Off-Road Forum OFFMOTO.COM Off-Road Forum OFFMOTO.COM

Rychlé hledání

ENDURO - CROSS

ČTYŘKOLKY

MOTOTURISTIKA

Cestování (126)
Srazy (72)
Výlety (114)

MOTOSPORT :: ZÁVODY

INZERCE : Motocykly

INZERCE : Ostatní

REKLAMA

Otázka pro ty, kteří jezdili, jezdí a znají GASGAS EC 300 nebo racing

#41 16.01.2014 20:52:03

Thomaster
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1277
Založená vlákna
Místo: Východ
Motorka: oranžová 200
Věk: prej puberťák
0 1

Re: Otázka pro ty, kteří jezdili, jezdí a znají GASGAS EC 300 nebo racing


foxdive: Jojo koluje dost řečí o tom že 200 má výkonu dostatečně a díky lehkosti je radost na ní jezdit ano 

 offline 

 

#42 16.01.2014 20:53:43

demoncz
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 464
Založená vlákna
Motorka: KTM EXC 450 SixDays 12
Věk: 27
0 1

Re: Otázka pro ty, kteří jezdili, jezdí a znají GASGAS EC 300 nebo racing


ja bych taky radsi to 3 kilo zrovna ve vyjezdech a pakarnach to neni uplne tak o vykonu ale spis o tom krasny spodku toho 3 kila

 offline 

 

#43 16.01.2014 21:01:50

slugger
Veterán
Fotogalerie
Příspěvky: 2700
Založená vlákna
Místo: jih Českých Budějovic
Motorka: Husaberg TE300, GasGas EC300, XT600E, Honda Pantheon 150 ve dvou taktech
Věk: Třicítka v háji...
Tel: 732 506 125
5 1

Re: Otázka pro ty, kteří jezdili, jezdí a znají GASGAS EC 300 nebo racing


Spíš o kilech. Si myslim, spodek se naučíš oželet. Bordel neni o výkonu...


Proč mám ničit gumu na asfaltě a11
Protože GasGas
Kdo to ruší lesa klid?!

 offline 

 

#44 16.01.2014 21:14:30

slugger
Veterán
Fotogalerie
Příspěvky: 2700
Založená vlákna
Místo: jih Českých Budějovic
Motorka: Husaberg TE300, GasGas EC300, XT600E, Honda Pantheon 150 ve dvou taktech
Věk: Třicítka v háji...
Tel: 732 506 125
5 1

Re: Otázka pro ty, kteří jezdili, jezdí a znají GASGAS EC 300 nebo racing


Wocode a1 


Proč mám ničit gumu na asfaltě a11
Protože GasGas
Kdo to ruší lesa klid?!

 offline 

 

#45 16.01.2014 21:59:14

slugger
Veterán
Fotogalerie
Příspěvky: 2700
Založená vlákna
Místo: jih Českých Budějovic
Motorka: Husaberg TE300, GasGas EC300, XT600E, Honda Pantheon 150 ve dvou taktech
Věk: Třicítka v háji...
Tel: 732 506 125
5 1

Re: Otázka pro ty, kteří jezdili, jezdí a znají GASGAS EC 300 nebo racing


Pošu Ti Cujku heh2 , ta Tě narovná ano 


Proč mám ničit gumu na asfaltě a11
Protože GasGas
Kdo to ruší lesa klid?!

 offline 

 

#46 16.01.2014 22:08:28

slugger
Veterán
Fotogalerie
Příspěvky: 2700
Založená vlákna
Místo: jih Českých Budějovic
Motorka: Husaberg TE300, GasGas EC300, XT600E, Honda Pantheon 150 ve dvou taktech
Věk: Třicítka v háji...
Tel: 732 506 125
5 1

Re: Otázka pro ty, kteří jezdili, jezdí a znají GASGAS EC 300 nebo racing


Proč si mi přiřadil 350 s ventilama? ou1 
Zboží, co se nedá sehnat a22 

Editoval slugger (16.01.2014 22:09:03)


Proč mám ničit gumu na asfaltě a11
Protože GasGas
Kdo to ruší lesa klid?!

 offline 

 

#47 16.01.2014 22:22:49

kornout
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1140
Založená vlákna
Motorka: KTM 350 SXF + Freeride 250
Věk: už veterán
Tel: asi 100x deně :-(
1 0

Re: Otázka pro ty, kteří jezdili, jezdí a znají GASGAS EC 300 nebo racing


Já si myslím, že to je spíš hodně individuální, protože ten kdo jezdil od mládí 125, tak bude lítat na čemkoli, ten kdo bublal v 35letech na 450, tak se na 125 nesveze. Každopádně i těžká motorka má své výhody, třeba lépe drží stopu, než jí něco rozhodí. Mě nejvíc na 450 sere, když s ní někde v kopci lehnu, tak pak to zvedat a soukat se na to, jak se to stane 3x po sobě, jsem KO  oko1  zaplať pámbuh že to má startér  vyk! 


umím prd, ale strašně mě to baví lol

 offline 

 

#48 16.01.2014 23:03:58

slugger
Veterán
Fotogalerie
Příspěvky: 2700
Založená vlákna
Místo: jih Českých Budějovic
Motorka: Husaberg TE300, GasGas EC300, XT600E, Honda Pantheon 150 ve dvou taktech
Věk: Třicítka v háji...
Tel: 732 506 125
5 1

Re: Otázka pro ty, kteří jezdili, jezdí a znají GASGAS EC 300 nebo racing


Eště že mi nejni 32 lol 


Proč mám ničit gumu na asfaltě a11
Protože GasGas
Kdo to ruší lesa klid?!

 offline 

 

#49 16.01.2014 23:06:18

Filip - SANDOKAAN
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1818
Založená vlákna
Motorka: už sherco
Věk: 3*
1 3

Re: Otázka pro ty, kteří jezdili, jezdí a znají GASGAS EC 300 nebo racing


no já sem od mladí sice nejezdil...ale pro trikilo jsem rozhodnuty...jen kvůli kackam sem resil jestli vzit novy ececko anebo jetej racing......

 offline 

 

#50 17.01.2014 06:41:18

Hugila
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 700
Založená vlákna
Motorka: XRV
5 0

Re: Otázka pro ty, kteří jezdili, jezdí a znají GASGAS EC 300 nebo racing


xfany napsal(a):

A ten co jezdi bublaka na "velkym" 4T tomu rozhodne 300 2t neprospeje kor ve veku 32 a vejs.... wink 

tož to su v perdeli, co já si včil mám pořídit:)

 offline 

 

#51 17.01.2014 08:28:35

foxdive
Veterán
Fotogalerie
Příspěvky: 3324
Založená vlákna
Místo: UH
Motorka: exc 300
Věk: 31
8 6

Re: Otázka pro ty, kteří jezdili, jezdí a znají GASGAS EC 300 nebo racing


xfany:

ta blata se me taky libi ano jeste ze nedam na vase doporuceni,to bych koupil fakt 125ku jeste s rekluse,za chvilku by ste me cpaly jeste jeste aj babu nejlip tak s 150kilama at se naucim na tezke ze s lehkou to pak pujde samo lol 


Radši ségra v bordelu než brácha na japonský motorce
život je příliš krátký na to,abych čekal 4 doby smile

 offline 

 

#52 17.01.2014 08:32:50

foxdive
Veterán
Fotogalerie
Příspěvky: 3324
Založená vlákna
Místo: UH
Motorka: exc 300
Věk: 31
8 6

Re: Otázka pro ty, kteří jezdili, jezdí a znají GASGAS EC 300 nebo racing


xfany napsal(a):

A vsiml jsi si ze ten kdo jezdi od mladi se tu nepta co si ma koupit? lol 

A ten co jezdi bublaka na "velkym" 4T tomu rozhodne 300 2t neprospeje kor ve veku 32 a vejs.... wink 

opakuju se ale nekdo proste jezdi pro radost a jezdi na tom co mu ji dela,4T proste kazdymu nesedi


Radši ségra v bordelu než brácha na japonský motorce
život je příliš krátký na to,abych čekal 4 doby smile

 offline 

 

#53 17.01.2014 10:22:28

SethX
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1353
Založená vlákna
Místo: Dubné
Motorka: KX500 93', KX250 89', YZ250
Věk: 37
6 0

Re: Otázka pro ty, kteří jezdili, jezdí a znají GASGAS EC 300 nebo racing


Neni to o váze ani o vejšce ale o tom kdo na co má koule  usch 

 offline 

 

#54 17.01.2014 10:53:56

MikiberG
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1875
Založená vlákna
Motorka: HusaberG
Web
28 5

Re: Otázka pro ty, kteří jezdili, jezdí a znají GASGAS EC 300 nebo racing


ty jo smile čet jsem jen tuhle posl. stranu ale co vidím když se tu občas někdo mihne a nebo občas něco poladím a tak:

2t je vyhraněnější stroj s určitýma extrémníma vlastnostma a pokud si ho člověk pořizuje v pozdějším věku tak by měl vědět proč (má zkušenost) a už ví na co ho má... ještě jsem tu neviděl amatéra kterýmu by 2t v čemkoli prospěl mimo pocitu že "je to přece lehčí ale už nemůžu  a22 ".

Jinak 2t dá pokouřit i dost zkušenýmu jezdci a že je to lehčí tak to vůbec nic ve finále neznamená .

4t/2t zvedání --- zvedají a řeší to jen lamy co neumí jezdit, protože kdo to umí tak ví kde je ta hranice a dá si pokoj včas a zamanévruje tak aby zvedat nemusel ... i to je dobrý se  naučit.
... kdo to neumí poznat, učí se , hledá svojí hranici, hranioci motorky, neustále se posunuje tak z principu zvedá a padá... jen s tím rozdílem že na 2t nedojede tak vysoko a pak tlačí 2x tak daleko, na 2t padá 2x tak často a tak často i zvedá.... to jsem vypozoroval a je to tak - to jak to koho vysiluje jestli je lepší tlačit 2t dýl a zvedat 2t  častějc je ryze individuální  ano 

výjezdy a další extrémy na hranici sjízdnosti (beru to tak že ta hranice je pokaždý jinde podle dovedností ale princip je stejný) ... není rozdíl jsou plusy i mínusy, jedinej fakt co vidím že 2t je kurvítko drážky... tam kde se na 4t dá jet na traktůrek a trakci tam 2t zabečí a vykope dolík nebo se zastaví bez trakce .... z toho plyne víc snahy o rozpohybování .... to je to tlačení atd atd


Máme tu hezkou drážku tak jestli si někdo myslí že zvládá 2t nebo 4t tak ho tu rád uvidím aby jsme se něčemu přiučili (třeba i navzájem) ano 

 offline 

 

#55 17.01.2014 10:56:52

foxdive
Veterán
Fotogalerie
Příspěvky: 3324
Založená vlákna
Místo: UH
Motorka: exc 300
Věk: 31
8 6

Re: Otázka pro ty, kteří jezdili, jezdí a znají GASGAS EC 300 nebo racing


xfany:
nekteri jezdi aby byli IN to neznas? smile jasny ze jezdime vesmes vsichni pro zabavu a pozitek,kazdy na svem big_smile 


Radši ségra v bordelu než brácha na japonský motorce
život je příliš krátký na to,abych čekal 4 doby smile

 offline 

 

#56 17.01.2014 11:03:27

SethX
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1353
Založená vlákna
Místo: Dubné
Motorka: KX500 93', KX250 89', YZ250
Věk: 37
6 0

Re: Otázka pro ty, kteří jezdili, jezdí a znají GASGAS EC 300 nebo racing


MikiberG napsal(a):

ty jo smile čet jsem jen tuhle posl. stranu ale co vidím když se tu občas někdo mihne a nebo občas něco poladím a tak:

2t je vyhraněnější stroj s určitýma extrémníma vlastnostma a pokud si ho člověk pořizuje v pozdějším věku tak by měl vědět proč (má zkušenost) a už ví na co ho má... ještě jsem tu neviděl amatéra kterýmu by 2t v čemkoli prospěl mimo pocitu že "je to přece lehčí ale už nemůžu  a22 ".

Jinak 2t dá pokouřit i dost zkušenýmu jezdci a že je to lehčí tak to vůbec nic ve finále neznamená .

4t/2t zvedání --- zvedají a řeší to jen lamy co neumí jezdit, protože kdo to umí tak ví kde je ta hranice a dá si pokoj včas a zamanévruje tak aby zvedat nemusel ... i to je dobrý se  naučit.
... kdo to neumí poznat, učí se , hledá svojí hranici, hranioci motorky, neustále se posunuje tak z principu zvedá a padá... jen s tím rozdílem že na 2t nedojede tak vysoko a pak tlačí 2x tak daleko, na 2t padá 2x tak často a tak často i zvedá.... to jsem vypozoroval a je to tak - to jak to koho vysiluje jestli je lepší tlačit 2t dýl a zvedat 2t  častějc je ryze individuální  ano 

výjezdy a další extrémy na hranici sjízdnosti (beru to tak že ta hranice je pokaždý jinde podle dovedností ale princip je stejný) ... není rozdíl jsou plusy i mínusy, jedinej fakt co vidím že 2t je kurvítko drážky... tam kde se na 4t dá jet na traktůrek a trakci tam 2t zabečí a vykope dolík nebo se zastaví bez trakce .... z toho plyne víc snahy o rozpohybování .... to je to tlačení atd atd


Máme tu hezkou drážku tak jestli si někdo myslí že zvládá 2t nebo 4t tak ho tu rád uvidím aby jsme se něčemu přiučili (třeba i navzájem) ano 

Tak tak pravdu máš, 2T je větší dřina, ale pro mě větší zábava, užívám si to na něm víc  smile  Nejsem žádnej závodník, ale mám celem srovnání měl sem od 125 2T po 500 2T a 4T od 450 do 950 a každý má svoje  smile 

 offline 

 

#57 17.01.2014 11:33:45

Brky
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 142
Založená vlákna
Místo: Praha - Sporilov
Motorka: KTM EXC 500 F SixDays, KTM SuperEnduro 950 R
Věk: 38
Tel: mobilni
1 0

Re: Otázka pro ty, kteří jezdili, jezdí a znají GASGAS EC 300 nebo racing


Mikiberg : když tam ctu to Tvoje hlaseni s tim tlacenim 2x daleko, tak mi to pripomina hlasku oblíbenou mezi majiteli vozu Subaru - "Zapadnete mnohem dal od cesty, nez všichni ostatní....".
K tématu. Pac jsem mrdal mrdalovic, tak jsem si koupil po velkejch 2V malorážku ve 2T, ale ne abych na ni jezdil, ale především proto, abych byl IN. Po cca. roce uzivani jsem zacal mit chut se občas svezt, navíc uz jsem mel pocit, ze IN jsem dostatecne, tak jsem ji prodal a koupil si ten největší EXC autobus a mam podezreni, ze to tak ma bejt. Vice méně naplnuji tu Tvoji definici. 2T přenechávám navždy zavodnikum, moje hochprdel je na 4T stastna  smile .

PS: navíc furt ten volejicek a vecny kviceni....to uz jsou jenom dalsi kapky do poharu trpelivosti (a to jsem skoro autista), který uz davno pretekl  a1 
PPS: každému co jeho jest, jezdit se da i na vratech od chlivka, nicmene tyhle zkusenosti jsou fakt neprenositelny. Doporucuju si všechno vyzkoušet, coz není proveditelne jinak, nez nakupem stroje a metodou na vlastní kuzi  smile .

Editoval Brky (17.01.2014 11:38:01)


mrdalem jsem byl, mrdalem jsem a mrdalem zustanu....az na vecne casy, Amen...

 offline 

 

#58 17.01.2014 12:03:56

MikiberG
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1875
Založená vlákna
Motorka: HusaberG
Web
28 5

Re: Otázka pro ty, kteří jezdili, jezdí a znají GASGAS EC 300 nebo racing


quix: taky o tom přemejšlím a co mi do vzorce zapadá je že pokud je kolem dost tahačů tak tě rychlejc vytáhnou na 2t ....
...ale ber to tak že všichni co tam jedou už uměj (my se tu bavíme o nás kteří umí převážně prd) a vědí co je na kterou trať lepší materiál
... ta trať pro ně není hraniční alespoň ne většinou ..... dost tam stačí prostě to nakrmit a nebát se , pak taky ty kameny poměrně dost tlačej (není potřeba tam řešit tolik trakci) a na trial. pasáže je výhoda lehkýho předku 2t
... dost to může bejt taky věc zvyku, předsudky ... nevím..

... zase existuje dost enduro soutěží kde vidíš víc 4T (v kategorii hoby) ...

... z hlediska tohohle výběru podle vzorů to je demagogie kterou přijímáme prostřednictvím médií ... je to jako by sis na běžný chození kupoval boty v kterých běhá Bolt protože on přece ví v čem to jde nejlíp...

Vybírat moto podle střelců co jsou z jiný planety a myslet si že se to taky tak naučím je totál ptákovina.... ten čas a píli (odříkání) tomu tady z fora dá tak 5% lidí
... vidím to na naší minipartě kde se rok od roku vyloženě amatérsky a hoby posunujeme krůček po krůčku.... co slyším brblání  usch ve srandě.... co vidím likvidovanýho materiálu atd
... nakonec to naráží na fyzičku protože po 2hod lepšího svezení to jde prostě dolů a běžnej mrdal co sedí na židli a primárně se stará o rodinu.... má to jako hoby, je bez vedlejší přípravy a dalšího času prostě jen mrdal co ví jak by to šlo ale prostě to nejde  smile 

mužeš mít 2t exc, podvozek ohlins, rekluse ale jezdit tě to nenaučí , dopředu tě to neposune, fyzičku nedá, výš nedojedeš... to vidím

taky sem si všim že když ti to jde a dáváš to tak seš v prdeli protože jdeš dolů... máš špatnou přístup, slabej terén, málo se hecujete, seš moc nazbrojenej technicky oproti ostatním atd... hezky se cejtíš ale to ti vydrží tak 3 měsíce a pak tě ost. doženou....zatím co ty se  směješ nahoře tak ost makaj na svý fyzičce a technice a jdou nahoru ty dolů....

 offline 

 

#59 17.01.2014 12:30:50

Fishmen
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 527
Založená vlákna
Motorka: FE450
1 1

Re: Otázka pro ty, kteří jezdili, jezdí a znají GASGAS EC 300 nebo racing


Tak nakonec sme se dozvěděli, že 2T 300 je k hovnu. Nejhorší motorka  a9 

 offline 

 

#60 17.01.2014 12:35:01

NoEnd
Veterán
Fotogalerie
Příspěvky: 2105
Založená vlákna
Místo: Brno
Motorka: KTM lc8 ADV
Věk: 32
5 1

Re: Otázka pro ty, kteří jezdili, jezdí a znají GASGAS EC 300 nebo racing


Fishmen:

Ne, dozvěděli jsme se, že každej si myslí, že nejlepší je to, co má doma. Což je logické, pač proč by si to jinak kupoval.

E: Málo kdo si za své peníze koupí něco, co nechce  big_smile 

Editoval Noend (17.01.2014 12:41:34)

 offline 

 

REKLAMA

Zápatí

Statistika

TOPlist

Copyright © 2007 - 2014 OFFMOTO.COM | Ochrana osobních údajů