Off-Road Forum OFFMOTO.COM Off-Road Forum OFFMOTO.COM

Rychlé hledání

ENDURO - CROSS

ČTYŘKOLKY

MOTOTURISTIKA

Cestování (126)
Srazy (72)
Výlety (114)

MOTOSPORT :: ZÁVODY

INZERCE : Motocykly

INZERCE : Ostatní

REKLAMA

prosím o radu ohledne opravy řazení trialka -

#41 24.09.2014 16:25:04

Filip - SANDOKAAN
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1818
Založená vlákna
Motorka: už sherco
Věk: 3*
1 3

Re: prosím o radu ohledne opravy řazení trialka -


Sally06 napsal(a):

Filip - SANDOKAAN:

Na každým trialu je bezdušák? I Přední? Tohle jsem vůbec netušil. Je to tak i u starých trialů? cca r.v. 2000?

pokud uz bude utikat pres spice tak se tam duse vrazi ale urcite sem rad ze tato motorka to ma ok a aspon nebudu rvat ventilky.....

 offline 

 

#42 24.09.2014 16:30:00

Filip - SANDOKAAN
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1818
Založená vlákna
Motorka: už sherco
Věk: 3*
1 3

Re: prosím o radu ohledne opravy řazení trialka -


xfany:

jj fakt z boku mezi rafek a pneu... protoze na se to vubec nechtelo dostat k patkam a proste vsude uchazelo.... takze delo z boku (asi si ho vyrobim pac nejakej hasicak nekde splasim a stat to bude max 500....) zasvistelo to a uz to bylo...sem to videl poprve...sem prave myslel ze tam fouknou neco a zapali jak to je na tech juutuubech a ja budu vedet jak na to a oni to udelali postaru delem....tak i tak vim jak nato

 offline 

 

#43 24.09.2014 18:02:20

georgiss
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 147
Založená vlákna
Motorka: cr25,gg25,tiger9,p924
0 0

Re: prosím o radu ohledne opravy řazení trialka -


cau, co mas na zadku za bezdusovku??,,  ja ted potrebuju obout na zadku 2 stary trialy a asi pudu cestou nejmensiho odporu,,, ted tam mam na jednej michelin X11 a na druhej pirelli MT43, obe sou bezdusovky,

..ale asi koupim mitas   a dam duse,, http://www.heureka.cz/?h%5Bfraze%5D=mit … =&max=&o=3

najezdime par hodin za rok, na predku mam mitasy od lonska, sou to jakoby kopie michelinek, mekky jak mech, takze kdyz koupim zadky, nahodim duse a bude...

 offline 

 

#44 24.09.2014 19:33:52

Filip - SANDOKAAN
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1818
Založená vlákna
Motorka: už sherco
Věk: 3*
1 3

Re: prosím o radu ohledne opravy řazení trialka -


xfany napsal(a):

Filip - SANDOKAAN napsal(a):

xfany:

jj fakt z boku mezi rafek a pneu... protoze na se to vubec nechtelo dostat k patkam a proste vsude uchazelo.... takze delo z boku (asi si ho vyrobim pac nejakej hasicak nekde splasim a stat to bude max 500....) zasvistelo to a uz to bylo...sem to videl poprve...sem prave myslel ze tam fouknou neco a zapali jak to je na tech juutuubech a ja budu vedet jak na to a oni to udelali postaru delem....tak i tak vim jak nato

To je masakr ze to nedali ani svim kompresorem.....divny.......kazdopadne priste zkus vyndat ventilek a foukat...namazane pneu... .. a nechat zaskocit zandat ventilek"strivko" a foukat.....

A mozna byla zima te pneu ze byla tak zkoprnela lol 

myslim ze sem tak blbej a nechal bych tam ventilek???tedy vnitrek a i kdyby jo tak by na to neprisly v servisu....ne guma byla mekoucka a tim to nebylo.... spis se proste porad sama vcucavala dovnitr proste kordy nechtely jit od sebe

 offline 

 

#45 24.09.2014 19:38:49

Filip - SANDOKAAN
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1818
Založená vlákna
Motorka: už sherco
Věk: 3*
1 3

Re: prosím o radu ohledne opravy řazení trialka -


georgiss napsal(a):

cau, co mas na zadku za bezdusovku??,,  ja ted potrebuju obout na zadku 2 stary trialy a asi pudu cestou nejmensiho odporu,,, ted tam mam na jednej michelin X11 a na druhej pirelli MT43, obe sou bezdusovky,

..ale asi koupim mitas   a dam duse,, http://www.heureka.cz/?h%5Bfraze%5D=mit … =&max=&o=3

najezdime par hodin za rok, na predku mam mitasy od lonska, sou to jakoby kopie michelinek, mekky jak mech, takze kdyz koupim zadky, nahodim duse a bude...

v zADnym pripade to nedelej.... nemyslim dusi ale mitas.... tu chybu sem udelal ja minule a i jako laik a neumetel sem tzo poznal.... ta guma je uplne k hovnu.... je strasne tvrda - kord bok.... proste to neni poradna trial guma a vubec nefunguje....fakt...proto sem ted dal radsi jednou vic ale to je jako na enduru jezdit na sjetych drapakach... jinak v servisu me rikaly jo michelin je radialka a mitas chemlonka...no na miste sem delal jako ze jo vim o co jde ale spis jen tusim usch  takze ze zkusenosti radim nebrat a to ti rekne kazdy kdo uz to zkusil....pireli jsem nemel a koupil jsem michelinku

 offline 

 

#46 24.09.2014 20:48:27

Filip - SANDOKAAN
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1818
Založená vlákna
Motorka: už sherco
Věk: 3*
1 3

Re: prosím o radu ohledne opravy řazení trialka -


allanktm napsal(a):

Filip - SANDOKAAN:

příště to utěsni duší z kola a nemusíš do pneuservisu ano 

ty jo ....to by mozna slo....tak vis co alane???na toto me nenapadlo se vubec ptat ale az budu potrebovat vymenit zarovku ve svetlech tak ja  se radsi zeptam i na to..... no fakt to by asi klaplo.....

 offline 

 

#47 24.09.2014 23:43:01

Re: prosím o radu ohledne opravy řazení trialka -


Filip - SANDOKAAN: na to ti stačí malý vzduchojem, vzduch.spojka na plnění na jedno šroubení a na druhé trubka na konci stlačená, přerušená kohoutem, kterým to pustíš do gumy až bude vše připravené

 offline 

 

#48 27.09.2014 21:17:07

Filip - SANDOKAAN
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1818
Založená vlákna
Motorka: už sherco
Věk: 3*
1 3

Re: prosím o radu ohledne opravy řazení trialka -


tak se mi podarilo udelat první video....za prve  tam je nejakej sum co na videu z kamery není... a ještě se me tam dostaly videa z jiné vyjížďky....takze asi tak....jinak poradte co je z videi patrne co delam spatne protože pohled na me se mi samotnému nelibi a snazim se porad dokola ale porad zadnej posun

https://www.youtube.com/watch?v=q2IJmrL … e=youtu.be

 offline 

 

#49 30.09.2014 22:04:31

Filip - SANDOKAAN
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1818
Založená vlákna
Motorka: už sherco
Věk: 3*
1 3

Re: prosím o radu ohledne opravy řazení trialka -


dnesni trenink na havlaku....nejaky posun malinkaty tam je ale porad to skripe.....ještě ze je ta slapacka tak lehka a tolik odpustí usch 


VIDÍ TAM NEKDO NEJAKE ZASADNI CHYBY KTERYCH SE VYVAROVAT????

(nemyslim to ze ke konci jedu bez helmy.....)

https://www.youtube.com/watch?v=ZTgcTQX … e=youtu.be

 offline 

 

#50 30.09.2014 23:10:41

Re: prosím o radu ohledne opravy řazení trialka -


Jo, jsi prkennej, nepomůžeš tělem, proto jsi spadl. F

 offline 

 

#51 30.09.2014 23:21:06

peTTR
Veterán
Fotogalerie
Příspěvky: 2844
Založená vlákna
Místo: MTŘ
Motorka: XT 600 43f "89, HQ TE300 "17
Věk: O 5 let mladší jak moje XT
21 6

Re: prosím o radu ohledne opravy řazení trialka -


Nechci machrovat, hádám že se do mě někdo pustí, video zkresluje atd. Ale myslím že tohle bych vyhoupl i na endurku.... Na trialovou motorku mi to místo přijde slabý, ale nic proti.... jen tak blbě kecám.


Yamaha XT600= svoboda pohybu
HQ te300 - nechápu jak jsem do teď mohl žít tak po selsku

 offline 

 

#52 30.09.2014 23:24:44

Filip - SANDOKAAN
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1818
Založená vlákna
Motorka: už sherco
Věk: 3*
1 3

Re: prosím o radu ohledne opravy řazení trialka -


jako verim  ze spousta kluku to na enduru dá...ja sem to zkousel a z 90 procent jsem to nedal...ma to cca 60 cisel....a to ze sem prkenej vím.... a to jsem tam ani nedal jak praskam motorem o beton lol v sobotu ci nedeli jedu na trial se divat a mozna něco odkoukam

 offline 

 

#53 30.09.2014 23:32:59

peTTR
Veterán
Fotogalerie
Příspěvky: 2844
Založená vlákna
Místo: MTŘ
Motorka: XT 600 43f "89, HQ TE300 "17
Věk: O 5 let mladší jak moje XT
21 6

Re: prosím o radu ohledne opravy řazení trialka -


Filip - SANDOKAAN:

Kde se jede ten trial? V neděli bych se asi taky zajel mrknout  ano 


Yamaha XT600= svoboda pohybu
HQ te300 - nechápu jak jsem do teď mohl žít tak po selsku

 offline 

 

#54 30.09.2014 23:33:54

Filip - SANDOKAAN
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1818
Založená vlákna
Motorka: už sherco
Věk: 3*
1 3

Re: prosím o radu ohledne opravy řazení trialka -


u vsetina

 offline 

 

#55 30.09.2014 23:56:05

Re: prosím o radu ohledne opravy řazení trialka -


Šiklův mlýn, MMČR, v sobotu jednotlivci, v neděli družstva. Přivez si trialku k nám na plac, tam se něco naučíš.


http://www.offmoto.com/uploads/thumbs/453_p4190954zm.jpg

 offline 

 

#56 01.10.2014 06:21:31

Honzan
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1037
Založená vlákna
Motorka: xrv. xlv, jawa
Věk: mladi v pr... do duchodu daleko
Tel: mam
4 0

Re: prosím o radu ohledne opravy řazení trialka -


Jsem teda jen teoretik z toho co vidim u kluku na treninkach biketrialu, ale soustred se vic na prenaseni vahy a rovnovahu... hodne to resis plynem...
tady mas peknou praci s telem - sice to neni naprekazce ale princip je podobny bunnyhopu... http://www.youtube.com/watch?v=y700zd7TC7M


Pettr: prijde mi, ze jsou vsichni zblbli z jarvise a podobnych videii... vsak si najdi pulmetrovou zidku a zkus to... zas takova prdel to vyjet ciste  a pekne to neni...

Editoval Honzan (01.10.2014 06:23:48)

 offline 

 

#57 01.10.2014 14:07:46

Motors
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1144
Založená vlákna
Místo: Vepřov
Motorka: WR250F
Věk: Víc než Ježíš
3 0

Re: prosím o radu ohledne opravy řazení trialka -


Fanda-Šáňa:

Filip asi myslel MEZINÁRODNÍ MISTROVSTVÍ VALAŠSKA V TRIALU : http://www.trialclubvsetin.cz/news/info … ijen-2014/

Ten Šikl se jede až za týden http://www.sikland.cz/kalendar-akci/mmc … kluv-mlyn/


Kdo sem postavil ten kopec, jsem říkal jako malý. Teď jsem za kopce vděčný a2 
Když se příliš soustředím abych nespadl, tak spadnu

 offline 

 

#58 01.10.2014 14:26:10

Filip - SANDOKAAN
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1818
Založená vlákna
Motorka: už sherco
Věk: 3*
1 3

Re: prosím o radu ohledne opravy řazení trialka -


Motors:

přesně tak ...jedu na MM valašska v trialu

 offline 

 

#59 01.10.2014 22:11:26

petan
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1357
Založená vlákna
Místo: Praha - západ
Motorka: *** KTM 690 ***
Věk: mládí v prd... do důchodu daleko
1 0

Re: prosím o radu ohledne opravy řazení trialka -


Já jedu do Šiklova mlýnu s mým mladým - jsou to letos poslední závody. Přijeďte trialisty podpořit  smile 


http://www.offmoto.com/uploads/thumbs/44_img_3383.jpg http://www.offmoto.com/uploads/thumbs/44_img_3411.jpg


Vem za ní

 offline 

 

#60 02.10.2014 17:54:52

Re: prosím o radu ohledne opravy řazení trialka -


Motors: Jo, kdy je Šiklův Mlýn vím, jen jsem si nějak popletl víkendy, ale o tom MM valašska a trialclubu jsem nevěděl, to je dobrý, třeba se tam někdy vypravíme.  ano 

 offline 

 

REKLAMA

Zápatí

Statistika

TOPlist

Copyright © 2007 - 2014 OFFMOTO.COM | Ochrana osobních údajů