Off-Road Forum OFFMOTO.COM Off-Road Forum OFFMOTO.COM

Rychlé hledání

ENDURO - CROSS

ČTYŘKOLKY

MOTOTURISTIKA

Cestování (126)
Srazy (72)
Výlety (114)

MOTOSPORT :: ZÁVODY

INZERCE : Motocykly

INZERCE : Ostatní

REKLAMA

enduro pomoc hustopece aneb kdo mi poradi v zacatkach

#181 19.07.2014 21:02:25

Re: enduro pomoc hustopece aneb kdo mi poradi v zacatkach


Janek:

Prodanej vcetne gg 250  z vysociny

 offline 

 

#182 19.07.2014 21:03:50

Re: enduro pomoc hustopece aneb kdo mi poradi v zacatkach


bandita1988:

Dneska sem volal i do te vysociny a ten odjel vcera.Ted na netu nic moc neni.Chci neco na morave

 offline 

 

#183 19.07.2014 21:07:52

cita29
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 192
Založená vlákna
Motorka: KTM EXC 300
Věk: 18
0 0

Re: enduro pomoc hustopece aneb kdo mi poradi v zacatkach


S tou slevou souhlasím s MXbazar... Já když něco prodávám tak taky nesnáším když někdo chce slevu ještě před tím než danou věc viděl. Když prodávám motorku, tak vždy počítám že bude sleva, píšu to i do inzerátu - při solidním jednání sleva, ale když mi někdo hned v prvním emailu napíše kolik mu slevím, tak ať se na mě nezlobí ale tohle pro mě není solidní jednání. To samé když něco kupuju, když o to mám zájem, beru celou částku a až na místě se případně bavím o ceně. Na prodávajícího to potom také působí líp ano 
Jinak tahle KTM vypadá hodně dobře, mohlo by to být pěkné svezení.. Jen škoda že to nemá papíry http://motorky.bazos.cz/inzerat/3607068 … 80-EXC.php


2 tempi prestazione cool

 offline 

 

#184 19.07.2014 21:09:48

cita29
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 192
Založená vlákna
Motorka: KTM EXC 300
Věk: 18
0 0

Re: enduro pomoc hustopece aneb kdo mi poradi v zacatkach


Jinak s koupí třístovek to není žádná (_._), po mě už 5 lidí škemralo ať jim prodám svoje exc  lol 


2 tempi prestazione cool

 offline 

 

#185 19.07.2014 21:17:24

Re: enduro pomoc hustopece aneb kdo mi poradi v zacatkach


cita29:

Ja bych nejradsi 200-250 o trikile nepremejslim

Ja se slevou problem nemam kdyz me nekdo rekne ze moto bere ale zda nemuze dostat slevu na dopravu tisic korun.Vezl sem sebou 60tis kdybych od nej neco odkoupil este.


Kdyz sem prodaval raptora dal sen si na net cenu o 2tis vic nez sem chtel zavolalbprvni borec ze zitra dojede a uskemral si slevu dva litry a na miste kdyz chtel dalsich petset sem ho poslal do prdele a zaplatil co sem pozadoval.kazdej obchoduje jinak

 offline 

 

#186 19.07.2014 22:51:40

Re: enduro pomoc hustopece aneb kdo mi poradi v zacatkach


bandita1988: mám to chvíli, asi 40-50mth. Zatím spokojenost, hledal jsem něco technicky slušného a nekoukal jsem na vzhled, takže Miss moto bych s tím nevyhrál, ale zjednodušil jsem tím výběr

 offline 

 

#187 19.07.2014 23:03:12

Re: enduro pomoc hustopece aneb kdo mi poradi v zacatkach


bandita1988 napsal(a):

Janek:

Mlada ta jela semnou pac to byl jedikej den spolecnyho volna a urcite nebyla nadsena ze jedem pro moto a jeste k tomu bez mechanika.
Garaz sem nevidel sraz byl u hrbitova
Nic z toho jsem poradne neudelal a prohlidl si ju stejne jak silnici chyba vim a spolehat se na to zze sem u silnice vzdy dobre poridil nejde
Kdyz se na ro divam takhle tak sem si nezkontroloval nic proste tam nebylo takove to jo tu chci a je to smesny ubohy a kdovico ale kdyby tam stala nablejskana asi bych ju bral a s vykonem se pak popral.Nevim co ktomu mam rict vic.Proste su horka hlava byl sem zklamanej a nasranej.Predstavoval sem si to jinak mam do stredy volno jak budu jezdit a ono hovno.Nic peknyho na netu neni

jako pilot zalehávačky jsi mohl aspoň ocenit originální místo srazu

 offline 

 

#188 19.07.2014 23:14:41

Re: enduro pomoc hustopece aneb kdo mi poradi v zacatkach


jees napsal(a):

bandita1988 napsal(a):

Janek:

Mlada ta jela semnou pac to byl jedikej den spolecnyho volna a urcite nebyla nadsena ze jedem pro moto a jeste k tomu bez mechanika.
Garaz sem nevidel sraz byl u hrbitova
Nic z toho jsem poradne neudelal a prohlidl si ju stejne jak silnici chyba vim a spolehat se na to zze sem u silnice vzdy dobre poridil nejde
Kdyz se na ro divam takhle tak sem si nezkontroloval nic proste tam nebylo takove to jo tu chci a je to smesny ubohy a kdovico ale kdyby tam stala nablejskana asi bych ju bral a s vykonem se pak popral.Nevim co ktomu mam rict vic.Proste su horka hlava byl sem zklamanej a nasranej.Predstavoval sem si to jinak mam do stredy volno jak budu jezdit a ono hovno.Nic peknyho na netu neni

jako pilot zalehávačky jsi mohl aspoň ocenit originální místo srazu

tak to sem ocenil to kazdopadne :-D

 offline 

 

#189 20.07.2014 10:26:17

jirka87
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1678
Založená vlákna
Místo: :
20 16

Re: enduro pomoc hustopece aneb kdo mi poradi v zacatkach


Kup si 250 4t,do tohohle vlakna uz nic nepis a uzivej si novy zivot v terenu

 offline 

 

#190 20.07.2014 11:57:40

Re: enduro pomoc hustopece aneb kdo mi poradi v zacatkach


jirka87 napsal(a):

Kup si 250 4t,do tohohle vlakna uz nic nepis a uzivej si novy zivot v terenu

Mas recht

 offline 

 

REKLAMA

Zápatí

Statistika

TOPlist

Copyright © 2007 - 2014 OFFMOTO.COM | Ochrana osobních údajů