Off-Road Forum OFFMOTO.COM Off-Road Forum OFFMOTO.COM

Rychlé hledání

ENDURO - CROSS

ČTYŘKOLKY

MOTOTURISTIKA

Cestování (126)
Srazy (72)
Výlety (114)

MOTOSPORT :: ZÁVODY

INZERCE : Motocykly

INZERCE : Ostatní

REKLAMA

Husaberg fe 450 2008

#41 04.06.2014 11:07:36

Fireman
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 504
Založená vlákna
Místo: J.Č.
Motorka: KTM 525 exc
Věk: 32
Tel: 150
8 0

Re: Husaberg fe 450 2008


Také přihodím nějaké "moudro" když to tu tak pěkně jede. Dlouho jsem sedlal dr 650 r. Spokojenost veliká. Pak se chytil proti mě lehkých endur exc 450. Po té co jsem dával co oni, jsem se cítil jako král a říkal si, mám DRo a dávám si vás. Nebylo to tak, já nebyl na DRku tak dobrej, ale oni na exc byli špatný.Vůbec se nejezdilo to co by ve skutečnosti exc dalo a dr ne. To jsme tehdy nevěděli a mysleli jací jsme enduráci. Poté co jsem koupil WRko se vše změnilo a já začal jezdit věci o kterých se mi jen zdálo. Přechod na lehčí byl ale překvapivě náročný. Tady asi  platí co píše Janek o procentech Motorka x jezdec. Dobrý jezdec bude jen tak dobrý kam ho pustí limity motorky.Určitě tu jezdí spousty enduráků co drtí starší velkooběmové vzducháče na hranici jejich možností. Na druhou stranu je tu spousta rádoby střelců  na lehkém enduru co se na okraj možnosti vůbec nedostanou .Myslim že porovnávat jednotlivá endura z různými jezdci je velký nesmysl. Výkon se dá vždy nějak oželet , ale váhu a podvozek ne.


Co shoří neshnije

 offline 

 

#42 04.06.2014 11:12:58

jirka87
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1678
Založená vlákna
Místo: :
20 16

Re: Husaberg fe 450 2008


Boha Zvěřáku...vychladni. Dej si pivko a pak to pročti znova. Zrovna třeba Janka se budu zastávat, vím jak to myslel. Dřeš to na kost.

Snaží se ti jen vysvětlit toto : DR,XR, TTR..Staré, težké. Poctivé..Ale staré big_smile

Nové lehké - větší radost, prostupnost, schopnosti v terénu nesrovnatelné.

I já to vím, ale zatím to nepotřebuju a ani bych finančně neutáhnul. Zázemí na to pořádné nemám etc...Ale to není důvod toho, proč jsem XR pořídil - že mám holou prdel a málo nářadí smile

Klid, nikdo do tebe nerýpe Zvěřáku.... Chce to jen nepopírat jisté zákonitosti a nebít hlavou proti zdi zbytečně.

 offline 

 

#43 04.06.2014 11:13:50

Zvěřáki
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 659
Založená vlákna
Motorka: DR 650 SE
Věk: 33
0 0

Re: Husaberg fe 450 2008


1)Osobně jsem řekl pouze to, že si nemyslím, že karter praskl kvuli schlazení vodou ( plus důvod) že tu bude spíše únavou - unavené ho ostrého endura . Přitom se toho kdosi chytl jakoby to teda nebylo ani možný, že by se ostrá posrala... smile  Ale pořádnej důvod nikdo neřekl...

2) jsem taky psal, že proti ostrým nic nemám. Sám jsem měl, teď nemám a jednou zase koupím...

3) jsem psal, že "tupé" endura nejsou na hard teren...a kdo to dělá je ko...ot a dobře mu tak. Čímž jen potvrzuji, že josu k tomu účelu jiné motorky...

4) pouze tvrdím, že poctivé kovadliny se nenechjí zahambit ani tam, kde projedou jejich lehčí a mladší sourozenci, ale nikdo nechtěl Jarvisse posadit na XR a podobné voloviny.

5) netvrdil jsem jak jezdím palici na lehké nebo na těžké a s nikým se nepoměřuji. Naopak, jsou tu jistě dobří borci a hlavně kluci, kteří do toho dávají mnohem víc. Ať už jezdí cokoli. Ani jsem nikoho nezval na "poměřování"

Takže klid a nohy v teple usch  a12   pohoda jazz.

Honit si triko je třeba na někom jiném... a2 


Po delší pauze jsem si některé detaily vybavil hned po tom, co jsem už zase ryl hubou do pole.....
- holt to nezapomeneš  - ForeverOFF -

 offline 

 

#44 04.06.2014 11:18:53

Joraell
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1141
Založená vlákna
Motorka: Husky TC 250
Věk: 34
3 7

Re: Husaberg fe 450 2008


A největší kudlu tu jedu já protože ta motorka je ůvodně moje a já ji měl od novoty, po 150 mth byl motor na komplet GO za 40 000Kč. No to se přece nepovede u 450 husara každému ne ? No a ted tim jak jsem jej unavil mu prdnul válec celkem ma ta motorka aktualne okolo 300mth.

Editoval Joraell (04.06.2014 11:19:50)


Nekrmte toho Trolla !

 offline 

 

#45 04.06.2014 11:20:06

Zvěřáki
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 659
Založená vlákna
Motorka: DR 650 SE
Věk: 33
0 0

Re: Husaberg fe 450 2008


Fireman napsal(a):

Také přihodím nějaké "moudro" když to tu tak pěkně jede. Dlouho jsem sedlal dr 650 r. Spokojenost veliká. Pak se chytil proti mě lehkých endur exc 450. Po té co jsem dával co oni, jsem se cítil jako král a říkal si, mám DRo a dávám si vás. Nebylo to tak, já nebyl na DRku tak dobrej, ale oni na exc byli špatný.Vůbec se nejezdilo to co by ve skutečnosti exc dalo a dr ne. To jsme tehdy nevěděli a mysleli jací jsme enduráci. Poté co jsem koupil WRko se vše změnilo a já začal jezdit věci o kterých se mi jen zdálo. Přechod na lehčí byl ale překvapivě náročný. Tady asi  platí co píše Janek o procentech Motorka x jezdec. Dobrý jezdec bude jen tak dobrý kam ho pustí limity motorky.Určitě tu jezdí spousty enduráků co drtí starší velkooběmové vzducháče na hranici jejich možností. Na druhou stranu je tu spousta rádoby střelců  na lehkém enduru co se na okraj možnosti vůbec nedostanou .Myslim že porovnávat jednotlivá endura z různými jezdci je velký nesmysl. Výkon se dá vždy nějak oželet , ale váhu a podvozek ne.

Já s tím souhlasím...
Nikde jsem nepsal, že tupá je lepší než ostrá.... a12 
Opravdu je tu zbytečná obhajoba něčeho, co všichni víme a nikdo nepopírá.  a12 


Po delší pauze jsem si některé detaily vybavil hned po tom, co jsem už zase ryl hubou do pole.....
- holt to nezapomeneš  - ForeverOFF -

 offline 

 

#46 04.06.2014 11:22:48

Zvěřáki
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 659
Založená vlákna
Motorka: DR 650 SE
Věk: 33
0 0

Re: Husaberg fe 450 2008


 

Joraell napsal(a):

A největší kudlu tu jedu já protože ta motorka je ůvodně moje a já ji měl od novoty, po 150 mth byl motor na komplet GO za 40 000Kč. No to se přece nepovede u 450 husara každému ne ? No a ted tim jak jsem jej unavil mu prdnul válec celkem ma ta motorka aktualne okolo 300mth.

 ano  ano  lol 
Ale proč to jeblo, nikdo pořád neví... a30 

A přitom se bavme pořád o tom, co nikdo nezpochybňuje a všichni víme lol 

Jak říkám, když si všichni poctivě pročtou příspěvky, můžem si klidně dát to pivko beer  wink 


Po delší pauze jsem si některé detaily vybavil hned po tom, co jsem už zase ryl hubou do pole.....
- holt to nezapomeneš  - ForeverOFF -

 offline 

 

#47 04.06.2014 11:31:23

badyšot
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1375
Založená vlákna
Místo: Liberec
Motorka: 200 neposedných Kubíků
Věk: 45 už
7 6

Re: Husaberg fe 450 2008


Zvěřáki napsal(a):

 
Jak říkám, když si všichni poctivě pročtou příspěvky, můžem si klidně dát to pivko beer  wink 

to tady není moc zvykem. Tady si každý mele tu svou a ta jím vybraná cesta je ta jediná správná. Proto ty o výletě a jinej o Jarvisovi atd.  tongue  lol 

Editoval badyšot (04.06.2014 11:34:27)

 offline 

 

#48 04.06.2014 11:37:13

Vojtas
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1318
Založená vlákna
Motorka: FE450
Věk: 25
Tel: NokiaN8
7 0

Re: Husaberg fe 450 2008


Zvěřáki si bude jezdit svoje nezničitelný kladivo s technikou z počátku 90 let a bude si to užívat furt... asi má rád krocení motorky, která při palbě každou chvíli někam odskočí a rád zvedá ty kila... my ostatní co si chceme jizdu užívat a posouvat limity jsme se už přesunuli na lehké - vydrží toho víc, nebojím se to někam poslat, mnohem více "fun faktoru",základní údržba směšně jednoduchá a pokud se nedělá, pak to dopadá tak, jak na obrázkách... když jsem měl TTR, tak jsem po každý jízdě musel oservisovat... při té samé jízdě na ostré není co servisovat...
A jak tu psal Miki, přejezdy pro tyhle motorky taky nejsou žádný problém a jedinny co při tom trpí jsou pneu.
Prostě v dnešní době není potřeba velkých vzducháčů jezdicích v terénu, protože je zde mnohem atraktivnější varianta kterou si můžeš pořídit a cenově tě ten servis přijde na stejný prachy ;-)

Editoval Vojtas (04.06.2014 11:39:47)


Baseball, basketball and football...
....all require one ball...
...ENDURO REQUIRES TWO!!!

 offline 

 

#49 04.06.2014 11:41:02

jirka87
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1678
Založená vlákna
Místo: :
20 16

Re: Husaberg fe 450 2008


Mě třeba sere pomyšlení míchání oleje a vody a to se může stát snadno. Takže za tuhle "maličkost" jsem rád za vzduch. Odpadá tím hodně případných hledání závad. Rozbitých chladičů apod. taky.

Tak a tím na to seru, páč já řeknu o chladiči a další mi řekne, že má na ostré výztuhu a chladič nepoškodil za posledních 74564873930MTH  big_smile Tak a zítra jedu do práce na Xéru  usch 

Co tam není to se neposere  a4 

 offline 

 

#50 04.06.2014 11:47:50

Fireman
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 504
Založená vlákna
Místo: J.Č.
Motorka: KTM 525 exc
Věk: 32
Tel: 150
8 0

Re: Husaberg fe 450 2008


jirka87 napsal(a):

Mě třeba sere pomyšlení míchání oleje a vody a to se může stát snadno. Takže za tuhle "maličkost" jsem rád za vzduch. Odpadá tím hodně případných hledání závad. Rozbitých chladičů apod. taky.

Tak a tím na to seru, páč já řeknu o chladiči a další mi řekne, že má na ostré výztuhu a chladič nepoškodil za posledních 74564873930MTH  big_smile Tak a zítra jedu do práce na Xéru  usch 

Co tam není to se neposere  a4 

Mám ostrou a chladiče zmačknuté,  protože výstuhy nemám. A stihnul jsem to za 15 mth smile 


Co shoří neshnije

 offline 

 

#51 04.06.2014 11:57:35

Joraell
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1141
Založená vlákna
Motorka: Husky TC 250
Věk: 34
3 7

Re: Husaberg fe 450 2008


Jééé kdyby nekdo videl ty harmoniky na me stare 410 tce tak by se divil co vsechno ty chladice vlastne vydrzí big_smile


Nekrmte toho Trolla !

 offline 

 

#52 04.06.2014 12:03:09

Zvěřáki
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 659
Založená vlákna
Motorka: DR 650 SE
Věk: 33
0 0

Re: Husaberg fe 450 2008


badyšot napsal(a):

Zvěřáki napsal(a):

 
Jak říkám, když si všichni poctivě pročtou příspěvky, můžem si klidně dát to pivko beer  wink 

to tady není moc zvykem. Tady si každý mele tu svou a ta jím vybraná cesta je ta jediná správná. Proto ty o výletě a jinej o Jarvisovi atd.  tongue  lol 

Přesně tak a11 

Ale to pivko si odpoledne stejně dám. smile 
Nicméně na některé příspěvky už nebudu raději reagovat, bo by to pivko nakonec nemuselo ani chutnat...  a32 
A to by byl zatraceně větší průser usch  lol 


Po delší pauze jsem si některé detaily vybavil hned po tom, co jsem už zase ryl hubou do pole.....
- holt to nezapomeneš  - ForeverOFF -

 offline 

 

#53 04.06.2014 13:56:43

viteka 32
Veterán
Fotogalerie
Příspěvky: 3345
Založená vlákna
Místo: Kocábov
Motorka: Beta 525 RR, Suzuki VS 800 Intruder
Věk: 54
Tel: mám
18 3

Re: Husaberg fe 450 2008


Vojtas napsal(a):

Zvěřáki si bude jezdit svoje nezničitelný kladivo s technikou z počátku 90 let a bude si to užívat furt... asi má rád krocení motorky, která při palbě každou chvíli někam odskočí a rád zvedá ty kila... my ostatní co si chceme jizdu užívat a posouvat limity jsme se už přesunuli na lehké - vydrží toho víc, nebojím se to někam poslat, mnohem více "fun faktoru",základní údržba směšně jednoduchá a pokud se nedělá, pak to dopadá tak, jak na obrázkách... když jsem měl TTR, tak jsem po každý jízdě musel oservisovat... při té samé jízdě na ostré není co servisovat...
A jak tu psal Miki, přejezdy pro tyhle motorky taky nejsou žádný problém a jedinny co při tom trpí jsou pneu.
Prostě v dnešní době není potřeba velkých vzducháčů jezdicích v terénu, protože je zde mnohem atraktivnější varianta kterou si můžeš pořídit a cenově tě ten servis přijde na stejný prachy ;-)

 ano Konečně názorný příklad ze života, kdo jezdil TTR 600 a přešel na lehkou. Je zbytečné cokoli obhajovat, každý si tím musí projít sám, jak bylo psáno tyto zkušenosti nejsou přenositelné.
Taky jsem byl zastáncem jednoduchosti vzducháčů a světe div se, žádné vzkazy o náročnosti údržby a finančním zrujnování po přechodu na ostrou se nepotvrdily. Osobně mne servis a údržba všech ostrých mašin doposud vyšel daleko levněji, než u TT 350 a XR 400.  Mám výztuhy na chladičích u Bety a stejně jsou oba domačkané, nic neteče, neřeším to. O startování při zašlápnutí, v kaluřži a pod. se vůbec nebavím. Pro mne byl nakonec přechod k ostré jen přínosem, nemluvě o rekluse , které taky skoro každý bude považovat za vyhozené prachy nebo tlumiči řízení.
Každému vyhovuje něco jiného, ale vývoj se nedá zastavit. Ať si každý obhajuje cokoli chce a jezdí, co chce, nejdůležitější je, co komu ježdění přináší a jak je s moto spokojen. smile 

 offline 

 

#54 04.06.2014 14:03:15

duso
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 619
Založená vlákna
Motorka: XR600 97
Věk: 29
2 0

Re: Husaberg fe 450 2008


husaberg ktm husqvarna neni honda  nee1  dead 

 offline 

 

#55 04.06.2014 14:32:44

kiwibibo
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1289
Založená vlákna
Motorka: KTM XC 300, Honda Dominator NX 650
Věk: 29
Web
15 10

Re: Husaberg fe 450 2008


A Honda je Honda, že?  heh2 


exc.300.blogspot.com

Men do not quit playing because they grow old, they grow old because they quit playing.

 offline 

 

#56 04.06.2014 14:49:12

Martin_voe
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 187
Založená vlákna
Místo: Praha
Věk: 32
0 1

Re: Husaberg fe 450 2008


jirka87 napsal(a):

Co tam není to se neposere  a4 

Tak sem na to taky šel.. ale někdy mě sere, že tam neni to, co se neposere  a1  I tak... hén vole hééén...

joa eště... enduro je beztak cílený ničení techniky, rozjebe se všecko ať na takový, nebo makový.

Editoval Martin_voe (04.06.2014 14:54:55)

 offline 

 

#57 04.06.2014 15:14:44

peTTR
Veterán
Fotogalerie
Příspěvky: 2844
Založená vlákna
Místo: MTŘ
Motorka: XT 600 43f "89, HQ TE300 "17
Věk: O 5 let mladší jak moje XT
21 6

Re: Husaberg fe 450 2008


A proto mám motorky dvě  lol 
600tka mě strašně baví ale spoustu věcí si na ní už rozmyslím páč se mi od tam nechce tahat.


Yamaha XT600= svoboda pohybu
HQ te300 - nechápu jak jsem do teď mohl žít tak po selsku

 offline 

 

#58 04.06.2014 19:42:20

Filip - SANDOKAAN
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1818
Založená vlákna
Motorka: už sherco
Věk: 3*
1 3

Re: Husaberg fe 450 2008


tak ja tzo precetl cele...zadna extra hadka do které bych se mohl pridat...pac na mastodontu jsem nejezdil pac kdyby se nahl na bok taky bych pod nim asi zustal dokud by neshnil lol  takže se nemuzu pripojit k diskuzi ...což je škoda...vždycky se pak rad vracim na offmoto...i když to i tak....

 offline 

 

#59 04.06.2014 21:01:47

jirka87
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1678
Založená vlákna
Místo: :
20 16

Re: Husaberg fe 450 2008


Tak já jsem po dojezdu z Prahy jel vlastně rovnou do garáže a dal jsem si na svém obstarožním, tlustém, nevýkonném, vzduchem chlazeném a předraženém enduru s neskutečně drahou údržbou 20km mini kolečko po okreskách a je mi kráááásně big_smile

Dooobrooooouuuu nóóóc  lol 

 offline 

 

#60 04.06.2014 21:18:24

MikiberG
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1875
Založená vlákna
Motorka: HusaberG
Web
28 5

Re: Husaberg fe 450 2008


jirka87:
jj  ano  já montuju motor
... volal mi kámoš a jel se na fotříkově HSB 450 mrknout na motorku  ... prý ji dával za uši (Duracel) 70 tam a 70 zpět po silnici (má na tom polodapáky) ... spotřeba 4,5l/100 .. tak mi udělal aspoň trochu sprostředkovanou radost.

 offline 

 

REKLAMA

Zápatí

Statistika

TOPlist

Copyright © 2007 - 2014 OFFMOTO.COM | Ochrana osobních údajů