Off-Road Forum OFFMOTO.COM Off-Road Forum OFFMOTO.COM

Rychlé hledání

ENDURO - CROSS

ČTYŘKOLKY

MOTOTURISTIKA

Cestování (126)
Srazy (72)
Výlety (114)

MOTOSPORT :: ZÁVODY

INZERCE : Motocykly

INZERCE : Ostatní

REKLAMA

enduro pomoc hustopece aneb kdo mi poradi v zacatkach

#41 10.07.2014 16:31:22

Re: enduro pomoc hustopece aneb kdo mi poradi v zacatkach


No uz je to fuk jsk neustale studuju ptam se a otravuju tak uz sem si vybral wr450 rok 2004-2006 paradni recenze nikdo si na nic nestezuje a daj se sehnat je jich dost a cena neni premrstena jako u ktm

 offline 

 

#42 10.07.2014 16:39:01

Raduz TT600r
.....starosta.....
Fotogalerie
Příspěvky: 11381
Založená vlákna
Místo: Olomouc,Přerov,Lipník
Motorka: NÁMAHA
Tel: 723 151 102
Web

Re: enduro pomoc hustopece aneb kdo mi poradi v zacatkach


bandita1988 napsal(a):

No uz je to fuk jsk neustale studuju ptam se a otravuju tak uz sem si vybral wr450 rok 2004-2006 paradni recenze nikdo si na nic nestezuje a daj se sehnat je jich dost a cena neni premrstena jako u ktm

A drží...  cool   ano 


Řiť, ať jedeš lip    tel.: 723151102, 587571224

 offline 

 

#43 10.07.2014 16:43:11

Strejda-GC
Chemik od oranžového jezera°°°
Fotogalerie
Příspěvky: 8201
Založená vlákna
29 22

Re: enduro pomoc hustopece aneb kdo mi poradi v zacatkach


bandita1988:

jasně, zítra to bude Husar a pozítří zase KTM  lol a jak tu vidím Raduze, tak skončí u YZ450  lol 
nic z toho co tady píšeme sis nevzal............

Editoval Strejda-GC (10.07.2014 16:43:57)

 offline 

 

#44 10.07.2014 17:25:36

Re: enduro pomoc hustopece aneb kdo mi poradi v zacatkach


Myslis to ze si mam koupit tupe enduro?Ja si pisu i soukrome zpravy a vsici mi vetsinou radi ze at koupim ostrou.A ty si hnedka vedel ze chces ktm neptal ses nerozhodoval atd?Kdyz bych bral tupou tak xr400 ale nechci aby na ni neslo to co jde na ostre

 offline 

 

#45 10.07.2014 17:46:19

jirka87
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1678
Založená vlákna
Místo: :
20 16

Re: enduro pomoc hustopece aneb kdo mi poradi v zacatkach


Bandito - to nepůjde určitě. Je těžší, starší, konstrukčně jinde. Podvozek horší, méně možností nastavení, pouze kick-start apod.

Avšak i přes výše uvedené se najde člověk (podle některých idiot), který tak nějak nemá potřebu soutěžit a porovnávat se, stačí mu se levně a za málo projet v terénu a neměnit olej co 10...15MTH.

Je to jen a jen o preferencích, finančních možnostech a "chtění". Protože "um" se dá zlepšovat a zlepšovat (já nepraktikuji), a motorka eventuelně pořídit jiná atd..ale finanční situaci či časové možnosti má každý víceméně pevně dáné a právě od toho se musí odrazit a při výběru motorky toto zohlednit. Nebo...nemusí, ale bylo by to rozumné.

Editoval jirka87 (10.07.2014 17:48:46)

 offline 

 

#46 10.07.2014 18:37:23

Re: enduro pomoc hustopece aneb kdo mi poradi v zacatkach


jirka87:

Financni moznosti mam omezene vic jak 3tis mesicne do motorky ted soupnout nemuzu protoze zarizujeme barak atd.Jinak pak neni problem vic cca za pul roku.Takze to beru tak ze pojedu podle intervalu a co bude treba se udela kdyz nebude cash tak bude stat.Sice vzhledem k timu ze tech penez neni ted tolik by se hodilo vic tupe enduro ale nejsu student kterymu je 16 a bude mit 500jen na benzin.Takze bod c1.dobre koupitmoto a nebude to takova rana za servis. jako olej a benzin filtry azd do tech 3litru co muzu k moto dat nepocitam ty 3litry sou fakt jen na udrzbu kdyby nahodou.Nekomu se to bude zdat jako picovina ale co mam jinyho delat kdyz chci jezdit

 offline 

 

#47 10.07.2014 18:47:12

jirka87
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1678
Založená vlákna
Místo: :
20 16

Re: enduro pomoc hustopece aneb kdo mi poradi v zacatkach


Me se zda, ze rozpocet mas naprosto v pohode. Pokud nekoupis ludru, kde by pak neplanovane napadal nejaky vetsi servis, tak je to v poho.

Asi neplanujes na tom sedet jak pribytej kazdy vikend i vzhledem k tomu, ze delas ten barak, tak co...

Kup neco s financni rezervou at mas tak 10K v kapse pro bezny spotrebak a vymenu oleje, filtru, pripadne ti nebudou sedet riditka, nebo co ja vim...

U tebe je to tedy asi spis o tom si na neco sednout, zkusit a vybrat prakticky z cehokoliv. Taky zalezi s kym a kam chces jezdit, aby te pak nemrzelo, ze mas treba (a to ja nevim) jako hlavni motorku ostre enduro a nemuzes jet treba ve dvou nekam na vylet kolem komina alespon.

Dal uz do toho nerejpu. Jsou zde povolanejsi a to mnohem, ja to vzal jen tak obecne. O ostrem enduru nevim nic.

 offline 

 

#48 10.07.2014 19:05:20

Re: enduro pomoc hustopece aneb kdo mi poradi v zacatkach


jirka87:

Zamereni mam zcela jasny vylezu z baraku a za 500m su v lese a za dalsi kousek na trati co ma Kuchar.Takze mam moc moznosti kam jezdit.Spoustu poli a lesiku a pozemku tam patri pritelkyni(rodine) takze mam i kde jezdit legalne a dat si burta atd :-D a co ocekavam?ze treba pul dne se budu snazit prejet pres spadenej strom.Proste postupne se budu ucit a jde mi spis o takovej trial naucit se poradne po zadnim a zdolavani prekazek.Mlada je smirena ze uz se nesveze a pocka az koupime cestovni enduro na vylety takze tady jde jen ciste o to abych si celorocne treba 3x4x tydne jel na hodinku zajezdit nekdy jedenkrat tydne jak kdy.Do zavodu apod se nepohrnu dokud nezvladnu to co mam dano za cil.

 offline 

 

#49 10.07.2014 20:50:19

jirka87
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1678
Založená vlákna
Místo: :
20 16

Re: enduro pomoc hustopece aneb kdo mi poradi v zacatkach


bandita1988 napsal(a):

a co ocekavam? ze treba pul dne se budu snazit prejet pres spadenej strom.Proste postupne se budu ucit a jde mi spis o takovej trial naucit se poradne po zadnim a zdolavani prekazek.

Tedy kup ostrou, lehkou...Váha motorky u tebe asi bude hrát velkou roli. Zpronevěřuju se duchu motorek jako mám já, ale pro tebe "tupá" asi nebude. A kompromis typu DR-Z 400S nemá smysl, když je váhově podle papírů o cca 10kg těžší, než XR 400. (obojí beru suchou hmotnost).

Tobě by se asi líbil KTM Freeride smile To by asi bylo na tohle blbnutí dobrý. Ptej se zkušených, já o tom fakt nic nevím..Ostrou jsem nikdy neměl a zatím ani neplánuju.

 offline 

 

#50 10.07.2014 22:43:55

Strejda-GC
Chemik od oranžového jezera°°°
Fotogalerie
Příspěvky: 8201
Založená vlákna
29 22

Re: enduro pomoc hustopece aneb kdo mi poradi v zacatkach


bandita1988 napsal(a):

Myslis to ze si mam koupit tupe enduro?Ja si pisu i soukrome zpravy a vsici mi vetsinou radi ze at koupim ostrou.A ty si hnedka vedel ze chces ktm neptal ses nerozhodoval atd?Kdyz bych bral tupou tak xr400 ale nechci aby na ni neslo to co jde na ostre

mě bylo fuk, jaká je to značka, já chtěl jezdit na trati a začínal jsem z hovna - proto moje první motorka byla PitBike Stomp, pak YZ250F - na motokros super, pak mě začalo bavit více enduro, tak jsem hledal WR se startérem, aktuálně nebylo nic na inzerci, vzal jsem EXC a tam jsem zůstal (s nějakým krátkým přechodem na nižší kubatůru)


ostrou si kup, v tom není problém, ale chápej - to není silnice, tam nestačí jen točit plynem, tam jedeš celé tělo, takže argument nechcí 2T abych tahal plastovku s beňálem nebo olejem na víc je totální blábol člověka, který ví prd a nečte co mu tady radíme, protože právě 2T by tě pořádně naučila jezdit, s nízkou váhou by si více vydržel jezdit a tak dále bych tady mohl pokračovat v tom co ti tady spousta lidí píše...........

já už ti tady psát více nebudu, rozhodni se sám a nebo se řiď radama všeználka Jirky, ale našetři si co největší finanční obnos, pak se na něčem svez a pak kupuj ano 

jako výstrahu, sorry Ditrow  smile  , jak by si mohl dopadnout si to přečti TADY  smile 

ode mě vše gp 

 offline 

 

#51 11.07.2014 00:37:04

Re: enduro pomoc hustopece aneb kdo mi poradi v zacatkach


Janek:

No celej zivot sportuju a i sem dost cvicil.Sice ted nejsu ve forme po uraze ale dam se zas do poradku takze co se tyce fyzicky strach nemam.Rozhodne nemam strach z toho ze jak sem rychle peisel tak zas odejdu.Nejsu 13tiletej klucina co kazdej den chce neco jinyho.To ze si nedokazu vybrat motorku je vec druha protoze jixh je tolik ze vyber neni snadnej.Prodavam ninju jelikoz sem rozhodnutej a natesenej na enduro a vim co to obnasi.A mam v povaze ze kdyz neco nejde dekam to tak dlouho dokud to nedokazu rad posouvam hranice.A enduro bude muj konicek kterymu budu venovat veskerej volnej cas takze tak

 offline 

 

#52 11.07.2014 00:37:30

Re: enduro pomoc hustopece aneb kdo mi poradi v zacatkach


xfany napsal(a):

Neco tu do 60 vyhrabu....dojed projedes se celej den nebo co vydrzis vse ukazu

Co mas?

 offline 

 

#53 11.07.2014 00:38:11

Re: enduro pomoc hustopece aneb kdo mi poradi v zacatkach


Strejda-GC napsal(a):

bandita1988 napsal(a):

Myslis to ze si mam koupit tupe enduro?Ja si pisu i soukrome zpravy a vsici mi vetsinou radi ze at koupim ostrou.A ty si hnedka vedel ze chces ktm neptal ses nerozhodoval atd?Kdyz bych bral tupou tak xr400 ale nechci aby na ni neslo to co jde na ostre

mě bylo fuk, jaká je to značka, já chtěl jezdit na trati a začínal jsem z hovna - proto moje první motorka byla PitBike Stomp, pak YZ250F - na motokros super, pak mě začalo bavit více enduro, tak jsem hledal WR se startérem, aktuálně nebylo nic na inzerci, vzal jsem EXC a tam jsem zůstal (s nějakým krátkým přechodem na nižší kubatůru)


ostrou si kup, v tom není problém, ale chápej - to není silnice, tam nestačí jen točit plynem, tam jedeš celé tělo, takže argument nechcí 2T abych tahal plastovku s beňálem nebo olejem na víc je totální blábol člověka, který ví prd a nečte co mu tady radíme, protože právě 2T by tě pořádně naučila jezdit, s nízkou váhou by si více vydržel jezdit a tak dále bych tady mohl pokračovat v tom co ti tady spousta lidí píše...........

já už ti tady psát více nebudu, rozhodni se sám a nebo se řiď radama všeználka Jirky, ale našetři si co největší finanční obnos, pak se na něčem svez a pak kupuj ano 

jako výstrahu, sorry Ditrow  smile  , jak by si mohl dopadnout si to přečti TADY  smile 

ode mě vše gp 

Mas pravdu

 offline 

 

#54 11.07.2014 00:51:21

Re: enduro pomoc hustopece aneb kdo mi poradi v zacatkach

 offline 

 

#55 11.07.2014 06:58:04

jirka87
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1678
Založená vlákna
Místo: :
20 16

Re: enduro pomoc hustopece aneb kdo mi poradi v zacatkach


Strejda-GC napsal(a):

já už ti tady psát více nebudu, rozhodni se sám a nebo se řiď radama všeználka Jirky

Hlavne,ze jsem nenapsal vubec nic konkretniho a hlavne to,ze o ostre nic nevim a at se obrati na zkusenejsi,kteri na rozdil ode me neco vi.

miluju,jak clovek napise -nic o tom nevim a druhy na to,ze jsem vseznalek

ja uz to fakt jebu ne

Bandito neboj,"oni ti koupi" gase 300 a budes happy.

 offline 

 

#56 11.07.2014 08:08:54

Re: enduro pomoc hustopece aneb kdo mi poradi v zacatkach


jirka87 napsal(a):

Strejda-GC napsal(a):

já už ti tady psát více nebudu, rozhodni se sám a nebo se řiď radama všeználka Jirky

Hlavne,ze jsem nenapsal vubec nic konkretniho a hlavne to,ze o ostre nic nevim a at se obrati na zkusenejsi,kteri na rozdil ode me neco vi.

miluju,jak clovek napise -nic o tom nevim a druhy na to,ze jsem vseznalek

ja uz to fakt jebu ne

Bandito neboj,"oni ti koupi" gase 300 a budes happy.

Jupiiii :-D

 offline 

 

#57 11.07.2014 10:01:38

pretekardano
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 178
Založená vlákna
Místo: Hlohovec
Motorka: YZ250F, RM250 enduro(carpimotor)
Věk: 30
0 0

Re: enduro pomoc hustopece aneb kdo mi poradi v zacatkach


Bandita, mat tvoje problémy...ak máš finacie, neviem kde je problém. Motoriek sú plné inzercie, sadni do auta a chod škúšať. Máš tu partie čo pravidelne jazdia na všetkom možnom. Prečo nejdeš s nimi na jeden výjazd a nepokecáš, nevyskúšaš? Minimálne budeš vidieť o čom to je.
Pred 15-timi rokmi som začínal na čz 250/513, kúpenej z avíza(bez fotky) za všetky peniaze(10 000sk).
žiadne e-shopy, informácie, jednoducho nič! Vtedy bola jazda na súťažnej moto o velkej snahe aj po stránke finančnej aj celkovej.
Zabudni na internet a chod von medzi ludí čo sa tomu venujú!!!

 offline 

 

#58 11.07.2014 10:53:45

Re: enduro pomoc hustopece aneb kdo mi poradi v zacatkach


pretekardano:

Penize nemam prodavam motorku takze jak se proda tak muzu jet koukat po motorkach.Ted si chci ujasnit jen po cem koukat co by bylo pro me vhodny vybrat si adepty a pak uz je jen vyzkouset

 offline 

 

#59 11.07.2014 13:54:24

Re: enduro pomoc hustopece aneb kdo mi poradi v zacatkach


Janek:

Diky za rekapitulaci i kdyz vim jakej sem mel v te palici zmatek a jak to pusobi smesne .Ja su takovej at kupuju auto mobil motorku cokoliv.Dokazu tyden zkakat ze znacky na znacku nez si vyberu udelam si tabulku srovnani plus a minus a pak porovnavam hledam informace ptam se atd a pak koupim a jsem spokojenej.Nekdo kupuje moto tak ze si rekne to chci jede koupi a pak kdyztak vymeni.
To ze sem zkakal z ostre na tupou bylo to ze sem se presvedcoval ze mi tupa bude stacit ale je to omyl.Ujasnil jsem si poradne co budu vlastne jezdit.
O narocnosti trialu vim.Nevim zda jsem se zminil ale od 13ti do 18ti sem se pohyboval na trialovejch kolech skoky preskoky z mista apod az po freeride.Moto a kolo je rozdil ale nejakej navyk mam a hlavne vim co to obnasi.A mam na to dobrou vlastnost a tou je trpelivost.
Jelikoz mam dnes volno tak sem sel spat asi ve 4 rano a zjistoval si informace 2t vs 4t a je opravdu pro me vhodny 2t a takze budu brat 2t a ktm 250nebo gas gas ec300 podle stavu.V pripade ze nesezenu nic v dobrym stavu tak pockam a prisetrim.Na hadry budu mit ted do zakladu 15tis.Boty 4tis helma 4tis gate 3, 5 dres 1500 a prihodim z vejplaty este a mam i chranicea vse nove.

Gas se da koupit za 60tis rok 2007

Editoval bandita1988 (11.07.2014 15:58:02)

 offline 

 

#60 11.07.2014 17:40:22

cita29
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 192
Založená vlákna
Motorka: KTM EXC 300
Věk: 18
0 0

Re: enduro pomoc hustopece aneb kdo mi poradi v zacatkach


bandita1988:
 ano s dvoutaktem je srandy kopec  cool 


2 tempi prestazione cool

 offline 

 

REKLAMA

Zápatí

Statistika

TOPlist

Copyright © 2007 - 2014 OFFMOTO.COM | Ochrana osobních údajů