Off-Road Forum OFFMOTO.COM Off-Road Forum OFFMOTO.COM

Rychlé hledání

ENDURO - CROSS

ČTYŘKOLKY

MOTOTURISTIKA

Cestování (126)
Srazy (72)
Výlety (114)

MOTOSPORT :: ZÁVODY

INZERCE : Motocykly

INZERCE : Ostatní

REKLAMA

Otázka pro ty, kteří jezdili, jezdí a znají GASGAS EC 300 nebo racing

#281 02.02.2014 14:00:24

foxdive
Veterán
Fotogalerie
Příspěvky: 3324
Založená vlákna
Místo: UH
Motorka: exc 300
Věk: 31
8 6

Re: Otázka pro ty, kteří jezdili, jezdí a znají GASGAS EC 300 nebo racing


Janek:
ja o mrdalovi nic nerikal smile to az ty big_smile 


Radši ségra v bordelu než brácha na japonský motorce
život je příliš krátký na to,abych čekal 4 doby smile

 offline 

 

#282 02.02.2014 14:02:07

foxdive
Veterán
Fotogalerie
Příspěvky: 3324
Založená vlákna
Místo: UH
Motorka: exc 300
Věk: 31
8 6

Re: Otázka pro ty, kteří jezdili, jezdí a znají GASGAS EC 300 nebo racing


xfany:

jo sak jasny,ja jen ze neda z jednoho posranyho videa delat zavery ano 
ja sem si myslel ze to dela ten posrany reklus,a ze je to miky sem nevedel


Radši ségra v bordelu než brácha na japonský motorce
život je příliš krátký na to,abych čekal 4 doby smile

 offline 

 

#283 02.02.2014 14:09:37

foxdive
Veterán
Fotogalerie
Příspěvky: 3324
Založená vlákna
Místo: UH
Motorka: exc 300
Věk: 31
8 6

Re: Otázka pro ty, kteří jezdili, jezdí a znají GASGAS EC 300 nebo racing


xfany napsal(a):

foxdive napsal(a):

Janek:
ja o mrdalovi nic nerikal smile to az ty big_smile 

jen se neboj a posli to.....

A kdyz jsme u doporucovani stroje na jezdce....co bys doporucil tomu na HSB....??

oranzadu lol a bez rekluse ano 


Radši ségra v bordelu než brácha na japonský motorce
život je příliš krátký na to,abych čekal 4 doby smile

 offline 

 

#284 02.02.2014 14:11:07

foxdive
Veterán
Fotogalerie
Příspěvky: 3324
Založená vlákna
Místo: UH
Motorka: exc 300
Věk: 31
8 6

Re: Otázka pro ty, kteří jezdili, jezdí a znají GASGAS EC 300 nebo racing


xfany napsal(a):

foxdive napsal(a):

xfany:

jo sak jasny,ja jen ze neda z jednoho posranyho videa delat zavery ano 
ja sem si myslel ze to dela ten posrany reklus,a ze je to miky sem nevedel

Ale da se soudit i z videa.....pak i z psane veci co chce od moto......proste neberes ten fakt ze je malej me do pasu...a vazi o pulku co ja...a o 40kg co Mikiberg lol 

semnou jezdi kamos ma exc250 ma 55kilo a jezdi neskutecne,fyzicka je to hlavni a samozrejme technika


Radši ségra v bordelu než brácha na japonský motorce
život je příliš krátký na to,abych čekal 4 doby smile

 offline 

 

#285 02.02.2014 14:17:15

foxdive
Veterán
Fotogalerie
Příspěvky: 3324
Založená vlákna
Místo: UH
Motorka: exc 300
Věk: 31
8 6

Re: Otázka pro ty, kteří jezdili, jezdí a znají GASGAS EC 300 nebo racing


xfany:

ano mas pravdu ano du se nazrat at neco priberu,kdyz ta technika schazi lol  ano 


Radši ségra v bordelu než brácha na japonský motorce
život je příliš krátký na to,abych čekal 4 doby smile

 offline 

 

#286 02.02.2014 14:17:56

Filda
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1372
Založená vlákna
Místo: Chemička
Motorka: KTM 250 EXC TPI
3 0

Re: Otázka pro ty, kteří jezdili, jezdí a znají GASGAS EC 300 nebo racing


xfany napsal(a):

foxdive napsal(a):

MichalEXC:

kazdy to holt neumi jako ty ano 

Ma asi rozum a vahu na 125 ano  Mozna jezdi i kazdy vikend....nebo si streli i dve hodky ve stredu ......nebo taky naopak nema moc casu tak ma 125 aby si uzival jizdy kdyz uz vyjede ne se trapil.....

I kdyz na 125 musis mit trochu v hlave nasrano a fyzcku aby to kvicelo po lesich tak jak se patri.....

Jo to sedí heh2   usch 


Žádný kopec není tak velký, aby nešel vyjet.

 offline 

 

#287 02.02.2014 14:20:19

Jarynn
Mazák
Fotogalerie
Příspěvky: 4392
Založená vlákna
Místo: Ostrava
Motorka: EXC 300
Věk: 45
14 8

Re: Otázka pro ty, kteří jezdili, jezdí a znají GASGAS EC 300 nebo racing


xfany napsal(a):

slugger napsal(a):

Tak ať si ho sundá heh2 , trialky se evidentně nebál, tak proč mít strach z třílika ano 

Proc? Protoze jeho telesne proporce jsou proti......to nepocitam zkusenosti.....ty jak rikate se casem doladej....treba v rozmezi 7 let....to mu bude 37.....teda pokud se neco nestane...a nebude marod.... pak se to muze posunout na 40 let jeho veku.....jen baziruju at tu nejni nuda....
Mam opacne zkusenosti....furt rozbitej....prekonovano a neovladatelne hebla....ale nebal jsem se....mozna to bylo v tom....ted se bojim....trochu...

Ty se bojíš? nevěřím! Fakt ne!  a30  Až se budu bát jak ty tak budu naprosto bez stresu  usch 

 offline 

 

#288 02.02.2014 14:30:16

MikiberG
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1875
Založená vlákna
Motorka: HusaberG
Web
28 5

Re: Otázka pro ty, kteří jezdili, jezdí a znají GASGAS EC 300 nebo racing


... ten mrdal jsem já  wink ... bylo to mrdání... byli jsme zmzlí z přejezdu, nerozjetí po ránu, podklad zmrzlej zvrchu trochu povolenej, rekluse tam nemám, jel jsem jen tak čudly mudly abych si neodkecal promrzlý ruce jako se to povedlo Krtkovi a  celej den se s tím pak pral.

Reál terén jsem začínal na starý 501 ... to byl nesmysl - Švédská pomsta s RR vačkou:) plyn byl jako on/off tlačítko, podvozek péroval smile najeto bambilion.......tolik modřin a dojebaný výbavy ... se divým že sem se nezabil...
... pak jsem koupil v roce 2006 fungl 450/05 a učil jsem se znova jezdit .... mohlo to bejt i slabší na motoru vůbec nezáleži..... zkušení říkají že stačí na enduro bohatě 35koní a to je pravda....

....já kolem stejně neměl od koho kopírovat, většinu jsme objevovali sami, hecovali jsme se jen navzájem.... Filip ale nastupuje do rozjetýho vlaku a tam už musí přemýšlet, zároveň je tu ale internet plnej rad a radílků tak musí jen přemejšlet a číst mezi řádkama.

obecně filipovi můžu doporučit aby si koupil něco co bude dobře dávkovatelný, pojede od spodu a bude to nižší a lehčí tak nějak k němu ... a takovejch motorek je fakt málo.  ....2t bych téměř vyloučil protože trialovej motor je málokde ... možná kouni po GG pampera a podobně....
.. vůbec se vyprdni na image ... podstatný je abys vydržel do večera a pokud možno byl nahoře aspoň předposlední , o víc nejde.

... za 2 roky v sedle až ucejtíš že tu motorku ženeš za horizont tak to vyměníš za odpovídající verk....

 offline 

 

#289 02.02.2014 15:12:14

foxdive
Veterán
Fotogalerie
Příspěvky: 3324
Založená vlákna
Místo: UH
Motorka: exc 300
Věk: 31
8 6

Re: Otázka pro ty, kteří jezdili, jezdí a znají GASGAS EC 300 nebo racing


xfany:

90 a 183 ale mam tezky kosti tak to nevypada smile 


Radši ségra v bordelu než brácha na japonský motorce
život je příliš krátký na to,abych čekal 4 doby smile

 offline 

 

#290 02.02.2014 15:20:38

NoEnd
Veterán
Fotogalerie
Příspěvky: 2105
Založená vlákna
Místo: Brno
Motorka: KTM lc8 ADV
Věk: 32
5 1

Re: Otázka pro ty, kteří jezdili, jezdí a znají GASGAS EC 300 nebo racing


MikiberG napsal(a):

obecně filipovi můžu doporučit aby si koupil něco co bude dobře dávkovatelný, pojede od spodu a bude to nižší a lehčí tak nějak k němu ....

Nevím jak Filupuj motor, ale jelikož je to evoluce toho mýho, měl by být logicky lepší. No a na můj motor nemůžu říc půl křivýho slova. Velmi snadno a pohotově se vytáčí a na druhou stranu při přivření plynu okamžitě otáčky klesaj na požadovanou hodnotu. Podle mě dávkovatelnost perfektní  hmm  Reakce na plyn okamžitá a přesná  hmm  Od spodu to taky jede fakt krásně a lehký to je jak fichtl.

E: Přece v těch motorkách nemůže být až takovej rozdíl  hmm  Nebo se pletu??

Editoval Noend (02.02.2014 15:33:45)

 offline 

 

#291 02.02.2014 15:39:31

chalka
Veterán
Fotogalerie
Příspěvky: 2130
Založená vlákna
Místo: Vysočina
Motorka: WR450F
Web
7 0

Re: Otázka pro ty, kteří jezdili, jezdí a znají GASGAS EC 300 nebo racing


Freeride 250 vypadá jako skvělá hračka...

 offline 

 

#292 02.02.2014 16:49:47

Tristan
malý Velký BOJOVNÍK°°°°
Fotogalerie
Příspěvky: 3353
Založená vlákna
Místo: North Tristan Kingdom
Motorka: KTM EXC 250 06
Věk: 25.0
Tel: černý
17 0

Re: Otázka pro ty, kteří jezdili, jezdí a znají GASGAS EC 300 nebo racing


Xfany:Ano mam panicky strach z bolesti....uz to nedavam....klepnu se kladivem do palce nebo me sjede klic z matky a trefim rukou treba tehlici a uz jsem v mrakotach ne

 lol  lol  lol 

Ja myslím že potřeba začít správným startovním číslem to ti řekne na co maš.


http://www.offmoto.com/uploads/thumbs/1421_02022014418.jpg


A hlavně jezdit ne hned v terenu a ne hard jak jezdí Janek to je jina liga maš rodinu hypoteku atd a žena to za tebe platit nebude viz vyše Fanduv příspěvek
ted jak je zima  klidně na kopec na louku tam poznaš co to chce aby to mělo trakci a jak se ten motor chova za 20 minut na to příjdeš bud budeš tlačit tak jsi na to nepřišel nebo se posouvaš pomalinku na horu a to je pozitivní takže techniku vynech a do ničeho se nepouštěj to  ti nic neda



http://www.offmoto.com/uploads/thumbs/1421_02022014419.jpg


pak až si zvykneš uř ti to trochu pujde ale pořad budeš pozadu jak kluci na 4T



http://www.offmoto.com/uploads/thumbs/1421_02022014415.jpg http://www.offmoto.com/uploads/thumbs/1421_02022014416.jpg

Editoval Tristan (02.02.2014 16:57:44)


Zavři hubu,otevři oči a vem za plyn...

 offline 

 

#293 02.02.2014 16:50:16

Filip - SANDOKAAN
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1818
Založená vlákna
Motorka: už sherco
Věk: 3*
1 3

Re: Otázka pro ty, kteří jezdili, jezdí a znají GASGAS EC 300 nebo racing


kluci zatím sem skončil na strane se ctenim.....za cvilku dočtu  a samozrejme odpovim a vysvetlím me trapeni....spis respekt a lejno u zadku


jak sem psal vyš ....celej včerejšek sem v hlave resil co mam vlastne za problém no trikilu....a mozna sem na to castecne prisel- první problém je výška sedla(tzn ze na další vyjížďku si ho snizim) - ale to není uplne nejhorsí...pak vaha a potažmo svaly se kterymy se mam prát s motorkou - ale to by se mělo dát resit mozkem (kterej ale při otoceni plynu vypne) ale co je pro me asi problém není motorka (tam fakt nemuzu rict krivyho slova - motor je krasne čitelnej, podvozek žužo-labužo) ale muj styl jiízdy ASI...zkusim vysvětlit....nejdýl sem mel 4T kde na mou váhu byl taky silnej motor(450 a pak 350) a tam je dle me motor spis gumovej...pridam a castesne gumove se to rozjede...ale třeba nejvíc citelný to bylo na vyjezdech  kde uplne na horizontu uz sem byl na zdaním a nebo částečne odlehcenym prednim kole...... a byl sem proste tam zvyklej chytit  za plyn a drzet ho az do vrchu a sílu motoru sem resil tím že sem vymáčkl- primackl spojku a nechal ji klouzat abych se nepretocil ale hlavne tam mam zvyk zatahnout za plyn a drzet atrial byl obdobnej..... tam uz to nebylo o síle motoru ale zase o tom že tam ve velkych vyjezdech bylo nutný drzet plyn a být roztocenej...a ntady vznikl problém na kterej sem mozna včera v me hlave prisel...2T mi dela problém že nedokazu jezdit pod priverou----- je mi to proti srsti když to zkousim tak mi proste pripadne ze ji trapim a pak nakonec zase pridam...a 2T mi prijde ze ti co jej jezdi tak si jen vrkaj plynem a ja mam v hlave nauceno chytit a drzet plyn a to je pro me problém...jako druhej problém mi dela asi moc rychla odezva na plyn kde u 4T nez se to roztočilo trvalo snad sto let a proto sem byl zvyklej drzet plyn a spojkovat..........
urcite ja na 300 kile nemam sanci nikdy vyuzit víc jak polovinu vykonu motoru....pomohlo by me o  kdyby se me motor tak rychle nedokazal vytocit

potreboval bych nekoho s trikilem na spolecne vyjížďky aby me asi brzdil......nemyslím tzím že jsem strelec a le spis sem zbrklej a chci všechno umet hned....


takže jak je to s tím vrkáním????

jdu dočíst zbytek příspevků..... big_smile  a aspoň se tu nenudíme a nemusíme resit neservisáka a toho druhyho...ted tu mame vlakno o druhym moulovi ano  ale zase az za chvilku ...ted mame navstevu my....

shrnuto ale jen castecne - motor je vybotrnej ale jede jak pichla sfine.....

 offline 

 

#294 02.02.2014 16:59:02

VanDam
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 805
Založená vlákna
Motorka: EXC 350 SD 2017
Věk: 32
0 0

Re: Otázka pro ty, kteří jezdili, jezdí a znají GASGAS EC 300 nebo racing


1flip1:

Byl jsem na tom stejně když jsem koupil 4T.. bál jsem se, neuměl jsem to, nešlo mi to.. Teď mám zase 2T a paráda.. Asi je to fakt jen o zvyku na danej typ motoru...

 offline 

 

#295 02.02.2014 17:09:42

NoEnd
Veterán
Fotogalerie
Příspěvky: 2105
Založená vlákna
Místo: Brno
Motorka: KTM lc8 ADV
Věk: 32
5 1

Re: Otázka pro ty, kteří jezdili, jezdí a znají GASGAS EC 300 nebo racing


Noend napsal(a):

E: Přece v těch motorkách nemůže být až takovej rozdíl  hmm  Nebo se pletu??

Tak prej jo, pletu se. Prej NEW GAS je ve vrchu znatelně zbrklejší . . . říkal GASGAS guru  smile 

 offline 

 

#296 02.02.2014 17:21:14

foxdive
Veterán
Fotogalerie
Příspěvky: 3324
Založená vlákna
Místo: UH
Motorka: exc 300
Věk: 31
8 6

Re: Otázka pro ty, kteří jezdili, jezdí a znají GASGAS EC 300 nebo racing


xfany:

na gasu 07 sem jel na novsim nee tak nevim,ja mam treba svoji kacenu stazenou na privere takze neni tak ostra a jezdim na malou mapu coz u ktm je znatelny rozdil oproti gasu kde to zepry nic nedela,az se na filipove svezu-doufam ze to stihnu tak budu vedet,ten starsi rocnik me prisel mdly neco jak2kilo od ktm,ale treba to mel spatne naledeno nebo mrtvi


Radši ségra v bordelu než brácha na japonský motorce
život je příliš krátký na to,abych čekal 4 doby smile

 offline 

 

#297 02.02.2014 17:36:45

NoEnd
Veterán
Fotogalerie
Příspěvky: 2105
Založená vlákna
Místo: Brno
Motorka: KTM lc8 ADV
Věk: 32
5 1

Re: Otázka pro ty, kteří jezdili, jezdí a znají GASGAS EC 300 nebo racing


foxdive:

Já mám sekundár myslím 13-49 a na šestku jde zvednout plynem na záda  hmm  Nepříjde mi to mdlý  hmm  Ono u těch 2T více než u jiných motorek záleží jak je konkrétní kus naladěnej. Jel jsem už i na EXC 300, který jelo hůř než Hanesovo EXC 200. To zase letí jako střelený  hmm 

Editoval Noend (02.02.2014 17:40:05)

 offline 

 

#298 02.02.2014 17:39:19

foxdive
Veterán
Fotogalerie
Příspěvky: 3324
Založená vlákna
Místo: UH
Motorka: exc 300
Věk: 31
8 6

Re: Otázka pro ty, kteří jezdili, jezdí a znají GASGAS EC 300 nebo racing


Noend:
je to tak jak pises vsechno je o naladeni a hodne lidi jezdi na rozmrdanych strojich a ani o tom nevi a netrapi je to


Radši ségra v bordelu než brácha na japonský motorce
život je příliš krátký na to,abych čekal 4 doby smile

 offline 

 

#299 02.02.2014 17:46:39

Tristan
malý Velký BOJOVNÍK°°°°
Fotogalerie
Příspěvky: 3353
Založená vlákna
Místo: North Tristan Kingdom
Motorka: KTM EXC 250 06
Věk: 25.0
Tel: černý
17 0

Re: Otázka pro ty, kteří jezdili, jezdí a znají GASGAS EC 300 nebo racing


Janek a proč by tam měla byt když tam byt nemusí na 11 už není tak se poposun o par let vpřed. ja vím že si rad stěžuješ život ale ja ne. Sci fi tady netvořím snažím se vždy napsat jasně a stručně a ne balit hovno do krasneho vonaveho vanočního balícího papíru. Omluv mou formu vyjadřovaní.


Zavři hubu,otevři oči a vem za plyn...

 offline 

 

#300 02.02.2014 18:33:26

foxdive
Veterán
Fotogalerie
Příspěvky: 3324
Založená vlákna
Místo: UH
Motorka: exc 300
Věk: 31
8 6

Re: Otázka pro ty, kteří jezdili, jezdí a znají GASGAS EC 300 nebo racing


allanktm:
tos jezdil na dvojaka?


Radši ségra v bordelu než brácha na japonský motorce
život je příliš krátký na to,abych čekal 4 doby smile

 offline 

 

REKLAMA

Zápatí

Statistika

TOPlist

Copyright © 2007 - 2014 OFFMOTO.COM | Ochrana osobních údajů