Off-Road Forum OFFMOTO.COM Off-Road Forum OFFMOTO.COM

Rychlé hledání

ENDURO - CROSS

ČTYŘKOLKY

MOTOTURISTIKA

Cestování (126)
Srazy (72)
Výlety (114)

MOTOSPORT :: ZÁVODY

INZERCE : Motocykly

INZERCE : Ostatní

REKLAMA

prosím o radu KTM / Husqvarna

#1181 12.10.2014 15:14:31

MichalEXC
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 809
Založená vlákna
Motorka: 2T
Věk: 37
3 2

Re: prosím o radu KTM / Husqvarna


Ditrow:

v pátek jsi to vyzvedl ze zr za 13 tisíc, a jezdíš, a zítra to vezeš zpět do zr na doštelování karburátoru jo ? Umí dneska ještě někdo něco udělat pořádně ?  a7 


Zážitek nemusí být pozitivní, hlavně musí být silný.

 offline 

 

#1182 12.10.2014 15:17:34

Kubajz
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 793
Založená vlákna
Motorka: Beta 300RR
2 0

Re: prosím o radu KTM / Husqvarna


Ditrow napsal(a):

Kubajz:

mi to delalo to same z leve steany jsem mel na karburatoru kousicek hadicky a v nem byl sroubek jako zaslepka ten sroubek vypadl a delalo mi to to co tobe

takže jsi tam dal tu záslepku a už v pohodě? to se teda musím podívat jaká hadička by to měla být, tam jich je.. smile

 offline 

 

#1183 12.10.2014 15:25:13

Ditrow
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1142
Založená vlákna
Místo: OSTRAVA!!!
Motorka: KTM 520exc
Věk: 30
Tel: nakousnutý
4 3

Re: prosím o radu KTM / Husqvarna


MichalEXC napsal(a):

Ditrow:

v pátek jsi to vyzvedl ze zr za 13 tisíc, a jezdíš, a zítra to vezeš zpět do zr na doštelování karburátoru jo ? Umí dneska ještě někdo něco udělat pořádně ?  a7 

jo protoze to ve spodnich otackach skube jako krava volnobeh stredni a vysoke otacky parada ale spodek hrozny tak to tam ma dovezt ze to sestelujem wink jinak jsem vcera jeste odvzdusnil spojku zkontroloval naplne nabil baterku a pohoda

 offline 

 

#1184 12.10.2014 15:29:21

Filip - SANDOKAAN
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1818
Založená vlákna
Motorka: už sherco
Věk: 3*
1 3

Re: prosím o radu KTM / Husqvarna


proc se to musí dostelovat???? když sem si nechal delat karbec ja tak sem moto vyzvedl a vse slapalo jak ma hned.....co ti to dela?

 offline 

 

#1185 12.10.2014 15:32:24

MichalEXC
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 809
Založená vlákna
Motorka: 2T
Věk: 37
3 2

Re: prosím o radu KTM / Husqvarna


Ditrow napsal(a):

MichalEXC napsal(a):

Ditrow:

v pátek jsi to vyzvedl ze zr za 13 tisíc, a jezdíš, a zítra to vezeš zpět do zr na doštelování karburátoru jo ? Umí dneska ještě někdo něco udělat pořádně ?  a7 

jo protoze to ve spodnich otackach skube jako krava volnobeh stredni a vysoke otacky parada ale spodek hrozny tak to tam ma dovezt ze to sestelujem wink jinak jsem vcera jeste odvzdusnil spojku zkontroloval naplne nabil baterku a pohoda

a za to jsi dal 13 tisíc, a vyzvedl ze servisu jo? Když to škubalo. Tak to bych asi nepovažoval za opravenou motorku ne ?


Zážitek nemusí být pozitivní, hlavně musí být silný.

 offline 

 

#1186 12.10.2014 15:37:43

Ditrow
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1142
Založená vlákna
Místo: OSTRAVA!!!
Motorka: KTM 520exc
Věk: 30
Tel: nakousnutý
4 3

Re: prosím o radu KTM / Husqvarna


nateseny jsem ji nalozil a odvezl domu prej je tam zespoda sroubek kterym se to steluje ale bez pripravku se na nej nedostanu takze to sestelujem zitra na miste a vezu to hned zpatky tak mi to bylo receno

 offline 

 

#1187 12.10.2014 15:42:29

Ditrow
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1142
Založená vlákna
Místo: OSTRAVA!!!
Motorka: KTM 520exc
Věk: 30
Tel: nakousnutý
4 3

Re: prosím o radu KTM / Husqvarna


Filip - SANDOKAAN:
nastartuju zaradim rozjizdim se a skube to dam dvojku ctvrt plynu skube to zatahnu poradne za plyn prestane skubat okamzity narust vykonu a uz se odlepuje predni kolo od zeme  okok  proste nizke otacky skube motorka a stredni a vysoke jede jak ma

 offline 

 

#1188 12.10.2014 16:05:17

Kubajz
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 793
Založená vlákna
Motorka: Beta 300RR
2 0

Re: prosím o radu KTM / Husqvarna


Ditrow:

tak teďka už nevím co je psané pro mě a co ne  a1 jinak jsem se díval a já mam teda všechny ty hadičky od karbecu volný, žádná není zaslepená ... spíš to bude asi tou bohatostí směsi, ale tam je ten přistup tak naprd, že s tím šroubkem neotočím  ee2 

 offline 

 

#1189 12.10.2014 17:38:29

Jarynn
Mazák
Fotogalerie
Příspěvky: 4392
Založená vlákna
Místo: Ostrava
Motorka: EXC 300
Věk: 45
14 8

Re: prosím o radu KTM / Husqvarna


Kubajz napsal(a):

Ditrow:

tak teďka už nevím co je psané pro mě a co ne  a1 jinak jsem se díval a já mam teda všechny ty hadičky od karbecu volný, žádná není zaslepená ... spíš to bude asi tou bohatostí směsi, ale tam je ten přistup tak naprd, že s tím šroubkem neotočím  ee2 

O tom pise,proto musi do Martinova na ten sroubek si musis udelat udelatko nebo ho koupit. Jinak musis karbec povolit a pootocit at se tam dostanes normal sroubovakem..

 offline 

 

#1190 12.10.2014 17:47:17

Strejda-GC
Chemik od oranžového jezera°°°
Fotogalerie
Příspěvky: 8201
Založená vlákna
29 22

Re: prosím o radu KTM / Husqvarna


Ditrow :

jo, stačí sundat nádrž, povolit obě příruby u karbce a k šroubku se dostaneš v pohodě  ano 
bych to ani nevozil do servisu, zkus sám utáhnout šroub bohatosti směsi, já s tím taky blbnoul a zkoušel jak to reaguje na motorku a čím sem dělal bohatší směs tím to víc dole "koktalo"   smile  takže jsem spíše ochuzoval a kontroloval barvu svíčky

 offline 

 

#1191 12.10.2014 17:49:35

Fireman
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 504
Založená vlákna
Místo: J.Č.
Motorka: KTM 525 exc
Věk: 32
Tel: 150
8 0

Re: prosím o radu KTM / Husqvarna


Ditrow napsal(a):

nateseny jsem ji nalozil a odvezl domu prej je tam zespoda sroubek kterym se to steluje ale bez pripravku se na nej nedostanu takze to sestelujem zitra na miste a vezu to hned zpatky tak mi to bylo receno

To nikdo nezkošel v servise, že na to nepřišli.   a11  a31 

Aby jsi s tim šrobkem neskončil nějak takhle
https://www.youtube.com/watch?v=SiUz_akTmcY


Co shoří neshnije

 offline 

 

#1192 12.10.2014 18:05:32

Ditrow
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1142
Založená vlákna
Místo: OSTRAVA!!!
Motorka: KTM 520exc
Věk: 30
Tel: nakousnutý
4 3

Re: prosím o radu KTM / Husqvarna


Strejda-GC:

ja do toho prcat nebudu jsem moc rad ze uz to jede a tadsi ozelim tu hodinku nez abych to zase kompletne cele rozhodil

 offline 

 

#1193 12.10.2014 18:09:09

Filip - SANDOKAAN
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1818
Založená vlákna
Motorka: už sherco
Věk: 3*
1 3

Re: prosím o radu KTM / Husqvarna


Ditrow napsal(a):

Strejda-GC:

ja do toho prcat nebudu jsem moc rad ze uz to jede a tadsi ozelim tu hodinku nez abych to zase kompletne cele rozhodil

presne tak ..když si zaplatil tak to nech sestelovat je at ti pak nereknou  zes do toho drbal....az to bude v pucu tak si s tim delej co chces ale nech to dat do pucu je....

 offline 

 

#1194 12.10.2014 18:13:49

Ditrow
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1142
Založená vlákna
Místo: OSTRAVA!!!
Motorka: KTM 520exc
Věk: 30
Tel: nakousnutý
4 3

Re: prosím o radu KTM / Husqvarna


Filip - SANDOKAAN napsal(a):

Ditrow napsal(a):

Strejda-GC:

ja do toho prcat nebudu jsem moc rad ze uz to jede a tadsi ozelim tu hodinku nez abych to zase kompletne cele rozhodil

presne tak ..když si zaplatil tak to nech sestelovat je at ti pak nereknou  zes do toho drbal....az to bude v pucu tak si s tim delej co chces ale nech to dat do pucu je....

oto nejde wink ale ja bych to rozhodil uplne navic uz jsem doma a motorku mam u fotra v garazi a jedu tam zas zitra tak to hned nalozim a odvezu kdyz uz tam budu jsem v zr domluveny ze kdyby stim bylo cokoli tak nalozit a privezt wink
nadruhou stranu jsem prekvapeny jede to daleko lip nez po richardove go

 offline 

 

#1195 12.10.2014 18:18:15

Ditrow
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1142
Založená vlákna
Místo: OSTRAVA!!!
Motorka: KTM 520exc
Věk: 30
Tel: nakousnutý
4 3

Re: prosím o radu KTM / Husqvarna


Fireman:

rikal ze natom nejel ze to mel jen nakopnute naplacu ani se nedivim kdyz se tam stou kurvou tak dlouho jebali big_smile myslim si ze byl rad ze to ma z krku big_smile
jinak me uz ceka posledni oprava a to packa spojky chcije z ni lehce olej a hotovson

Editoval Ditrow (12.10.2014 18:20:35)

 offline 

 

#1196 12.10.2014 18:33:22

Kubajz
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 793
Založená vlákna
Motorka: Beta 300RR
2 0

Re: prosím o radu KTM / Husqvarna


Strejda-GC napsal(a):

Ditrow :

jo, stačí sundat nádrž, povolit obě příruby u karbce a k šroubku se dostaneš v pohodě  ano 
bych to ani nevozil do servisu, zkus sám utáhnout šroub bohatosti směsi, já s tím taky blbnoul a zkoušel jak to reaguje na motorku a čím sem dělal bohatší směs tím to víc dole "koktalo"   smile  takže jsem spíše ochuzoval a kontroloval barvu svíčky

Tak jsem nějakým způsobem zkoušel pootáčet tím šroubkem, ale nevím no, tak nějak občas to dělá stále, ještě to prej může dělat falešný vzduch, tak jsem měl vydělanou tu gumovou přírubu, je sice taková trochu steřelá, ale nezdá se že by to šlo skrz ...toš nevim, jo a jakou správnou barvu by měla mít svíčka? Ten kontakt byl takovej bílej...

Editoval Kubajz (12.10.2014 18:35:07)

 offline 

 

#1197 12.10.2014 18:39:23

Filip - SANDOKAAN
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1818
Založená vlákna
Motorka: už sherco
Věk: 3*
1 3

Re: prosím o radu KTM / Husqvarna


Kubajz napsal(a):

Strejda-GC napsal(a):

Ditrow :

jo, stačí sundat nádrž, povolit obě příruby u karbce a k šroubku se dostaneš v pohodě  ano 
bych to ani nevozil do servisu, zkus sám utáhnout šroub bohatosti směsi, já s tím taky blbnoul a zkoušel jak to reaguje na motorku a čím sem dělal bohatší směs tím to víc dole "koktalo"   smile  takže jsem spíše ochuzoval a kontroloval barvu svíčky

Tak jsem nějakým způsobem zkoušel pootáčet tím šroubkem, ale nevím no, tak nějak občas to dělá stále, ještě to prej může dělat falešný vzduch, tak jsem měl vydělanou tu gumovou přírubu, je sice taková trochu steřelá, ale nezdá se že by to šlo skrz ...toš nevim, jo a jakou správnou barvu by měla mít svíčka? Ten kontakt byl takovej bílej...

tak při nastartování nastříkej něco okolo karbece,příruby...sprej,cistic brzd,vonavku na hajzlik.....

edit - mela by byt cihlova, tzn bíla je chuda smes,cerna bohata

Editoval Filip - SANDOKAAN (12.10.2014 18:40:14)

 offline 

 

#1198 12.10.2014 18:49:29

Ditrow
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1142
Založená vlákna
Místo: OSTRAVA!!!
Motorka: KTM 520exc
Věk: 30
Tel: nakousnutý
4 3

Re: prosím o radu KTM / Husqvarna


Kubajz:

psal jsem ti ze mi to delalo to same a chybela mi tam ta zaslepka jakmile se ta hadicka ucpala tak to bylo dobre ;)zitra to vyfotim kolem 2he po obede aposlu tu fotku vcem jsem tento problem mel ja

 offline 

 

#1199 12.10.2014 18:57:17

Kubajz
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 793
Založená vlákna
Motorka: Beta 300RR
2 0

Re: prosím o radu KTM / Husqvarna


Filip - SANDOKAAN napsal(a):

Kubajz napsal(a):

Strejda-GC napsal(a):

Ditrow :

jo, stačí sundat nádrž, povolit obě příruby u karbce a k šroubku se dostaneš v pohodě  ano 
bych to ani nevozil do servisu, zkus sám utáhnout šroub bohatosti směsi, já s tím taky blbnoul a zkoušel jak to reaguje na motorku a čím sem dělal bohatší směs tím to víc dole "koktalo"   smile  takže jsem spíše ochuzoval a kontroloval barvu svíčky

Tak jsem nějakým způsobem zkoušel pootáčet tím šroubkem, ale nevím no, tak nějak občas to dělá stále, ještě to prej může dělat falešný vzduch, tak jsem měl vydělanou tu gumovou přírubu, je sice taková trochu steřelá, ale nezdá se že by to šlo skrz ...toš nevim, jo a jakou správnou barvu by měla mít svíčka? Ten kontakt byl takovej bílej...

tak při nastartování nastříkej něco okolo karbece,příruby...sprej,cistic brzd,vonavku na hajzlik.....

edit - mela by byt cihlova, tzn bíla je chuda smes,cerna bohata

Tak jsem zkoušel ten sprej, stříkal jsem všude a volnoběh stálej, nic se nedělo, tak to je asi dobré znamení... ono už to teda není zas tak strašný, ale teď už nemůžu moc testovat a dělat s tím bordel, tak až zítra to víc projedu...

Ditrow: OK, diky, budu to očekávat  ano  smile 

 offline 

 

#1200 15.10.2014 12:29:50

MildaXL
Pokročilý
Fotogalerie
Příspěvky: 115
Založená vlákna
Místo: Vysočina
Motorka: Honda XL500R, KTM EXC 250
Věk: 26
0 0

Re: prosím o radu KTM / Husqvarna


Tak jsem dnes kontroloval rozvoďák, zbývají ještě 4 zoubky do konce takže by měl ještě něco vydržet. Najeto cca 50mth, rozvoďák origo zn. IWIS. Ze začátku se to šponuje strašně rychle jsu zvědavej kolik na něj celkově najedu..

 offline 

 

REKLAMA

Zápatí

Statistika

TOPlist

Copyright © 2007 - 2014 OFFMOTO.COM | Ochrana osobních údajů