Off-Road Forum OFFMOTO.COM Off-Road Forum OFFMOTO.COM

Rychlé hledání

ENDURO - CROSS

ČTYŘKOLKY

MOTOTURISTIKA

Cestování (126)
Srazy (72)
Výlety (114)

MOTOSPORT :: ZÁVODY

INZERCE : Motocykly

INZERCE : Ostatní

REKLAMA

KTM EXC 300 zkušenosti

#41 27.11.2009 23:35:05

Semis
Veterán
Fotogalerie
Příspěvky: 3155
Založená vlákna
Místo: východní skoro Pragl
Motorka: DR-Z400SM, EXC 250, TXT 250
6 2

Re: KTM EXC 300 zkušenosti


Já protože jsem osoba zvídavá, tak se snažím projet na všech možnej typech motorek co se mi dostanou do ruky.
Jezdil jsem na různejch typech 4T 250 a přišlo mi to motoricky všechno hodně podobný. Připadal jsem si že to vůbec nejede a dá se říct že mě to moc nebavilo. K mýmu zděšení jsem ale zjistil, že jsem na tom schopen zajet stejnej čas jako na mojem tříkilu nebo jiný silný motorce a co hůř, že mě to neunavuje. Jediný co na tom furt nemůžu zkousnout, že to vůbec nemá "koule" , prostě jedeš rychle, čistě ale bez adrenalinu.
Přemejšlel jsem nad tim co dál a do budoucna se mi nabízej dvě možnosti:
1. jezdit dál na EXC300, nebo koupit 450 a bojovat což mě baví...
2. koupit si 250 4t zkousnout to a naučit se jezdit big_smile

Jinak EXC400 je jen hodnější EXC450. Nemluvim ale o crossový SX450, ta jede a určitě víc než moje tříkilo, jen na enduro ježdění to moc neni.
U toho ostrýho 4T mě pořád ale odrazuje údržba, která je jednoznačně mnohem náročnější než u 2T. Když jen pomyslím na servisní interval u EXC450. Olej motoru a převodovky se mění zvlášť. Musíš vyměnit filtr a odvzdušnit okruh, vyčistit sítko. Když to neuděláš, pravděpodobnost udělání motoru je dost veliká. U 2T vyměníš 0,5l oleje v převodovce v mnohem delších intervalech a máš klid. To je pro někoho, kdo nemá moc času a nechce do toho sypat prachy nezanedbatelná věc. Proto podle mě taky poslední dobou znovu roste hlad po 2T a hlavně 300ccm. Ta motorka je opravdu nezmar.


Dej koním pít...

 offline 

 

#42 28.11.2009 00:06:11

cizak
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 191
Založená vlákna
Místo: Střední čechy okolo Prahy
Motorka: Enduro Boxer , Husaberg FE , obě modré - modrá je dobrá , 2x Babetta 207 , ČZ 175 / 477
Věk: prý 15
0 0

Re: KTM EXC 300 zkušenosti


Navrc.TT-R> nic v pohodě to nebylo na tebe , já jen že fakt mě ta 300 dostala , nikdy bych si dvoutakta 125 - 250 asi nekoupil .
Zkusil jsem i od tebe vychvalované CR 500 jel jsem na dobrým kusu a je to prostě babička s podvozkem do muzea, na ježdění a o starejch moto vím své , ideál nebrat bo je vše odkurvené tak jsem mu jen chtěl poradit at si to koupí a neřeší milion diskuzí o vrakách z r.02 a jiné diskuze že čtyřtakta a tak. , to nebylo nic na tebe , máš li rád veterány a poprdlávání na nich a furt rád montuješ, dáváš do moto jednou tolik peněz za opravy aby bylo vše tak jak má to ti schvaluju , byl jsem dříve takový a aspon se na rok na dva zachrání kus historie když se taková moto dá do kupy a vysype se něco jiného  hmm  wink
U Husara mne přesvědčily známí jak je to držák že 500hodin bez GO a dělali ji jen že to utopily a ohly ojnice, všechny ložiska metrický , levný díly,jednoduchost!!!
Občas ale lituju že jsem nevzal tu 550 , přijde mi ta 450 někdy zbytečne moc hodná  a kde je třeba že to dost ždímu na doraz , bál jsem se jen toho že ta 550 neodpouští chyby a tvrdě trestá ! neutral  roll 

Jinak EXC 400 r.2009 z té jsem byl ještě odvařenější jak z toho tříkila ale klidně bych je na rok vyzkoušel obě , Husar 450 byl u mne sňatek z rozumu !!!
a v prodlevě kdy mi nejdříve řekli že ta EXC 400 kuli které jsem na KTM dni byl nebyla vůbec volná a že bude až za čtyři hodiny jsem zkusil SX 450 - nesmysl úplnej ...  ne 

A ten rozdíl v GO 4T - 2T  , Požík dělal EXC 300 po utopení ve vodě z 13tis , Mikiberg FE 450 Husara za 17 tis s novými ventil pružinami které dával progresivní a nemusel je měnit a když se odečte jeho 500hod po pěti letech a hodně rozdílná spotřeba 2 a 4 T tak mi přijde levnější nebo stejně drahej 4 T  roll  big_smile  Tak a teď se do mne puste  big_smile  big_smile  big_smile 

Editoval cizak (28.11.2009 00:28:06)

 offline 

 

#43 28.11.2009 00:46:54

cizak
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 191
Založená vlákna
Místo: Střední čechy okolo Prahy
Motorka: Enduro Boxer , Husaberg FE , obě modré - modrá je dobrá , 2x Babetta 207 , ČZ 175 / 477
Věk: prý 15
0 0

Re: KTM EXC 300 zkušenosti


OFFMOTO> přesně jak píšeš , dříve jsem nevylezl z garáže celou noc a dřel až do rána než moto zavrčelo a já na tom třeba bez výfuku objel kolečko a pak šel vytuhnout ale pokud fakt 80% věcí se nedá nové což je nesmysl tak to nikdy nové už nebude, tlumiče budou unavený, pera vymačkaný atd. pak to poježdění s moto co je stará dva tři roky a má moderní podvozek atd to je šílenej rozdíl , např. jsem měl Afriku Twin od nové a lítal s ní jak magor ale i když to jelo dobře i po 100tis km na tacho tak podvozek už od cca 30-40 tis nebyl ono bylo to znát i když jsem ve 40tis po dvou letech od nové koupil kompl sadu na repasi předních tlumičů, všechny gumičky do hydraulik brzd už tam byly vůle a dávat na to nové tlumiče za 40-60tis kupovat za 12tis novou hydraulik pumpu přední brzdy protože mě vadil vakl brzdy tři mm než zabrala .... Když vidím ty vraky motorek které každej jen ojede ale pořádně se o to nestará !!! a za 60-70tis tak nebrat za 100-120tis dnes jde koupit Ostré enduro co má 10-30mth tak prostě neušetříš nic že si koupíš za 70 moto co budeš servisovat a dohánět zanedbanou údržbu po předchozím majiteli a vyjde tě za dvě sezony taky na těch 100 protože nikdo to neprodává nově oservisovaný s blýskající řetězovkou a novými gumami ale máš vrak co už sice znáš a něco sis na něm vylepšil atd. ale vrak ...

 offline 

 

#44 28.11.2009 09:52:58

Navrc.WR-F
Moderátor
Fotogalerie
Příspěvky: 5901
Založená vlákna
Místo: Kósek od Olomóca
Motorka: XT660Z Ténéré , XT660R, Asiawing NC250
Věk: 33
Tel: Redmi Note 8 PRO

Re: KTM EXC 300 zkušenosti


OFFMOTO napsal(a):

Navrc.TT-R napsal(a):

OFFMOTO:

450 nechcu. To už je nakoňovany a opotřebovávany vic. Sice 4kilo pojede miň, ale třeba zas dyl vydrži. Já to chcu na hobíkaření a na to nepotřebuju 55 nebo 60 koni, Stači těch sériovejch 42 nebo kolik to má

Kde pořád bereš ty koně? Starší EXC 450 josu rády, že maj cca 45-48k. A nedá se říct že 450 se opotřebováva víc, to je blbost, já se bavím o tom, že EXC400 je údajně né zrovna moc povedený motor, EXC 450 je už prý "vychytaný" bezproblémový, a když porvnám ceny EXC 400 vs EXC 450 tak nevidím vůbec důvod pořizovat starou EXC 400, ceny jsou téměř stejný, a když si přidáš opravdu jen pár tisícovek a máš doma pěkný EXC 450 okolo roku 06 s rozdílem cca 0-15t.kč nehledě na to že z EXC 450 je lepší výběr. Ale oboje tak jako tak budeš muset dát do kupy, je to přeci jen sportovní motorka, ale když už generálkovat tak určitě tu 450 a vydrží.

Když je to nakoňovany tak těch 55koni neni problém. Jinak EXC 400 se dá sehnat tak za 50-60tis, exc 450 od 70tis. Já vim že pro pracujícího to neni zas extra rozdil, ale pro studenta to je dost peněz a11 


http://www.offmoto.com/uploads/6_killer_off.jpg

 offline 

 

#45 28.11.2009 10:05:47

Navrc.WR-F
Moderátor
Fotogalerie
Příspěvky: 5901
Založená vlákna
Místo: Kósek od Olomóca
Motorka: XT660Z Ténéré , XT660R, Asiawing NC250
Věk: 33
Tel: Redmi Note 8 PRO

Re: KTM EXC 300 zkušenosti


cizak napsal(a):

Zkusil jsem i od tebe vychvalované CR 500 jel jsem na dobrým kusu a je to prostě babička s podvozkem do muzea,

Tak mě je to jasny. Pro někoho kdo je zvyklej jezdit na novejch strojích a má na ně, to muže byt do muzea. Já sem měl poslední evoluci, navic komplet motor aji podvozek po GO a byl sem spokojenej. Fungovalo to o několik tříd lip jak CR 250 ´01 co sem měl potom.

Eště sem někde zaregistroval zminku o oddělené náplni motorovyho a převodovyho oleje. To je nějaká cypovina, ne? To má jenom ve 4T jenom CRF, ne?


http://www.offmoto.com/uploads/6_killer_off.jpg

 offline 

 

#46 28.11.2009 10:48:31

Navrc.WR-F
Moderátor
Fotogalerie
Příspěvky: 5901
Založená vlákna
Místo: Kósek od Olomóca
Motorka: XT660Z Ténéré , XT660R, Asiawing NC250
Věk: 33
Tel: Redmi Note 8 PRO

Re: KTM EXC 300 zkušenosti


eště se zas rozhoduju o tom DR-Z. Uvidim. Ale Geloš řekl že má celkem pozitivni zkušenosti s EXC 400 ´02.

Ale zas sem našel Betu 450RR 2006 za 75tis. O tom bych aji uvažoval. Ale musim prodat TT...


http://www.offmoto.com/uploads/6_killer_off.jpg

 offline 

 

#47 28.11.2009 11:11:09

Slow
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1662
Založená vlákna
Místo: East bohemia
Motorka: Z minulého století :)
Věk: 40+
Tel: Zapomínám..jo už vím RugGear
3 0

Re: KTM EXC 300 zkušenosti


OFFMOTO napsal(a):

cizak napsal(a):

Navrc.TT-R> nic v pohodě to nebylo na tebe , já jen že fakt mě ta 300 dostala , nikdy bych si dvoutakta 125 - 250 asi nekoupil .
Zkusil jsem i od tebe vychvalované CR 500 jel jsem na dobrým kusu a je to prostě babička s podvozkem do muzea, na ježdění a o starejch moto vím své , ideál nebrat bo je vše odkurvené tak jsem mu jen chtěl poradit at si to koupí a neřeší milion diskuzí o vrakách z r.02 a jiné diskuze že čtyřtakta a tak. , to nebylo nic na tebe , máš li rád veterány a poprdlávání na nich a furt rád montuješ a dáváš do moto jednou tolik peněz za opravy aby bylo vše tak jak má to ti schvaluju , byl jsem dříve takový a aspon se na rok na dva zachrání kus historie když se taková moto dá do kupy než se to stejně za rok vysype total  hmm  wink 

Tvá slova mi připomína to, co jsem právě dělal před 2 rokama... ano2  ale dnes už na to přestávám mít náladu, je to přesně jak píšeš, když se povozit, tak koupit co nejmladší stroj, když se v něčem hrabat, tak není problém a koupit nějakou historii a vše dojebaný dát do pořádku... já to prve dělal z obojího důvodu, baví, bavilo mě se v tom hrabat a udělat si to, mít z roho radost jak to pěkně funguje, a povozit se, ale přesně tohle časově dost vyčerpávajicí, být zalezlej v dílně půl roku mě už fakt teď momentálně netáhne... a29 teď se chci vozit ano 

To je třeba i důvod, proč jsem zas koupil novýho skútra, což plno lidí nechápe a ptaj se mě proč jsem si nekoupil nějakou bazarovku o 15t.kč levněší, a když se jich optám, čím si jako pomůžu že budu mít doma o 15t.k víc a v garáži zaparkovanou vojetou jebku? Zrovna u tohodle potřebuju, aby mě to každý den vozilo a bylo na to spolehnutí, a né že po koupi ojetý jebky budu řešit výbrus a GO motoru, nové pneu, GO variátoru, brzdy a kdo ví co ještě...

A když u ž sme u toho, i když se udělá i ta historická moto, stejně už to není ono, pořád se to může vysrat, a pak je moře času a práce vniveč a nasere to ještě víc... a18 

jj, je to tím, že stárnem a lenivíme bliz2 domnívám se že nám to starší kmeti potvrdí big_smile 
Skůtr je fajn, ale jak se na tom neřadí tak mě to fakt nebere, a je jedno jestli je to 2t nebo 4T 50,250 či 400ccm (najeto cca 20kkm)

Zatím trošku nechápu proč rešit jestli 48,40 nebo 30k, stejně je to všechno o projevu toho či onoho konkrétního motoru, zpřevodování a konkrétního jezdce. Podle mě v terénech ve kterých hobbíci jezdí (aspoň já teda - mokro, bahno, cesty, les apod) je i těch 30k dost i pro šikovného pilota (pokud tedy neberu v úvahu, že do toho vletíte s umýslem si natlouct).
Takže jak jsi tu uváděl tu Suzu 250, to by byla konkrétně pro mě dobrá volba ano, a že to málo koní?No a? V civilu jezdím i na 8koňový 125tce a pro danou potřebu dostačující.

Je fakt, že jak to pozuruju tak XR400, DR350(DRZ400) jsou pro "nás" ideální stroje, žel bohu už se pro nás nedováží a11 


"Nejedete nahodou do Pardubic? Franta Jetel viďte, zatýkám Vás"

„Zapamatujte si, chlapče, zásadu č. 8, která neplatí jenom u policie: Na světě je to tak, že jedni orají a vláčejí, a druzí sklízejí.”

 offline 

 

#48 28.11.2009 17:37:59

Semis
Veterán
Fotogalerie
Příspěvky: 3155
Založená vlákna
Místo: východní skoro Pragl
Motorka: DR-Z400SM, EXC 250, TXT 250
6 2

Re: KTM EXC 300 zkušenosti


Navrc.TT-R napsal(a):

cizak napsal(a):

Zkusil jsem i od tebe vychvalované CR 500 jel jsem na dobrým kusu a je to prostě babička s podvozkem do muzea,

Tak mě je to jasny. Pro někoho kdo je zvyklej jezdit na novejch strojích a má na ně, to muže byt do muzea. Já sem měl poslední evoluci, navic komplet motor aji podvozek po GO a byl sem spokojenej. Fungovalo to o několik tříd lip jak CR 250 ´01 co sem měl potom.

Eště sem někde zaregistroval zminku o oddělené náplni motorovyho a převodovyho oleje. To je nějaká cypovina, ne? To má jenom ve 4T jenom CRF, ne?

Nový KTM maj taky oddělenou náplň. Je to supr vychytávka pro zvýšení životnosti, ale další práce navíc pro údržbu.


Dej koním pít...

 offline 

 

#49 28.11.2009 17:59:26

Semis
Veterán
Fotogalerie
Příspěvky: 3155
Založená vlákna
Místo: východní skoro Pragl
Motorka: DR-Z400SM, EXC 250, TXT 250
6 2

Re: KTM EXC 300 zkušenosti


4 Cizak - je jasný že utopení motorky je věc která se prodraží.
Běžná údržba 2T 250ky nebo 300ky si ale bohatě vystačí výměnou pístní sady za 2,5-4,5tis kč. Nepočítám 125ku, pač tam je to taky mazec pokud za ní někdo tahá. Na ostrym 4t tě stojí aspoň 800kč jen sada vrchních těsnění a běžná údržba je o pístu, rozvoďáku, ventilovejch pružinkách (ne-li ventilech) a to s peněženkou zamává. To je pro mě jedinej ale nemalej zápor.
Pravdu máš s tim, že motorky stárnou a 6let stará kroska je vlastně už vylítanej střep. Nicméně z mýho hlediska: Po dlouhý době jsem chtěl zase ostrý enduro a měl jsem v ruce 70tis. Na výběr bylo buď  koupit EXC300 r.v.03 nebo klidně o cca 3-4 roky novější ostrej 4takt. V tomhle směru pro mě jednoznačně vyhrálo EXC300, pač u ní vim že i po tolika letech neni motor před smrtí. Podvozek se v letech 03-07 u KTM prakticky téměř nezměnil, takže nebylo co řešit. Mouchy samozřejmě měla, ale všechno opravdu prkotiny.

4 Slow - My tu spíš řešíme ostrý stroje ( ikdyž téma je vlastně uplně jiný smile  ). Na to co říkáš teoreticky stačí i pár koní. Kamrád s náma jezdil takovýhle enduro výlety na BMW R100GS což je masivní těžký a starý enduro, který vůbec nemá podvozek. Stejně ale projel víc věcí vež polovina ostatních na ostrejch mašinách. Servisní interval takovýho stroje je po jednom objetí zeměkoule. Ale mě bavěj obratný a svižný motorky se slušnym zátahem od spodu a to EXC300 má.


Dej koním pít...

 offline 

 

#50 28.11.2009 18:18:30

Navrc.WR-F
Moderátor
Fotogalerie
Příspěvky: 5901
Založená vlákna
Místo: Kósek od Olomóca
Motorka: XT660Z Ténéré , XT660R, Asiawing NC250
Věk: 33
Tel: Redmi Note 8 PRO

Re: KTM EXC 300 zkušenosti


Semis:

Od kteryho roku maj ty KTM oddělenou náplň? ou2 


http://www.offmoto.com/uploads/6_killer_off.jpg

 offline 

 

#51 28.11.2009 21:10:37

Slow
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1662
Založená vlákna
Místo: East bohemia
Motorka: Z minulého století :)
Věk: 40+
Tel: Zapomínám..jo už vím RugGear
3 0

Re: KTM EXC 300 zkušenosti


Semis napsal(a):

4 Cizak - je jasný že utopení motorky je věc která se prodraží.
Běžná údržba 2T 250ky nebo 300ky si ale bohatě vystačí výměnou pístní sady za 2,5-4,5tis kč. Nepočítám 125ku, pač tam je to taky mazec pokud za ní někdo tahá. Na ostrym 4t tě stojí aspoň 800kč jen sada vrchních těsnění a běžná údržba je o pístu, rozvoďáku, ventilovejch pružinkách (ne-li ventilech) a to s peněženkou zamává. To je pro mě jedinej ale nemalej zápor.
Pravdu máš s tim, že motorky stárnou a 6let stará kroska je vlastně už vylítanej střep. Nicméně z mýho hlediska: Po dlouhý době jsem chtěl zase ostrý enduro a měl jsem v ruce 70tis. Na výběr bylo buď  koupit EXC300 r.v.03 nebo klidně o cca 3-4 roky novější ostrej 4takt. V tomhle směru pro mě jednoznačně vyhrálo EXC300, pač u ní vim že i po tolika letech neni motor před smrtí. Podvozek se v letech 03-07 u KTM prakticky téměř nezměnil, takže nebylo co řešit. Mouchy samozřejmě měla, ale všechno opravdu prkotiny.

4 Slow - My tu spíš řešíme ostrý stroje ( ikdyž téma je vlastně uplně jiný smile  ). Na to co říkáš teoreticky stačí i pár koní. Kamrád s náma jezdil takovýhle enduro výlety na BMW R100GS což je masivní těžký a starý enduro, který vůbec nemá podvozek. Stejně ale projel víc věcí vež polovina ostatních na ostrejch mašinách. Servisní interval takovýho stroje je po jednom objetí zeměkoule. Ale mě bavěj obratný a svižný motorky se slušnym zátahem od spodu a to EXC300 má.

jasný wink 
Nemáte někdo zkušenosti s Kawou KLX 300? (jen se ptám, kupovat nebudu hmm )
http://www.motorkari.cz/motobazar/motor … 51852.html


"Nejedete nahodou do Pardubic? Franta Jetel viďte, zatýkám Vás"

„Zapamatujte si, chlapče, zásadu č. 8, která neplatí jenom u policie: Na světě je to tak, že jedni orají a vláčejí, a druzí sklízejí.”

 offline 

 

#52 28.11.2009 22:21:53

viteka 32
Veterán
Fotogalerie
Příspěvky: 3345
Založená vlákna
Místo: Kocábov
Motorka: Beta 525 RR, Suzuki VS 800 Intruder
Věk: 54
Tel: mám
18 3

Re: KTM EXC 300 zkušenosti


Po půl roce ježdění máme zatím zkušenosti s KTM 520 dobré. Je to sice už starší vrána- 2001, dali jsme za ni 58 000 Kč. Měl jsem obavu z poněkud dost hlučného motoru, ale zatím jsme měnili třikrát olej po asi 17 motohodinách, jak se podařilo. Jinak jsme měnili akorát zadní gumu. Kluk s ní jezdí v terénu většinou na trojku a to jen tak lechtá. Plný výkon ani nevyužívá. Řekl bych, že větší objem asi vydrží víc, protože to vlastně člověk šetří, nemusí to točit.
Když s ní srovnám moji Betu 450- motor KTM, tak je to beránek, ale zase Beta nemá tu někdy potřebnou razanci. Osobně jsem zvědav na výdrž těchto motorů, ale zatím je brzo na nějaké hodnocení. U Bety je zase perfektní spotřeba kolem 4,5 l, což 2t asi nehrozí. Řekl bych, že u té Bety se torchu setře rozdíl v nákladech versus 2t na ušetřeném benzínu.
Dosud jsem jezdil jen 4T, ale KTM 300 EXC se mi taky zamlouvá, bohužel neměl jsem možnost se na ní svézt. Řekl bych, že bude na úrovni 450, ale každá motorka má své výhody a každému vyhovuje něco jiného. Např mně osobně vyhovuje 4T maximálně. Jezdíme někdy i dost náročný terén, dá se brzdit dobře motorem a spodek  u 4T je dost rasantní.
I přes technické problémy, které se vyskytly u XR 400, hodnotil bych tuto motorku po roce používání jako ideální na enduro ježdění právě pro nenáročnost údržby. Je škoda, že se už nedováží a sehnat dobrou XR za dobrý peníz je skoro nemožné.
Ještě kdyby měla startér, tak by neměla chybu.

 offline 

 

#53 29.11.2009 17:46:28

Semis
Veterán
Fotogalerie
Příspěvky: 3155
Založená vlákna
Místo: východní skoro Pragl
Motorka: DR-Z400SM, EXC 250, TXT 250
6 2

Re: KTM EXC 300 zkušenosti


Navrc.TT-R napsal(a):

Semis:

Od kteryho roku maj ty KTM oddělenou náplň? ou2 

Nevim přesně, ale myslim že od 08( možná 07). Zkusim to zjistit.

Jinak kámoš, co mám od něj to tříkilo si koupil nvou EXC530, takže mi jí samozřejmě hned půjčil. On měl vždycky stroje jako CR500 atd, pač tvrdí, že motorka musí vystřelit kdykoli přidá plyn a nebaví ho čekat až se to rozhoupe. big_smile  Taky měří skoro 2metry a má cca 100kg. Musim říct, že ta 530ka opravdu netrpí nedostatkem výkonu v žádnejch otáčkách. Teoreticky se svojí váhou bych mohl nastavit zvýšenej volnoběh a trať bych s tim objel celou docela svižně. smile

4Viteka 32. Když jdu jezdit opravdu jen pohodový enduro po lesních cestičkách a tak, tak to tříkilo stačí opravdu jen lochtat při poměrně dostatečně svižný jízdě a spotřeba je naprosto v pohodě. Neumim to teda vyčíslit v poměru litry na 100km, ale zajezdim si celej den a zbyde mi půl nádrže.


Dej koním pít...

 offline 

 

#54 29.11.2009 18:26:53

viteka 32
Veterán
Fotogalerie
Příspěvky: 3345
Založená vlákna
Místo: Kocábov
Motorka: Beta 525 RR, Suzuki VS 800 Intruder
Věk: 54
Tel: mám
18 3

Re: KTM EXC 300 zkušenosti


Semis:
A když porovnáš tvé motorky, které by jsi dal přednost na enduro jeďění v terénu. Pořizovací náklady jsou asi přibližně stejné a údržba? U KTM asi je poznat nižší váhu a od spodu prý taky dobře jede. Škoda, že jsi tak zdaleka.Nejlépe je vidět motorky v akci a ještě lépe se na tom projet. Pokud bych prodal TT 350, tak bych uvažoval o jedné z nich, ale už s papírama.

 offline 

 

#55 29.11.2009 20:25:20

Navrc.WR-F
Moderátor
Fotogalerie
Příspěvky: 5901
Založená vlákna
Místo: Kósek od Olomóca
Motorka: XT660Z Ténéré , XT660R, Asiawing NC250
Věk: 33
Tel: Redmi Note 8 PRO

Re: KTM EXC 300 zkušenosti


V itálii jsou na prodej Funglovky XR400R se startérem ano  ale díky neskutečně nesmyslé ceně jsou tyhle XRka prakticky neprodejné a nikdo o tom moc ani neví. Chtějí za to přes 210t.kč!!!!!!

Ale to XR už má aji nějaky nižši zdvihy. To už nebude takovy ja XR 400R


http://www.offmoto.com/uploads/6_killer_off.jpg

 offline 

 

#56 30.11.2009 15:40:42

Semis
Veterán
Fotogalerie
Příspěvky: 3155
Založená vlákna
Místo: východní skoro Pragl
Motorka: DR-Z400SM, EXC 250, TXT 250
6 2

Re: KTM EXC 300 zkušenosti


4 Viteka 32: Kdybych měl KTM i DR-Z v enduru, taka bych pro terén jednoznačně volil KTM. Rozdíl je naprosto všude od výkonu, jeho průběhu, podvozek, obratnost i váhu. DR-Z mě baví, ale jen jako motard. Na druhou stranu oproti XT je DR-Z podstatně vhodnější do terénu, takže bych to pro určitou skupinu lidí doporučoval. Ne každej potřebuje skákat 20m skoky a lítat po trati na doraz. Takovej člověk spíš ocení, že mění olej po X tisících km, nemusí míchat do benzínu olej a celkově víceméně jen jezdí a nestará se. Pak chápu že si koupí DR-Z do terénu a je spokojenej. Kdybych nekoupil KTM, tak bych koupil terénní kola a jezdil bych taky smile

K těm papírum. Dnešní ostrý endura jsou vlastně snad už všechny otypovaný na silnici a to bez vyjímky, takže pokud bys na to hodil zrcátko, origo SPZ, fachaly by světla, a myslim že jsou už povinný i blinkry, tak s tim můžeš jezdit klidně do práce. Akorát nevim kam bys dal lékarnu, sadu žárovek a nářadí big_smile


Dej koním pít...

 offline 

 

#57 30.11.2009 16:18:26

Navrc.WR-F
Moderátor
Fotogalerie
Příspěvky: 5901
Založená vlákna
Místo: Kósek od Olomóca
Motorka: XT660Z Ténéré , XT660R, Asiawing NC250
Věk: 33
Tel: Redmi Note 8 PRO

Re: KTM EXC 300 zkušenosti


Semis:

Žárovky se už vozit nemusijou, takže hned máš o 1 starost miň big_smile 

Horši když pak nějaká žárovka odejde


http://www.offmoto.com/uploads/6_killer_off.jpg

 offline 

 

#58 30.11.2009 16:42:34

Navrc.WR-F
Moderátor
Fotogalerie
Příspěvky: 5901
Založená vlákna
Místo: Kósek od Olomóca
Motorka: XT660Z Ténéré , XT660R, Asiawing NC250
Věk: 33
Tel: Redmi Note 8 PRO

Re: KTM EXC 300 zkušenosti


Jáárda> taky fakt. Ale za tmy v lesíku asi ne


http://www.offmoto.com/uploads/6_killer_off.jpg

 offline 

 

#59 01.12.2009 21:45:42

Re: KTM EXC 300 zkušenosti


koupil jsem nové polepy a vejfuck tak pošlu postupem času foto  a1 

 offline 

 

#60 02.12.2009 11:36:15

Semis
Veterán
Fotogalerie
Příspěvky: 3155
Založená vlákna
Místo: východní skoro Pragl
Motorka: DR-Z400SM, EXC 250, TXT 250
6 2

Re: KTM EXC 300 zkušenosti


heLpLesk napsal(a):

koupil jsem nové polepy a vejfuck tak pošlu postupem času foto  a1 

Ty seš jak já. Jsem řikal že na to nebudu kupovat zbytečnosti a už jsem taky vyměnil půlku motorky jen uplně zbytečně jen kvůli vzhledu smile


Dej koním pít...

 offline 

 

REKLAMA

Zápatí

Statistika

TOPlist

Copyright © 2007 - 2014 OFFMOTO.COM | Ochrana osobních údajů