Off-Road Forum OFFMOTO.COM Off-Road Forum OFFMOTO.COM

Rychlé hledání

ENDURO - CROSS

ČTYŘKOLKY

MOTOTURISTIKA

Cestování (126)
Srazy (72)
Výlety (114)

MOTOSPORT :: ZÁVODY

INZERCE : Motocykly

INZERCE : Ostatní

REKLAMA

vysnena ktm

#61 12.08.2014 12:24:26

děda
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 200
Založená vlákna
Motorka: ktm exc 250
Věk: 26
0 0

Re: vysnena ktm


Prvni foto je ten stitek a ta druha je zda takhle ma byt umistenej ten kryt pod motor mam to tam jen zkusebne ted to akorat necim prichytim na trubky ramu.nejakej napad?


http://www.offmoto.com/uploads/thumbs/4436_20140812_121320.jpg http://www.offmoto.com/uploads/thumbs/4436_20140812_121332.jpg

 offline 

 

#62 12.08.2014 12:36:25

tank
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1640
Založená vlákna
Místo: HK
Motorka: KTM EXC 450, LC4 640
Věk: x+55
5 2

Re: vysnena ktm


děda:
Na přichycení jde použít U-třmen (něco takového http://www.akros.cz/trmeny-kratkeapr-tr … 4301/prod/ )

Editoval tank (12.08.2014 12:38:38)


Čím více poznávám lidi, tím více si vážím dobytka.

 offline 

 

#63 12.08.2014 12:41:58

děda
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 200
Založená vlákna
Motorka: ktm exc 250
Věk: 26
0 0

Re: vysnena ktm


tank napsal(a):

děda:
Na přichycení jde použít U-třmen (něco takového http://www.akros.cz/trmeny-kratkeapr-tr … 4301/prod/ )

Stavim se tady v zelezarstvi a snad tam neco najdu dikec
A ta poloha jak to mam je spravna nemam to nejak obracene? :-D

 offline 

 

#64 12.08.2014 12:44:17

tank
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1640
Založená vlákna
Místo: HK
Motorka: KTM EXC 450, LC4 640
Věk: x+55
5 2

Re: vysnena ktm


děda:

to vypadá OK -ty "uši" by měly krýt pumpu a levé víko


Čím více poznávám lidi, tím více si vážím dobytka.

 offline 

 

#65 12.08.2014 12:53:43

děda
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 200
Založená vlákna
Motorka: ktm exc 250
Věk: 26
0 0

Re: vysnena ktm


tank napsal(a):

děda:

to vypadá OK -ty "uši" by měly krýt pumpu a levé víko

Ok tak sem to dal spravne takze uz to jen prichytim a je to cajk dikec

 offline 

 

#66 12.08.2014 12:59:28

tank
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1640
Založená vlákna
Místo: HK
Motorka: KTM EXC 450, LC4 640
Věk: x+55
5 2

Re: vysnena ktm


děda:
Hele, vzadu na příčce za motorem žádné závity nejsou ? U 4T se kryt vzadu chytá na příčku, v tom tvojem krytu nějaké montážní otvory jsou. Ale nemám 2T, takže to může být i jinak roll 

Editoval tank (12.08.2014 12:59:56)


Čím více poznávám lidi, tím více si vážím dobytka.

 offline 

 

#67 12.08.2014 12:59:59

Re: vysnena ktm


děda:

Tak vysněná KTM už má své mouchy... sis moc nevzal k srdci, co jsem ti tu psal o té dvoustovce, co...? Tohle je totiž to samé (a dokonce v oranžovém) Dobře si to přečti znovu;) Ale chápu, při koupi je člověk tak nadšenej, že průsery označuje za problémy a problémy za mušky smile  Proto je dobrý mít u koupě ještě ještě druhýho... toho zlýho... který ti pak doma řekne: "vidíš, já ti to říkal"  a1  

Špatně umístněná RZ = nepoužil jsi držák se světlem z příbalu (pokud ho máš), ale měl jsi nejspíš jen ten off podblatník a tím pádem byl špatnej sklon značky a jestli jsi tam měl ve značce vraženěj šroub a nebyla v nacvakávacím rámečku, tak to asi taky pána trošku píchlo a1 

Jinak co si na katku vzpomínám, tak uchycení šusplechu bylo tak, že na konci plechu pod motorem bylo takové "L", které spolu s tím plechem tvořilo "U"čko, které se nasunovalo na tu spodní příčnou rámovou trubku a vpředu u kolena to u starších bylo přes plíšek nebo u novějších byly takové 2 přitahovací pracny. Jak se dívám na ten tvůj plech, tak no problem to dodělat a asi to tak ten předchozí koumák měl, ale nějak ti dodal jen polotovar no.-)

 offline 

 

#68 12.08.2014 13:04:11

tank
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1640
Založená vlákna
Místo: HK
Motorka: KTM EXC 450, LC4 640
Věk: x+55
5 2

Re: vysnena ktm


Jinak -až tam nalepíš ten nový štítek, a projdeš evidenčkou, přelep ho transparentní folií -v reklamce mi ji věnovali gratis. Zrovna tak mám polepené i sklo světla. Ne že by to chránilo před rozbitím, ale nerozletí se totálně.


Čím více poznávám lidi, tím více si vážím dobytka.

 offline 

 

#69 12.08.2014 13:12:09

děda
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 200
Založená vlákna
Motorka: ktm exc 250
Věk: 26
0 0

Re: vysnena ktm


Maler napsal(a):

děda:

Tak vysněná KTM už má své mouchy... sis moc nevzal k srdci, co jsem ti tu psal o té dvoustovce, co...? Tohle je totiž to samé (a dokonce v oranžovém) Dobře si to přečti znovu;) Ale chápu, při koupi je člověk tak nadšenej, že průsery označuje za problémy a problémy za mušky smile  Proto je dobrý mít u koupě ještě ještě druhýho... toho zlýho... který ti pak doma řekne: "vidíš, já ti to říkal"  a1  

Špatně umístněná RZ = nepoužil jsi držák se světlem z příbalu (pokud ho máš), ale měl jsi nejspíš jen ten off podblatník a tím pádem byl špatnej sklon značky a jestli jsi tam měl ve značce vraženěj šroub a nebyla v nacvakávacím rámečku, tak to asi taky pána trošku píchlo a1 

Jinak co si na katku vzpomínám, tak uchycení šusplechu bylo tak, že na konci plechu pod motorem bylo takové "L", které spolu s tím plechem tvořilo "U"čko, které se nasunovalo na tu spodní příčnou rámovou trubku a vpředu u kolena to u starších bylo přes plíšek nebo u novějších byly takové 2 přitahovací pracny. Jak se dívám na ten tvůj plech, tak no problem to dodělat a asi to tak ten předchozí koumák měl, ale nějak ti dodal jen polotovar no.-)

Nevim cos o ni psal ja su spokojenej a hlavne i za peniz jakej sem poridil.Ten stitek sem videl jen me nenapadlo ze to bude nekdo resit.A jel sem na evidencku takze blinkry apod sem neresil a spz mam dvouma sroubama na primo.Az budu resit stk za rok tak tam bude vse jak ma byt.Moto mi predaval stimze nesviti svetlo coz mam skoro uz hotove , ze tam ten stitek v pulce neni ale ze on prosel takzvane asi pres zname nevim nezajima me to a ze na sytici chybi nejaka gumka takze se musi oodrzet rrukou.To vse sem vedel a dostal sem i slevu k tomu 5x predni blatnik, 2x zadni , nahradni masku, pak tu masku na cislo a bocni plasty, origo koleno, origo vyfuk a dasli parta kramu k moto.A navic mi dal ten plech pod moto kterej stoji 3500 a nedal mi ktomu akorat zbytek na montaz coz neresim nebyla to jeho povinnost mi ten plech vubec davat na inzerci ho ani nemel takze su rad ze to mam aspkn tak a nejak to prichytim

 offline 

 

#70 12.08.2014 13:29:41

Re: vysnena ktm


děda: Hele ten štítek by ti mohl vytisknout martin ze samolepy.com http://www.offmoto.com/profile.php?id=2027 Na starým webu byly i šablony na jaký moto má. Já to teď řeším taky na husqvarně mám štítek prošoupaný od lanek a kabelů a taky mi technik na evidenčce říkal at to do technický pořeším. Myslím si že na KTM by šablonu mohl mít

 offline 

 

#71 12.08.2014 13:38:53

Re: vysnena ktm


děda:

jooo, tak ty jsi tu dvoustovku vlastně nesháněl...  a11 Hele, blbejch lidí už chodí po světě hafo, tak proč dělat z ostatních blbce další... Ale dobrý no, psal jsem to vlastně někomu jinýmu wink Tak na to zapomeň a s tím deklem jsem chtěl jen poradit... Když to uděláš na nasunutí, tak se pak před každým mytím nebo výměnou oilu nemusíš srát s nějakým složitým montováním wink Taky si někdo mezi motor a šusplech dává řídkej molitan, aby mu pod motor nešly tuny bláta, ale to už je jinej level...

 offline 

 

#72 12.08.2014 13:50:27

Strejda-GC
Chemik od oranžového jezera°°°
Fotogalerie
Příspěvky: 8201
Založená vlákna
29 22

Re: vysnena ktm


děda:

štítek - nic složitého smile 

http://www.offmoto.com/viewtopic.php?id=5997

 offline 

 

#73 12.08.2014 14:12:12

sykator
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 384
Založená vlákna
Motorka: Honda 450 CRF, KTM 250 EXC
Věk: 28
2 0

Re: vysnena ktm


děda:

Hele pokud děláš evidenčku tak nemusíš mít světla, blinkry nic...prostě řekneš že jí chceš přihlásit a pak dát do depozitu. Navíc to s tim štítkem se mi taky zdá jako hovadina, já ho měl celej potrhanej a mě řek, že je to jedno páč důležitý je VIN a ne nějaká samolepka....

A to že u nás v Most jsou fakt přísnýsmile

 offline 

 

#74 12.08.2014 14:16:14

děda
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 200
Založená vlákna
Motorka: ktm exc 250
Věk: 26
0 0

Re: vysnena ktm


sykator napsal(a):

děda:

Hele pokud děláš evidenčku tak nemusíš mít světla, blinkry nic...prostě řekneš že jí chceš přihlásit a pak dát do depozitu. Navíc to s tim štítkem se mi taky zdá jako hovadina, já ho měl celej potrhanej a mě řek, že je to jedno páč důležitý je VIN a ne nějaká samolepka....

A to že u nás v Most jsou fakt přísnýsmile

Jasne jen sem rekl ze na stk mi vykladal ze neprojdu to vim co se dela na evidencce tenkrat sem ju delal na banditu kterej sem dotahl na vozejku bez predniho kola a vidle
Tady ten vymrdanej zahorklej curak to resil.Co sem se ptal kluku tak to za 95% neresi a ja narazil na dělohu

 offline 

 

#75 12.08.2014 14:18:36

děda
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 200
Založená vlákna
Motorka: ktm exc 250
Věk: 26
0 0

Re: vysnena ktm


Uz sem mu napsal na ten stitek a to vypada jak origo ze to ten sulin nepozna?

 offline 

 

#76 12.08.2014 14:20:22

sykator
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 384
Založená vlákna
Motorka: Honda 450 CRF, KTM 250 EXC
Věk: 28
2 0

Re: vysnena ktm


děda:

normální orginální samolepka.....smile prostě si musíš stát za svym!  smile 

 offline 

 

#77 12.08.2014 14:25:35

děda
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 200
Založená vlákna
Motorka: ktm exc 250
Věk: 26
0 0

Re: vysnena ktm


sykator napsal(a):

děda:

normální orginální samolepka.....smile prostě si musíš stát za svym!  smile 

Kdyz bude po tom patrat odloudim jeho pozornost tim ze se mu tam vykadim na zem :-D nevim proc me to napadlo ale furt lepsi nez ho trefit :-D

 offline 

 

#78 12.08.2014 14:30:40

Re: vysnena ktm


sykator: Hele to si nemyslím. Musíš mít všechno co je v TP OK. Takže tam musíš mít blinkry klakson. Rozměry gum taky musí sedět atp. Už jsem tohle slyšel od hodně lidí, že nic mít nemusíš, že kontrolují jenom čísla... není to pravda kontrolují vše co je napsáno v TP. Mě zjebali i za to, že jsem tam neměl stupačky spolujezdce, když je napsaná dvoumístná.

 offline 

 

#79 12.08.2014 14:35:39

tank
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1640
Založená vlákna
Místo: HK
Motorka: KTM EXC 450, LC4 640
Věk: x+55
5 2

Re: vysnena ktm


Robinsson:
Má pravdu ten hoch, předsedo. Evidenční kontrola kontroluje shodu s TP -tzn identifikační znaky, výbavu, doplňky, rozměry...
Tj nejen VIN. To, že tohle nechávají obvykle na STK, je spíše zavedená praxe. Aktivní technik(blbec) pak nepříjemně překvapí.


Čím více poznávám lidi, tím více si vážím dobytka.

 offline 

 

#80 12.08.2014 14:43:21

jirka87
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1678
Založená vlákna
Místo: :
20 16

Re: vysnena ktm


tank napsal(a):

Robinsson:
Má pravdu ten hoch, předsedo. Evidenční kontrola kontroluje shodu s TP -tzn identifikační znaky, výbavu, doplňky, rozměry...
Tj nejen VIN. To, že tohle nechávají obvykle na STK, je spíše zavedená praxe. Aktivní technik(blbec) pak nepříjemně překvapí.

 ano 

chtěl jsem to sem napsat, ale znám 2 co by zase kafrali, tak jsem se na to vysral. Evidenčních znaků je až 50 dle typu vozidla.

Rozměr pneu k tomu patří taky...

 offline 

 

REKLAMA

Zápatí

Statistika

TOPlist

Copyright © 2007 - 2014 OFFMOTO.COM | Ochrana osobních údajů