Off-Road Forum OFFMOTO.COM Off-Road Forum OFFMOTO.COM

Rychlé hledání

ENDURO - CROSS

ČTYŘKOLKY

MOTOTURISTIKA

Cestování (126)
Srazy (72)
Výlety (114)

MOTOSPORT :: ZÁVODY

INZERCE : Motocykly

INZERCE : Ostatní

REKLAMA

prosím o radu ohledne opravy řazení trialka -

#21 04.08.2014 21:47:20

Filip - SANDOKAAN
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1818
Založená vlákna
Motorka: už sherco
Věk: 3*
1 3

Re: prosím o radu ohledne opravy řazení trialka -


kazdej musel nejak zacit....prece nejde zacit hned být top prece.... heh2 

 offline 

 

#22 24.08.2014 21:45:03

Filip - SANDOKAAN
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1818
Založená vlákna
Motorka: už sherco
Věk: 3*
1 3

Re: prosím o radu ohledne opravy řazení trialka -


tak ted sem nejak na offmoto neprispival protoze jsem nejakej ten vubec nestihal.....(min tyden jsem kazdy den spal max 4 hodky denne) ale k veci.....

protoze si rad vse delam sam a co jsem nikdy nedelal tak se do toho stejne pustim tak sem se dal do reseni problemu s razenim....pred dvema tydnama jsem kompletne vymenil spojku(plecchy a lamely a loziska) a zkousel poresit to ladeni řazeni ale (sroubek na ladeni tam opravdu je) ale proste to nepomohlo takze sem se pustil do rozpuleni motoru a zjisteni problemu

co myslite ze to bude????


http://www.offmoto.com/uploads/thumbs/3293_170820141099.jpg http://www.offmoto.com/uploads/thumbs/3293_180820141100.jpg

 offline 

 

#23 24.08.2014 22:05:22

slugger
Veterán
Fotogalerie
Příspěvky: 2700
Založená vlákna
Místo: jih Českých Budějovic
Motorka: Husaberg TE300, GasGas EC300, XT600E, Honda Pantheon 150 ve dvou taktech
Věk: Třicítka v háji...
Tel: 732 506 125
5 1

Re: prosím o radu ohledne opravy řazení trialka -


Filip - SANDOKAAN napsal(a):

kazdej musel nejak zacit....prece nejde zacit hned být top prece.... heh2 

 ano 

Editoval slugger (24.08.2014 22:06:39)


Proč mám ničit gumu na asfaltě a11
Protože GasGas
Kdo to ruší lesa klid?!

 offline 

 

#24 24.08.2014 22:08:24

Filip - SANDOKAAN
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1818
Založená vlákna
Motorka: už sherco
Věk: 3*
1 3

Re: prosím o radu ohledne opravy řazení trialka -


allanktm napsal(a):

Filip - SANDOKAAN:

sandokáno ty jsi zabiják ano  a1 

vsak sem kuwa nebyl snad mesic ani u rendy....dodelaval sem malymu pokojik, pak sem delal dalsi vikend spojku.... ted zas rozpulnejmotor(vzdycky na tom delam po praci tak do 10 az 11cti a  kdyz je to rozhozeny udelam kompletne loziska a gufera at se v tom nemusim rypat za rok treba.....mimojine pist  spatnej a nikasil poresim az v zime protoze chci jezdit..neni to nejhorsi ale nejaky ryhy(nehmatatelny tam jsou) takze nikasil bude pres zimu ale to je uz pohoda ale prvni rozpuleni motoru a zjisteni ze to neni valstne az takovej problem dobrej pocit smile stahovak na zaplko me nechal vyrobit kamarad

 offline 

 

#25 24.08.2014 22:49:48

Filip - SANDOKAAN
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1818
Založená vlákna
Motorka: už sherco
Věk: 3*
1 3

Re: prosím o radu ohledne opravy řazení trialka -


jj pracoval jsem  a nezbyval me cas na ofmoto (na moto jsem si ale par vyjizdek po okoli dal ale byly to jen takove dvouhodinovky a myslim ze u rendy budu s fyzickou uplne v prdeli) ale jsem rad ze sem se do te go dal a budu zase o neco chtrejsi.....jinek pro me celkem poznatek ze loziska na klice jsou na trialce zaguferovany(stranou od klikovky)  a maji vnitrni a vnejsi o krouzek.....jinak vse nakonec objednano z gas gas at nemusim napoprve resit nejake speky

 offline 

 

#26 25.08.2014 10:14:47

Filip - SANDOKAAN
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1818
Založená vlákna
Motorka: už sherco
Věk: 3*
1 3

Re: prosím o radu ohledne opravy řazení trialka -


odhadne nekdo co by mohlo byt posrano na razení....???

 offline 

 

#27 25.08.2014 22:01:51

Filip - SANDOKAAN
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1818
Založená vlákna
Motorka: už sherco
Věk: 3*
1 3

Re: prosím o radu ohledne opravy řazení trialka -


spatny retizek (praskly) na osce razeni .....nikdo nic nenapsal...je super ze gasik prodava zvlast jak retizek tak valecky...


http://www.offmoto.com/uploads/thumbs/3293_180820141103.jpg

 offline 

 

#28 27.08.2014 20:56:52

Filip - SANDOKAAN
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1818
Založená vlákna
Motorka: už sherco
Věk: 3*
1 3

Re: prosím o radu ohledne opravy řazení trialka -


tady je lozisko na klikovku...je zaguferovany a ma o krouzek venkovni i vnitrni....nejak sem z toho byl paf protoze sem celkem prehlidl mazani a po nalisovani sem si uvedomil chybu(aspon ze driv nez sem to slozil) protoze sem proste necekal ze lozisko na kliku nebude mazany od klikovky....

myslite ze to slozim a bude to fungovat????


http://www.offmoto.com/uploads/thumbs/3293_270820141161.jpg http://www.offmoto.com/uploads/thumbs/3293_270820141162.jpg http://www.offmoto.com/uploads/thumbs/3293_270820141163.jpg http://www.offmoto.com/uploads/thumbs/3293_270820141164.jpg

 offline 

 

#29 04.09.2014 11:32:22

Filip - SANDOKAAN
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1818
Založená vlákna
Motorka: už sherco
Věk: 3*
1 3

Re: prosím o radu ohledne opravy řazení trialka -


jinak napisu jak to teda je.............popravde.....

kdyz sem tu napsal ze rozebiram motor tak to bylo trochu jinak..........UZ SEM HO MEL V KUPE A VRCEL(proto jsem ten tyden neprispival do fora protoze sem lital mezi motkama a prací)

jen sem se chtel dockat toho ze treba JANEK napis....tvl to nedas dohromady to neni pantok a neni to jak udelat drevo usch  a ono nic.....a jak sem psal kdyz neco neznam tak se to chci naucit.....

dopadlo to tak ze prevodovka radí, nerachotí v nem a je to proste supr...v zime jeste asi udelam nikasil a bude na chvily pokoj usch 

ale napíšu jak funguje zazemí gasgas- myslím že at se nikdo neurazí možna líp nez kaceny....ale mozna sem trefil na dobrýho zastupce gasu(praha - šebek)....jednaní super... takže v pondeli rozebran motor.... v utery mu volam ze sem rozhodil 2006 txtcko a potrebuju udelat kpl go.... tak mi po telefoni rekl kde se podivat  a co zkontrolovat atd.... ve stredu rano sem mu odeslal objednavku asi na 30 polozek a ve ctvrtek v 9-00 byly díly u me s dopisem ze jsem urcite zapomel na to a to lozisko a ten a ten o krouzek a ze to tam mam.....(asi 3 polozky) tzn ze ve tvrtek sem se dal do skaldani a v patek se nahazoval motor uz do motorky..... cenu mi udelal taky lepsi nez v obchode kde sem bral dily na gase do ted....

pri skladani sem necemu nerozumel(nevedel sem) a tak sem mu vecer zavolal a poradil jak na to po telefonu takze tam maji lidi co nejen prodavaji ale i tomu fakt rozumí

a jeste dalsí info když sem objedanval dily na tristovku tak mi prislo o jedno lozisko min a kdyz sem mubrnkl ze ve fakture je ale v balicku chybi tak rekkl ze to poresi...a ejhle dalsi den bylo u me ppl ko a ani dopravu sem neplati...spis bych cekal ze rekne.....jo a jak tomu ma m verit.... takze palec nahoru pro gas


jo a jeste sem se mu zminil ze musim resit nicasil a rika poslete mi valec a jak dojde tak druhej den vam posilam valec snovym nicasilem....mame udelano do zasoby skladem......

Editoval Filip - SANDOKAAN (04.09.2014 11:33:31)

 offline 

 

#30 04.09.2014 12:29:23

Filip - SANDOKAAN
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1818
Založená vlákna
Motorka: už sherco
Věk: 3*
1 3

Re: prosím o radu ohledne opravy řazení trialka -


driv sem kupoval dily v brne ale nakonec sem presel na gasgasmotos.cz - praha....jinak se me zda ze maji zastoupeni v kazdym druhym kraji ale ja uz nebudu nic resit a praha to jisti....vse i na 2006tku maji skladem - i ty blby čípky a řetízek na tu osku(což sem necekal že se dá koupit samostatne) a fakt vse nadruhy den rano bylo u mě

 offline 

 

#31 04.09.2014 12:38:44

peTTR
Veterán
Fotogalerie
Příspěvky: 2844
Založená vlákna
Místo: MTŘ
Motorka: XT 600 43f "89, HQ TE300 "17
Věk: O 5 let mladší jak moje XT
21 6

Re: prosím o radu ohledne opravy řazení trialka -


Filip - SANDOKAAN:

Tak to rád slyším  ano Taky mám jen dobré zkušenosti, hlavně ochota poradit a řešit věci  ano  smile 


Yamaha XT600= svoboda pohybu
HQ te300 - nechápu jak jsem do teď mohl žít tak po selsku

 offline 

 

#32 04.09.2014 12:41:33

Filip - SANDOKAAN
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1818
Založená vlákna
Motorka: už sherco
Věk: 3*
1 3

Re: prosím o radu ohledne opravy řazení trialka -


peTTR napsal(a):

Filip - SANDOKAAN:

Tak to rád slyším  ano Taky mám jen dobré zkušenosti, hlavně ochota poradit a řešit věci  ano  smile 

prave ze servis a díly bylo to co jsem resil kdyz sem to chtel koupit a proto jsem nekoupil gase  driv...vsude sem cetl jak perfektne dily na gase funguji a myslel sem si ze to jsou jen keci a skryta reklama a proste sem tomu neveril....ale fakt je to top.....

presne jak rikas jsou ochotni poradit a rict i jak na to ci ono

 offline 

 

#33 04.09.2014 12:45:14

Re: prosím o radu ohledne opravy řazení trialka -


Ted už jen napsat čím to bylo?
Jinak jsi to raději neměl ani psát, ted budou chtít místo kačen všichni GG.  lol 

 offline 

 

#34 04.09.2014 12:49:13

Filip - SANDOKAAN
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1818
Založená vlákna
Motorka: už sherco
Věk: 3*
1 3

Re: prosím o radu ohledne opravy řazení trialka -


ja to napsal výše..... na oscce razeni jsou reizky s valecky a to chodi v kulise razeni do tam a zpet a jeden tenn retizek byl prasklej a proste to slo zekriva a nechtelo to preskocit tam kam melo.....(valecek chodil zekriva) a proste byl prasklej retizek

prispevek 30

 offline 

 

#35 04.09.2014 14:48:19

badyšot
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1375
Založená vlákna
Místo: Liberec
Motorka: 200 neposedných Kubíků
Věk: 45 už
7 6

Re: prosím o radu ohledne opravy řazení trialka -


Filip - SANDOKAAN:

gratulace ano  Fandím ti, i když do toho jdeš někdy jako janek smile  Ale myslim jako janek s malým "j". lol 

 offline 

 

#36 04.09.2014 19:58:05

Raduz TT600r
.....starosta.....
Fotogalerie
Příspěvky: 11376
Založená vlákna
Místo: Olomouc,Přerov,Lipník
Motorka: NÁMAHA
Tel: 723 151 102
Web

Re: prosím o radu ohledne opravy řazení trialka -


Mám tady teď skoro stejnou na zérvise...
Ceny trialu nejsou zrovna nízký...


Řiť, ať jedeš lip    tel.: 723151102, 587571224

 offline 

 

#37 04.09.2014 20:57:00

Re: prosím o radu ohledne opravy řazení trialka -


Filip - SANDOKAAN:JJ díky moc, už jsem si všiml, to mají jen trialky, hmm člověk se furt učí, ale je fakt že trial ještě v garáži nemám. U u EC 300 jsem nic takového nenašel.

 offline 

 

#38 04.09.2014 21:50:28

Filip - SANDOKAAN
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1818
Založená vlákna
Motorka: už sherco
Věk: 3*
1 3

Re: prosím o radu ohledne opravy řazení trialka -


Raduz TT600r napsal(a):

Mám tady teď skoro stejnou na zérvise...
Ceny trialu nejsou zrovna nízký...

me to neprislo tak hrozny...oprava osky 350kč(material) nevim jak sou na tom jiny typy....jinak sem mel problem batocit pruzinu startpaky aby nezaskakovala za podlozku a pak tam nesel nasadit kart a le asi na 10 pokus sem na to prisel lol 

to badysot - to vis ze do toho jdu po hlave....ale proste jinak t o v teto dobe nejde...nikdo nechce abys mu koukal pod ruky a tak se ucim s kamaradem kterymu to nevadi....uvidime jak bude jednou probihat rozborka 4t motoru(ale ne mojeho protoze ja uz doma 4t moto nechci ani zadarmo a24 

 offline 

 

#39 24.09.2014 11:55:04

Filip - SANDOKAAN
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1818
Založená vlákna
Motorka: už sherco
Věk: 3*
1 3

Re: prosím o radu ohledne opravy řazení trialka -


jinak sem si vcer akoupil  novou zadni pneu a chce se mi a31  na enduro sem si zvykl na ceny 1000 - 1200 za zadek podle toho jak na to specham a včera me trial pneu stala 3000....ale je to brutalni zvykacka akorát nafouknou bezdusak byl kuurva problém...nechctelo to naskocit na patky a to sem to ruzne stahoval provazem podelne stredem gumy aby se to patkou natlačilo na rafek....zkouse sem foukat plyn  a zapalovat v gume aby se to roztahlo..... peknej vopruz

 offline 

 

#40 24.09.2014 16:23:46

Filip - SANDOKAAN
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1818
Založená vlákna
Motorka: už sherco
Věk: 3*
1 3

Re: prosím o radu ohledne opravy řazení trialka -


xfany napsal(a):

Filip - SANDOKAAN napsal(a):

jinak sem si vcer akoupil  novou zadni pneu a chce se mi a31  na enduro sem si zvykl na ceny 1000 - 1200 za zadek podle toho jak na to specham a včera me trial pneu stala 3000....ale je to brutalni zvykacka akorát nafouknou bezdusak byl kuurva problém...nechctelo to naskocit na patky a to sem to ruzne stahoval provazem podelne stredem gumy aby se to patkou natlačilo na rafek....zkouse sem foukat plyn  a zapalovat v gume aby se to roztahlo..... peknej vopruz

Musis tam narvat hromadu vzduchu na raz......vsimni si jak jim to zaskakuje v pneuservise.....postup.....a kdyz jim to nejde maj vzd. delo ale to je extrem.....to se te netyka.

....mas pravdu sam sem to nezvladl a jak rikas zajel sem do pneuservisu a jim nezbylo nic jinyho nez to fouknout tim delem....fanny ty nejsi blbej big_smile 

 offline 

 

REKLAMA

Zápatí

Statistika

TOPlist

Copyright © 2007 - 2014 OFFMOTO.COM | Ochrana osobních údajů