Off-Road Forum OFFMOTO.COM Off-Road Forum OFFMOTO.COM

Rychlé hledání

ENDURO - CROSS

ČTYŘKOLKY

MOTOTURISTIKA

Cestování (126)
Srazy (72)
Výlety (114)

MOTOSPORT :: ZÁVODY

INZERCE : Motocykly

INZERCE : Ostatní

REKLAMA

Projížďka po Praze - pokec

#61 09.09.2014 20:03:32

Fishmen
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 527
Založená vlákna
Motorka: FE450
1 1

Re: Projížďka po Praze - pokec


mě zastavili už 6x na moto a 2x to bylo, prej jestli nechci ujíždět a jeden dokonce řekl, že se chtěl honit  ee2 

 offline 

 

#62 09.09.2014 20:24:39

Jarynn
Mazák
Fotogalerie
Příspěvky: 4392
Založená vlákna
Místo: Ostrava
Motorka: EXC 300
Věk: 45
14 8

Re: Projížďka po Praze - pokec


Tak nějak úplně nechápu co řešíte. Sedět v pomalovaném autě a někoho nahánět ,tak když sebou sekne naložím mu taky pokud ještě je schopen vstát. Uvědomte si že ty benga mají v prackách denně x zfetovaných smažek a to je pak dost nevyspytatelné. Ono to totiž vypadá jinak když nad tím přemýšlíte jako člověk který ujíždí a nemá jiný než nějaký banální důvod- zákaz řízení,nemá řidičák nebo něco takového a jinak když jste policajt ve službě-on totiž neví a nemá důvod řešit proč zdrháš,taky můžeš vézt v kapse nějaké dobroty a mít je taky v sobě.Přišli jste někdy do styku s najetým frajerem? 60 kilový prcek nadělá problém pořádnému chlapovi,můžete ho mastit po tlamě a mu je to fuk,bude vstávat dokud ho nesložíte. A teď si vemte že člověk ujížděl-asi měl důvod,co kdyby měl v kapse kudlu nebo picačku?Jedině mu naložit a to se stavěcím účinkem, ne pro výstrahu. Když ujedu tak musím ujet, pokud se nepodaří ,ponesu následky,to si musí každý v hlavě srovnat jestli to riskne. Za mě udělali dobře.Situace že by jeli v civilním autě je jiná, takže výmluvu typu nevím kdo mě honil tak jsem ujel neberu.Když vám někdo ukrade motku tak by jste vraždili, ale to je třeba taky důvod proč nezastavit ne?Nemusí být třeba nahlášené že zmizela před půl hoďkou... Zamyslete se trochu.

 offline 

 

#63 09.09.2014 20:28:17

MichalEXC
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 809
Založená vlákna
Motorka: 2T
Věk: 37
3 2

Re: Projížďka po Praze - pokec


Jarynn napsal(a):

Tak nějak úplně nechápu co řešíte. Sedět v pomalovaném autě a někoho nahánět ,tak když sebou sekne naložím mu taky pokud ještě je schopen vstát. Uvědomte si že ty benga mají v prackách denně x zfetovaných smažek a to je pak dost nevyspytatelné. Ono to totiž vypadá jinak když nad tím přemýšlíte jako člověk který ujíždí a nemá jiný než nějaký banální důvod- zákaz řízení,nemá řidičák nebo něco takového a jinak když jste policajt ve službě-on totiž neví a nemá důvod řešit proč zdrháš,taky můžeš vézt v kapse nějaké dobroty a mít je taky v sobě.Přišli jste někdy do styku s najetým frajerem? 60 kilový prcek nadělá problém pořádnému chlapovi,můžete ho mastit po tlamě a mu je to fuk,bude vstávat dokud ho nesložíte. A teď si vemte že člověk ujížděl-asi měl důvod,co kdyby měl v kapse kudlu nebo picačku?Jedině mu naložit a to se stavěcím účinkem, ne pro výstrahu. Když ujedu tak musím ujet, pokud se nepodaří ,ponesu následky,to si musí každý v hlavě srovnat jestli to riskne. Za mě udělali dobře.Situace že by jeli v civilním autě je jiná, takže výmluvu typu nevím kdo mě honil tak jsem ujel neberu.Když vám někdo ukrade motku tak by jste vraždili, ale to je třeba taky důvod proč nezastavit ne?Nemusí být třeba nahlášené že zmizela před půl hoďkou... Zamyslete se trochu.

 ne  a31 


Zážitek nemusí být pozitivní, hlavně musí být silný.

 offline 

 

#64 09.09.2014 22:10:36

Fishmen
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 527
Založená vlákna
Motorka: FE450
1 1

Re: Projížďka po Praze - pokec


Jarynn měl by jsi kouknout na to video  ne 

Leží na zemi a má spoutané ruce za zády, když k němu naběhne ten frajer kopne ho do žeber a pak mu dá pěstí a tahá ho za hlavu jak hadrovou panenku. . . tohle nemá se smažkou nic společného.

 offline 

 

#65 09.09.2014 22:12:58

ZbyneKTM
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 601
Založená vlákna
Místo: Brno
Motorka: KTM EXC 525, Honda VTR 1000
Věk: 33
Tel: můj?:-)
1 0

Re: Projížďka po Praze - pokec


Jarynn:

Mas pravdu v tom, ze bysme vsichni sekali ruce zlodejum, ale tim obhajoba chovani techto organu asi konci.

Takto "zastavit" vozidlo bych schvaloval v pripade situace bezprostredne po spachani trestneho cinu pripadne po ohrozovani okolnich lidi. Tusim ze organi v techto pripadech nemusi pred zakrokem provest vyzvu ani varovani atd. Dle reportaze ani jedna vyse uvedena situace nenastala. Bouchacku nosi dneska kdekdo a motorek ujizdi taky docela dost. Pokud by to byl posuk nebo smazka tak po nich zacne spis strilet a ne ujizdet, coz spise znaci mentalni a momentalni "rozvahu" nez vysinutost a lajnu v nose.

To, jak si sel kopnout do "mrtvoly" taky o necem vypovida, asi neukeca, ze mu timto kontroloval zakladni zivotni funkce jako dychani a tep. A myslis, ze tema dvema ranama pesti mu prikladal maslicky na roztrzeny oboci? Navic mu "nakladali" v dobe, kdy mel nasazeny pouta, coz me prijde z lidskyho hlediska jeste ubozejsi. Gumolecbu bych vic nez chapal, kdyz by kluka sbalili nekde na ulici, on by byl drzej vic nez je zdravo pripadne by kladl odpor pri zatykani atd. ale ne pokud si potrebuje vylit zlost nad tim, ze bude muset sepsat sluzebni hlaseni o mimoradne udalosti, protoze rozbil sluzebni auto.

Dle meho tuto situaci nezvladli od zacatku do konce a31 

Editoval ZbyneKTM (09.09.2014 22:14:38)


Enduro - I love this game:-)

KTM - Klub Týraných Mužůsmile

 offline 

 

#66 09.09.2014 22:23:25

Jarynn
Mazák
Fotogalerie
Příspěvky: 4392
Založená vlákna
Místo: Ostrava
Motorka: EXC 300
Věk: 45
14 8

Re: Projížďka po Praze - pokec


No přiznávám že jsem video neviděl, jen to úplně první a ani nevím jestli tady,tam byla jen hoňka a dopad.Pokud měl klepeta a někdo mu ještě přikládal  tak to je jiná, beru zpět.Zarazilo mě jak se tu někdo diví že ho sundali z motorky...je jedno jak..

 offline 

 

#67 23.09.2014 18:11:36

dejvV
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 241
Založená vlákna
Místo: Všetaty
Motorka: JAWA PICO ! Praga ED250, Gilera RC600R, AfricaTwin XRV750 RD07
Věk: +30
Tel: na požádání
Web
0 1

Re: Projížďka po Praze - pokec


tak jsem mrknul na video. "zásahu" profesionálních příslušníků placených z našich peněz jde husí kůže. namísto aby motorkáři poskytli první pomoc do něj kopnou a pak znovu mu dají do obličeje.  nevím proč ujíždel apod, ale strážnici by měli být zbaveni funkce a na psychologii, nechápu vždyt se testy dělají a pak se profík takhle zachová...


Život  se dá prožít, proflákat, nebo enduro !

 offline 

 

#68 23.09.2014 18:42:19

Filip - SANDOKAAN
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1818
Založená vlákna
Motorka: už sherco
Věk: 3*
1 3

Re: Projížďka po Praze - pokec


nevim vubec co na to rict...ze mi je z toho zle... to musely bejt ostrileni mazaci ze jim bylo jedno jedno jestli je motorkar v poradku...ano udelal asi pruser...ujizdel(a kdyby me chtela zastavit hlidka bez spz-nejezdim s ni tak bych taky nezastavil a klidne me ukamenujte...nevim kde se to stalo a do centzra mest nejezdim) ale jak by se kazdymu libilo kdyby treba vas mladej v nerozvaznosti chtel ujet cajtum protoze by mu cvaklo stalo se toto a treba v dusledku toho by skoncil na vozejku??? at je to jakkoliv tak se mi to nelibi a nic dobreho jim nepreju

 offline 

 

#69 23.09.2014 19:55:04

ZbyneKTM
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 601
Založená vlákna
Místo: Brno
Motorka: KTM EXC 525, Honda VTR 1000
Věk: 33
Tel: můj?:-)
1 0

Re: Projížďka po Praze - pokec


Filip - SANDOKAAN:

Stalo se to v praglu na chodove a ujizdel protoze nemel papiry na silnou motorku.


Enduro - I love this game:-)

KTM - Klub Týraných Mužůsmile

 offline 

 

#70 23.09.2014 20:39:35

badyšot
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1375
Založená vlákna
Místo: Liberec
Motorka: 200 neposedných Kubíků
Věk: 45 už
7 6

Re: Projížďka po Praze - pokec


Filip - SANDOKAAN:
já jim přeju spravedlivej soudní proces ano O tom, že kluk zamachroval a ujížděl, což se nemá a je to nasralo žádná. Ale jestli dobře vidim, tak ho tím autem srazili záměrně + kopance + rány do obličeje a 10 minut v želízkách na zemi bez poskytnutí pomoci. No nevim no, tohle je počínání na trest nepodmíněně jak vyšitej. Jestli ne, tak nás pánbůh ochraňuj, bude hůř ne 

 offline 

 

#71 23.09.2014 20:52:45

Filip - SANDOKAAN
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1818
Založená vlákna
Motorka: už sherco
Věk: 3*
1 3

Re: Projížďka po Praze - pokec


badyšot napsal(a):

Filip - SANDOKAAN:
já jim přeju spravedlivej soudní proces ano O tom, že kluk zamachroval a ujížděl, což se nemá a je to nasralo žádná. Ale jestli dobře vidim, tak ho tím autem srazili záměrně + kopance + rány do obličeje a 10 minut v želízkách na zemi bez poskytnutí pomoci. No nevim no, tohle je počínání na trest nepodmíněně jak vyšitej. Jestli ne, tak nás pánbůh ochraňuj, bude hůř ne 

asi tak....samotnyho me zajma jak to dopadne...moc ve spravedlivej proces neverim ale treba nas prekvai

 offline 

 

#72 23.09.2014 21:22:09

Alexanderovic
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 643
Založená vlákna
Místo: Praha
Motorka: Husaberg Fe 450 '08 ; KLX 250, ex-DR Z 400 S
Věk: '92
Tel: 60551osm894
1 1

Re: Projížďka po Praze - pokec


v podstate s vama souhlasim, jen to 10min neposkytnuti pomoci bych tolik nehrotil... kluk s nima urcite komunikoval a kdyby byl v nakym vaznejsim ohrozeni zdravi, dal by vedet. takhle mozna kricel, ze ho boli noha, ale tomu resustitaci moc nepomuzes  nee1 

 offline 

 

#73 20.02.2015 18:21:42

Alexanderovic
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 643
Založená vlákna
Místo: Praha
Motorka: Husaberg Fe 450 '08 ; KLX 250, ex-DR Z 400 S
Věk: '92
Tel: 60551osm894
1 1

Re: Projížďka po Praze - pokec


Tak dnesek zacinal slibne. V praci zadna prace, venku hezky, beru si nahradni volno po obede. Po pul hod startovani motorka dokonce i chytla a vyrazim si trochu zablbnout po meste. Zkousim sjet jakysi nepouzivany schody na Vidouli, ktery vidim poprvy. Stupne jsou vyssi a vyssi az mi schod jebne zespoda do motorky  a5 . Promackla trubka od ramu ... to by asi skidplate zachranil.
Pokracuju na Strahov s doporucenyma jinyma schodama od Luke21. Snad porpvy normalni schody, co jsem vyjel. Blbnu dal a piluju skakani z asi 30cm obrubniku. Hned pri prvnim dopadu se dostava uplne nova znacka do kolize s gumou a napodobuje svou predchudkyni  a26 . Stridam schody, obrubniky, "wheelicka". Po hodine si vsimnu, ze vzadu nekde zastrceny je policejni dodavka. Nevidim, zda je nekdo uvnitr, ale jestli neprudili doted, tak snad je vse ok. Hovno. Jeden dalsi skok a mestapo jede kemne. Ze jsem prej porusil zakaz vjezdu...to bude za 2000. To maj pravdu, ale viditelne nejsem jedinej. Tak ze prej tady tolerujou poruseni zakazu vjezdu, kdyz ses v klidu a nedelas blbosti. Ale jeste takhle na sebe upozornovat tim, ze delam kraviny...Tak aspon slevil na 200kc. Padesatnik dodava, ze je taky motorkar a ze to dela nerad ( ee3  staci neco rict kretene a ne hned pokutovat!).
Aby toho nebylo malo, doma si vsimam, ze Sidy, co novy stojej pres 8 tacu, se mi rozlepily  a13 


http://www.offmoto.com/uploads/thumbs/3626_img_20150220_172706.jpg http://www.offmoto.com/uploads/thumbs/3626_img_20150220_161229.jpg http://www.offmoto.com/uploads/thumbs/3626_img_20150220_175108x.jpghttp://www.offmoto.com/uploads/thumbs/3626_img_20150220_173132.jpg

Editoval Alexanderovic (20.02.2015 18:57:49)

 offline 

 

#74 20.02.2015 18:46:43

Prochal11
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1461
Založená vlákna
Místo: Trhové Sviny
Motorka: Husaberg FE 450 Husqvarna TE 300 KTM 950 SER
Věk: 39
Tel: 774154754
5 3

Re: Projížďka po Praze - pokec


Alexanderovic:

Nechci tě buzerovat ale alespoň si zabarvy to rodné číslo sem na web může každej a lidi jsou kur*y  a31 


Kdo se bojí,nesmí do lesa :-)

 offline 

 

#75 20.02.2015 23:22:39

bobkuuu
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1287
Založená vlákna
Místo: Lysá pod Makytou, Púchov
Motorka: 690
Věk: 35
Tel: +421904249455
1 2

Re: Projížďka po Praze - pokec


lidi jsou kurvy, mrdej a kradou


dnešok je včerajší zajtrajšok!!!
lidi jsou kurvy, mrdej a kradou
kéž by aspoň jednou za rok dorazila blbců sběrna (Kabát)

 offline 

 

#76 20.02.2015 23:34:33

Misstral
Pokročilý
Fotogalerie
Příspěvky: 67
Založená vlákna
Motorka: KTM EXC 200
Věk: 20
0 0

Re: Projížďka po Praze - pokec


Alexanderovic:

Já ti nevim, ale 2 stovky mi přijde jako poměrně přátelská cena  roll  kdyby to byli kreténi tak ti toho nasolej mnohem víc .... za mě policajtům  ano Taky svojí práci dělat musej ...

edit: nechci říct že jsem pro zbytečnou buzeraci, ale když to vemou sportovně a daj 2 stovky jako "pohlavek" tak si myslim že to je v pořádku

Editoval Misstral (20.02.2015 23:43:14)

 offline 

 

REKLAMA

Zápatí

Statistika

TOPlist

Copyright © 2007 - 2014 OFFMOTO.COM | Ochrana osobních údajů