Off-Road Forum OFFMOTO.COM Off-Road Forum OFFMOTO.COM

Rychlé hledání

ENDURO - CROSS

ČTYŘKOLKY

MOTOTURISTIKA

Cestování (126)
Srazy (72)
Výlety (114)

MOTOSPORT :: ZÁVODY

INZERCE : Motocykly

INZERCE : Ostatní

REKLAMA

Helma homologace

#1 22.01.2014 13:08:20

Helma homologace


Dokaze mi nekdo prosim poradit jakou musi mit helma homologaci pro jezdeni endura nebo cc pod CAMS a AČR ?... resim helmu pro pritelkyni ktera se obcas sveze a chce zkusit nake cc smile... v lete sem tady o tom nasel dokument kde to bylo popsane ale ten uz nemuzu dohledat... na svoji to mam prisite na popruhu a kdyz sem ji pred 4 rokama za cca 6tis kupoval tak sem to vubec neresil ale nastesti vyhovuje.. pro ni pokukujem po necem +- za 3tis.

 offline 

 

#2 22.01.2014 13:48:02

Re: Helma homologace


RSWR:

super, diky moc  ano jeste jenom dotaz... ted sem cetl ze kdyz to zacina 03 a 04 tak te na start nepusti.. znamenato ze teda 05 a vis je ok? nebo jen samotne 05.
jinak vyber bude sranda vetsina prodejcu to tam nepise a jen u nekterych se to da dohledat na ofiko webu big_smile
edit: zatim sem teda zadnou s vyssim nenasel ale jenom mne to tak napadlo  ano 

Editoval allmotors (22.01.2014 13:50:04)

 offline 

 

#3 22.01.2014 13:58:45

Thomaster
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1277
Založená vlákna
Místo: Východ
Motorka: oranžová 200
Věk: prej puberťák
0 1

Re: Helma homologace


řek bych že všechny známé značky to mít budou ... třeba u thoru to mám  ano 

 offline 

 

#4 22.01.2014 14:39:16

Re: Helma homologace


Thomaster:

no zname  smile to je moc siroky pojem pac vsichni uz delaji jak levne tak hodne drahe helmy... a prave ty levnejsi jsou sice homologovany ale jen pro silnicni provoz

 offline 

 

#5 07.09.2020 12:52:05

Rischwon
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 534
Založená vlákna
Motorka: EXC300TPI
1 0

Re: Helma homologace


Na mé helmě Fox V1 už dávno není homologační štítek,..vždycky mě za to jebou na závodech se slovy že kdybych nejel hobby tak mě do závodu nepustí,..nejde to někde vytisknout třeba na nějakou nálepku? a uznali by to vůbec?? kód homologace zjistím raz dva, ale jestli jdou po štítku bude to nejspíš k ničemu

 offline 

 

REKLAMA

Zápatí

Statistika

TOPlist

Copyright © 2007 - 2014 OFFMOTO.COM | Ochrana osobních údajů