Off-Road Forum OFFMOTO.COM Off-Road Forum OFFMOTO.COM

Rychlé hledání

ENDURO - CROSS

ČTYŘKOLKY

MOTOTURISTIKA

Cestování (126)
Srazy (72)
Výlety (114)

MOTOSPORT :: ZÁVODY

INZERCE : Motocykly

INZERCE : Ostatní

REKLAMA

inyerát z motoinzerce GG 300 R

#21 30.06.2014 12:19:25

Joraell
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1141
Založená vlákna
Motorka: Husky TC 250
Věk: 34
3 7

Re: inyerát z motoinzerce GG 300 R


2t KTm 200+ pokud jsou za adekvatni penize se prodavaji dobre.

Editoval Joraell (30.06.2014 12:19:41)


Nekrmte toho Trolla !

 offline 

 

#22 30.06.2014 14:50:52

Fireman
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 504
Založená vlákna
Místo: J.Č.
Motorka: KTM 525 exc
Věk: 32
Tel: 150
8 0

Re: inyerát z motoinzerce GG 300 R


Mám to stejně . Bez peněz na motorku nelez. Udělal jsem to jak při prodeji tak při nákupu (to po mě chlapík chtěl klíče od auta) . Asi bych se nebál že to šlohne, když někdo přijede s ním a zůstane se mnou . Ale rozbít si na tom hubu může každej a co potom  a11 


Co shoří neshnije

 offline 

 

#23 30.06.2014 15:54:09

Re: inyerát z motoinzerce GG 300 R


Souhlasím.Peníze beru proti odzkoušení moto a zároveň dávám abych si sám prubnul moto.Ono se může taky stát i když je to málo pravděpodobné,byť jsou všichni v pohodě a férový a nikdo nechce nikoho napálit ale to riziko tu je,že při zkušební jízdě potencionálního kupce ho někdo srazí autem(nedá mu přednost,nedobrzdí,vlítne mu tam srna,pes atp.)
Takže.Já budu mít rozmlácenou motorku,kupec když to ve zdraví přežije odjede domu a já se pak budu honit s pojišťovnou o škodu.A jak pojišťovny platí víme všichni!!!
Takže,když se jde někdo projet na mojim motocyklu,vždy proti penězům a na tyto eventuality ho slušně  upozorním.Pokud upadne z jakéhokoliv příčiny(vlastní nebo cizí zavinění)poškozený motocykl si bere za inzerovanou-vyplacenou cenu.To co by vyplatila pojišťovna bych mu samozřejmně dal nebo do smlouvy napsal jeho číslo účtu kam pojišťovna peníze vyplatí.Zatím se mi nic takového nestalo a doufám,že ani nestane.Každopádně je to nepříjemné pro obě strany. sad 
Někde jsem četl rady právníků,že je dobré sepsat smlouvu o zapůjčení motocyklu a o vyplacení peněz za půjčení,podepsat oběmi stranami na dvě smlouvy.Nejlépe přes kopírák.Tato smlouva může zahrnovat i to,jak se bude pokračovat v případě jakékoliv nehody.Je to sice zdlouhavé ale obě strany jsou alespoň nějak ochráněni.Když se kupec vrátí z jízdy,peníze a moto si vzájemně předají a smlouvy zlikvidují.Pak se může sepsat kupní smlouva nebo si jde každý po svém.Je lepší mít v ruce něco,na čem mohu trochu stavět,pokud by to mělo dojít do krajnosti až k soudu.Asi by měla ta smlouva o zapůjčení moto obsahovat všechny údaje z občanky VIN a SPZ motocyklu.Sám jsem to takto ale nikdy nepraktikoval.
Udělali jsme to i tak s prodejcem,že peníze jsme dali do auta,kterým jsme přijeli,klíče dali prodávajícímu a pokud kupující nedorazil na moto zpět,do auta nikdo nesměl.Jakmile se vrátil z jízdy,moto v pořádku předal,auto se odemklo a peníze si okamžitě vzal kupující k sobě.
Pokud by se někdo v době zkušební jízdy nasílu rval do auta z jakýhokoliv důvodu,pak je jistě něco v nepořádku a jedná se asi podle toho....Vždy je dobré jezdit pro moto ve dvou nebo třech lidech.
Já mám zatím s koupí i prodejem zaplaťpámbu  smile  dobré zkušenosti,co se týká předání peněz,převodu vozidla atp.
A jak někdo psal přede mnou,vše je jen a jen o lidech........

Editoval Francek (30.06.2014 16:12:29)

 offline 

 

#24 30.06.2014 16:34:07

dejvV
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 241
Založená vlákna
Místo: Všetaty
Motorka: JAWA PICO ! Praga ED250, Gilera RC600R, AfricaTwin XRV750 RD07
Věk: +30
Tel: na požádání
Web
0 1

Re: inyerát z motoinzerce GG 300 R


docela pekelné story co se tu dočítám.

Kupoval motor hodně, z toho 3 pojízdné s platnou STK. Majitel vždy v pohodě a vždy jsem se projel.

Naposledy jsem byl minulý týden omrknout Elefanta :

http://www.motorkari.cz/motobazar/motor … 38847.html

Přijedu tam na své RC600. Vytáhneme to z bazar garáže. Bazarník má vevnitř rozdělanou práci, spěchá odchází, podává mi klíčky se slovy "tak si to natoč". Po chvíli přijde se slovy  "asi to pojedeš projet, tak mi s tím neujet". Odpovídám, že tu mám svojí "italku"...ptám se kolik je tam benzínu, že pojedu min. 20km. Bazarník ukazuje na benzínku, at si za kilo natankuju. Tankuji za 200,-, kontroluji gumy a jedu do Vlašimi a zpět, celkem 40km. No a jsem zklamanej, motorka nejede tak jak jsem si vysnil, je težká a neohrabaná. Do 120 jede lépe má RC600. Navíc má Elefant ohnutá řídítka a v horní brýle jsou také nakřivo. Na to že má hydraulickou spojku tak je potřeba hodně síly na stisk... Vracím motorku, bazarník tak co bereš ? Byl jsi ve Vlašimi ? Konečně ji někdo pořádně protáhnul... Ŕíkám mu o ohnutých řídítkách, a horních brýlích. odpovídá mi že prý to je od toho jak vozí motorky na vozíku z Itálie. Koukám na něj jak na vejra, ptá se ho jestli tenhle důvod myslí vážně, ujištuje mně že určitě ano. O prasklém a lepeném blástru mu už ani neříkám. Děkuji a odjíždím. Tohodle bazarníka Miloslav Kubánek - motobazar benešov Ne a z Elefanta jsem vyléčenej, to je tak když si člověk najde sen a pak okusí realitu...


http://www.offmoto.com/uploads/thumbs/3460_001elefant900.jpg


Život  se dá prožít, proflákat, nebo enduro !

 offline 

 

#25 30.06.2014 17:52:18

Joraell
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1141
Založená vlákna
Motorka: Husky TC 250
Věk: 34
3 7

Re: inyerát z motoinzerce GG 300 R


dejvV:

A nebyly ty riditka pouze vyosene vuci prednimu kolu ? to je totiz zalezitost opravy na 5 minut a je to na každe druhé motorce.


Nekrmte toho Trolla !

 offline 

 

#26 30.06.2014 18:00:28

Re: inyerát z motoinzerce GG 300 R


dejvV napsal(a):

docela pekelné story co se tu dočítám.

Kupoval motor hodně, z toho 3 pojízdné s platnou STK. Majitel vždy v pohodě a vždy jsem se projel.

Naposledy jsem byl minulý týden omrknout Elefanta :

http://www.motorkari.cz/motobazar/motor … 38847.html

Přijedu tam na své RC600. Vytáhneme to z bazar garáže. Bazarník má vevnitř rozdělanou práci, spěchá odchází, podává mi klíčky se slovy "tak si to natoč". Po chvíli přijde se slovy  "asi to pojedeš projet, tak mi s tím neujet". Odpovídám, že tu mám svojí "italku"...ptám se kolik je tam benzínu, že pojedu min. 20km. Bazarník ukazuje na benzínku, at si za kilo natankuju. Tankuji za 200,-, kontroluji gumy a jedu do Vlašimi a zpět, celkem 40km. No a jsem zklamanej, motorka nejede tak jak jsem si vysnil, je težká a neohrabaná. Do 120 jede lépe má RC600. Navíc má Elefant ohnutá řídítka a v horní brýle jsou také nakřivo. Na to že má hydraulickou spojku tak je potřeba hodně síly na stisk... Vracím motorku, bazarník tak co bereš ? Byl jsi ve Vlašimi ? Konečně ji někdo pořádně protáhnul... Ŕíkám mu o ohnutých řídítkách, a horních brýlích. odpovídá mi že prý to je od toho jak vozí motorky na vozíku z Itálie. Koukám na něj jak na vejra, ptá se ho jestli tenhle důvod myslí vážně, ujištuje mně že určitě ano. O prasklém a lepeném blástru mu už ani neříkám. Děkuji a odjíždím. Tohodle bazarníka Miloslav Kubánek - motobazar benešov Ne a z Elefanta jsem vyléčenej, to je tak když si člověk najde sen a pak okusí realitu...


http://www.offmoto.com/uploads/thumbs/3 … ant900.jpg

Tak z tohodle motoshopu já mám zase svoji soukromou ano  kladnou zkušenost.Kupoval jsem tu před lety transalpa 650.Našel jsem ho večer v 21:30  a protože tenkrát byl po T 650 hlad,neváhal jsem a okamžitě v půl desátý večer volal.Co prej se děje,že ho dal na net před hodinou.Já na to,že ho sháním a že zítra ráno dojedu v 10hodin.Do práce jsem nešel a jel tam.Fakt byl pěknej.Tak,jak jsem si ho představoval.
Jestli se chci svést.Povídám že jo.Jel jsem na Vlašim a pak zpět.Říkám beru ho.Tak prej zálohu 10 000Kč.Měl jsem jen 2 tisíce sebou.Dojel bych býval do Benešova do bankomatu.Tak mi dejte dva, to mi stačí.Papíry se vyřizujou.Povídám mu,že až budou,že dojedu pro transalpa i pro papíry najednou.Za týden mi volal ať si dojedu pro všechno.Jen za tu dobu co jsme spolu jednali,mu volalo asi 5 lidí.A domluvilio jsme se i na ceně.
Pak jsem za nějaký čas transalpa prodal a nový majitel mi po nějakém čase psal,že je s transalpem velmi spokojen...... ano 

 offline 

 

#27 30.06.2014 18:16:45

Johny5
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 438
Založená vlákna
Motorka: Hsg TE 300
Věk: mládí dávno pryč
3 0

Re: inyerát z motoinzerce GG 300 R


Vojtas:

No a já Ti půjčil Drko ještě že jsi mi ho neštípnul  usch  usch 


Skáču dobře skáču rád.

 offline 

 

#28 30.06.2014 18:24:39

SethX
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1353
Založená vlákna
Místo: Dubné
Motorka: KX500 93', KX250 89', YZ250
Věk: 37
6 0

Re: inyerát z motoinzerce GG 300 R


Francek napsal(a):

dejvV napsal(a):

docela pekelné story co se tu dočítám.

Kupoval motor hodně, z toho 3 pojízdné s platnou STK. Majitel vždy v pohodě a vždy jsem se projel.

Naposledy jsem byl minulý týden omrknout Elefanta :

http://www.motorkari.cz/motobazar/motor … 38847.html

Přijedu tam na své RC600. Vytáhneme to z bazar garáže. Bazarník má vevnitř rozdělanou práci, spěchá odchází, podává mi klíčky se slovy "tak si to natoč". Po chvíli přijde se slovy  "asi to pojedeš projet, tak mi s tím neujet". Odpovídám, že tu mám svojí "italku"...ptám se kolik je tam benzínu, že pojedu min. 20km. Bazarník ukazuje na benzínku, at si za kilo natankuju. Tankuji za 200,-, kontroluji gumy a jedu do Vlašimi a zpět, celkem 40km. No a jsem zklamanej, motorka nejede tak jak jsem si vysnil, je težká a neohrabaná. Do 120 jede lépe má RC600. Navíc má Elefant ohnutá řídítka a v horní brýle jsou také nakřivo. Na to že má hydraulickou spojku tak je potřeba hodně síly na stisk... Vracím motorku, bazarník tak co bereš ? Byl jsi ve Vlašimi ? Konečně ji někdo pořádně protáhnul... Ŕíkám mu o ohnutých řídítkách, a horních brýlích. odpovídá mi že prý to je od toho jak vozí motorky na vozíku z Itálie. Koukám na něj jak na vejra, ptá se ho jestli tenhle důvod myslí vážně, ujištuje mně že určitě ano. O prasklém a lepeném blástru mu už ani neříkám. Děkuji a odjíždím. Tohodle bazarníka Miloslav Kubánek - motobazar benešov Ne a z Elefanta jsem vyléčenej, to je tak když si člověk najde sen a pak okusí realitu...


http://www.offmoto.com/uploads/thumbs/3 … ant900.jpg

Tak z tohodle motoshopu já mám zase svoji soukromou ano  kladnou zkušenost.Kupoval jsem tu před lety transalpa 650.Našel jsem ho večer v 21:30  a protože tenkrát byl po T 650 hlad,neváhal jsem a okamžitě v půl desátý večer volal.Co prej se děje,že ho dal na net před hodinou.Já na to,že ho sháním a že zítra ráno dojedu v 10hodin.Do práce jsem nešel a jel tam.Fakt byl pěknej.Tak,jak jsem si ho představoval.
Jestli se chci svést.Povídám že jo.Jel jsem na Vlašim a pak zpět.Říkám beru ho.Tak prej zálohu 10 000Kč.Měl jsem jen 2 tisíce sebou.Dojel bych býval do Benešova do bankomatu.Tak mi dejte dva, to mi stačí.Papíry se vyřizujou.Povídám mu,že až budou,že dojedu pro transalpa i pro papíry najednou.Za týden mi volal ať si dojedu pro všechno.Jen za tu dobu co jsme spolu jednali,mu volalo asi 5 lidí.A domluvilio jsme se i na ceně.
Pak jsem za nějaký čas transalpa prodal a nový majitel mi po nějakém čase psal,že je s transalpem velmi spokojen...... ano 

Já sem tam byl s kámošem pro XR650 a taky dobrá zkušenost, v pohodě férovej chlápek, nevyprávěl nám tam žádný pohádky.

 offline 

 

#29 30.06.2014 19:02:11

Re: inyerát z motoinzerce GG 300 R


Přátelé, buďte při prodeji i koupi oboustranně velmi obezřetní. Doba je prostě taková.

Je to cca 15let zpět co jsem vysloveně VLASTNÍ BLBOSTÍ přišel o XT600. Prodával jsem ji na inzerát, ozval se kupec. Dohodli jsme datum a místo. Já přijel na smluvené místo v centru obce na XT. A viděl tam čekat maníka. Oblečený byl v nějakém obleku a polobotkách. Zastavil jsem moto a borec přišel ke mně, že on je kamád kupce. Kamarád prý musel jet s dodávkou na benzinku v sousední obci (fakt tam je), že je jim po cestě praskl klíňák a nedobíjelo auto... Jeho prý ten jeho kámoš vytáhl z nějaké svatby, jako "odborníka" protože kupující měl být motocyklový laik. Prošli jsme vizuálně moto a vše bylo OK. Maník, že ať mu nastartuju, že si poslechne. Taky vše OK. Čekáme, ozve se telefon a "kupec" že prej musí jet pro klíňák až do UH, že ať moto otestuje za něho. On mu do telefonu říká, že je v saku v polobotkách, takže nebude jezdit jak debil na motorce a bez helmy a že ať si pohne, že spěchá a musí se vrátit na svatbu a položil telefon. Pak zas kecáme a po deseti min, prej, že ať se vše urychlí že ať mu to natočím a že si dá aspoň kolečko po parkovišti na kterém jsme stáli a ať se to nenatahuje a kupec jenom přijede, předá prachy a naloží.... No a to bylo naposled, co jsem svoje XT viděl...

Nejprve jsem byl nasraný na celý svět, vše naprášil na cajty a tak. Ale jak se ukázalo, simkarta na "jedno použití", v ten den ještě ukradena druhá cestovní moto za pomocí stejného triku někde u Ostravy... Tenkrát to byla ještě poměrně nová a neznámá metoda krádeží motorek inzerovaných na internetu, o které jsem si nikde nemohl přečíst, ale bohužel...

Opravdu to s odstupem času vidím pouze jako moji blbost a dost se divím, že tu někdo řeší jestli dávat zálohu nebo nedávat a podobně.

Teď když prodávám moto, vždy ještě předem telefonicky nebo mailem upozorním kupujícího, že dívat se může jak chce, ale před vyzkoušením moto předá celou sumu. Jestli se kupující bojí jen tak vysolit peníze, ať je to on, kdo si sepíše nějakou smlouvou o vrácení kauce. Ale zatím jsem se s tímto nesetkal.
Ten kdo riskuje víc je vždy prodávající (pád během zkušební jízdy, krádež, atd.) takže prodávající si má právo určit, za jakých podmínek moto prodá. Tak nevím, proč je tu kolem toho takový povyk kvůli pár projetým km. VŠE JE O DOMLUVĚ!

Ještě k té době, ve které žijeme, dám jedem příklad... Rozjel jsem ten svůj bazárek v březnu. Je tam všehovšudy do stovky inzerátů (žádná sláva). Nicméně, už mám nahlášenou druhou kradenou motorku v nabídce!!! V jednom případě se dokonce krádež prokázala! Takže opatrnosti není dost a zkuste prodávající pochopit. Třeba už mají za sebou stejnou zkušenost jako já...

Sorry za román, ale nějak jsem cítil potřebu se vyjádřit a31  lol 

 offline 

 

#30 30.06.2014 19:45:47

Joraell
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1141
Založená vlákna
Motorka: Husky TC 250
Věk: 34
3 7

Re: inyerát z motoinzerce GG 300 R


MXbazar.cz napsal(a):

Přátelé, buďte při prodeji i koupi oboustranně velmi obezřetní. Doba je prostě taková.

Je to cca 15let zpět co jsem vysloveně VLASTNÍ BLBOSTÍ přišel o XT600. Prodával jsem ji na inzerát, ozval se kupec. Dohodli jsme datum a místo. Já přijel na smluvené místo v centru obce na XT. A viděl tam čekat maníka. Oblečený byl v nějakém obleku a polobotkách. Zastavil jsem moto a borec přišel ke mně, že on je kamád kupce. Kamarád prý musel jet s dodávkou na benzinku v sousední obci (fakt tam je), že je jim po cestě praskl klíňák a nedobíjelo auto... Jeho prý ten jeho kámoš vytáhl z nějaké svatby, jako "odborníka" protože kupující měl být motocyklový laik. Prošli jsme vizuálně moto a vše bylo OK. Maník, že ať mu nastartuju, že si poslechne. Taky vše OK. Čekáme, ozve se telefon a "kupec" že prej musí jet pro klíňák až do UH, že ať moto otestuje za něho. On mu do telefonu říká, že je v saku v polobotkách, takže nebude jezdit jak debil na motorce a bez helmy a že ať si pohne, že spěchá a musí se vrátit na svatbu a položil telefon. Pak zas kecáme a po deseti min, prej, že ať se vše urychlí že ať mu to natočím a že si dá aspoň kolečko po parkovišti na kterém jsme stáli a ať se to nenatahuje a kupec jenom přijede, předá prachy a naloží.... No a to bylo naposled, co jsem svoje XT viděl...

Nejprve jsem byl nasraný na celý svět, vše naprášil na cajty a tak. Ale jak se ukázalo, simkarta na "jedno použití", v ten den ještě ukradena druhá cestovní moto za pomocí stejného triku někde u Ostravy... Tenkrát to byla ještě poměrně nová a neznámá metoda krádeží motorek inzerovaných na internetu, o které jsem si nikde nemohl přečíst, ale bohužel...

Opravdu to s odstupem času vidím pouze jako moji blbost a dost se divím, že tu někdo řeší jestli dávat zálohu nebo nedávat a podobně.

Teď když prodávám moto, vždy ještě předem telefonicky nebo mailem upozorním kupujícího, že dívat se může jak chce, ale před vyzkoušením moto předá celou sumu. Jestli se kupující bojí jen tak vysolit peníze, ať je to on, kdo si sepíše nějakou smlouvou o vrácení kauce. Ale zatím jsem se s tímto nesetkal.
Ten kdo riskuje víc je vždy prodávající (pád během zkušební jízdy, krádež, atd.) takže prodávající si má právo určit, za jakých podmínek moto prodá. Tak nevím, proč je tu kolem toho takový povyk kvůli pár projetým km. VŠE JE O DOMLUVĚ!

Ještě k té době, ve které žijeme, dám jedem příklad... Rozjel jsem ten svůj bazárek v březnu. Je tam všehovšudy do stovky inzerátů (žádná sláva). Nicméně, už mám nahlášenou druhou kradenou motorku v nabídce!!! V jednom případě se dokonce krádež prokázala! Takže opatrnosti není dost a zkuste prodávající pochopit. Třeba už mají za sebou stejnou zkušenost jako já...

Sorry za román, ale nějak jsem cítil potřebu se vyjádřit a31  lol 

Tak to je taky zajimava zkusenost, hold nekteri lidi jsou proste bezpaterni kurvy.


Nekrmte toho Trolla !

 offline 

 

#31 01.07.2014 22:46:51

dejvV
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 241
Založená vlákna
Místo: Všetaty
Motorka: JAWA PICO ! Praga ED250, Gilera RC600R, AfricaTwin XRV750 RD07
Věk: +30
Tel: na požádání
Web
0 1

Re: inyerát z motoinzerce GG 300 R


Joraell napsal(a):

dejvV:

A nebyly ty riditka pouze vyosene vuci prednimu kolu ? to je totiz zalezitost opravy na 5 minut a je to na každe druhé motorce.

bohužel nebyly. Až na zdůvodnění křivých řídítek, byl ochotný a v pohodě jak píšou ostatní...


Život  se dá prožít, proflákat, nebo enduro !

 offline 

 

#32 02.07.2014 17:17:07

georgiss
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 147
Založená vlákna
Motorka: cr25,gg25,tiger9,p924
0 0

Re: inyerát z motoinzerce GG 300 R


dejvV:

u tohodle prodejce naproti pumpe sem kupoval nejaky dily na dr65,,, kdyz sem dojel, nechal mne volnej pohyb po celym place, rek, najdi si co chces.. jednani mne prislo velmi vstricny..

.. a jestli ti rek, ze riditka se koply pri prevozu z it, tak co?, vozi motky z itosky/mne taky rikal/, cely, bourany nebo na dily a osobne sem v letech 03,04 tahal za eurocargem plachtovej vlek a od dispecera byly vzdy instrukce, nalozit vse, co objednal a i co nechaj bazaraci k tomu, /za balik motorek byl vzdy nejakej bonus/ tzn motorky se prevazely stylem "slama", nahazeny na sobe do vejsky plachty

..myslim, ze dnes se to vozi lidstejsim zpusobem, ale urcite nepoveze z it na vozejku jednoho elefanta, staci se podivat na ceny na moto.it, takze se mu to klidne mohlo smeknout a riditka krivy hned..

 offline 

 

#33 02.07.2014 17:44:56

cita29
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 192
Založená vlákna
Motorka: KTM EXC 300
Věk: 18
0 0

Re: inyerát z motoinzerce GG 300 R


S tou projížďkou měl prodávající pravdu  a2 Já už si taky při prodeji předem beru peníze na projížďku, jednou jsme prodávali čtyřkolku a přijeli borci bez vleku, bez peněz prostě jen tak se projet, dokurvili celej motor a nashledanou už to nechcem..


2 tempi prestazione cool

 offline 

 

#34 02.07.2014 17:46:38

dejvV
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 241
Založená vlákna
Místo: Všetaty
Motorka: JAWA PICO ! Praga ED250, Gilera RC600R, AfricaTwin XRV750 RD07
Věk: +30
Tel: na požádání
Web
0 1

Re: inyerát z motoinzerce GG 300 R


georgiss napsal(a):

dejvV:

u tohodle prodejce naproti pumpe sem kupoval nejaky dily na dr65,,, kdyz sem dojel, nechal mne volnej pohyb po celym place, rek, najdi si co chces.. jednani mne prislo velmi vstricny..

.. a jestli ti rek, ze riditka se koply pri prevozu z it, tak co?, vozi motky z itosky/mne taky rikal/, cely, bourany nebo na dily a osobne sem v letech 03,04 tahal za eurocargem plachtovej vlek a od dispecera byly vzdy instrukce, nalozit vse, co objednal a i co nechaj bazaraci k tomu, /za balik motorek byl vzdy nejakej bonus/ tzn motorky se prevazely stylem "slama", nahazeny na sobe do vejsky plachty

..myslim, ze dnes se to vozi lidstejsim zpusobem, ale urcite nepoveze z it na vozejku jednoho elefanta, staci se podivat na ceny na moto.it, takze se mu to klidne mohlo smeknout a riditka krivy hned..

Takle se ohnou řídítka když motorka spadne z malé rychlosti, navíc 900Elefant váží hodně. Stači říct, ano jsou ohlá, brýle se povolí a srovnají, stačí koupit řídítka a je posekáno. Férový jednání, nevíc proč mě vozil po utažených kurtách na vozíku. Nicméně ikdyby byla bez chyby stejně bych ji nakonec nekoupil, zkrátka mě nesedla, nevíc co jiného, Afriku nechci, jsou nesmyslně drahé...  Jo a navíc měl brutálně snížené sedlo.


Život  se dá prožít, proflákat, nebo enduro !

 offline 

 

#35 02.07.2014 17:57:40

Honzan
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1037
Založená vlákna
Motorka: xrv. xlv, jawa
Věk: mladi v pr... do duchodu daleko
Tel: mam
4 0

Re: inyerát z motoinzerce GG 300 R


NoEnd: tyvoe, ja to prodal nejak levne   ee3       lol  lol  lol 

 offline 

 

#36 02.07.2014 18:08:55

jirka87
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1678
Založená vlákna
Místo: :
20 16

Re: inyerát z motoinzerce GG 300 R


dejvV : XTZ 750 . . . Pěkný kus se ale objeví tak 2x do roka a venku jsou ještě dražší, než tady...

 offline 

 

#37 02.07.2014 22:19:00

dejvV
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 241
Založená vlákna
Místo: Všetaty
Motorka: JAWA PICO ! Praga ED250, Gilera RC600R, AfricaTwin XRV750 RD07
Věk: +30
Tel: na požádání
Web
0 1

Re: inyerát z motoinzerce GG 300 R


jirka87 napsal(a):

dejvV : XTZ 750 . . . Pěkný kus se ale objeví tak 2x do roka a venku jsou ještě dražší, než tady...

na SuperTenere jsem také koukal. Uvidím, možná na chvíli zkusím silnici a stávající endura si stejně určitě nechám...


Život  se dá prožít, proflákat, nebo enduro !

 offline 

 

REKLAMA

Zápatí

Statistika

TOPlist

Copyright © 2007 - 2014 OFFMOTO.COM | Ochrana osobních údajů