Off-Road Forum OFFMOTO.COM Off-Road Forum OFFMOTO.COM

Rychlé hledání

ENDURO - CROSS

ČTYŘKOLKY

MOTOTURISTIKA

Cestování (126)
Srazy (72)
Výlety (114)

MOTOSPORT :: ZÁVODY

INZERCE : Motocykly

INZERCE : Ostatní

REKLAMA

Rodina versus MOTORKA / průser

#21 02.07.2014 13:01:04

babaexc
Uživatel
Fotogalerie
0 0

Re: Rodina versus MOTORKA / průser


novej napsal(a):

před pár lety když jsem trávil pět ze sedmi večerů v hospodě a dvě odpoledne ze sedmi na motorce tak bylo vše v pohodě, teď když si dám pivko jen občas o víkendu a na motorku se dostanu jednou za 14 dní (tudíž si tedy myslím že rodině věnuju hoodně času) je to kupodivu horší. Tak si říkám že ženský potřebujou pořád udržovat v napětí, jak polevíš rychle si zvyknou.

Svatá pravda  usch  usch  usch 

 

#22 02.07.2014 13:14:52

viteka 32
Veterán
Fotogalerie
Příspěvky: 3345
Založená vlákna
Místo: Kocábov
Motorka: Beta 525 RR, Suzuki VS 800 Intruder
Věk: 54
Tel: mám
18 3

Re: Rodina versus MOTORKA / průser


ZASEJA:
Manželka mi taky stále vyčítala, že ji beru jako služku. Já na 3 směny v práci, v době volna zavřený věčně v garáži. Ona za posledních 10 let skoro 6 let doma nez koruny na pracáku. Kámošek moc neměla, takže skoro stále doma při televizi a knížkách. Osobně jsem si prožil dost krizových období, kdy propadla alkoholu, neměla pevnou vůli, nakonec se posledních 5 let vše společně dořešilo.
Klidně to sem napíšu. Recept na spokojené manželství? Všichni víme, co je středem vesmíru, kolem čeho se vše točí od žačátku jakéhokoliv vztahu. Zamilovanost, období jejího vyznění, otupění , je možno mít jeden druhého rád i po 30 letech?
Ano, jde to a funguje to- neplánovat sex, nenechávat nic náhodě. Stačí si od začátku určit pravidla a ty dodržovat- např. středa, pátek a neděle nebo sobota ano  Nikdo se nemůže na nic vymlouvat, na bolesti hlavy, nechuť . Pokud si dokážete ten čas na sebe najít, časem to váš vztah tak upevní, že třeba já po 30 letech miloval manželku možná víc, než na začátku vztahu.
Tak a teď bych měl napsat, zazvonil zvonec a pohádky je konec.  Bohužel v životě to jak v pohádce nechodí, před 2 měsíci mi manželku vzal krutý osud a je vše v pytli ne 

 offline 

 

#23 02.07.2014 13:20:53

Strejda-GC
Chemik od oranžového jezera°°°
Fotogalerie
Příspěvky: 8201
Založená vlákna
29 22

Re: Rodina versus MOTORKA / průser


viteka 32 napsal(a):

Tak a teď bych měl napsat, zazvonil zvonec a pohádky je konec.  Bohužel v životě to jak v pohádce nechodí, před 2 měsíci mi manželku vzal krutý osud a je vše v pytli ne 

Tondo, tohle mě moc mrzí, to je špatný konec  sad 

 offline 

 

#24 02.07.2014 13:22:14

d2ejazz
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 134
Založená vlákna
Místo: Jižní Čechy
Motorka: KTM 250SX, KTM GS250 1983
Věk: zralý
Tel: mám
0 0

Re: Rodina versus MOTORKA / průser


ZASEJA napsal(a):

já to právě řeším od pondělí od té doby si sypu popel na hlavu a je to jak několik z vás píše o té pozornosti

dovolená je v plánu

chtěl jsem jen vědět jestli to právě potkalo i někoho z vás

toto je přesně to co si ted říkám

,,Brát manželku skoro jen jako služku je jako zatlouct hřebík do rakve vašeho vztahu. Snaž se jí mateřství nějak ulehčit, ty jsi v práci mezi lidmi, ona sama doma s dítětem. To se dost podepíše na ženské psychice,,

to je přesně to proč ten sud bouchnul a právě dokud bylo ticho tak jsem to nevnímal

snad bude líp

a snad si z tohoto vlákna at ne úplně souvisejícího s endurem vezme někdo ponaučení

Asi takhle....

U nás to bylo spíš naopak a nebo nevím. Manželka měla pozornosti poměrně dost, s moto jsem to nepřeháněl ... to spíš s tou po..anou prací občas.
Vždy po příchodu domů, jsem si malou vzal na starost, aby měla večer volněji. Neříkám, některý den jsem byl i já KO, tak jsme s malou byli oba, čili ani ona neměla OFF.
Kamarádky a ani žádné moc zájmy z vlastní vůle neměla. Nikam se jí nechtělo moc chodit, ale nenutil jsem ji, proč taky.
Nakonec mi to nedalo a domluvili jsme se, že ji budu na jeden týden v měsíci vozit k rodičům do čech, aby změnila prostředí, odpočinula si, když si "babička" vezme prďolu na starost a podobně.
No a to byl kámen úrazu ... protože se tam začala pomalu a klidně scházet s jiným pánem, až to přerostlo v lásku jako trám.
Potom už nehleděla ani nalevo, ani napravo a jelo to jako zrychlený film.
Teď si pro dceru jezdím a beru si ji na týden v měsíci, naštěstí se v těchto věcech v klidu domluvíme, ale je to nah... i tak.

Někdy to nemusí být jen o nepozornosti. I ta ženská si to musí v hlavě srovnat, co vlastně chce. Moje manželka na to asi přišla až po 11 letech společného života a nakonec z ní vypadlo, že se rozhodovala 5 minut. To prostě chlapská logika nepobere, alespoň ne ta moje.
Prostě ji nakukal díru do hlavy frajer, který práci nevymyslel, sedí nonstop u pc a hraje ve 40ti letech hry?!?!?!?!, je neurotik a nesnáší děti - což před námi dřív otevřeně prohlašoval, protože prý má rád svůj klid.... Nedávám to dodnes.

Tobě ale držím palce, ať se Ti to srovná, ta rodina za to stojí. Ale na druhou stranu jak řekl Miki, do doby, než to začne svazovat Tebe, do role papuče a do doby, než Ti z toho hrábne a rozsekneš to ty na trvalo.


4stroke power please.
CRF 450 R .. nevím, proč jsem si ji tak dlouho odepíral!

 offline 

 

#25 02.07.2014 13:24:27

Honzan
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1037
Založená vlákna
Motorka: xrv. xlv, jawa
Věk: mladi v pr... do duchodu daleko
Tel: mam
4 0

Re: Rodina versus MOTORKA / průser


viteka 32: sad drz se...

To pak tyhle drobnosti a zabomysi valky vnimas jinak...   
Moje mila to mela na vanoce o vlasek a jak jsem byl tu dobu s detma sam, dost jsem se nad zivotem zamyslel...

 offline 

 

#26 02.07.2014 13:30:37

viteka 32
Veterán
Fotogalerie
Příspěvky: 3345
Založená vlákna
Místo: Kocábov
Motorka: Beta 525 RR, Suzuki VS 800 Intruder
Věk: 54
Tel: mám
18 3

Re: Rodina versus MOTORKA / průser


Strejda-GC napsal(a):

viteka 32 napsal(a):

Tak a teď bych měl napsat, zazvonil zvonec a pohádky je konec.  Bohužel v životě to jak v pohádce nechodí, před 2 měsíci mi manželku vzal krutý osud a je vše v pytli ne 

Tondo, tohle mě moc mrzí, to je špatný konec  sad 

 ano  Jo, enduro mne podrží usch  ano 

 offline 

 

#27 02.07.2014 13:54:42

Motors
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1144
Založená vlákna
Místo: Vepřov
Motorka: WR250F
Věk: Víc než Ježíš
3 0

Re: Rodina versus MOTORKA / průser


viteka 32 napsal(a):

 ano  Jo, enduro mne podrží usch  ano 

Tak to Tě budu muset přijet rozveselit svýma pádama ano 


Kdo sem postavil ten kopec, jsem říkal jako malý. Teď jsem za kopce vděčný a2 
Když se příliš soustředím abych nespadl, tak spadnu

 offline 

 

#28 02.07.2014 13:56:01

offroaderTE
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1514
Založená vlákna
Místo: Morava
Motorka: GG EC 250 TPi
Věk: střední
6 0

Re: Rodina versus MOTORKA / průser


viteka 32:

Tohle je Tondo hrozně těžký, my co to nezažili nemůžem hodnotit..

já mám opačnej problém, jak se zbavit bejvalky...

Když jsme byli u vás, tak nám bylo naznačeno, že se u tebe "něco" stalo v rodině,

takže teď jezdi a užívej..jak říkaji arabové ... karavana jede dál !


Jezdím-padám-vstávám...pokud ještě můžu :-)

 offline 

 

#29 02.07.2014 15:51:35

Re: Rodina versus MOTORKA / průser


ZASEJA: pozor aby se v rámci udobřování kyvadlo nepřehouplo a nebyls za služku potom ty. Je hezký stát se pozorným a vlídným, ale občas pak už nejsi u ženy chlap a, bůhví proč, najednou je chlap drsný pivař z místního kvelbu a tvůj pravý opak. Není člověk jako člověk, každý reaguje v různých situacích jinak

 offline 

 

#30 02.07.2014 15:54:14

jirka87
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1678
Založená vlákna
Místo: :
20 16

Re: Rodina versus MOTORKA / průser


jees : " Je hezký stát se pozorným a vlídným, ale občas pak už nejsi u ženy chlap a, bůhví proč, najednou je chlap drsný pivař z místního kvelbu a tvůj pravý opak " ano Nevim jak presneji to popsat...

Co jsem mel zenskou, kazda chtela aby byl chlap milej, hodnej, cituplnej, duchaplneja kdovi ceho vseho jeste plnej...a nakonec z ni po case vypadlo, ze je clovek malo chlap. Od te doby mam proste na haku, hlavni slovo mam ja (samozrejme kompromisy atd se delaji, nejsem Hitler) a svete div se, vse funguje ano

 offline 

 

#31 02.07.2014 16:03:37

Joraell
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1141
Založená vlákna
Motorka: Husky TC 250
Věk: 34
3 7

Re: Rodina versus MOTORKA / průser


jirka87 napsal(a):

jees : " Je hezký stát se pozorným a vlídným, ale občas pak už nejsi u ženy chlap a, bůhví proč, najednou je chlap drsný pivař z místního kvelbu a tvůj pravý opak " ano Nevim jak presneji to popsat...

Co jsem mel zenskou, kazda chtela aby byl chlap milej, hodnej, cituplnej, duchaplneja kdovi ceho vseho jeste plnej...a nakonec z ni po case vypadlo, ze je clovek malo chlap. Od te doby mam proste na haku, hlavni slovo mam ja (samozrejme kompromisy atd se delaji, nejsem Hitler) a svete div se, vse funguje ano

Jsi mi připoměl :  big_smile  big_smile  a1 

LISTER se zastaví přede dveřmi Kristinina pokoje. Zírá na květiny, na ceduli „Nerušit“, na plaketu „Pokoj novomanželů“ na dveřích a na dvoje boty přede dveřmi. To je nezvratný důkaz. V pozadí začnou hrát smutné tóny.
LISTER: To už je vdaná.
Odvrátí se ode dveří. Zlomený a zničený. Pak si vzpomene...
LISTER: A co potom ta fotka?
KOCOUR ji vytáhne z kapsy a podá ji LISTEROVI.
LISTER: Já nejsem ženich. (Ukazuje na osobu, která stojí po druhém Kristinině boku) Ale tohle je ženich!
KOCOUR: No jo -- není tak hloupá, jak jsme si mysleli!
LISTER: Jak to že mě každá nechá kvůli úplnejm magorům? Jak to že dostanu kopačky kvůli chlapovi, co nosí rolák a kouří fajfku? A baští jenom přírodní jogurt! Je ohleduplnej, cituplnej, duchaplnej a Bůh ví, čeho všeho je ještě plnej. Je posedlej cenou nemovitostí a život tráví ve starožitnictví, kde hledá výhodný koupě a pije víno. Nikdy ne pivo, že jo, vínečko! „Co si dáš k těm cornflakeům, zlato?“ „Dám si trochu vína, pusinko.“ Do pytle!
Udeří hlavou o zeď, rozhořčený a naštvaný. KOCOUR mu položí ruku na rameno.
KOCOUR: To všechno ty poznáš z fotografie?
HOLLY: Ne, do kapsy ne, dobrý Bože! Tam je to hrozné. Máš tam díru. To je neskutečný pohled. Je to jako ten film -- „Útok smrtících angreštů“.
LISTER: Nemám náladu. Jsem vyřízenej.
HOLLY: Taky jsem byl zamilovaný -- Sinclair ZX-81. Ale řekli mi: „Holly, ta není pro tebe. Je stará a hloupá, už nevýkonná. Prostě nic pro tebe.“
LISTER: Co mi tím naznačuješ?
HOLLY: Pouze to, Davide, že je lepší prožít lásku než rozchod a i to je lepší než Olivie Newton-Johnová.
KOCOUR: Jak to?
HOLLY: Cokoli už je lepší než poslouchat Olivii Newton-Johnovou.


Nekrmte toho Trolla !

 offline 

 

#32 02.07.2014 16:07:37

jirka87
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1678
Založená vlákna
Místo: :
20 16

Re: Rodina versus MOTORKA / průser


ano...je to z toho big_smile Celou serii jsem videl 3x.Ale z toho textu to tak nevyzní, to chce vidět. Hlavně ten jeho xicht, jak říká to "vííínečkóó"  Ale o to tady nejde.

Jde o to, ze toto je opravdu ocekavani kazde zeny, jenze potiz je v tom, ze se to musi umet davkovat. Pokud to clovek neumi, stane se velmi rychle predvidatelnym a nudnym.

Zenske jsou divne plemeno  tongue 

Editoval jirka87 (02.07.2014 16:09:46)

 offline 

 

#33 02.07.2014 16:59:28

venca
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 141
Založená vlákna
Motorka: XT660R,Husaberg450 FE
Tel: 731106430
0 0

Re: Rodina versus MOTORKA / průser


Spokojená ženská neexistuje......nezapomeňte že mají obrácený krevní oběh big_smile  big_smile  big_smile  big_smile  big_smile  big_smile 

 offline 

 

#34 02.07.2014 17:06:39

NoEnd
Veterán
Fotogalerie
Příspěvky: 2105
Založená vlákna
Místo: Brno
Motorka: KTM lc8 ADV
Věk: 32
5 1

Re: Rodina versus MOTORKA / průser


Sally06 napsal(a):

Teď by mě zajímalo co mi na to řeknete  lol 

Já s tebou plně souhlasím, což se moc často nestává.  cool 

Editoval NoEnd (02.07.2014 17:13:21)

 offline 

 

#35 02.07.2014 17:08:57

Zobák310
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 848
Založená vlákna
Místo: Jihlava
Motorka: KTM 350
Věk: 1989
5 0

Re: Rodina versus MOTORKA / průser


Nejde o to zvítězit, ale zůčastnit se.

 offline 

 

#36 02.07.2014 17:09:24

Joraell
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1141
Založená vlákna
Motorka: Husky TC 250
Věk: 34
3 7

Re: Rodina versus MOTORKA / průser


Sally to celkem dobře popsal, ono je potřeba nepovolovat z vlastního rozhodnutí, respektive ano domluvit se proč ne, ale dělat rozhodnutí stylu, dneska musime jet na nakupy protoze pres to nejde vlak, tak to ani nahodou, to je cesta do pekel.


Nekrmte toho Trolla !

 offline 

 

#37 02.07.2014 17:11:25

jirka87
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1678
Založená vlákna
Místo: :
20 16

Re: Rodina versus MOTORKA / průser


Sally : "Pozorný jsem byl jen první rok vztahu. Do teďka je spíše pozorná ona. Kamarádky se odstěhovaly a moc jich nemá, koníčky absolutně žádné! To je upe past, jak už tu někdo psal. Jak je baba jen doma a nemá koho navštívit a nebo dělat nějaký koníček, tak je to ta největší past. " - to jsem psal já...a je to tak.

"A proto si ju tak dlouho pěstuju, aby byla vláčná a zpracovávatelná a navíc už mě potom ničím nemůže překvapit a budu vědět, jak to řešit, co na ní platí, když už tak dlouho mi to vychází... heh2 " - dokud jí nějakej had neposlal odkaz na tohle fórum big_smile big_smile big_smile lol

Ale jo, jde vidět, že každý to zná, je jen rozdíl mít děti a být už pár na papíře a z toho plynoucí povinnosti. Nikdo nechce překopat celý svůj život kvůli hádce. Ale hodně důležité je - z čeho ta nespokojenost pramení.

Já bych tu svou kolikrát zabil, jenže si taky uvědomuju, že to se mnou není lehký a ona je skoro svatá, že mě snáší, takže po rozčilení přijde většinou prozření, že hledat jinde by bylo zase na 5 let práce a testování a možná bych už ani nenašel žádnou pro delší vztah vhodnou. A že těch krátkodobých bylo... To si musí každý chlap připustit, že je to s ním asi taky komplikovaný  tull 

Můj tata říká - já už jsem to vzdal - vyměnit tě ? Proč...Stejně sáhnu do pytle a vytáhnu totéž v bledě modrým big_smile On má ale štěstí, že má fajn babu, takže to bylo řečeno fakt v legraci.

Editoval jirka87 (02.07.2014 17:13:08)

 offline 

 

#38 02.07.2014 18:54:52

C.J.
Veterán
Fotogalerie
Příspěvky: 2580
Založená vlákna
Motorka: EXC 450 05
Věk: 36
13 1

Re: Rodina versus MOTORKA / průser


Sally06 napsal(a):

..tak by mi řekla ať ti kurvy radši daruju, aby byla spokojená... lol 

Vy znáte někdo "spokojenou" ženskou? To z principu nejde..   lol  Ženské budou vždy nespokojené, jinak by nemohly s námi takhle manipulovat..  wink  Ať uděláš co uděláš (a nebo neuděláš), vždy to bude špatně a vždy bude použito proti tobě.. Motorku určitě neprodávat. Protože nakonec ti stejně vyčte, že se myslí, že si kvůli prodané motorky na ní naštvaný a že si je tedy prodávat neměl  usch Teď si stěžuje na motorku, příště to bude cokoliv jiného.. (Motorka není ten problém.. ženská je ten problém  lol  Plémě hadí.. aneb "jak by tady bylo krásně..")

https://www.youtube.com/watch?v=SiU4UXqEDAA

 offline 

 

#39 02.07.2014 19:08:00

Stenli
Pokročilý
Fotogalerie
Příspěvky: 69
Založená vlákna
Místo: Blansko
0 0

Re: Rodina versus MOTORKA / průser


Hoši jak to tady čtu ,tak si vybavuju větu z jednoho českýho filmu: ,,Ale Ludvo jesi si ten fotbal neprosadíš, tak si u mě mrtvej muž. :-)
A na tom něco je.  Jestli máte takový přítelkyně co tady někteří popisujete tak radím vyměnit. Anebo prodat stroj. Bohužel když už sou i děti tak to tak jednoduchý neni.
Muj tata říká, že tolerance ja základ, pokud není tak je to v pytli, ani se nemusíš o nic snažit... Já sem se naštěstí oženil dobře (klep, klep) :-)

 offline 

 

#40 02.07.2014 20:41:23

Syphoon
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 396
Založená vlákna
Motorka: KTM 250 EXC
Věk: 30 pryč
0 0

Re: Rodina versus MOTORKA / průser


ZASEJA:
No já mám taky dva malé ogary (1,5 a 3,5 roku), do práce taky chodím skoro 10 hodin denně, ale už od 5 od rána, takže se vracím relativně v rozumný čas domů, s motkou nemám problém, já dopřávám ženě saunu, cvičení, výlety (je to takový toulavý typ, myslím výlety klidně beze mně jen s dětma) apod. a ona mně zase motorku, zkoušky s kapelkou, sem tam nějaký kocertík, asi je to o té toleranci, jako chápu, když je ta ženská zavřená s děckama celý den na bytě (u rodinného domu asi poloviční práce, stačí děti vypustit na dvůr) tak je to peklo, ale kvůli 2 hodinám za 14 dní, které bys byl s nima, v tom asi opravdu problém nebude. Některé naše známé nemají prostě žádný koníček a potom mi kámoši (jejich manželé) u pivka říkají něco podobného na co si tady stěžuješ. Možná ti závidí, že máš něco co tě baví a ona to nemá.

 offline 

 

REKLAMA

Zápatí

Statistika

TOPlist

Copyright © 2007 - 2014 OFFMOTO.COM | Ochrana osobních údajů