni co otraslo offmotem


Důležitá je ta nerez smile

 offline 

 

#277 22.09.2014 11:06:52

Raduz TT600r
.....starosta.....
Fotogalerie
Příspěvky: 11379
Založená vlákna
Místo: Olomouc,Přerov,Lipník
Motorka: NÁMAHA
Tel: 723 151 102
Web

Re: Sallyho 5 dni co otraslo offmotem


Já bych možná i rád ukončil takové to hodnocení ze všech stran malým (nezúčastněným) závěrem.

Sally je tady prezentoval tak, jak se tu prezentoval.
Fany ho chytil za slovo, učinil nabídku s pravidly a Sally to přijal.
Verdikt po akci zněl jednohlasně = NEDAL TO
.
To jsou fakta.

Můžeme se dohadovat o morálních fackách, defenzivní jízdě apod., ale podstat byla jinde. Co bylo psáno a popisováno Sallym zde, nebylo naplněno v reálném prostředí dle nastavených pravidel. Jakákoliv "ale" se zde nepočítají.
Z toho plyne jednoduchý závěr - co píše Sally zde, není v reálu stejně. Opět jen fakta plynoucí ze závěru celé akce.

Někdo tomu říká potupa, jiný morální facka nebo dobrej výkon - vždy záleží na úhlu pohledu.
Úhel byl ale nastaven pravidly, takže by jej měl každý hodnotící dodržet.


Na akci jsem nebyl, slyšel toho hodně, ale jediné, čeho je možné se chytit, je zadání, průběh a závěr, ž čehož zadání a závěr je nejdůležitější.

Věřím, že kdyby to alespoň "někakým skousnutelným způsobem dal", určitě by ho ostatní z jakéhokoliv důvodu nepotopili. To už je alen můj subjektivní názor vycházející z toho, že některé znám osobně, 2 hlavní aktéry určitě.


Řiť, ať jedeš lip    tel.: 723151102, 587571224

 offline 

 

#278 22.09.2014 12:01:11

offroaderTE
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1514
Založená vlákna
Místo: Morava
Motorka: GG EC 250 TPi
Věk: střední
6 0

Re: Sallyho 5 dni co otraslo offmotem


Raduz TT600r:

pěkně jsi to zakončil starosto, asi už je to mlácení prázdné slámy, příspěvky fanyho quickse a sloofy o tom dost vypovídají, Miki mě srovnal, že jsem nejdál od reality jak můžu být, tak pro vysvětlení:

tahle akce se mi od začátku hrozně líbila,něco takového tu ještě nebylo, pět nej lokalit v pěti dnech! a ty sqělé on-line reporty od RSWR, o to smutnější pro mne bylo číst ty první negativní reakce účastníků. jak už bylo napsáno v předch. reportech, když akce probíhala, vše bylo vesměs pozitivní, vůbec to nevypadalo na nějaké rozpory mezi jezdci. No a po Sallyho odjezdu už se věšelo špinavé prádlo, celé to bylo opravdu velmi matoucí tak jak už někdo napsal

- moje osobní pocity, od toho že si někdo zaplatil cvičenou opici na které se chtěl pobavit a pohonit si EGO, pozval si na to jezdce, který vyjede úplně všechno páč jede jiný level (Nejlepší čech na Erzbergu atd.), to samo pro jistotu, kdyby to náhodou kluci z party nedali, a že to bylo od začátku nachystáno tak, aby byla akce pro Sallyho na 100% neúspěšná a jel domů vlakem tak jak bylo naplánováno...
no až po pocity z opačného konce, Sally to fakt podělal, že 4.den nenastoupil na značky (to je 100% reál to se nedá popřít), velká huba mu nespadla, má klapky na očích a tvrdí, že výchovnou facku vlastně vůbec nedostal, na všechno má nějakou výmluvu, nezapadl do party, dostal od kluků max. podporu a zázemí a tu nedokázal využít

Matoucí - to je to správné slovo,to byl pro mne výsledek toho všeho tlachání v tomhle vláknu


tak a teď se nebudu hodit ani na hnůj  a1 a schytám to z obou stran


Jezdím-padám-vstávám...pokud ještě můžu :-)

 offline 

 

#279 22.09.2014 12:10:51

honzaWR450F
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 635
Založená vlákna
Místo: Prajzská
Motorka: KTMEXC400,YamahaXt660X
Věk: 43+
Tel: 5palec pro slepýše
1 0

Re: Sallyho 5 dni co otraslo offmotem


offroaderxrr napsal(a):

Raduz TT600r:

pěkně jsi to zakončil starosto, asi už je to mlácení prázdné slámy, příspěvky fanyho quickse a sloofy o tom dost vypovídají, Miki mě srovnal, že jsem nejdál od reality jak můžu být, tak pro vysvětlení:

tahle akce se mi od začátku hrozně líbila,něco takového tu ještě nebylo, pět nej lokalit v pěti dnech! a ty sqělé on-line reporty od RSWR, o to smutnější pro mne bylo číst ty první negativní reakce účastníků. jak už bylo napsáno v předch. reportech, když akce probíhala, vše bylo vesměs pozitivní, vůbec to nevypadalo na nějaké rozpory mezi jezdci. No a po Sallyho odjezdu už se věšelo špinavé prádlo, celé to bylo opravdu velmi matoucí tak jak už někdo napsal

- moje osobní pocity, od toho že si někdo zaplatil cvičenou opici na které se chtěl pobavit a pohonit si EGO, pozval si na to jezdce, který vyjede úplně všechno páč jede jiný level (Nejlepší čech na Erzbergu atd.), to samo pro jistotu, kdyby to náhodou kluci z party nedali, a že to bylo od začátku nachystáno tak, aby byla akce pro Sallyho na 100% neúspěšná a jel domů vlakem tak jak bylo naplánováno...
no až po pocity z opačného konce, Sally to fakt podělal, že 4.den nenastoupil na značky (to je 100% reál to se nedá popřít), velká huba mu nespadla, má klapky na očích a tvrdí, že výchovnou facku vlastně vůbec nedostal, na všechno má nějakou výmluvu, nezapadl do party, dostal od kluků max. podporu a zázemí a tu nedokázal využít

Matoucí - to je to správné slovo,to byl pro mne výsledek toho všeho tlachání v tomhle vláknu


tak a teď se nebudu hodit ani na hnůj  a1 a schytám to z obou stran

Dobře jsi to vyjádřil...výstižný..


Aprilia AR350,Dr 350,DR600,DR650SE,CR250,WR450F,KTM EXC 400 2007 a ted už jen Yamaha X660X asfaltomrd..

 offline 

 

#280 22.09.2014 12:14:42

Filip - SANDOKAAN
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1818
Založená vlákna
Motorka: už sherco
Věk: 3*
1 3

Re: Sallyho 5 dni co otraslo offmotem


sally a das nejaky video????

 offline 

 

REKLAMA

Zápatí

Statistika

TOPlist

Copyright © 2007 - 2014 OFFMOTO.COM | Ochrana osobních údajů