Off-Road Forum OFFMOTO.COM Off-Road Forum OFFMOTO.COM

Rychlé hledání

ENDURO - CROSS

ČTYŘKOLKY

MOTOTURISTIKA

Cestování (126)
Srazy (72)
Výlety (114)

MOTOSPORT :: ZÁVODY

INZERCE : Motocykly

INZERCE : Ostatní

REKLAMA

Firmy a e-shopy s nevalnou reputací

#1 27.02.2014 15:53:10

Raduz TT600r
.....starosta.....
Fotogalerie
Příspěvky: 11376
Založená vlákna
Místo: Olomouc,Přerov,Lipník
Motorka: NÁMAHA
Tel: 723 151 102
Web

Firmy a e-shopy s nevalnou reputací


Přátelé, má-li někdo nějakou osobní negativní zkušenost s jakoukoliv firmou v ČR nebo SR, pište ve zkratce příběh a o koho jde.

Začnu čerstvou zkušeností jednoho vykutáleného pána:

http://www.topquad.net/
Pan Řehák
richard.rehak@topquad.net
tel: 725606303

Pán slibuje HORY DOLY 2 měsíce a až dojde "do kouta", nebere telefony.
Slibuje dovoz strojů z USA apod., skutek utek. Slíbené informace nepošle, nezavolá, nereaguje.
Na případný dovoz na objednávku chce 10.000,- zálohu NIC MU NEDÁVEJTE vyk!   vyk!   vyk! 


Řiť, ať jedeš lip    tel.: 723151102, 587571224

 offline 

 

#2 27.02.2014 16:17:04

rakttr
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 130
Založená vlákna
Místo: sarda
Motorka: tt600r +gsx750r+jawa21
Věk: 34
Tel: 775144694
1 1

Re: Firmy a e-shopy s nevalnou reputací


 sad zdar vsichni a11 to já zas suzuki humoto v brne komecu,za mne je pan R.HÁN zlodej první kategorie a2 pred asi 4 rokama,komplet prohlídka gsxera,olej,rozvodak spojka atd,domluva na hranici penez 20000kc.po 3 tejdnech vola ze hotovo a at si vemu malou zalohu na víc,dojedu tam a on na mne 28000 a31 ,keci kolem a31 ,chvílu čmáral po papíře a že prej sleva na 25000,del sem mu je.no ale to je na román,kdyz budu kupovat funglovku tak pro nu pojedu třeba do prdele ale tam už nikdy ugh1 ,možna taky moje chyba že sem se nechal mad 

 offline 

 

#3 27.02.2014 17:10:42

Jpour
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 378
Založená vlákna
Motorka: yz 400, KTM EXC 450
Tel: 725521561
0 0

Re: Firmy a e-shopy s nevalnou reputací


Řehák je nejveci podelavač a zmrd jako mechanik jsem mu udelal servis nekolika stroju do dnes jsem z nej nedostal ani korunu za praci nezveda telefony atd.... wink 

Editoval Jpour (27.02.2014 17:58:39)

 offline 

 

#4 27.02.2014 17:15:33

offroaderTE
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1514
Založená vlákna
Místo: Morava
Motorka: GG EC 250 TPi
Věk: střední
6 0

Re: Firmy a e-shopy s nevalnou reputací


Raduz TT600r: Doufám, žes nepřišel o ty prachy....


Jezdím-padám-vstávám...pokud ještě můžu :-)

 offline 

 

#5 27.02.2014 19:12:11

Raduz TT600r
.....starosta.....
Fotogalerie
Příspěvky: 11376
Založená vlákna
Místo: Olomouc,Přerov,Lipník
Motorka: NÁMAHA
Tel: 723 151 102
Web

Re: Firmy a e-shopy s nevalnou reputací


Ne, zálohy platím pouze na plyn a elektriku. Ostatním ani korunu.


Řiť, ať jedeš lip    tel.: 723151102, 587571224

 offline 

 

#6 07.03.2014 10:05:02

Kopy
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 720
Založená vlákna
Místo: Litomyšl
Motorka: Opěr DRak 350 SM :-) dřív XR 600 sm a DR 350 sm
Věk: 23
Tel: 732 900 022
1 0

Re: Firmy a e-shopy s nevalnou reputací


Ahoj. Je mi to líto ale po dlouhém rozvažování jsem se rozhodl sem napsat i osobní zkušenost s bohužel zdejším členem. Jedná se o člena s nikem: Richichichi.
Začalo to když nabízel na prodej nějaký věci z jarního úklidu. Dohodli jsme se že bych od něj vzal blastry. Dohodli cenu a já poslal peníze na účat. Poskytl jsem výpis z účtu že jsem peníze poslal. A peníze v pořádku dorazili což sám potrvrdil. Blastry poslal ale mě dlouho nešli. Až po telefonu se podíval kam je poslal a zjistil že někomu uplně jinému kdo si o ně psal ale nezaplatil je. Tak že peníze pošle zpět. Peníze stále nepřicházely. A přez SZ jsem se vždy jen dozvěděl že: ,,To není možný´´ A že nestíhá. Když platbu konečně cca po 3 týdnech zkontroloval zjistil že napsal špatný číslo účtu a peníze údajně obratem odeslal. Bohužel je tomu už dalších cca 5 týdnů kdy peníze stále nedorazili a už přez měsíc jsem se nedočkal žádné odpovědi přesto že jsem mu psal. A znovu poskytl výpis z účtu kde je jasně vidět že mi od něj žádný peníze nepřišli. Je mi líto že sem píšu zdejšího člena ale bylo to poprvé a zároveň naposledy co jsem poslal peníze předem na účet. Pokud by se ozval s rozumnym důvodem proč se tak dlouho neozýval a proč peníze stále nepřišli, rád na všechno zapomenu a příspěvek smažu.

 offline 

 

#7 07.03.2014 10:11:59

Strejda-GC
Chemik od oranžového jezera°°°
Fotogalerie
Příspěvky: 8201
Založená vlákna
29 22

Re: Firmy a e-shopy s nevalnou reputací


Kopy:

hm, to je hezký a11 on bydlí někde v okolí Ostravy ? a zkoušel si napsat uživateli Ditrow ? ti jsou spolu přece v kontaktu smile 

Editoval Strejda-GC (07.03.2014 10:13:06)

 offline 

 

#8 07.03.2014 11:42:43

NoEnd
Veterán
Fotogalerie
Příspěvky: 2105
Založená vlákna
Místo: Brno
Motorka: KTM lc8 ADV
Věk: 32
5 1

Re: Firmy a e-shopy s nevalnou reputací


Kopy:

 hmm  Co jsem si tak všimnul, jsi už zhruba třetí, nebo čtvrtej kdo má s touhle "známou firmou" nějakej problém   ee2 

 offline 

 

#9 07.03.2014 14:08:34

Filip - SANDOKAAN
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1818
Založená vlákna
Motorka: už sherco
Věk: 3*
1 3

Re: Firmy a e-shopy s nevalnou reputací


Kopy:

myslím že tu i bylo vlakno ze si na riciho uz v tomto duchu nekdo stezoval....

jinak si myslím toto myslí víc lidí ale nikdo to nenapise....nemyslím si že to poslal nekom jinemu ale jestli ano tak urcite ví jakej nick má tady te komu to poslal(ale nejspíš to poslal nekomu kdo vlastne tady na foru neni) a za druhe (kdyz verim ze to fakt poslal omylel jinam) tak udela pruser a zase napise spatne cislo uctu???? to asi moc lidí ení tak hloupých takže te bud vodí za nos a nebo patří do ELITY a31 

a je mi divný že tu není nikdo kdo by mu to vyridil když je porad na skoleních apod když se ti neozívá.....prece ho nekdo musí znát a jezdit s ním


no vlastne ditrow kterymu se taky hezky podepsal na motce ale na drhou stranu pokud mu ji budde skladat tak dlouho jako tobe vraí prachy a vrátí prachy mozna si ditrow tuto sezonu nezajezdí

 offline 

 

#10 07.03.2014 16:30:57

Pepr
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 568
Založená vlákna
Místo: Slovensko, Holíč
Motorka: Suzuki DR650se
Věk: 25
1 0

Re: Firmy a e-shopy s nevalnou reputací


a to sem si s richichichim psal ze by mi udelal go motoru, asi radsi vyhledam nekoho jineho  hmm 

jinak k tematu dal sem presne pred mesicem na repas central z moji rm do MXshop.cz  v hodonine. Pani rekla ze ji maroduje mechanik ale hned jak to bude tak se ozve. Po 2 tydnech sem tam zasel a rekla mi ze mechanik porad maroduje. Ted v pondeli sem zavolal a bylo mi zdeleno ze central neni na prodejne tak uz si ho mechanik vzal do dilny, pani rekla ze zisti jak to vypada a obratem mi zavola. Nic se nedelo tak sem ve stredu znova volal a bylo mi zdeleno ze central odeslali do nejaky firmy na repas. Vcera mi volala ze to do vikendu nebude protoze jeji mechanik ceka na nejaky dil do tlumice ale na dalsi tyden uz to 100 % bude.   To sem teda zvedav, uz zacinam pochybovat ze ten central jeste uvidim. Poprve  a naposled sem si k nim dal neco udelat  bliz2 

Editoval Pepr (07.03.2014 16:31:59)

 offline 

 

#11 07.03.2014 16:46:11

Re: Firmy a e-shopy s nevalnou reputací


Já mám špatnou zkušenost s MEFO sport www.mefo.cz
http://www.offmoto.com/uploads/thumbs/355_mefo.jpg

Objednal jsem si 2x černý náhradní držák pásků k botám SIDI Crossfire. Cena 165Kč celkem bez pošty.

Přišel mi jen 1x držák v bílé barvě a za 120Kč bez pošty. Nikdo to neřešil a na stížnost nikdo nereagoval. Hodil jsem to za hlavu a těch pár korun nechal bejt, ale jejich přístup.. Pošlou poloviční objednávku v jiné barvě a za jinou cenu a pak hrajou mrtvýho brouka.

Editoval RadoTP (07.03.2014 17:48:21)

 offline 

 

#12 07.03.2014 16:46:54

Vencam666
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1077
Založená vlákna
Místo: sever Čech
Motorka: Yzf450, rmz 250
Věk: 46
Tel: Přenosný
0 0

Re: Firmy a e-shopy s nevalnou reputací


Pepr napsal(a):

a to sem si s richichichim psal ze by mi udelal go motoru, asi radsi vyhledam nekoho jineho  hmm 

jinak k tematu dal sem presne pred mesicem na repas central z moji rm do MXshop.cz  v hodonine. Pani rekla ze ji maroduje mechanik ale hned jak to bude tak se ozve. Po 2 tydnech sem tam zasel a rekla mi ze mechanik porad maroduje. Ted v pondeli sem zavolal a bylo mi zdeleno ze central neni na prodejne tak uz si ho mechanik vzal do dilny, pani rekla ze zisti jak to vypada a obratem mi zavola. Nic se nedelo tak sem ve stredu znova volal a bylo mi zdeleno ze central odeslali do nejaky firmy na repas. Vcera mi volala ze to do vikendu nebude protoze jeji mechanik ceka na nejaky dil do tlumice ale na dalsi tyden uz to 100 % bude.   To sem teda zvedav, uz zacinam pochybovat ze ten central jeste uvidim. Poprve  a naposled sem si k nim dal neco udelat  bliz2 

Mne slibovali papiry od motorky 1/2 roku a nic nepřišlo a to když jsem tam byl osobně tak že mi je dát nemůžou jelikož jsou odeslaný doporučeně na mojí adresu a proto je tam nemaj.
Po te zkušenosti kupuji motorky jinde.

 offline 

 

#13 07.03.2014 18:00:29

Fishmen
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 527
Založená vlákna
Motorka: FE450
1 1

Re: Firmy a e-shopy s nevalnou reputací


Napíšu mu SZ at se k tomu veřejně vyjádří a kdyžtak mu ty inzeráty smažu. Už je tu myslím i vlákno kvůli tomu.

Beztak tu má 3 témata s úklidem = bordel  smile 

 offline 

 

#14 07.03.2014 18:44:16

mart
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1193
Založená vlákna
Motorka: WR400F, exTT600R
Věk: 5X
3 1

Re: Firmy a e-shopy s nevalnou reputací


RadoTP napsal(a):

Já mám špatnou zkušenost s MEFO sport www.mefo.cz
http://www.offmoto.com/uploads/thumbs/355_mefo.jpg

Objednal jsem si 2x černý náhradní držák pásků k botám SIDI Crossfire. Cena 165Kč celkem bez pošty.

Přišel mi jen 1x držák v bílé barvě a za 120Kč bez pošty. Nikdo to neřešil a na stížnost nikdo nereagoval. Hodil jsem to za hlavu a těch pár korun nechal bejt, ale jejich přístup.. Pošlou poloviční objednávku v jiné barvě a za jinou cenu a pak hrajou mrtvýho brouka.

s Mefosport mám dobrou zkušenost, ale kupoval jsem na prodejně v Jiníně, několikrát a pokaždý se zajímavou slevou - tak se divím, že si kazí reputaci  nee1 


modrá je dobrá ;-)

 offline 

 

#15 07.03.2014 18:44:19

MichalEXC
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 809
Založená vlákna
Motorka: 2T
Věk: 37
3 2

Re: Firmy a e-shopy s nevalnou reputací


No já nejsem moc spokojený s přístupem na flash-team.cz

13.1 jsem udělal objednávku, a ihned zaplatil převodem z účtu ( 5073.-)
14.1 mě bylo odepsáno, že jednu položku nemají, a bude 21.2, tak jsem říkal ok, poslat až položka bude. Jelikož jsem ale nechtěl čekat na onu položku, poslal jsem jim dotaz, jestli by mohli položku vyřadit a poslat to co mají.

10.2 mě bylo divný, že to ještě nepřišlo tak jsem poslal dotaz na stav objednávky.
11.2 k odeslání vaší objednávky nám schází pouze dodání ponožek KTM knee brace vel. S-M, které bude mít KTM skladem až k datu 28.2.2014.
Tak jim píšu ok, pošlete to najednou až přijdou, a pokud položka nedorazí, tak aby poslali to, co mají připravené k odeslání.

Včera, to jest 6.3. jim píšu, co je s mojí objednávkou, když chybějící položka měla dorazit 28.2.
Odpověď : vámi objednané ponožky, které nám jako jediné chybí k odeslání vaší objednávky se opět posunuly na datum viz odkaz:

V odkazu byl datum 31.3.

Čili jsem odepsal ať zboží okamžitě odešlou a na zbytek kašlu.

Zboží dnes dorazilo.

Co mě naštvalo je, že kdybych se neozval, opakovaně se neráčí sami informovat, že zboží nedorazilo a objednávka se pozdrží. Osobně mě takové věci dost se..ou.

Tolik má zkušenost s flash-team.cz.


Zážitek nemusí být pozitivní, hlavně musí být silný.

 offline 

 

#16 07.03.2014 22:20:55

kornout
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1140
Založená vlákna
Motorka: KTM 350 SXF + Freeride 250
Věk: už veterán
Tel: asi 100x deně :-(
1 0

Re: Firmy a e-shopy s nevalnou reputací


MichalEXC napsal(a):

No já nejsem moc spokojený s přístupem na flash-team.cz

13.1 jsem udělal objednávku, a ihned zaplatil převodem z účtu ( 5073.-)
14.1 mě bylo odepsáno, že jednu položku nemají, a bude 21.2, tak jsem říkal ok, poslat až položka bude. Jelikož jsem ale nechtěl čekat na onu položku, poslal jsem jim dotaz, jestli by mohli položku vyřadit a poslat to co mají.

10.2 mě bylo divný, že to ještě nepřišlo tak jsem poslal dotaz na stav objednávky.
11.2 k odeslání vaší objednávky nám schází pouze dodání ponožek KTM knee brace vel. S-M, které bude mít KTM skladem až k datu 28.2.2014.
Tak jim píšu ok, pošlete to najednou až přijdou, a pokud položka nedorazí, tak aby poslali to, co mají připravené k odeslání.

Včera, to jest 6.3. jim píšu, co je s mojí objednávkou, když chybějící položka měla dorazit 28.2.
Odpověď : vámi objednané ponožky, které nám jako jediné chybí k odeslání vaší objednávky se opět posunuly na datum viz odkaz:

V odkazu byl datum 31.3.

Čili jsem odepsal ať zboží okamžitě odešlou a na zbytek kašlu.

Zboží dnes dorazilo.

Co mě naštvalo je, že kdybych se neozval, opakovaně se neráčí sami informovat, že zboží nedorazilo a objednávka se pozdrží. Osobně mě takové věci dost se..ou.

Tolik má zkušenost s flash-team.cz.

Hele, to budeš asi vyjímka, Honzu co to vyřizuje znám osobně a je hodně v pohodě, jen toho někdy tam maj moc (kor teď  ta krátká zima) , tak možná proto došlo k tomuto nedopatření, každopádně jejich přístup k zákazníkm, co jsem měl možnost vidět, tak byl vždy OK. Byl jsem tam předevčírem a byly tam ještě hodinu po zavírací době, když jsem odjížděl.


umím prd, ale strašně mě to baví lol

 offline 

 

#17 08.03.2014 07:42:31

pet
Pokročilý
Fotogalerie
Příspěvky: 68
Založená vlákna
Místo: Sudety
Motorka: EXC45o
1 0

Re: Firmy a e-shopy s nevalnou reputací


za mě kluci z flash-teamu  ano  o průběhu objednávky mě vždy informují, bezproblémové a vstřícné jednání

 offline 

 

#18 08.03.2014 07:58:39

foxdive
Veterán
Fotogalerie
Příspěvky: 3324
Založená vlákna
Místo: UH
Motorka: exc 300
Věk: 31
8 6

Re: Firmy a e-shopy s nevalnou reputací


ja zas nedoporucuju tohle manika ne   http://www.bazos.cz/hodnoceni.php?mail= … eno=Mourek


Radši ségra v bordelu než brácha na japonský motorce
život je příliš krátký na to,abych čekal 4 doby smile

 offline 

 

#19 08.03.2014 08:26:35

sykator
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 384
Založená vlákna
Motorka: Honda 450 CRF, KTM 250 EXC
Věk: 28
2 0

Re: Firmy a e-shopy s nevalnou reputací


foxdive:

Jakto? Jsem se na něj mrknul a má celkem pestrou nabídku....sakra a30 

 offline 

 

#20 08.03.2014 08:44:47

badyšot
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1375
Založená vlákna
Místo: Liberec
Motorka: 200 neposedných Kubíků
Věk: 45 už
7 6

Re: Firmy a e-shopy s nevalnou reputací


foxdive:
já od něj chtěl koupit ty klapky na SX125. Je celkem ochotný, takže když mi poslal více fotek, tak jsem zjistil, že jedna klapka je trochu roztřepená. Nechtěl o ceně smlouvat, že prý se to dá zalepit vteřinovým lepidlem.... Nová planžeta stojí 500.- takže jsem do toho nešel smile 

 offline 

 

REKLAMA

Zápatí

Statistika

TOPlist

Copyright © 2007 - 2014 OFFMOTO.COM | Ochrana osobních údajů