Off-Road Forum OFFMOTO.COM Off-Road Forum OFFMOTO.COM

Rychlé hledání

ENDURO - CROSS

ČTYŘKOLKY

MOTOTURISTIKA

Cestování (126)
Srazy (72)
Výlety (114)

MOTOSPORT :: ZÁVODY

INZERCE : Motocykly

INZERCE : Ostatní

REKLAMA

Ralsko - nově rozšířené CHKO Kokořínsko-Máchův kraj

#1 03.09.2014 14:38:06

rumas
Pokročilý
Fotogalerie
Příspěvky: 119
Založená vlákna
Místo: Písková Lhota
Motorka: HSQ FE450
Věk: 28
0 0

Ralsko - nově rozšířené CHKO Kokořínsko-Máchův kraj


Možná mě někdo ukamenuje, ale teď se na chvilku postavim na "druhou" stranu...
Jako milovník divoké přírody a zároveň enduroježdění mám potřebu vás informovat o rozšíření CHKO Kokořínsko i na oblast kolem Doks, tzv. Máchův kraj. Vím že tato oblast je mezi námi enduristy velice oblíbená, hlavně tanková cesta z Bělé p.B. a výjezdy na Malou a Velkou Bukovou. Chtěl bych na vás tedy apelovat, aby jste tam od nynějška maximálně omezili vjezd, pokud možno, tak na vůbec žádný. O oblasti Břehyně-Pecopala snad nemá cenu psát, sem už pojede opravdu jen kretén, kterej by zasloužil minimálně přes hubu.
Máchův kraj je jedinou oblastí v Čechách, kde se podařilo potvrdit rozmnožování vlčí smečky, tak tuto oblast nechme jim!
Na severovýchod od Bělé je ještě dost místa, kde se dá pěkně pojezdit a přitom se nebudete pohybovat v žádné oblasti pod ochranou.
Je mi jasné, že hodně lidi mě pošle do prdele a bude si klepat na čelo, ale pokud se tam bude jezdit furt jako doteď, tak přijdou ze strany státu další sankce, které budou mít dopad na všechny, nejen neslušné, ale i slušné motorkáře. Navíc tato oblast teď bude hodně sledovaná právě díky vlkům...tak nám to někdo neposerte!
děkuji


http://www.offmoto.com/uploads/thumbs/280_ozuopk-01_prehledka-20140811.jpg

 offline 

 

#2 03.09.2014 14:41:44

Strejda-GC
Chemik od oranžového jezera°°°
Fotogalerie
Příspěvky: 8201
Založená vlákna
29 22

Re: Ralsko - nově rozšířené CHKO Kokořínsko-Máchův kraj


rumas:

jo o té vlčí smečce se už píše  ano 

http://www.novinky.cz/domaci/346696-na- … etech.html

 offline 

 

#3 03.09.2014 14:51:56

Raduz TT600r
.....starosta.....
Fotogalerie
Příspěvky: 11376
Založená vlákna
Místo: Olomouc,Přerov,Lipník
Motorka: NÁMAHA
Tel: 723 151 102
Web

Re: Ralsko - nově rozšířené CHKO Kokořínsko-Máchův kraj


To je Milovskej Vlk?  heh2 


Řiť, ať jedeš lip    tel.: 723151102, 587571224

 offline 

 

#4 03.09.2014 14:59:48

rumas
Pokročilý
Fotogalerie
Příspěvky: 119
Založená vlákna
Místo: Písková Lhota
Motorka: HSQ FE450
Věk: 28
0 0

Re: Ralsko - nově rozšířené CHKO Kokořínsko-Máchův kraj


Raduz TT600r:

čekal jsem kdo to napíše  a1 

 offline 

 

#5 03.09.2014 15:30:17

Vlk
Moderátor
Fotogalerie
Příspěvky: 1991
Založená vlákna
Místo: kde jsou dobří lidé
Motorka: KTM EXC 350, KTM 690 R, Triumph Tiger 800 XCX
Věk: jednou přetočený tachometr, skoro důchodce
Tel: mám

Re: Ralsko - nově rozšířené CHKO Kokořínsko-Máchův kraj


Raduz TT600r:

Já už se nerozmnožuju, páč mám pomalý spermie. Jedině zlínské Vlk??? Zeptám se večer starý  lol 


život je pes a my jsme jeho patníky

 offline 

 

#6 03.09.2014 16:09:38

babaexc
Uživatel
Fotogalerie
0 0

Re: Ralsko - nově rozšířené CHKO Kokořínsko-Máchův kraj


Pořádný cedule na každej roh jinak si toho nikdo nevšimne.Co vím tak stačí napsat o co jde (soukromej pozemek,vlk,UFO  a1  ) a 99 kluků ze sta to respektuje.Ten stej má seklej plyn a vrátí se  usch 

 

#7 03.09.2014 21:01:19

rumas
Pokročilý
Fotogalerie
Příspěvky: 119
Založená vlákna
Místo: Písková Lhota
Motorka: HSQ FE450
Věk: 28
0 0

Re: Ralsko - nově rozšířené CHKO Kokořínsko-Máchův kraj


I kdyby tam ti vlci nebyli, tak jezdit v CHKO může jen č...k! Toť můj názor wink 

 offline 

 

#8 03.09.2014 21:24:17

slugger
Veterán
Fotogalerie
Příspěvky: 2700
Založená vlákna
Místo: jih Českých Budějovic
Motorka: Husaberg TE300, GasGas EC300, XT600E, Honda Pantheon 150 ve dvou taktech
Věk: Třicítka v háji...
Tel: 732 506 125
5 1

Re: Ralsko - nově rozšířené CHKO Kokořínsko-Máchův kraj


A srnomrdi...


Proč mám ničit gumu na asfaltě a11
Protože GasGas
Kdo to ruší lesa klid?!

 offline 

 

#9 03.09.2014 22:52:15

Re: Ralsko - nově rozšířené CHKO Kokořínsko-Máchův kraj


rumas napsal(a):

I kdyby tam ti vlci nebyli, tak jezdit v CHKO může jen č...k! Toť můj názor wink 

Pokud maji v te lokalite honitbu normalni nimrodi tak vam toho vlka do roka a do dne "uklidi"


Nevyznam se v rozlisovani chranenych lokalit, ale tohle je myslim vyssi level nez CHKO. (omluvte  zhorsenou kvalitu foto, mel jsem u sebe jen mobil, sekeru, spacak a sirky bo jsme tam i byvakovali) lol 

Editoval kick-start (03.09.2014 23:08:31)

 offline 

 

#10 04.09.2014 03:19:56

rumas
Pokročilý
Fotogalerie
Příspěvky: 119
Založená vlákna
Místo: Písková Lhota
Motorka: HSQ FE450
Věk: 28
0 0

Re: Ralsko - nově rozšířené CHKO Kokořínsko-Máchův kraj


kick-start:nad CHKO je už jen NP
Ano, víme jací jsou myslivci, nerozeznaj kolegu od divočáka, takže to může dopadnout tak, že za týden budou noviny psát o zastřeleném vlkovi, kterého si nimrodi spletli s jelenem...

 offline 

 

#11 04.09.2014 07:54:33

volodaj
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 898
Založená vlákna
Místo: Martin
Motorka: žiadna, ex YMH WR 250f, ex HSB FE 400
Věk: 32
5 1

Re: Ralsko - nově rozšířené CHKO Kokořínsko-Máchův kraj


rumas napsal(a):

kick-start:nad CHKO je už jen NP

Nemáš úplne pravdu. Územia NP aj CHKO sú zónované do rôznych stupňov ochrany. Hentá NPR je 5. t.j. najvyšší stupeň ochrany. Bez ohľadu či je na území NP alebo CHKO. Bežné územia NP majú len 3. stupeň ochrany a CHKO myslím 2. stupeň.

Editoval volodaj (04.09.2014 07:57:32)

 offline 

 

#12 04.09.2014 09:12:47

skodavrs
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 384
Založená vlákna
Místo: Mělník
Motorka: HQ TE 450-09, GSX 1400, CPI ARAGON 50
Věk: 36
Tel: 777769755
4 0

Re: Ralsko - nově rozšířené CHKO Kokořínsko-Máchův kraj


u nás je tedy CHKO všude, takže bych nemohl vyjet ani od baráku, ale chápu, že kokořínsko je něco jiného.

 offline 

 

#13 04.09.2014 10:34:47

SojkinXR6R
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 600
Založená vlákna
Motorka: HQFE350, HondaXR600R,KTMsxf450
Věk: 35
Tel: s poškrábanym displejem
5 2

Re: Ralsko - nově rozšířené CHKO Kokořínsko-Máchův kraj


No jo no, to maj holt Doxáci smůlu...holt se bude muset vyjíždět někam na expedice... Jak bylo psáno, směrem na Mnichovo Hradiště je toho ještě dost, bohužel je to nepropátraný...nebo bohudík ?! Samotnýho mě to sejří poňáč v Ralsku je odježdíno 10 let offroadu a teď... Sice jako zarytej endurák, rovněž milovník přírody, mě to sere ale postupem času a let taky cejtim potřebu ustoupit potřebám přírody, protože je to tam fakt nádherný.
Jen mi jako místňákovi nejde pod fous to, že to, co tam zbylo v prostoru po ruskejch vojákách - jakože chemikálie zakopaný bůhví kde a v bůhví jakym množství sou tam pořád a budou tam pořád /se vsakovat do země/ tak ti tam z toho zelenáči udělaj tohle, ale že tam v CHKO jsou nejen ty chemičky, ale i zakopaný miny atd tak to mi fakt hlava nebere...


Kdo maže - ten jede,
Bláto louže kamení, to je naše znamení
Made in Japan

 offline 

 

#14 04.09.2014 10:39:13

Raduz TT600r
.....starosta.....
Fotogalerie
Příspěvky: 11376
Založená vlákna
Místo: Olomouc,Přerov,Lipník
Motorka: NÁMAHA
Tel: 723 151 102
Web

Re: Ralsko - nově rozšířené CHKO Kokořínsko-Máchův kraj


Chlapi, já respektuju postoje lidí k různým otázkám, které se dotýkají přírody, lesa, nimrodů, honů, nešťastným nehodám, těžby apod.
Každý dle svého uvážení, možností, svědomí, známostí apod.

Info od Rumase přišlo, děkujeme, tím bych vlákno viděl za účelplnící a dále ho nerozvíjel. Alespoň ne veřejně. Pamatujte na pravidlo 5 vyk! 

Díky, že svým schreibemachen chráníte diese website a moji malou 100kg osobu.


Řiť, ať jedeš lip    tel.: 723151102, 587571224

 offline 

 

#15 04.09.2014 11:11:24

SojkinXR6R
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 600
Založená vlákna
Motorka: HQFE350, HondaXR600R,KTMsxf450
Věk: 35
Tel: s poškrábanym displejem
5 2

Re: Ralsko - nově rozšířené CHKO Kokořínsko-Máchův kraj


Raduz TT600r:

Ámen  ano 


Kdo maže - ten jede,
Bláto louže kamení, to je naše znamení
Made in Japan

 offline 

 

#16 23.11.2014 21:15:58

Johny5
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 438
Založená vlákna
Motorka: Hsg TE 300
Věk: mládí dávno pryč
3 0

Re: Ralsko - nově rozšířené CHKO Kokořínsko-Máchův kraj


xfany:Jednoho jsem chytil a ochočil a borec hned na oranžovou usch 


http://www.offmoto.com/uploads/thumbs/2551_img_0192.jpg


Skáču dobře skáču rád.

 offline 

 

#17 24.11.2014 04:25:12

babaexc
Uživatel
Fotogalerie
0 0

Re: Ralsko - nově rozšířené CHKO Kokořínsko-Máchův kraj


Že tam loví vlk to je štve  a1 Oni dělaj co??Střílej to většinou pro zábavu  ne  vlk má hlad tak loví. To zas bude mrtvejch jestli těm pistolníkům povolej odstřel  a2  a2 

 

#18 24.11.2014 08:14:35

MikiberG
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1875
Založená vlákna
Motorka: HusaberG
Web
28 5

Re: Ralsko - nově rozšířené CHKO Kokořínsko-Máchův kraj


babaexc: ... dyť si to slyšel sere je, že vlk na rok spotřebuje tunu masa ... tak si to znásob a odečti a vyjde ti že jediný tolerovaný vlk je myslivec !!! má taky hlad a potřebuje prachy .... je to banda neskutečná ....

 offline 

 

#19 24.11.2014 08:23:58

Raduz TT600r
.....starosta.....
Fotogalerie
Příspěvky: 11376
Založená vlákna
Místo: Olomouc,Přerov,Lipník
Motorka: NÁMAHA
Tel: 723 151 102
Web

Re: Ralsko - nově rozšířené CHKO Kokořínsko-Máchův kraj


Tvl - na jednu stranu: tak, jak má zemědělec pole, tak "má" myslivec les. Jen je malý rozdíl v tom slově "má". Když vjedete do zasetýho nebo do úrody a zemědělec vás uvidí chytne nebo jen pochopí, proč se to a jak stalo, bude řvát, bude nasranej apod a oprávněně. I ten myslivec pak řve, ale rozdíly tam jsou - Kukuřice nežere pšenici z vedlejšího pole a navíc pole je fakt sedláka nebo ho má v nájmu, nehraje si vesměs na spasitele toho pole a nechodí s ožralej s kulovnicí přes rameno.  hmm 
Srát na to.

Ale vlky nechat... Já bych je nechal...


Řiť, ať jedeš lip    tel.: 723151102, 587571224

 offline 

 

#20 24.11.2014 09:46:20

Re: Ralsko - nově rozšířené CHKO Kokořínsko-Máchův kraj


MikiberG napsal(a):

babaexc: ... dyť si to slyšel sere je, že vlk na rok spotřebuje tunu masa ... tak si to znásob a odečti a vyjde ti že jediný tolerovaný vlk je myslivec !!! má taky hlad a potřebuje prachy .... je to banda neskutečná ....

meles hovna z nenavisti nebo zavisti?

trosku te zkusim popovest. Honitba 2000ha s rocnim najem od Lesu CR 500.000,- Kolem honitby zadna zemedelsky obhospodarovana plocha, jen pastviny. Zadne pole s obilim, brambory, repa, proste nic, jen zkurvena trava. Ta zver co tam zije jen z travy nevyroste. Takze kazdy rok na prikrmovani nakoupis X tum jadra (obili), X tun cukrovky, kydz je moznost tak odpadni slad z pivovaru, na zimu seno. Vsechno musis rozvest nakladakem, (poradnym terenim nejaky usrany MAN si tam neskrtne).
Samozrejmosti je ze provadis udrzbu spolecneho mysliveckeho zarizeni (krmelce, zasypy, posedy), kdyz mas v honitbe nejakou loveckou chatu tak se staras taky. Kazde sdruzeni ma dale nejaky objekt na schuze, posledni lece.
Kdyz slovis zverinu neni automaticky tvoje. Strelci nalezi jen trofej, myslivecke pravo (vnitrnosti) a zastrelne. Pokud chce maso zaplati do kasy sdruzeni za kazdy kg zveriny podle ceniku schvalenem ve stanovach sdruzeni.
Pokud nejaky usrany boruvkar ci hripkar udela diru v oplocence, vysoka ti tam vleze a udela skodu na porostu zaplati skodu taky z casti sdruzeni v ramci spoluviny i kdyz za to logicky nemuze.
Myslivci nemaji od statu zadny prispevek jako dostavaji hasici, sportovni oddily, cerveny kriz, svaz zen a dalsi spolky. Na vsechno si musi vydelat nebo to dotovat ze svych clenskych prispevku.

A potom prijde nejaky eko-kokot s napadem, ze vlka co se sem zatoulal z pobaltskych statu nebo z alp a vubec do nasi krajiny nepatri, budeme chranit.   

PS:
Ta honitba za 500.000,- je samozrejme VIP, normalni vesnicka sdruzeni takove palky za najem neplati, ale vsechny ostatni naklady co jsem vypsal uz ano.

Editoval kick-start (24.11.2014 09:50:55)

 offline 

 

REKLAMA

Zápatí

Statistika

TOPlist

Copyright © 2007 - 2014 OFFMOTO.COM | Ochrana osobních údajů