Off-Road Forum OFFMOTO.COM Off-Road Forum OFFMOTO.COM

Rychlé hledání

ENDURO - CROSS

ČTYŘKOLKY

MOTOTURISTIKA

Cestování (126)
Srazy (72)
Výlety (114)

MOTOSPORT :: ZÁVODY

INZERCE : Motocykly

INZERCE : Ostatní

REKLAMA

Slevy v BIKERS CROWN

#21 12.03.2014 18:45:35

toms
Pokročilý
Fotogalerie
Příspěvky: 74
Založená vlákna
Místo: Nový Jičín
Motorka: šetřím na elektrobajk :))
Věk: 30
0 0

Re: Slevy v BIKERS CROWN


jako poslali mi tlumičove oleje za cenu převoďaku, takže jsem na tom "vydělal" Zitra tam zavolam jestli mi zaplati poštovne že bych jim to vratil na vyměnu,jestli nezaplati, seru na ně ne 

 offline 

 

#22 12.03.2014 19:52:26

jungen
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 366
Založená vlákna
Místo: kousek od litovle
Motorka: nx 650,fzs 1000,gsxr-1100,dkw,nsu
Věk: 35
1 1

Re: Slevy v BIKERS CROWN


objednal jsem 6 litru oleje a fitry a nastesti doslo to co jsem chtel  a1 

 offline 

 

#23 12.03.2014 19:55:58

Fishmen
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 527
Založená vlákna
Motorka: FE450
1 1

Re: Slevy v BIKERS CROWN


já taky dostal co jsem chtěl. . . problém je v tom, že když je někdo spokojenej, tak to řekne třeba jen dvoum lidem, ale když je nespokojenej, tak to řekne v průměru 9ti. To nám říkali ve škole  vyk! 

Takže klid a nohy v teple.

 offline 

 

#24 12.03.2014 19:56:12

Kadett
Pokročilý
Fotogalerie
Příspěvky: 99
Založená vlákna
Místo: Brno
Motorka: KTM LC4
Věk: 24
0 0

Re: Slevy v BIKERS CROWN


Mě vždy to co jsem si objednal a rychle.Dokonce jsem si objednal rozlívanej olej Ipone a dostal jsem to v normalni Ipone flašce

 offline 

 

#25 12.03.2014 20:25:31

bobkuuu
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1287
Založená vlákna
Místo: Lysá pod Makytou, Púchov
Motorka: 690
Věk: 35
Tel: +421904249455
1 2

Re: Slevy v BIKERS CROWN


toms napsal(a):

jako poslali mi tlumičove oleje za cenu převoďaku, takže jsem na tom "vydělal" Zitra tam zavolam jestli mi zaplati poštovne že bych jim to vratil na vyměnu,jestli nezaplati, seru na ně ne 

pozor poniektorý aj tak klamú  ugh1  a nevrátia


dnešok je včerajší zajtrajšok!!!
lidi jsou kurvy, mrdej a kradou
kéž by aspoň jednou za rok dorazila blbců sběrna (Kabát)

 offline 

 

#26 12.03.2014 20:38:40

toms
Pokročilý
Fotogalerie
Příspěvky: 74
Založená vlákna
Místo: Nový Jičín
Motorka: šetřím na elektrobajk :))
Věk: 30
0 0

Re: Slevy v BIKERS CROWN


ja bych to tu normalně nepsal,ale s BC má plno mých známých špatné zkušenosti co se týče reklamací a i já jsem tam jednou objednával díl a přišel mi jiný (spletli rok vyroby motorky...beru to) ale řikal jsem si že na těch olejich snad nic neposerou. No hovno, posrali to zase tak že s tim mam pracu ja.... vyk! 

 offline 

 

#27 12.03.2014 22:03:13

Re: Slevy v BIKERS CROWN


bobkuuu: no mezistátní pošta drahá je, to je fakt

 offline 

 

#28 12.03.2014 22:38:33

C.J.
Veterán
Fotogalerie
Příspěvky: 2580
Založená vlákna
Motorka: EXC 450 05
Věk: 36
13 1

Re: Slevy v BIKERS CROWN


Loni jsem si ve slevě objednal zadní a přední blatník. Obojí skladem. Pak volali, že ani jedno není, ale že budou. Do dvou týdnu bylo, jedu pro to - přední blatník pro novější model a zadní pro starší. Přední novější mi nevadil zadní mi je k ničemu, prý omyl, objednají znova a ověří, jestli to mají správně. Pro jistotu jsem to i dotazoval emailem, potvrzeno, že nový bude sedět.. Za pár dnů přišel druhý, volali, že si mám přijít. Ptám se, je to určitě ten správný pro EXC 450 rok 05? Včetně bočnic? Ne ten jako minule pro 04 bez bočnic? "Ne, je to on." Přijedu a samozřejmě opět ten samý.. No k posrání.. Obzvláště když si člověk kvůli tomu musí vzít volno. Personál se nezmohl ani na omluvu, naprostý nezájem.. Tak jsem s nakupováním skončil..

..ale letos mi to opět nedalo  lol  Měli lízatko kyvky ve výprodeji, říkám si, tak zkusím, opět uvedené jako skladem, objednáno, email že zboží bude brzo připraveno.. 4 dny na to zmeškaný hovor a SMS, že zboží není a jestli si počkám. Odpovídám že počkám, za pár dnů telefon, že zboží už nebude  lol 

Prima obchod, šetří mi prachy  lol 

(apropo to co mají v BC za výprodejové ceny jsem koupil jinde normálně s dodáním do dvou dnů za v podstatě stejnou cenu..  roll )

 offline 

 

#29 12.03.2014 22:51:59

Fishmen
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 527
Založená vlákna
Motorka: FE450
1 1

Re: Slevy v BIKERS CROWN


a mohl by si prozradit kde nebo je to tajný?

Editoval Fishmen (12.03.2014 22:52:26)

 offline 

 

#30 12.03.2014 23:18:10

C.J.
Veterán
Fotogalerie
Příspěvky: 2580
Založená vlákna
Motorka: EXC 450 05
Věk: 36
13 1

Re: Slevy v BIKERS CROWN


Jak co  lol 

Nejčastěji nakupuju v http://www.amtrade.cz/ vždy dostanu super cenu, nakupuju tam dlouhé roky, ale je třeba osobně na prodejně, na eshopu mají jen část věcí a dost neaktuální, i když na tom teď tvrdě makají.

Dále super kamenný obchod http://www.mototreutler.cz/ Ceny taky víceméně smluvní, skladem věci které jinde nejsou.

Motorku servisu v zastoupení SETTE v Ostravě Martinově a jelikož majitel má i svůj eshop http://www.zrmoto.cz/, tak tam dostávám taky slevu za nákup. Motorku nemám zatím důvod servisovat jinde, veškeré potřebné díly má a ještě na ně dostanu slevu, když si je nechám u nich vyměnit  ano Navíc po dohodě možno i mimo otevíračku.



Ve výše jmenovaných ale nakupuju osobně, protože to mám po ruce..


Lízatko jsem bral (první nákup) z http://www.2hmoto.cz/  protože jsem spěchal a v mém oblibeném krámě měli dovolenou..
Bylo za 310Kč , v BC ve výprodeji za 275Kč, jenže nebylo.

U Martina Motolina mě štve vysoké poštovné, takže tam beru jen větší objednávky.


Takže vlastně nevím o obchodu, co by měl vše levně, ale pokud je člověk "věrný zákazník", tak to může mít levně všude  lol  A pokud narazím na kšeft jako BC, kde jim je zákazník jen na obtíž, tak tam fakt nemusím.. Vyplatilo se mi naopak nejít bezhlavě po nejnižší ceně a objednávat pokaždé z jiného, neznámého eshopu, co to měl zrovna nejlevněji, ale raději zajdu tady do některého krámu, poptám co chci a za jakou cenu umí a v podstatě vždy se domluvíme. Ne vždy třeba umí takovou cenu, jakou najdu na netu, ale většinou už jen poštovné rozdíl smaže a hlavně udělám jim kšeft, i když třeba jen malý, ale ono se to napočítá a spojenost je na obou stranách..

 offline 

 

#31 13.03.2014 06:56:46

Jarynn
Mazák
Fotogalerie
Příspěvky: 4392
Založená vlákna
Místo: Ostrava
Motorka: EXC 300
Věk: 45
14 8

Re: Slevy v BIKERS CROWN


C.J.:

Uplně přesně ano  poštovné mi sežere to o co to bylo levnější a raději dávám vydělat někomu s kým u toho aspoň pokecám více než  s computerem a3 

 offline 

 

#32 13.03.2014 07:55:30

Strejda-GC
Chemik od oranžového jezera°°°
Fotogalerie
Příspěvky: 8201
Založená vlákna
29 22

Re: Slevy v BIKERS CROWN


C.J.:

Vojta + AM Trade = spokojený zákazník  heart  a1 

 offline 

 

REKLAMA

Zápatí

Statistika

TOPlist

Copyright © 2007 - 2014 OFFMOTO.COM | Ochrana osobních údajů