Off-Road Forum OFFMOTO.COM Off-Road Forum OFFMOTO.COM

Rychlé hledání

ENDURO - CROSS

ČTYŘKOLKY

MOTOTURISTIKA

Cestování (126)
Srazy (72)
Výlety (114)

MOTOSPORT :: ZÁVODY

INZERCE : Motocykly

INZERCE : Ostatní

REKLAMA

Rodina versus MOTORKA / průser

#1 02.07.2014 09:47:22

ZASEJA
začátečník
Fotogalerie
Příspěvky: 53
Založená vlákna
Místo: Semily
Věk: 34
Web
0 0

Rodina versus MOTORKA / průser


Zdar chlapi

o víkendu doma nastala krizovka kdy mi manželka  řekla takhle to dál nejde budto se něco změní nebo se chci  rozvést ...

podnikám trávím 10 hodin denně v práci potřeboval jsem něco co by mi pomohlo zapomenout na běžné denní starosti a problémy něco na odreagování a vyčištění hlavy  tak jsem si v únoru pořídíl ostrý endurko skoro zánovní krasavici od manželky jsem dostat souhlas

ale místo toho abych měl z mota radost přineslo to ještě víc starostí je mi ted vyčítáno že i když jezdím jen cca 1 za týden /14dní cca 1-2 hodky nevěnuji se rodině ( máme i roční mimčo) z mého pohledu je to tak že dělám pro rodinu maximum ale je to furt málo a ta motorka byla asi poslední hřebíček.... a spíš důvod k různým výčitkám

tak ted řeším dilema jak z toho ven,

musel jste někdo řešit něco podobného?

jak to tak vidím tak se tady brzo v inzerci objeví nový inzerát ....

moto prodávat moc nechci ale aby mi stála v garáži to je taky na nic, na druhou stranu rodina je důležitější


http://www.offmoto.com/uploads/thumbs/4146_gas.jpg

 offline 

 

#2 02.07.2014 10:00:10

MikiberG
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1875
Založená vlákna
Motorka: HusaberG
Web
28 5

Re: Rodina versus MOTORKA / průser


ZASEJA:
 smile no tvl.. tohle je vážný téma ale úsměvná situace....
... něco si špatně udělal už na začátku a teď to těžko spravíš jakože hned smile
... pokud tě manželka svým způsobem vydírá tak je něco špatně v manželce
... motorka ani 1-2 hoďky venku za týden nebo 14d za to nemůžou (hledat klacek bude dál)
... prodáš-li motorku příjde další tlak na další "věci" a tak dál ...
... dítě je problém ale jestli manželka má plán z tebe udělat drbku za každou cenu a má už vyhlídlou únikovku jseš tak jako tak ve slepý díře (buď budeš poslouchat nebo je z tebe pokladnička ... tak jako tak si pojede svojí dráhu)
... pošli ji šupem k mamince a tatínkovi aby si ji opravili i kdyby ten servis měl něco stát (počítám že v záruce už není) smile
... měla by si sama uvědomit co chce - tohle nikam nevede
... dřív nebo pozdějc z toho drbne tobě a vemeš to přez koleno
... ale jak říkám pokud už sází takhle těžkej kalibr rozvodu,  už si karty připravila
...jde o to co v tý kupičce zbylo a jestli s tím jde něco hrát

 offline 

 

#3 02.07.2014 10:03:13

Suchman
Administrator
Fotogalerie
Příspěvky: 4498
Založená vlákna
Místo: Brno
Motorka: ETX50, TT600R(e), XR600R, NX650, Betta 207,210
Věk: už moc
Tel: 774 817 423

Re: Rodina versus MOTORKA / průser


ZASEJA:

jo a ne.

Moje hold chápe, že potřebuji při podnikání někde upustit... samozřejmě že to vyčítá, ale chápe to  cool  ano 


Zkušenost je věc, kterou získáš až potom, cos ji potřeboval.

 offline 

 

#4 02.07.2014 10:07:25

Brky
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 142
Založená vlákna
Místo: Praha - Sporilov
Motorka: KTM EXC 500 F SixDays, KTM SuperEnduro 950 R
Věk: 38
Tel: mobilni
1 0

Re: Rodina versus MOTORKA / průser


Taky mam doma kvůli motorkam prusery a posloucham nesmyslny kecy. Dokonce jsem se uz dostal do stavu, kdy skoro nejezdim, pac jsem linej poslouchat ty kecy. Asi je potřeba si dupnout, nebo tak něco. Ja na to zatím nemam koule, ale jednou to urcite prezene  a1 . Pokladam to za téměř uplne obvyklej model zenateho motorkare s malejma detma. Znam minimalne dve výjimky a tise jim to zavidim a nevim, jak to ty kluci delaj, doposud jsem to nerozlustil  smile .


mrdalem jsem byl, mrdalem jsem a mrdalem zustanu....az na vecne casy, Amen...

 offline 

 

#5 02.07.2014 10:18:50

d2ejazz
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 134
Založená vlákna
Místo: Jižní Čechy
Motorka: KTM 250SX, KTM GS250 1983
Věk: zralý
Tel: mám
0 0

Re: Rodina versus MOTORKA / průser


Loni v listopadu jsem řešil obdobnou věc, jen s tím rozdílem, že již bylo rozhodnuto. Takzvaně o nás, bez nás. Nakonec se ukázalo, že v tom není můj obdobný přístup k pracovním povinnostem, ani láska k motocyklům (kterou se mnou manželka sdílela), ale a je to zcela klasika ... byl v tom jiný pán.
Pokud Ti teď sype z rukávu takové podmínky, tak Ti radím jednu věc. Okamžitě popros své kamarády, nejlíp ženského pohlaví, aby se Ti přes den mrkli, s kým se Ti manželka schází a s kým si léčí komplex, že je na mateřské, sama s dítětem atd. Věř tomu, že pokud bys měl - a to Ti tedy vůbec nepřeji - doma stejný scénář jako já, tak se Ti manželka právě zamilovává do jiného pána, klidně i kamaráda, kterého oba znáte mnoho let (můj případ), který moc neřeší práci a který má čas si s ní psát nonstop na skype, scházet se s ní na odpolední kávičky a podobně. Prostě věci, na které ty nemáš čas logicky. Jistě ještě není rozhodnutá, ale až se rozhodne, pojede přes mrtvoly.
Naše dcera v době jejího debilního rozhodnutí měla rok. Manželku v ten moment vůbec nezajímalo, jestli mi tím ublíží, nebo ne. Navíc odešla 270km do prdele, takže další starosti s tím, že si pro dceru jezdím poměrně daleko....
Můj názor je, že Tvojí manželce hučí v bedně, někdo do ní ještě pěkně klavíruje a podporuje její stres z mateřství a samoty, samozřejmě s účelem ji dostat. Ten dotyčný totiž většinou ignoruje pojem dítě, rodina a pod.
Být Tebou, začni se zaměřovat na to, ke komu se začíná Tvá žena stahovat třeba kdy Ti řekla naposledy, s jakým Tvým kamarádem, popř kolegou, nebo jiným pánem se náhodou sešla na kafe. Dotyčného najdi a zavčasu ho zpracuj do kuličky. Chyba bude nejspíš tady....
Držím Ti palce a bojuj!!!
PS: Já jsem pacifista, takže jsem to nechal vyplynout bez jediné rány, ale doteď lituju, že jsem toho bývalého dlouholetého kamaráda nezmrzačil. Opravdu...


4stroke power please.
CRF 450 R .. nevím, proč jsem si ji tak dlouho odepíral!

 offline 

 

#6 02.07.2014 10:20:01

vyhul05
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 261
Založená vlákna
Místo: Reci, Județul Covasna, Ru
Motorka: EC300
Věk: 27
0 0

Re: Rodina versus MOTORKA / průser


To je nějaký padlý na hlavu ne? Nějak si nemůžu připustit, že chlap, co tráví takovou dobu v práci, aby doma nakrmil rodinu, pak nedostane 2 hodiny volna za tejden. Manželka bude asi celý dny zavřená s dítětem doma ne? Už jí to asi nebaví, ale tohle s mi zdá moc. Vždyť přece každej potřebuje koníček. Tady souhlasim s Mikim ".. motorka ani 1-2 hoďky venku za týden nebo 14d za to nemůžou (hledat klacek bude dál)". Nejhorší je, že to většinou odsere to dítě. Známej má syna, co od mala jezdil motocross. Pak se s manželkou rozvedli, ta ho dostala do péče a ze dne na den bylo s ježděním konec. A zase jedinej kdo trpí, je dítě..


Co neopravi izolacka, to neopravi nic!

 offline 

 

#7 02.07.2014 10:20:36

MachaleSpadloTito
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 182
Založená vlákna
Motorka: YZ zatim 450 F ..skoro 480F
Věk: 34
Tel: 731451142
0 0

Re: Rodina versus MOTORKA / průser


MikiberG:

Tywole...nejen machr přes bergy-rozebrat motor je jedna věc,ale rozebrat rodinnou situac, toe kumšt...takže i  slušnej psycholog  ano  ...souhlas s tim co píšeš, je vidět že to máš v hlavě i v rodině srovnaný ano 


...a teď tu o Budulínkovi big_smile

 offline 

 

#8 02.07.2014 10:21:09

NoEnd
Veterán
Fotogalerie
Příspěvky: 2105
Založená vlákna
Místo: Brno
Motorka: KTM lc8 ADV
Věk: 32
5 1

Re: Rodina versus MOTORKA / průser


ZASEJA:

Souhlasim s Mikim. Motorka za to nemůže a opravdovej důvod je jinde. Je to mnohem jednodušší. Ženská prostě nikdy není dlouho spokojená a záleží spíš na ní jak se s tím popere. Ta tvoje to evidentně nezvládá - to by jsi mohl ustupovat do nekonečna.

Editoval NoEnd (02.07.2014 10:28:27)

 offline 

 

#9 02.07.2014 10:25:46

Honzan
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1037
Založená vlákna
Motorka: xrv. xlv, jawa
Věk: mladi v pr... do duchodu daleko
Tel: mam
4 0

Re: Rodina versus MOTORKA / průser


No ta moje taky remcala kdyz jsem ted byl 4 vikendy na padlovat...  lol 
Ale u me se to nepocita, vyhrozovat nemuze, bo mame jen 3 maly decka...  a3 
Praci venuju min 12 hod denne... (tady podle me delam neco spatne  a11 )
Na druhou stranu moto jsem omezil opravdu hodne, protoze mam jiny priority (kolo a padlovani)  wink 

Edit: rozumna zenska ti za 10 hodin prace rozhodne nerekne ani slovo, pokud se trosku rodine jinak venujes... Jak pisou kluci, veril bych jinemu duvodu, nez moto jednou tydne...
Je treba komunikovat... trosku bych na ni zatlacil, co se deje a pokud o tom nebude chtit mluvit...
Pokud je to opravdu jen nespokojenost, dejte si pravidla...

Editoval Honzan (02.07.2014 10:32:23)

 offline 

 

#10 02.07.2014 10:33:30

ZASEJA
začátečník
Fotogalerie
Příspěvky: 53
Založená vlákna
Místo: Semily
Věk: 34
Web
0 0

Re: Rodina versus MOTORKA / průser


je to tak že  manželka odemně nedostávala takovou podporu a i projev lásky jakou by si zasloužila,

ted už jsem trošku prozřel jestli už ale není pozdě že jsem jí bral jako samozřejmost skoro služku , je to více méně moje chyba, jiný chlap v tom není

miminu je 8 měsíců takže kdo máte děti víte co to je a ten čas je opravdu vzácnej, takže jsem trošku přehodnotil priority

 offline 

 

#11 02.07.2014 10:43:30

Raduz TT600r
.....starosta.....
Fotogalerie
Příspěvky: 11379
Založená vlákna
Místo: Olomouc,Přerov,Lipník
Motorka: NÁMAHA
Tel: 723 151 102
Web

Re: Rodina versus MOTORKA / průser


No, nemusíš moto hned prodávat, ale zkus možná ukrojit kousek času práci a dát ho rodině. Uvidíš...


Řiť, ať jedeš lip    tel.: 723151102, 587571224

 offline 

 

#12 02.07.2014 10:50:11

Re: Rodina versus MOTORKA / průser


před pár lety když jsem trávil pět ze sedmi večerů v hospodě a dvě odpoledne ze sedmi na motorce tak bylo vše v pohodě, teď když si dám pivko jen občas o víkendu a na motorku se dostanu jednou za 14 dní (tudíž si tedy myslím že rodině věnuju hoodně času) je to kupodivu horší. Tak si říkám že ženský potřebujou pořád udržovat v napětí, jak polevíš rychle si zvyknou.

 offline 

 

#13 02.07.2014 11:29:13

Zobák310
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 848
Založená vlákna
Místo: Jihlava
Motorka: KTM 350
Věk: 1989
5 0

Re: Rodina versus MOTORKA / průser


Zensky potrebujou pozornost jak sul.taky sem chodil casto do garaze nekdy hned po praci a neco si tam az do vecera kutil a samo ze sem si dal pivko, babu sem bral taky jako samozrejmost(7 let spolu)zacala slusne remcat a vycitat a pritom stacilo tak malo.sem castejc doma sem pozornejsi a kompromisuju kdyz si vylozene nevymejsi a ted pohoda klidek tabace co by sis dal k veceri a nebo sem ve meste nemam ti vzit 3 chlazeny do garaze a podobne proste otocka o 180°.nastesti v motorce me od doby co jezdim podporuje je rada ze mam nejaky aktivyty.jinak ti preju at to doma srovnas ano 


Nejde o to zvítězit, ale zůčastnit se.

 offline 

 

#14 02.07.2014 11:46:32

Joraell
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1141
Založená vlákna
Motorka: Husky TC 250
Věk: 34
3 7

Re: Rodina versus MOTORKA / průser


a1 https://www.youtube.com/watch?v=LCdoU1r2Drs a1 

To video je zábavné, ale ukazuje i to co plno žen očekává, že se bude dít po tom co se ten "bankomat" vrátí z práce smile Je to přece vždy o vzájemné toleranci.

Editoval Joraell (02.07.2014 11:49:06)


Nekrmte toho Trolla !

 offline 

 

#15 02.07.2014 11:50:33

viteka 32
Veterán
Fotogalerie
Příspěvky: 3345
Založená vlákna
Místo: Kocábov
Motorka: Beta 525 RR, Suzuki VS 800 Intruder
Věk: 54
Tel: mám
18 3

Re: Rodina versus MOTORKA / průser


ZASEJA:
Měj na paměti, že i když ty jsi hlava rodiny, tak ona je krkem, který se snaží hlavou otáčet smile 
Jezdím i s klukem asi 10 let. Podobný problém jsem řešil od začátku. Nebylo to jen o motorcce, ale taky o úrazech a vyčítání, zda mi to stojí za to.
Na to je jediná odpověď, ano stojí mi to za to. Chlap potřebuje nějaké odreagování od každodenních starostí a strewsu. Někdo ten čas tráví s kamarády v hospodě, někdo na motorce.
Chce si to v klidu sednout, pohovořit o tom a stanovit jasné pravidla, o kterých se příště nemíním dohadovat. Jezdil jsem dost často většinou v sobotu i neděli, nakonec se moje divila, když jsem někdy nejel a vyzvídala, proč jsem doma usch 
Já na motorky nikdy nevzal ani korunu z rodinného rozpočtu, musel jsem si na to vydělat v dílně bokem, takže zase tak těžké to pochopit nebylo. Pokud tě má tvoje manželka ráda, tak určitě najdete vzájemné pochopení.
Je vidět, že i ty jsi prozřel, opravdu jen práce a peníze není všechno. Rodina je daleko důležitější, hlavně když jsou malé děti a bude taky záležet na tobě a tvém přístupu k rodině. Brát manželku skoro jen jako služku je jako zatlouct hřebík do rakve vašeho vztahu. Snaž se jí mateřství nějak ulehčit, ty jsi v práci mezi lidmi, ona sama doma s dítětem. To se dost podepíše na ženské psychice. Radu ti dal Janek ano 

 offline 

 

#16 02.07.2014 12:30:50

MachaleSpadloTito
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 182
Založená vlákna
Motorka: YZ zatim 450 F ..skoro 480F
Věk: 34
Tel: 731451142
0 0

Re: Rodina versus MOTORKA / průser


Janek:

 ano 


...a teď tu o Budulínkovi big_smile

 offline 

 

#17 02.07.2014 12:33:41

jirka87
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1678
Založená vlákna
Místo: :
20 16

Re: Rodina versus MOTORKA / průser


reknu to jednoduse. Problem asi bude nekde jinde nez v moto.

A za sebe muzu rict - neni nic horsiho, nez zenska, ktera nema moc kamaradek, zadne zajmy apod...To je pak vse zavisle na tom, jak je schopen ji zabavit partner etc...

Zenske to maji v zivote (nektere) taky hodne tezke, ale je to vse o kompromisu.

Vzdy je to podle me lepsi, nez byt zavreny kazdy patek nebo sobotu pul dne v hospode...

 offline 

 

#18 02.07.2014 12:33:55

Raduz TT600r
.....starosta.....
Fotogalerie
Příspěvky: 11379
Založená vlákna
Místo: Olomouc,Přerov,Lipník
Motorka: NÁMAHA
Tel: 723 151 102
Web

Re: Rodina versus MOTORKA / průser


MachaleSpadloTito:

Já věděl, že se naše "mamina" přihlásí  heh2   cool   ano 
Dojeď na jedno...


Řiť, ať jedeš lip    tel.: 723151102, 587571224

 offline 

 

#19 02.07.2014 12:47:24

MachaleSpadloTito
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 182
Založená vlákna
Motorka: YZ zatim 450 F ..skoro 480F
Věk: 34
Tel: 731451142
0 0

Re: Rodina versus MOTORKA / průser


Raduz TT600r:

Jsem vo berlích a mám 4 děcka na krku  ne  Jo a dík žes mi prásknul, ted uz me s sebou na vyjizdku nikdo nikdy nikam neveme...co s chlapem, kterej je na materske  a11  lol  lol  lol   ...ale pejwo bych dal, to zas jooo ano 


...a teď tu o Budulínkovi big_smile

 offline 

 

#20 02.07.2014 12:49:17

ZASEJA
začátečník
Fotogalerie
Příspěvky: 53
Založená vlákna
Místo: Semily
Věk: 34
Web
0 0

Re: Rodina versus MOTORKA / průser


já to právě řeším od pondělí od té doby si sypu popel na hlavu a je to jak několik z vás píše o té pozornosti

dovolená je v plánu

chtěl jsem jen vědět jestli to právě potkalo i někoho z vás

toto je přesně to co si ted říkám

,,Brát manželku skoro jen jako služku je jako zatlouct hřebík do rakve vašeho vztahu. Snaž se jí mateřství nějak ulehčit, ty jsi v práci mezi lidmi, ona sama doma s dítětem. To se dost podepíše na ženské psychice,,

to je přesně to proč ten sud bouchnul a právě dokud bylo ticho tak jsem to nevnímal

snad bude líp

a snad si z tohoto vlákna at ne úplně souvisejícího s endurem vezme někdo ponaučení

 offline 

 

REKLAMA

Zápatí

Statistika

TOPlist

Copyright © 2007 - 2014 OFFMOTO.COM | Ochrana osobních údajů