Off-Road Forum OFFMOTO.COM Off-Road Forum OFFMOTO.COM

Rychlé hledání

ENDURO - CROSS

ČTYŘKOLKY

MOTOTURISTIKA

Cestování (126)
Srazy (72)
Výlety (114)

MOTOSPORT :: ZÁVODY

INZERCE : Motocykly

INZERCE : Ostatní

REKLAMA

prosím o radu KTM / Husqvarna

#961 01.06.2014 14:04:41

Fireman
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 504
Založená vlákna
Místo: J.Č.
Motorka: KTM 525 exc
Věk: 32
Tel: 150
8 0

Re: prosím o radu KTM / Husqvarna


Ditrow napsal(a):

to doufam ze budu mit kliku protoze uz na to nemam nervy richichi konecna kazdy zasah a je to horsi a horsi
minuly tyden to jakstaks jelo ale sroubek volnobehu byl na max takze jsem neska zvysil jehlu na posledni zarez dal to dokupy kick nic tak sem to napojil kablama na auto a tocil dalo to ranu z vyfuku jako krava a nic ani zaboha tak jsem to zase zatlacil zpatky do garaze a nasrane odjel domu. jestli to nevyresi ten borec z Havirova tak mam v zaloze jeste Bitrina odtud ale to bych musel zaridit odvoz do Brna sad apokud to neda ani on dokupy tak to pujde na dily

Pokud tomu opravdu rozumí a má potřebné cajky tak to dá určitě dohromady. Jak se tu píše , je to jen stroj.


Co shoří neshnije

 offline 

 

#962 01.06.2014 14:06:56

Ditrow
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1142
Založená vlákna
Místo: OSTRAVA!!!
Motorka: KTM 520exc
Věk: 30
Tel: nakousnutý
4 3

Re: prosím o radu KTM / Husqvarna


ja uz to vidim tragicky delsi dobu sad uvidime co stim jak to pristi tyden zkoukne  nejlepsi to bylo hned poposkladani vyresily se uniky kapaliny a bylo to v klidu az na to ze to trosinku skubalo ve strednim pasmu.
ted to nechyta pali to svicky kdyz to chytne tak to zase zahrate samo chcipne a kdyz to jede tak to skube jako krava a jeste k tomu vsemu kdyz zaradim rychlost a nedrzim to podplynem tak to chcipne pri zarazeni cehokoli  takze doufam ze si stim poradi

 offline 

 

#963 01.06.2014 14:08:12

Ditrow
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1142
Založená vlákna
Místo: OSTRAVA!!!
Motorka: KTM 520exc
Věk: 30
Tel: nakousnutý
4 3

Re: prosím o radu KTM / Husqvarna


Fireman napsal(a):

Ditrow napsal(a):

to doufam ze budu mit kliku protoze uz na to nemam nervy richichi konecna kazdy zasah a je to horsi a horsi
minuly tyden to jakstaks jelo ale sroubek volnobehu byl na max takze jsem neska zvysil jehlu na posledni zarez dal to dokupy kick nic tak sem to napojil kablama na auto a tocil dalo to ranu z vyfuku jako krava a nic ani zaboha tak jsem to zase zatlacil zpatky do garaze a nasrane odjel domu. jestli to nevyresi ten borec z Havirova tak mam v zaloze jeste Bitrina odtud ale to bych musel zaridit odvoz do Brna sad apokud to neda ani on dokupy tak to pujde na dily

Pokud tomu opravdu rozumí a má potřebné cajky tak to dá určitě dohromady. Jak se tu píše , je to jen stroj.

je to soused od kamosky mluvil jsem snim a opravuje hlavne ktm klukum po Havirove

 offline 

 

#964 01.06.2014 14:08:47

NoEnd
Veterán
Fotogalerie
Příspěvky: 2105
Založená vlákna
Místo: Brno
Motorka: KTM lc8 ADV
Věk: 32
5 1

Re: prosím o radu KTM / Husqvarna


 hmm  Takovej zkušenej a geniální mechanik jako je Ričičičičičičiči nedokáže naladit karburátor  hmm  To je nějaký divný, tomu se mi ani nechce věřit  a21   a14  Tak zatím to trvá jen půl roku, dej mu ještě šanci  a7 Třeba to do Vánoc dá dohromady  a14 

No a teď vážně: Měl jsi se na něj vysrat už v lednu a ještě ho přetáhnout něčím po zádech, za to, že ti zkurvil motor a snažil se to zamaskovat. To by byla přiměřená reakce  wink 

 offline 

 

#965 01.06.2014 14:27:24

Ditrow
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1142
Založená vlákna
Místo: OSTRAVA!!!
Motorka: KTM 520exc
Věk: 30
Tel: nakousnutý
4 3

Re: prosím o radu KTM / Husqvarna


no asi neumi jak to tak vypada ze pry vadna indukcka ale tu sem meril a je v cajku
ze to posral to chuj stim stejne bych to musel udelat driv nebo pozdeji v tomhle sem spokojeny ze tohle mam z krku ale co me nejvic sere ze je to pul roku aproste to neni v kupe a je to strasne nespolehlive sad venku paradni pocasi a ja sedim doma bo to nejede

 offline 

 

#966 01.06.2014 20:48:20

Filip - SANDOKAAN
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1818
Založená vlákna
Motorka: už sherco
Věk: 3*
1 3

Re: prosím o radu KTM / Husqvarna


NoEnd napsal(a):

 hmm  Takovej zkušenej a geniální mechanik jako je Ričičičičičičiči nedokáže naladit karburátor  hmm  To je nějaký divný, tomu se mi ani nechce věřit  a21   a14  Tak zatím to trvá jen půl roku, dej mu ještě šanci  a7 Třeba to do Vánoc dá dohromady  a14 

No a teď vážně: Měl jsi se na něj vysrat už v lednu a ještě ho přetáhnout něčím po zádech, za to, že ti zkurvil motor a snažil se to zamaskovat. To by byla přiměřená reakce  wink 

 ano 

 offline 

 

#967 01.06.2014 20:56:38

Strejda-GC
Chemik od oranžového jezera°°°
Fotogalerie
Příspěvky: 8201
Založená vlákna
29 22

Re: prosím o radu KTM / Husqvarna


Ditrow:

hele a s tím karbcem děláš čachry od továrního nastavení (dle ktm) nebo od toho co tam bylo původně ?

 offline 

 

#968 01.06.2014 21:12:31

Filip - SANDOKAAN
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1818
Založená vlákna
Motorka: už sherco
Věk: 3*
1 3

Re: prosím o radu KTM / Husqvarna


at odpovíš co chces tak to bude presne to spatne big_smile 

ne selskym rozumem by se ditrow mel odrážet od toho jak to bylo nastavene...pac vse uz tam je ojete a nejak na sebe sedi nebo jak to napsat....a le muj selskej rozum muze byt pekne naprd

 offline 

 

#969 02.06.2014 06:20:28

Ditrow
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1142
Založená vlákna
Místo: OSTRAVA!!!
Motorka: KTM 520exc
Věk: 30
Tel: nakousnutý
4 3

Re: prosím o radu KTM / Husqvarna


Strejda-GC napsal(a):

Ditrow:

hele a s tím karbcem děláš čachry od továrního nastavení (dle ktm) nebo od toho co tam bylo původně ?

od tovarniho nastaveni podle manualu protoze v nem byla vymenena spousta veci, po go to jelo dobre akorat to cukalo ve strednim pasmu tak se obohatila smes a jelo to paradne ale za 3 mth to neslo nastartovat odpalena svicka uplne cerna tak se do toho zaclo dupat a ted uz to nejede vubec, uz se v tom hrabat nebudu ve stredu to odvazim na poradny servis snad to naladi

Editoval Ditrow (02.06.2014 06:29:17)

 offline 

 

#970 02.06.2014 08:11:50

ZdeninoTE
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 480
Založená vlákna
Místo: Sulimov
Motorka: KTM 950 Adventure S; VOR V-star 530; Husqvarna TE610
Věk: 28
Tel: 604389901
5 1

Re: prosím o radu KTM / Husqvarna


Ditrow:
možná se pletu, ale šroubkem bohatosti ovlivním chod motoru jenom od volnoběhu do středního pásma otáček ne? Pokud kecám, budu rád když mě někdo opraví. Viděl bych to tak, že tam jde moc benálu, proto ti to vypaluje svíčky. První bych zkontroloval sílu jiskry, potom jestli nepřisává falešný vzduch a nebo to celé poslat zrovna do Havířova  ano 


Enduro je pro ty, kdo nemají nasrané v rukách, v hlavě ani v gatích

 offline 

 

#971 02.06.2014 17:25:05

Ditrow
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1142
Založená vlákna
Místo: OSTRAVA!!!
Motorka: KTM 520exc
Věk: 30
Tel: nakousnutý
4 3

Re: prosím o radu KTM / Husqvarna


ZdeninoTE napsal(a):

Ditrow:
možná se pletu, ale šroubkem bohatosti ovlivním chod motoru jenom od volnoběhu do středního pásma otáček ne? Pokud kecám, budu rád když mě někdo opraví. Viděl bych to tak, že tam jde moc benálu, proto ti to vypaluje svíčky. První bych zkontroloval sílu jiskry, potom jestli nepřisává falešný vzduch a nebo to celé poslat zrovna do Havířova  ano 

tak to nevim az tak do toho nevidim uz jsem dnes volal ve stredu se to veze wink

 offline 

 

#972 13.06.2014 11:15:22

Ditrow
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1142
Založená vlákna
Místo: OSTRAVA!!!
Motorka: KTM 520exc
Věk: 30
Tel: nakousnutý
4 3

Re: prosím o radu KTM / Husqvarna


taak a mame new info ze servisu karburator se pretryskovava ale svicka je stale cerna jak uhel takze takze se ladi dal. horsi je ze to stale cuka ve strednim pasmu otacek takze se pres tyden bude pujcovat cdi a melo by to byt hotove

 offline 

 

#973 13.06.2014 12:06:33

Zobák310
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 848
Založená vlákna
Místo: Jihlava
Motorka: KTM 350
Věk: 1989
5 0

Re: prosím o radu KTM / Husqvarna


Ditrow:

Obcas si to tu otevru a porad najaky problem s moto.je mi te lito a zaroven mas muj obdiv za nervy ja resit pul roku problemy s moto tak uz je 4x rozprodany.doufam ze uz ti to daj do kupy a budes si jen uzivat ano 


Nejde o to zvítězit, ale zůčastnit se.

 offline 

 

#974 13.06.2014 13:00:54

Ditrow
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1142
Založená vlákna
Místo: OSTRAVA!!!
Motorka: KTM 520exc
Věk: 30
Tel: nakousnutý
4 3

Re: prosím o radu KTM / Husqvarna


to je tak kdyz to das nekomu kdo neumi seridit karbec dat mu to uz tehdy jak tady radilo milion lidi tak ted uz v klidecku davno jezdim

Editoval Ditrow (13.06.2014 13:20:59)

 offline 

 

#975 25.06.2014 15:29:46

Ditrow
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1142
Založená vlákna
Místo: OSTRAVA!!!
Motorka: KTM 520exc
Věk: 30
Tel: nakousnutý
4 3

Re: prosím o radu KTM / Husqvarna


prijemna zprava od mechanika ktery dela ktm big_smile uz ani ten si nevi po 3 tydnech s karburatorem rady snizoval trysky uz je to pry na trysce 158 origo je pry 175 a porad je to moc bohate a uchcava to svicky sad

 offline 

 

#976 25.06.2014 16:10:27

Ditrow
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1142
Založená vlákna
Místo: OSTRAVA!!!
Motorka: KTM 520exc
Věk: 30
Tel: nakousnutý
4 3

Re: prosím o radu KTM / Husqvarna


dik za info wink v pondeli to vezu do sette do martinova a pokud ani oni to nedaji dokupy tak ho koupim

 offline 

 

#977 25.06.2014 18:53:56

Ditrow
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1142
Založená vlákna
Místo: OSTRAVA!!!
Motorka: KTM 520exc
Věk: 30
Tel: nakousnutý
4 3

Re: prosím o radu KTM / Husqvarna


30 cubka 13 dily na generalku
frajer si stim hraje uz 3ti tyden a dnes mi volal ze je v koncich ze to pretryskovaval ale ze to porad uchcava svicku ze je cerna jak negr z afriky. a ze uz mu dosly napady a finty ktere ma a proste si stim nevi rady a na tak stary karbec pry nema veci. tak jsem hnedka volal do Martinova v pondeli nebo v utery to tam vezu a pokud to nedaji ani tam dokupy tak koupim ten karbec co tady linkoval Janek a pokud i ten bude na kosoctverec s carkou tak to jde na dily big_smile

Editoval Ditrow (25.06.2014 19:06:07)

 offline 

 

#978 25.06.2014 20:18:56

MikiberG
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1875
Založená vlákna
Motorka: HusaberG
Web
28 5

Re: prosím o radu KTM / Husqvarna


Ditrow:
Tak já tě skoro lituju... trochu si myslím, že nemáš problém v karbecu ale jinde ...no uvidíš... dobře pořiď  ano 

 offline 

 

#979 25.06.2014 20:54:50

Filip - SANDOKAAN
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1818
Založená vlákna
Motorka: už sherco
Věk: 3*
1 3

Re: prosím o radu KTM / Husqvarna


zavez to mikibergovi a budes jezdit  ano ....jak jini psali od zacatku ale zase nadruhou stranu nevim jestli bych do toho sel byt na mikibergově miste protože pak se vysere co resil ricici a bude to na nej ale zase na druhou stranu to je vyzva ano 

 offline 

 

#980 25.06.2014 21:05:52

motoline.cz
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1428
Založená vlákna
Věk: 40
Tel: 724938355
10 1

Re: prosím o radu KTM / Husqvarna


zajímalo by mě kolik bude stát ten třítýdenní servis s nulovým efektem. Pětikilo to asi nebude.... Potom to sem napiš


Radši o dva takty míň, než o dvě kila víc.

 offline 

 

REKLAMA

Zápatí

Statistika

TOPlist

Copyright © 2007 - 2014 OFFMOTO.COM | Ochrana osobních údajů