Off-Road Forum OFFMOTO.COM Off-Road Forum OFFMOTO.COM

Rychlé hledání

ENDURO - CROSS

ČTYŘKOLKY

MOTOTURISTIKA

Cestování (126)
Srazy (72)
Výlety (114)

MOTOSPORT :: ZÁVODY

INZERCE : Motocykly

INZERCE : Ostatní

REKLAMA

Sallyho 5 dni co otraslo offmotem

#201 18.09.2014 10:28:15

Tristan
malý Velký BOJOVNÍK°°°°
Fotogalerie
Příspěvky: 3353
Založená vlákna
Místo: North Tristan Kingdom
Motorka: KTM EXC 250 06
Věk: 25.0
Tel: černý
17 0

Re: Sallyho 5 dni co otraslo offmotem


Raduz TT600r napsal(a):

Tristan:

A dělá, že nemá hrachy...  heh2 

Jako bys je neznal podnikatele budou plakat řadovym zaměstnancum pod lavkou jak je to všechno na piču  heh2 
Přitom nova drz už pluje lodi  lol 


Zavři hubu,otevři oči a vem za plyn...

 offline 

 

#202 18.09.2014 10:31:01

Re: Sallyho 5 dni co otraslo offmotem


Akce byla technicky čistá a extrémně napohodu, parta výborná, počasí vyšlo taky skvěle, žádný vážný zranění neproběhlo a pro účastníky vyplynula spousta ponaučení..

Rozparek sloofa už od teďka ví, že není napohodu padat s motorkou ze skály
Quix nám dokázal, že umí držet motorku totálně dosraček ale mnohdy ani to nestačí
Alan musí vypilovat techniku backflipu, protože to co předváděl nebylo čistě technicky
Mikiberg musí jezdit napohodu aby ve stresu neházel tolik frontflipů
Fanda zjistil, že existuje bílej prášek z lékárny po kterým se jezdí bomby (ale chce to pokudmožno kolama dolů)
Kauďas se zase naučil na vyjížďkách místo kouření blejt
Renda hento zjistiló jak na ten čupek
Já jsem zjistil, že čelní srážka se stromem docela bolí
A Sally.. dostal pořádnou školu života a snad to pochopil a vezme si to k srdci..

Už teď se těším na Rumunsko ;-)


http://www.offmoto.com/uploads/thumbs/4506_cam006891.jpg http://www.offmoto.com/uploads/thumbs/4506_cam006911.jpg http://www.offmoto.com/uploads/thumbs/4506_cam006941.jpg http://www.offmoto.com/uploads/thumbs/4506_cam006951.jpg
http://www.offmoto.com/uploads/thumbs/4506_cam006981.jpg http://www.offmoto.com/uploads/thumbs/4506_cam007011.jpg

 offline 

 

#203 18.09.2014 10:57:39

Re: Sallyho 5 dni co otraslo offmotem


xfany napsal(a):

Take tu mam nepokorenej kopec co nedal nikod vcetne R.Korbera...jeho bratra...vsech nas tady kolem tohodle cirkusu.....ale neznamena to ze to nejde......a nestoji za pokus...bejt trosku chlap..... wink 

Myslíš ten kopec, kterej se od teďka jmenuje hliníkovej? :-D

 offline 

 

#204 18.09.2014 11:00:16

Re: Sallyho 5 dni co otraslo offmotem


troj hliníkovej: Co kryty pod motor ? Už to přišlo  smile 

 offline 

 

#205 18.09.2014 11:50:38

Strejda-GC
Chemik od oranžového jezera°°°
Fotogalerie
Příspěvky: 8201
Založená vlákna
29 22

Re: Sallyho 5 dni co otraslo offmotem


hele bando, kolik jste za těch 5 dní najeli mth?

 offline 

 

#206 18.09.2014 12:03:54

Re: Sallyho 5 dni co otraslo offmotem


Robinsson napsal(a):

troj hliníkovej: Co kryty pod motor ? Už to přišlo  smile 

Kryty jsou na celnici, za pár dní zaklepou na dveře ;-)

 offline 

 

#207 18.09.2014 12:35:24

Re: Sallyho 5 dni co otraslo offmotem


Sally06 napsal(a):

Troji tu školu života myslíš to, že bych si měl pořídit jinčí moto nebo ten vlak kde mě nechali v 1. třídě jet až domů?  ano  lol 

Ani jedno, myslím tu Mikibergovu půlhodinovou přednášku před odjezdem z EKR. Pokud si to vezmeš k srdci, staneš se chlapem a podstatně lepším člověkem ;-)

 offline 

 

#208 18.09.2014 12:37:31

Strejda-GC
Chemik od oranžového jezera°°°
Fotogalerie
Příspěvky: 8201
Založená vlákna
29 22

Re: Sallyho 5 dni co otraslo offmotem


Sally06:

to jako kvůli chlast party si nejel dál ? já tomu teď nerozumím, jednou píšeš že kvůli přehnanému chlastání a pak zase, že tě kluci nepustili dál  ou2 

 offline 

 

#209 18.09.2014 12:59:13

twinkam
Veterán
Fotogalerie
Příspěvky: 2438
Založená vlákna
Místo: Chomutov
Motorka: FE 350
Věk: 36
4 3

Re: Sallyho 5 dni co otraslo offmotem


Na obranu Sallyho :taky jsem kalil (a ne jednonu) s Fandou a není to jednoduchý  lol  Jednou na EKR jsem s nim popíjel do cca 3 hodin a pak mě donutil jestě něco predelat na motorce takže jsem sel spát v 5 a v 9už mě posadil na kozu- do dneška z toho špatně spím lol 

 offline 

 

#210 18.09.2014 13:15:40

MikiberG
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1875
Založená vlákna
Motorka: HusaberG
Web
28 5

Re: Sallyho 5 dni co otraslo offmotem


twinkam:
nic hroznýho se nedělo, každý pil jen co si nalil sám,  nikdo nikoho nenutil , spát  si šel každý taky sám  .... afterparty byla tak max na 1/3 toho co jsme dávali minule

 offline 

 

#211 18.09.2014 14:20:39

roxteedy
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1626
Založená vlákna
Motorka: ta nejlepší...
Věk: 300
Tel: mobilní
10 0

Re: Sallyho 5 dni co otraslo offmotem


allanktm napsal(a):

Thomas napsal(a):

Po nich bych chtěl motorku.

ber to tak že motorka už dost věcí umí a nemusíš jí to učit ano  lol 

 lol  ano  lol  ano 

 offline 

 

#212 18.09.2014 14:36:24

MikiberG
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1875
Založená vlákna
Motorka: HusaberG
Web
28 5

Re: Sallyho 5 dni co otraslo offmotem


Sally06:
moc se toho nevypilo , co si komu nalil to vypil, i s tebou ... šlo se spát když došlo pití. Byli jsme utahaný z přejezdů, nastydlej byl každej jen jsme to moc neřešili - nebylo to to kvůli čemu jsme se sešli.
Každý si vstal jak je zvyklej mezi 8 a 11 byli všichni ready.

Napíšu ti to jen co budu mít trochu času a možnost ... já jsem typ co na srdci to na jazyku a pak jdu dál , poznámky si nedělám a hlavu si tím nezasírám.... tak jak si to srovnám, vzpomenu .....

 offline 

 

#213 18.09.2014 15:17:17

Fireman
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 504
Založená vlákna
Místo: J.Č.
Motorka: KTM 525 exc
Věk: 32
Tel: 150
8 0

Re: Sallyho 5 dni co otraslo offmotem


Strejda-GC napsal(a):

Sally06:

to jako kvůli chlast party si nejel dál ? já tomu teď nerozumím, jednou píšeš že kvůli přehnanému chlastání a pak zase, že tě kluci nepustili dál  ou2 

Stejná otázka. Chlast nebo tě nechtěli dál pustit ?  a22 


Co shoří neshnije

 offline 

 

#214 18.09.2014 16:04:14

Re: Sallyho 5 dni co otraslo offmotem


Janek napsal(a):

Poslední kaňónek, ale nic moc hard to nebylo big_smile 

To je divný, že jsi poslední úsek tutoho nicmoc hard kaňónku jel na 10x a nakonec po troše hysterie objel :-D

Jinak nemá smysl najíždět nesmysl co vyjet prostě nejde, chcem si zajezdit enduro, kouknout na hezký místa, na pár úsecích nahnat adrenalin, na jiných se vyšťavit, pokudmožno nerozlámat motorky a jezdit aby to odsejpalo..mj. se snažíme všechno jezdit napoprvé a svižně abychom moc neprudili případné kolemjdoucí a neztráceli tempo.. na to si myslím že jsou naše trasy HARD až dost.. wink když se to pak zvrtne do půlhodinových pauz a desítek pokusů tak to pak úplně ztrácí šťávu..

 offline 

 

#215 18.09.2014 16:22:51

Re: Sallyho 5 dni co otraslo offmotem


aha to su nevěděl, ende, venku hezky, jedu na motorku ;-)

 offline 

 

#216 18.09.2014 16:59:34

Honzan
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1037
Založená vlákna
Motorka: xrv. xlv, jawa
Věk: mladi v pr... do duchodu daleko
Tel: mam
4 0

Re: Sallyho 5 dni co otraslo offmotem


Sally: Tak ja doufal, ze to pochopis a nic... Skoro bych rekl, ze plati tvuj podpis pod prispevky...  ou2  heh11 
Vis, sice hubou jezdis romaniacs na pohodu, ale tam taky ani jedna z tech vymluv, zvlast chlast, co tu pises nezabere... Navic mam tuseni, ze kluci na tebe v podstate byli hodny ale bez nich by jsi skoncil skoro hned...
Jezdit 3 dny a 5 dni je taky proste rozdil (at je tam slivovice nebo neni), ale to ty nechces vnimat a slyset... Tebe zajima jen placani po ramenou a do huby si nevidis... Misto aby jsi si zametl pred vlastnim prahem...  ne 

Tak trosku jsem doufal ze ti to dojde a zacnes se chovat jako chlap...  roll 

 offline 

 

#217 18.09.2014 17:18:15

Tristan
malý Velký BOJOVNÍK°°°°
Fotogalerie
Příspěvky: 3353
Založená vlákna
Místo: North Tristan Kingdom
Motorka: KTM EXC 250 06
Věk: 25.0
Tel: černý
17 0

Re: Sallyho 5 dni co otraslo offmotem


Sally napsal:

Jinak, jak Troj myslí tu přednášku. Miki můžeš mi ji napsat stručně do SZ prosím? Ono si z toho vezmu teďka daleko více, za 1. to budu mít před očima a můžu si to pročíst i víckrát a za 2. nejsem v takovém rozpoložení ve kterém jsem byl, když jsi mi to říkal. Předem díky i kdyby jsi nic nenapsal

Kurwa to nemyslíš vážně že ti někdo bude něco opakovat a že jsi nebyl v rozpoležení vnímat a zamyslet se nad svou osobou woe  lol 
To i kdyby tě vzbudil v tu noc co jsi tak hrrozně lil tak tyhle věci přeci musíš vnímat každej přeci hodí perly sviním jen jednou tak se spíš smíř stím že asi nic než SZ a zustaneš tam kde jsi  protože jsi toho asi dost promarnil a už to zpětně nedoženeš to asi muj pohled i když nevím co se tam dělo ale myslím že ti uniklo spoustu věcí anebavím se jen o ježděni. Nebud z toho špatnej životem se nějak protlučeš.  ano  


Zavři hubu,otevři oči a vem za plyn...

 offline 

 

#218 18.09.2014 18:39:19

Jarynn
Mazák
Fotogalerie
Příspěvky: 4392
Založená vlákna
Místo: Ostrava
Motorka: EXC 300
Věk: 45
14 8

Re: Sallyho 5 dni co otraslo offmotem


Honzan napsal(a):

Sally: Tak ja doufal, ze to pochopis a nic... Skoro bych rekl, ze plati tvuj podpis pod prispevky...  ou2  heh11 
Vis, sice hubou jezdis romaniacs na pohodu, ale tam taky ani jedna z tech vymluv, zvlast chlast, co tu pises nezabere... Navic mam tuseni, ze kluci na tebe v podstate byli hodny ale bez nich by jsi skoncil skoro hned...
Jezdit 3 dny a 5 dni je taky proste rozdil (at je tam slivovice nebo neni), ale to ty nechces vnimat a slyset... Tebe zajima jen placani po ramenou a do huby si nevidis... Misto aby jsi si zametl pred vlastnim prahem...  ne 

Tak trosku jsem doufal ze ti to dojde a zacnes se chovat jako chlap...  roll 

 ano 

 offline 

 

#219 18.09.2014 19:51:54

Filip - SANDOKAAN
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1818
Založená vlákna
Motorka: už sherco
Věk: 3*
1 3

Re: Sallyho 5 dni co otraslo offmotem


quix napsal(a):

Sally06 napsal(a):

Fireman:

Slivovička. Aj bych jel, ale to by museli chlapci chvíli počkat a to už jsem neřek, takže jeli a bylo. Jinak jsem chtěl jet poslední den i když jsem 4tý vynechal, ale to nechtěli slyšet, že ano... Teďka jsem ze sebe udělal notorika, ale stalo se tak, protože já normálně vůbec nepiju, jen občas na takových akcích mimo domov a proto jsem to nevyležel a nedal jako ostatní (asi jsou více zvyklí)  heh2 

Jsem fakt upřímně rád, že jsme tě na tom nádraží vykopli, po takovych kecech, nebýt kluků, kteří se o tebe starali jako vlastní rodiče, skončil si druhý den ráno, výmluvy, že nářadí si měl, jen ti chyběla 8 klíč, si nech pro někoho jinýho, když se oblékáš, také si bereš jenom jednu ponožku?? Ten večer, který popisuješ jako hroznou pitku, byl jediný večer, kdy se něco popilo, ale vypít v 7 lidech litr slivovice, tomu nikdo jiný chlastačka říkat nebude....ráno si vypadal v pořádku, všichni jsme ti řikali, pojeď, nechtěl si, to že si nám zase nadiktoval (mimochodem, celý výlet sis diktoval, jako bychom tam my byli kvůli tobě, jako nějaká endurová celebrita), ať se pro tebe za hodinu vrátíme, beru jako nepovedený vtip, Renda tě 2 hodiny budil, pak si měl další hodinu na oblečení, místo toho si tam chodil a čuměl......to že ses s námi chtěl skamarádit, to je druhý nepovedený vtip, měl si spousty příležitostí, ale celý výlet ses choval jako krysa, aby tě to co nejmíň stálo, aby si dostál svých slov, aby si s námi vyjebal, u mrdalů si po 17km říkal, že bys už chtěl jet domů, ale večer říkáš, že si čekal větší hard, nikomu si nepochválil drážku, s nikým ses nebavil, při tom stačilo pár slov a vzali jsme tě mezi sebe......a teď ve finále, místo toho aby ses zachoval jako chlap, tak tady budeš brečet a kopat kolem sebe.....




RSWR:

Verze jsou jenom 2 -  Sallyho a naše, shodli jsme se všichni, navíc jsme jednohlasně před Sallym odsouhlasili konec Sallyho účasti....navíc důvody byly Sallymu do očí, podrobně vysvětleny, to že nic nepochopil a chce to dát ještě jednou písemně, už přisuzuji Sallyho nižší inteligenci...

cumim jako puk.... co by za to jinej dal(nemyslim tim sebe protoze ja bych sice neremcal ale proste bych zdrzoval)...takove rozuzleni jsem necekal

 offline 

 

#220 18.09.2014 20:04:48

MichalEXC
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 809
Založená vlákna
Motorka: 2T
Věk: 37
3 2

Re: Sallyho 5 dni co otraslo offmotem


Už to leze  usch 


Zážitek nemusí být pozitivní, hlavně musí být silný.

 offline 

 

REKLAMA

Zápatí

Statistika

TOPlist

Copyright © 2007 - 2014 OFFMOTO.COM | Ochrana osobních údajů