Off-Road Forum OFFMOTO.COM Off-Road Forum OFFMOTO.COM

Rychlé hledání

ENDURO - CROSS

ČTYŘKOLKY

MOTOTURISTIKA

Cestování (126)
Srazy (72)
Výlety (114)

MOTOSPORT :: ZÁVODY

INZERCE : Motocykly

INZERCE : Ostatní

REKLAMA

enduro pomoc hustopece aneb kdo mi poradi v zacatkach

#101 15.07.2014 20:53:17

Re: enduro pomoc hustopece aneb kdo mi poradi v zacatkach

 offline 

 

#102 15.07.2014 20:59:20

ZbyneKTM
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 601
Založená vlákna
Místo: Brno
Motorka: KTM EXC 525, Honda VTR 1000
Věk: 33
Tel: můj?:-)
1 0

Re: enduro pomoc hustopece aneb kdo mi poradi v zacatkach


Filip - SANDOKAAN:

nebo tak big_smile , ale pokud jedes na dizajnovku, tak neni co resit a kupujes a kupujes a...... a30 

Bandita1988:

zadni svetlo neni?

V lese je to jedno, ale na stk to budes muset resit(pokud nemas hodne dobryho znamyho)

P.s. nebo ti prodam moje  co mam v galerii wink 


Enduro - I love this game:-)

KTM - Klub Týraných Mužůsmile

 offline 

 

#103 15.07.2014 21:18:45

Re: enduro pomoc hustopece aneb kdo mi poradi v zacatkach


ZbyneKTM:

Tak svetlo to bych resil pred stk .Chci to na znackach skrz kratky prejezdy cca 3km do lesa

Psal sem mu mail.Jako je asi rozumejsi koupit za n47tis a a 16mi zbyde na pripafnej servis a hadry nez koupit za 60tis a nemit na nic.
Co na nu rikate?

 offline 

 

#104 15.07.2014 21:46:05

Re: enduro pomoc hustopece aneb kdo mi poradi v zacatkach


Takze se dopracovavame k vysledku
Este jedna moto bez popisku rok 2004 vzhledove se mi taky libi ale nic o tom nepise a propadla stk http://www.motoinzerce.cz/motorky/ktm/8 … 0-exc.html
Ale stejny penize jak za 2001 ale stav neznam.Uvidim co rekne jak mu zitra zavolam a co mi o moto rekne.Pokud to bude jak ten na kterej sem volal ze nevi ze stim nic nedela ze je to drzak ze to neresi tak nemam zajem

Editoval bandita1988 (15.07.2014 21:46:47)

 offline 

 

#105 16.07.2014 11:43:07

Re: enduro pomoc hustopece aneb kdo mi poradi v zacatkach


Tak sem volal na tu 2001 cku za 47tis veskerej spotrebak je na ni hotovej.Co se tyce motoru vse funguje ze ji ma kratce a kdy byl delanej pist ze nevi ale ze preventivne urcite udelat.Ze by mi na tu sadu dal slevu.Maj primo servis tak ze by nebyl problem to udelat aji u nich.Takze varianta A.koupim masinu tak za 44tis odvezu do hustopec a necham udelat ten pist nebo to nechat udelat u nich.Sem doufal ze mi rekne ze je na motoru vse delane :-D

 offline 

 

#106 16.07.2014 11:49:42

Re: enduro pomoc hustopece aneb kdo mi poradi v zacatkach


bandita1988: tak se ho zeptej kolik chce včetně výměny pístu a budeš vědět za kolik je komplet. Dám vám pak slevu může taky znamenat že ti sleví za dílenský materiál, což je třeba 2x stříknutí konkorem, konektor a smršťovačka, takže 0

 offline 

 

#107 16.07.2014 12:07:24

Re: enduro pomoc hustopece aneb kdo mi poradi v zacatkach


jees:

Rekl mi ze mi na tu sadu da slevu ale nevim zas zda je dobrej napad to delat u neho kdyz muzerict zeň ho delal a nedelal

 offline 

 

#108 16.07.2014 12:32:54

Re: enduro pomoc hustopece aneb kdo mi poradi v zacatkach


Jak sem na minule strance daval taky 2004 za 47tis tak borec ze nevi kolik to melo majitelu ze ztratil TP a ze je prvni tam napsanej a udrzbu zadnou nedelal
Me na mail neodepsal cislo tam taky nemel tak sem napsal od mlade a napsaldobry den, motorku mam rok a pul, v technicaku jsem uveden pouze ja, protoze mi posta pri prepisu dokladu ztratila puvodni prukaz, takze nevim, kolik lidi to melo prede mnou. ja mam motorku asi rok a pul. motorka ma kolem 80 mth. ja jsem do motoru nijak nezasahoval. delal jsem pouze predni tlumice a loziska v kolech. jinak zadne velke investice si motorka nezadala. ma ladeny vyfuk fmf. original je k tomu. tel 776 16 33 88

Editoval bandita1988 (16.07.2014 12:41:10)

 offline 

 

#109 16.07.2014 13:23:38

Re: enduro pomoc hustopece aneb kdo mi poradi v zacatkach


výměnu by musel udělat za tvé přítomnosti, jinak máš pravdu že by to nemuselo být OK

u toho druhého by se muselo prověřit VIN, kolik to mělo majitelů by asi mohlo být jedno, stejně každý udělá jen co nutně musí a kolik to má opravdu najeto stejně nikdo neřekne

 offline 

 

#110 16.07.2014 13:23:45

Re: enduro pomoc hustopece aneb kdo mi poradi v zacatkach


Ktm exc 250 2005 za 60 bo ec300 2007 za57 servisovanej

 offline 

 

#111 16.07.2014 13:38:19

Re: enduro pomoc hustopece aneb kdo mi poradi v zacatkach


bandita1988 napsal(a):

Tak sem volal na tu 2001 cku za 47tis veskerej spotrebak je na ni hotovej.Co se tyce motoru vse funguje ze ji ma kratce a kdy byl delanej pist ze nevi ale ze preventivne urcite udelat.Ze by mi na tu sadu dal slevu.Maj primo servis tak ze by nebyl problem to udelat aji u nich.Takze varianta A.koupim masinu tak za 44tis odvezu do hustopec a necham udelat ten pist nebo to nechat udelat u nich.Sem doufal ze mi rekne ze je na motoru vse delane :-D

Tak jsem si dal tu práci a pročet celou diskusi a žasnu, že nakonec asi bereš tu 200/2001

1) Je to už skoro veterán (ale chceš se odlišit a mít KTM, takže ti to už asi nikdo nerozmluví, že se daj sehnat mladší motorky jinejch značek za stejný peníze)
2) Motky napatlaný silikonovým oilem nebrat (moje zásada č.1)
3) Do roku 2003 byly přední tlumiče fakt bláto, a to pozná dle mýho i totální laik, kterej s tím poprvý vyletí na trať, zvlášť jestli má k metráku...)
4) KTM 200 byla stavěna na spodku ze 125, což ve výsledku ne úplně dobře snášej kolečka v převodovce
5) O jakým servisu se v tom inzerátu teda mluví? Když je třeba dělat píst... abys pak nezaplakal, že je to už píst poslední a je třeba nikasil... Nejde asi ani tak o peníze, ale chvilku si nezajezdíš...
6) To černý kolo v zadu (navíc asi i 19") je taky věc, která by měla být  vyk!  
7) Jestli dobře vidím, rám nemá původní barvu, takže někdo už předtím nejspíš dělal rozborku - nebrat (moje zásada č.2 + jakmile vidím trčící silikon někde na motoru, to zrovna prchám nebo zvracím, ale určitě nekupuju)
8) Nová řádící páka - a co jako? To se dá jezdit bez nebo proč si ji máš jako platit?
9) Čerstvá STK - když chci motku prodat jedu na STK? Chci tím jako ušetřit nervy novýmu majiteli, kterej nemá známýho na STK a v tomhle stavu by ji prostě legálně nedal?...
10) Kde prodávaj nový řetězový sady s rezavým řetězem? Abych se tomu kšeftu obloukem vyhnul...
11) Boční stojan chybí, "přebytečná" elektroinstalace bude nejspíš v krabici "s příbalem" starých krámů a nakonec zjistíš že nezapojíš ani to zadní světlo, abys moh na to STK

A určitě by toho bylo asi víc, ale zkus otevřít oči a číst i mezi řádky. Asi tu nebudu oblíbenej, ale za mě je to naleštěná bída s ňákejma pofiderníma samolepkama. Sorry, jestli jsem náhodou urazil ňákýho majitele týhle motky a9 Na druhou stranu, každý zboží má svýho kupce, takže bez obav, on se někdo zapálenej/zaslepenej vždycky chytne, vozkouší a pak ji "po GO" zase pustí dál wink

Osobně, jestli máš 60 tyček, snaž se koupit co nejnovější motku. Na voranžový THOR hadry zapomeň a kup voe něco někde lehce jetý a blembák a chrániče taky. Až zjistíš, jestli tě to baví, co a kde chceš jezdit, tak si pak dokoupíš vše potřebný klidně i v barvě strojovny. Vždycky jsem fascinovanej lidma, co přijedou na trať s výbavou jak Everts v největší slávě a skutek utek... Žádnej učenej z nebe nespadl, ale za vším by měl bejt jakýsi vývoj.-)

 offline 

 

#112 16.07.2014 14:44:41

Honzan
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1037
Založená vlákna
Motorka: xrv. xlv, jawa
Věk: mladi v pr... do duchodu daleko
Tel: mam
4 0

Re: enduro pomoc hustopece aneb kdo mi poradi v zacatkach


hele ja prodal gase 300R za 55 (je fakt ze kamaradska cena), koupil jsem ho dva roky zpet za 65... pockej si na poradnou motorku, neco prisetri at mas na poradny uvodni servis a kup neco alespon 05-08 a mladsi... nespechej... chapu ze chces jezdit ale ted jsou k mani vetsinou prebrane mrdky...

 offline 

 

#113 16.07.2014 14:55:23

Re: enduro pomoc hustopece aneb kdo mi poradi v zacatkach


Diky za otevreni oci ja fakt o tom uvazoval
Koupim gase uz sem na nejaky psal na zitra shanim prevoz a pro nejakyho si pojeeu

 offline 

 

#114 16.07.2014 16:20:05

Re: enduro pomoc hustopece aneb kdo mi poradi v zacatkach


Zitra si jedu pro gase

 offline 

 

#115 16.07.2014 16:48:04

Re: enduro pomoc hustopece aneb kdo mi poradi v zacatkach


Janek:

Protoze se mi libi je peknej servisovanej 2007 za dobrej peniz.

 offline 

 

#116 16.07.2014 17:23:24

Záves
začátečník
Fotogalerie
Příspěvky: 47
Založená vlákna
Motorka: KTM EXC 125 2010
Věk: 16
0 0

Re: enduro pomoc hustopece aneb kdo mi poradi v zacatkach


Čus,
Nudil jsem se tak jsem se taky díval na nějaké kandidáty a narazil jsem na tohle http://www.motorkari.cz/motobazar/motor … 69897.html
Ale popravdě vůbec nevim jak je to se spolehlivostí husek z tohohle období. Ale jinak to nevypadá špatně.  ano2 

 offline 

 

#117 17.07.2014 20:17:12

Re: enduro pomoc hustopece aneb kdo mi poradi v zacatkach


Pekna



No ja dnes nekoupil zbytecne vyhozenejch 12 za vozik a za benal

 offline 

 

#118 17.07.2014 21:26:14

Re: enduro pomoc hustopece aneb kdo mi poradi v zacatkach


Janek:

no kdyz sem videl fotky a popis atd rikam bomba.Pujcil sem di vozik ve 4 vyjel v po seste sem tam byl.Vedel sem ze budu sedat na neco na cem semm nejel.Na fotkach byla krasna napucovana masina.Dojela zablacena dodrena a polozrezla.Mlada se me ptala proc ma rezavej retez tak rikam nevim  kdyz je ma byt nova retezovka.Majitel se choval arogantne hned jak sem rekl ze sem na enduru nejezdil penize sem mel.Tak mu rikam ze sem mel predchozi ninju.Uz v ten moment sem vedel ze tohle nechi,nastartoval mi a ja se par metru projel.Co sem zjistil dole to nejede nahore to jede moc.Ale na asfaltu se toho moc zjistit neda.Kdyby vypadala jak na fotkach beru ji.Jediny co sem nevedel ze se motorka nezapina klickem :-) zkusim este ktm 250 .Zatim vim jen o jedny 2003 v brne ale na motardech za 50tis, a vyzkousim i ctyrtakt

 offline 

 

#119 17.07.2014 21:40:45

Re: enduro pomoc hustopece aneb kdo mi poradi v zacatkach


A urcite nechci poskozovat majitele ale at da aktulni fotky jak moto vypada nez zas nekdo pojede zbytecne.

 offline 

 

#120 17.07.2014 22:58:21

peTTR
Veterán
Fotogalerie
Příspěvky: 2844
Založená vlákna
Místo: MTŘ
Motorka: XT 600 43f "89, HQ TE300 "17
Věk: O 5 let mladší jak moje XT
21 6

Re: enduro pomoc hustopece aneb kdo mi poradi v zacatkach


bandita1988:

Dej link na toho gase  wink 


Yamaha XT600= svoboda pohybu
HQ te300 - nechápu jak jsem do teď mohl žít tak po selsku

 offline 

 

REKLAMA

Zápatí

Statistika

TOPlist

Copyright © 2007 - 2014 OFFMOTO.COM | Ochrana osobních údajů