Off-Road Forum OFFMOTO.COM Off-Road Forum OFFMOTO.COM

Rychlé hledání

ENDURO - CROSS

ČTYŘKOLKY

MOTOTURISTIKA

Cestování (126)
Srazy (72)
Výlety (114)

MOTOSPORT :: ZÁVODY

INZERCE : Motocykly

INZERCE : Ostatní

REKLAMA

Vsimate si??

#1 22.05.2014 21:01:09

dragoun
Pokročilý
Fotogalerie
Příspěvky: 113
Založená vlákna
Místo: Kosek od Litovle
Motorka: TA 600,Honda NX 650,YZ 250,XT 600,Pindor...
Věk: 27
0 0

Vsimate si??


Hojte offmotaci,taky si tak vsimate ze se to tu zacina hemzit jen inzeratama,poptavkama nabidkama od novacku co maji jen 1,2prispevky a z toho jen neco prodavaji a poptavaji??? neni nahodou toto forum o pokecu,radach....???

Editoval dragoun (23.05.2014 20:00:42)


Neverim slovu ze to nejde!!!

 offline 

 

#2 22.05.2014 21:07:21

bobkuuu
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1287
Založená vlákna
Místo: Lysá pod Makytou, Púchov
Motorka: 690
Věk: 35
Tel: +421904249455
1 2

Re: Vsimate si??


tak aj stránka musí z niečoho žiť  big_smile 


dnešok je včerajší zajtrajšok!!!
lidi jsou kurvy, mrdej a kradou
kéž by aspoň jednou za rok dorazila blbců sběrna (Kabát)

 offline 

 

#3 22.05.2014 21:09:37

Strejda-GC
Chemik od oranžového jezera°°°
Fotogalerie
Příspěvky: 8201
Založená vlákna
29 22

Re: Vsimate si??


dragoun napsal(a):

nabydkama

fakt masakr  a1  roll 


jinak starej problém, ale to musí vyřešit Raduz a ten nemá čas, takže nic  a7


přitom by to šlo jednoduše - inzerát můžeš vložit pokud máš třeba 50 příspěvků, jinak tě systém nepustí  cool

firmy co tady inzerují - Motoline a spol - to je jiná kategorie a tam profitují obě strany, jak MY tak ONI ano 

Editoval Strejda-GC (22.05.2014 21:10:11)

 offline 

 

#4 22.05.2014 22:08:08

Syphoon
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 396
Založená vlákna
Motorka: KTM 250 EXC
Věk: 30 pryč
0 0

Re: Vsimate si??


Strejda-GC:
Já nevím, jestli by bylo tohle řešení, jsem tady registrovaný chvíli a kdybych chtěl, tak mám 50 příspěvků do 10 minut.
Já bych hned neodsuzoval lidi, kteří nedávno zjistili, že tyto stránky existují (taky můj případ) a mají něco na prodej (pokud to nejsou nějací překupníci a chtějí na nás zbohatnout). Já jsem třeba dnes vyměnil pružiny ve svém EXC a ještě nevím, jestli je budu prodávat, ale i kdyby, myslíš, že je nutné abych napsal dalších 30 příspěvků jen kvůli tomu, abych je tady mohl nabídnout a tím třeba někomu pomoci?
Sám jsem jako první z mých příspěvků chtěl poradit něco o pružinách, to že mi nikdo neodpověděl mám teď brát jakože jsem tady nováček, tím pádem nejspíš nejsem vítán?  a11 
Ono se těžko někde registruješ s třemi tisící příspěvků na kontě.

 offline 

 

#5 22.05.2014 22:35:39

MichalEXC
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 809
Založená vlákna
Motorka: 2T
Věk: 37
3 2

Re: Vsimate si??


Syphoon napsal(a):

Strejda-GC:

Sám jsem jako první z mých příspěvků chtěl poradit něco o pružinách, to že mi nikdo neodpověděl mám teď brát jakože jsem tady nováček, tím pádem nejspíš nejsem vítán?  a11 

Já myslím že odpovědi na pružiny se Ti dostalo a dokonce jsem Ti nabízel originál za dobrou cenu, ale objednal sis u Antošovského.  a11 


Zážitek nemusí být pozitivní, hlavně musí být silný.

 offline 

 

#6 22.05.2014 22:39:05

Re: Vsimate si??


Syphoon napsal(a):

Strejda-GC:
Já nevím, jestli by bylo tohle řešení, jsem tady registrovaný chvíli a kdybych chtěl, tak mám 50 příspěvků do 10 minut.
Já bych hned neodsuzoval lidi, kteří nedávno zjistili, že tyto stránky existují (taky můj případ) a mají něco na prodej (pokud to nejsou nějací překupníci a chtějí na nás zbohatnout). Já jsem třeba dnes vyměnil pružiny ve svém EXC a ještě nevím, jestli je budu prodávat, ale i kdyby, myslíš, že je nutné abych napsal dalších 30 příspěvků jen kvůli tomu, abych je tady mohl nabídnout a tím třeba někomu pomoci?
Sám jsem jako první z mých příspěvků chtěl poradit něco o pružinách, to že mi nikdo neodpověděl mám teď brát jakože jsem tady nováček, tím pádem nejspíš nejsem vítán?  a11 
Ono se těžko někde registruješ s třemi tisící příspěvků na kontě.

Moje řeč smile ........ kde jinde inzerovat věci na mx než na foru plným Offrouďáků? smile

 offline 

 

#7 22.05.2014 22:40:59

Strejda-GC
Chemik od oranžového jezera°°°
Fotogalerie
Příspěvky: 8201
Založená vlákna
29 22

Re: Vsimate si??


Syphoon:

no ale jaká je tady realita? kolik je tady nových inzerátů "jednopříspěvkových" uživatelů, kteří tady dají inzerát stejný jako je na motoinzerci, na kterou chodí každý, to pak nedává smysl  roll 
my co tady jsme z jiných důvodů, tak vesměs se každý v inzerátu právě snaží zvýhodnit lidi z offmoto, jakože sleva pro OFF atd. tudíž to beru tak, že pokud si na offmoto delší čas a máš určitý počet příspěvků, tak inzeruj, pokud ne tak plať  smile  (protože stejný inzerát dáš zadarmo i na motoinzerci,bazoš,motorkáře)

 offline 

 

#8 22.05.2014 22:45:42

Syphoon
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 396
Založená vlákna
Motorka: KTM 250 EXC
Věk: 30 pryč
0 0

Re: Vsimate si??


MichalEXC napsal(a):

Syphoon napsal(a):

Strejda-GC:

Sám jsem jako první z mých příspěvků chtěl poradit něco o pružinách, to že mi nikdo neodpověděl mám teď brát jakože jsem tady nováček, tím pádem nejspíš nejsem vítán?  a11 

Já myslím že odpovědi na pružiny se Ti dostalo a dokonce jsem Ti nabízel originál za dobrou cenu, ale objednal sis u Antošovského.  a11 

Jo ty jsi mi odpověděl na můj dotaz směřovaný k přímo k tobě (ne na založené vlákno), komunikoval a chtěl pomoci, za což ti děkuju, myslel jsem to spíše tak, že jsi byl prostě snad jediný, kdo zareagoval, ještě se ozval Faryn.

 offline 

 

#9 22.05.2014 23:02:11

Syphoon
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 396
Založená vlákna
Motorka: KTM 250 EXC
Věk: 30 pryč
0 0

Re: Vsimate si??


Strejda-GC:
To taky podle mě není tak jednoznačné s tou motoinzercí, já si myslím, že tam všichni (neříkám že z tohoto fóra) nechodí. Vem to tak, že něco zoufale sháníš, abys mohl jezdit. Když dáš inzerát na motoinzerci, tak se ti ozve 1 člověk za měsíc, když se zeptáš na fóru - rozkřikne se to, mluví se o tom a máš větší možnost danou věc sehnat a dříve vyjet.
Zvýhodnění offmoťáků chápu, ale zase se to točí kolem množství příspěvků, každý nemá možnost sedět 16 hodin denně u kompu a drtit jeden příspěvek za druhým u nás v práci jsou dva zarytí enduráci (bude jim 50 let, jezdili na motorkách ještě když my seděli na houpacím koni) a ti ani neumí pustit počítač, takže kdyby něco sháněli a podařilo se jim zapnout počítač, tak tady ne, protože nemají příspěvky?
Opravdu??? a30 

 offline 

 

#10 22.05.2014 23:37:37

Strejda-GC
Chemik od oranžového jezera°°°
Fotogalerie
Příspěvky: 8201
Založená vlákna
29 22

Re: Vsimate si??


Syphoon:

hele, motáš do sebe prodej a koupi a to je sakra rozdíl  vyk! 
u koupě tě asi těžko někdo podělá jako u prodeje, jak se už několikrát ukázalo při prodeji motorky či jiného náčiní od uživatelů co měli pár příspěvků.........snad si mě pochopil.......a názory 16 hodin u kompu + dva starci u PC nebudu raději komentovat  smile 

 offline 

 

#11 23.05.2014 05:10:41

Vencam666
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1077
Založená vlákna
Místo: sever Čech
Motorka: Yzf450, rmz 250
Věk: 46
Tel: Přenosný
0 0

Re: Vsimate si??


Syphoon napsal(a):

MichalEXC napsal(a):

Syphoon napsal(a):

Strejda-GC:

Sám jsem jako první z mých příspěvků chtěl poradit něco o pružinách, to že mi nikdo neodpověděl mám teď brát jakože jsem tady nováček, tím pádem nejspíš nejsem vítán?  a11 

Já myslím že odpovědi na pružiny se Ti dostalo a dokonce jsem Ti nabízel originál za dobrou cenu, ale objednal sis u Antošovského.  a11 

Jo ty jsi mi odpověděl na můj dotaz směřovaný k přímo k tobě (ne na založené vlákno), komunikoval a chtěl pomoci, za což ti děkuju, myslel jsem to spíše tak, že jsi byl prostě snad jediný, kdo zareagoval, ještě se ozval Faryn.

já také  smile 

 offline 

 

#12 23.05.2014 07:26:08

Syphoon
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 396
Založená vlákna
Motorka: KTM 250 EXC
Věk: 30 pryč
0 0

Re: Vsimate si??


Vencam666:

Svatá pravda, Tebe a Tvé trojčíslí bych si nerad rozhádal wink 

 offline 

 

#13 23.05.2014 07:26:49

Syphoon
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 396
Založená vlákna
Motorka: KTM 250 EXC
Věk: 30 pryč
0 0

Re: Vsimate si??


Strejda-GC napsal(a):

Syphoon:

hele, motáš do sebe prodej a koupi a to je sakra rozdíl  vyk! 
u koupě tě asi těžko někdo podělá jako u prodeje, jak se už několikrát ukázalo při prodeji motorky či jiného náčiní od uživatelů co měli pár příspěvků.........snad si mě pochopil.......a názory 16 hodin u kompu + dva starci u PC nebudu raději komentovat  smile 

Vlákno bylo založeno takto: Hojte offmotaci,taky si tak vsimate ze se to tu zacina hemzit jen inzeratama,poptavkama nabydkama od novacku co maji jen 1,2prispevky a z toho jen neco prodavaji a poptavaji???

Nic tady nemotám. Ještě si se smál té nabYdce.
Nabídka = prodej
No s tím poděláním si to jen myslíš, kdybych tady poptával tu KTM co se tady objevila za 45000,- po GO wink  (která má ještě teď původní inzerát na motoinzerci za 30 000,- http://www.motoinzerce.cz/motorky/ktm/7 … 50-sx.html), tak by mě nejspíš někdo podělal usch 
S těma kámošema z práce to byl extrémní případ, ale musel jsem wink 

Ale díky této debatě mi naskakujou příspěvky. Ono se ty příspěvky taky dost těžko píší, když si tady píší party z různých konců republiky jen ne z mého okolí. Těžko můžu reagovat na to, když se někdo zeptá  z jižních Čech, jestli půjde někdo v sobotu zajezdit.

 offline 

 

#14 23.05.2014 07:35:28

Myna
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 145
Založená vlákna
Místo: Brno
Motorka: DR 350S 90´
Věk: 23
1 0

Re: Vsimate si??


Něco na tom je. Já teda příspěvkama taky nehýřím, ale jsem tu přes 3 roky a chodím jsem v podstatě každej den.
Já za tím "úpadkem" vidím jinej důvod. Offmoto existuje už hodně dlouho a stejně tak ti samí lidi. Skrz vyjížďky, konzultace nad motorkou v garáži, na pivku atd. se lidi sblíží víc než internetově, vymění si tel. čísla a pak už je organizace a pokec mimo offmoto, místo toho se jede naživo smile . Ale třeba se pletu smile 


A teď šroubovákem tady to udělátko takhle pošoupneš...no....takhle...no a je to v prdeli key usch

 offline 

 

#15 23.05.2014 08:01:22

Suchman
Administrator
Fotogalerie
Příspěvky: 4498
Založená vlákna
Místo: Brno
Motorka: ETX50, TT600R(e), XR600R, NX650, Betta 207,210
Věk: už moc
Tel: 774 817 423

Re: Vsimate si??


Souhlasím s tím, že je toho tu více, ale to je daň za šplhání po žebříku vyhledávačů.

Nesouhlasím, s tím, že stránka musí z něčeho žít... uřčitě to není z těchto inzerátů.
Inzerce je tu zdarma a reklamy firem, nastavené tak, aby z toho profitovali opravdu všichni registrovaní členové.

Pokud je inzerát opravdu "podivný" je tam tlačítko nahlásit a nám to začne "svítit" v administraci.


Pokud někdo má opravdu spoustu času, nadšení, srdce a hlavu na správném místě, rád z něj udělám moderátora a může přispět k vylepšení webu...


Zkušenost je věc, kterou získáš až potom, cos ji potřeboval.

 offline 

 

#16 23.05.2014 09:14:47

dejvV
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 241
Založená vlákna
Místo: Všetaty
Motorka: JAWA PICO ! Praga ED250, Gilera RC600R, AfricaTwin XRV750 RD07
Věk: +30
Tel: na požádání
Web
0 1

Re: Vsimate si??


Na motorce, jakékoliv se má především jezdit, a když se jezdí tak se řeší :-)

Na různá fóra, na internet se chodí především něco vyhledat, poradit. Na pokec se chodí na pivo do hospody :-)

Spíše je problém s obecnou slušností, bohužel klávesnice snese úplně všechno...


Život  se dá prožít, proflákat, nebo enduro !

 offline 

 

#17 23.05.2014 12:20:02

viteka 32
Veterán
Fotogalerie
Příspěvky: 3345
Založená vlákna
Místo: Kocábov
Motorka: Beta 525 RR, Suzuki VS 800 Intruder
Věk: 54
Tel: mám
18 3

Re: Vsimate si??


Je to zase úplně zbytečně založené téma o ničem, které jen bude zabírat místo a za pár dní zmizí v propadlišti dějin.
Offmoto funguje podle nějakýách pravidel a ty zatím nikdo nezmšnil. Takže stejné právo má nový člen s 1 příspěvkem nebo stará páka se 3000 příspěvky. Pokud s tím má kdokoli problém, není nic jednoduššího, než jak píše Suchman stisknout tlačítko nahlásit.
Bohužel zatím se ho jaksi nikdo nesnaží využívat, hlavně viz. uzavřené prodeje, kde se stále dokola omílají dotazy, jak vlákno smazat. ne 
dejvV má naprostou pravdu v tom, že klávesnice snese všechno, v reálu daný člověk se chová třeba úplně jinak. S úpadkerm fóra je to podobné. Místo rad a pod. se ve většině témat sklouzne k tlachání o ničem nebo žrádle usch 

 offline 

 

#18 23.05.2014 12:27:30

mart
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1193
Založená vlákna
Motorka: WR400F, exTT600R
Věk: 5X
3 1

Re: Vsimate si??


viteka 32 ano 

je vědecky prokázáno, že tlachání mé výrazně pozitivní terapeutické účinky a1  lol 


modrá je dobrá ;-)

 offline 

 

#19 23.05.2014 12:47:27

viteka 32
Veterán
Fotogalerie
Příspěvky: 3345
Založená vlákna
Místo: Kocábov
Motorka: Beta 525 RR, Suzuki VS 800 Intruder
Věk: 54
Tel: mám
18 3

Re: Vsimate si??


mart napsal(a):

viteka 32 ano 

je vědecky prokázáno, že tlachání mé výrazně pozitivní terapeutické účinky a1  lol 

To máš pravdu ano , proč tu asi už 1,5 měsíce dennodenně sedím, že usch 
No, dnes mi už doktor ukončil neschopenku, tak od pondělí mám po vtákách a lenošení ano2 

 offline 

 

REKLAMA

Zápatí

Statistika

TOPlist

Copyright © 2007 - 2014 OFFMOTO.COM | Ochrana osobních údajů