Off-Road Forum OFFMOTO.COM Off-Road Forum OFFMOTO.COM

Rychlé hledání

ENDURO - CROSS

ČTYŘKOLKY

MOTOTURISTIKA

Cestování (126)
Srazy (72)
Výlety (114)

MOTOSPORT :: ZÁVODY

INZERCE : Motocykly

INZERCE : Ostatní

REKLAMA

Honda XL600LM olej

#1 11.04.2014 23:11:14

Ari
začátečník
Fotogalerie
Příspěvky: 18
Založená vlákna
Místo: Žďár nad Sázavou
Motorka: Honda XL 600 LM
Věk: 43
0 0

Honda XL600LM olej


 Ahoj. Mám velkou prosbu: vyměnil jsem volnoběžku (HONDA XL600LM), jak jsem psal už dříve. Když jsem vypustil olej, bylo toho cca 2 a 1/4 litru. Při nalévání se mi tam vešly necelé 2 a měl jsem horní nádržku plnou. Nevěnoval jsem tomu velkou pozornost. Dnes jsem vyrazil cca 6 km v pohodě. Druhá jízda cca po 1 hodině, po 3 km divný zvuk od motoru, ale takový, jako by bylo volný spodní krycí plech nebo snad rachotil výfuk. Na omak vše OK, při nízkých otáčkách také, při přidání občasný rachot. Dojel jsem na volnoběh domů, a řekl jsem si, že to rozdělám, jestli nějaká podložka od koleček převodovky startéru nebo šrouby na magnetu. Vypouštím olej ale vytekl sotva litr, ze včerejších skoro 2. Říkám, kurňa, co to je? Nalil jsem vrchem litr a dole nic nevytéká... dám skoro celý druhý a opět dole téměř nic, curáček. Horní nádržka po hrdlo, foukal jsem do toho, dole bych vanoucí vzduch cítit, vypouš. šroub venku a kap, kap. Kde je ten olej? Co se stalo? Prosím, zkuste poradit.

 offline 

 

#2 13.04.2014 12:26:47

Ari
začátečník
Fotogalerie
Příspěvky: 18
Založená vlákna
Místo: Žďár nad Sázavou
Motorka: Honda XL 600 LM
Věk: 43
0 0

Re: Honda XL600LM olej


DanisMcKost:
Jo, jo, díky, už jsem to taky vyšpekuloval. Nic méně předešlý majitel šroub přivařil (asi mu protékal, nebo co), čehož jsem si při koupi nevšiml. Alo moto jede, takže zatím OK. Ještě jednou díky. Ari

 offline 

 

REKLAMA

Zápatí

Statistika

TOPlist

Copyright © 2007 - 2014 OFFMOTO.COM | Ochrana osobních údajů