Off-Road Forum OFFMOTO.COM Off-Road Forum OFFMOTO.COM

Rychlé hledání

ENDURO - CROSS

ČTYŘKOLKY

MOTOTURISTIKA

Cestování (126)
Srazy (72)
Výlety (114)

MOTOSPORT :: ZÁVODY

INZERCE : Motocykly

INZERCE : Ostatní

REKLAMA

prosím o radu KTM / Husqvarna

#921 21.05.2014 22:25:21

Re: prosím o radu KTM / Husqvarna


JJ NGK je náchylná na ulití, to Brisk jede furt. Té to nevadí. Zatím to je asi nejlevnější varianta opravy. Hlavně dejte směs správně podle návodu, ne to obohatit hlavně že jede. Jít spíše po příčině že to škube.

 offline 

 

#922 21.05.2014 22:30:59

Ditrow
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1142
Založená vlákna
Místo: OSTRAVA!!!
Motorka: KTM 520exc
Věk: 30
Tel: nakousnutý
4 3

Re: prosím o radu KTM / Husqvarna


MartinSparco napsal(a):

JJ NGK je náchylná na ulití, to Brisk jede furt. Té to nevadí. Zatím to je asi nejlevnější varianta opravy. Hlavně dejte směs správně podle návodu, ne to obohatit hlavně že jede. Jít spíše po příčině že to škube.

karbec je od vcerejska v tovarmin nastaveni delal ho borec z Paskova ktery dela karburatory zda se mi to i zivejsi ale skube to no (je tam svicka ze sekacky) kdyz se da origo tak to jede tak jak ma ale jak jsem psal pak prestane hazet jiskru to uz mame vyzkousene z toho tovarniho pak jsme akorat obohacovali smes nic vic

 offline 

 

#923 21.05.2014 22:32:26

Ditrow
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1142
Založená vlákna
Místo: OSTRAVA!!!
Motorka: KTM 520exc
Věk: 30
Tel: nakousnutý
4 3

Re: prosím o radu KTM / Husqvarna


MartinSparco napsal(a):

Moje si už zvykla, nesmí mít ty ehm DNY nebo jak tomu nadávají, to se musím garáži vyhýbat obloukem  lol 

to mas dobry big_smile ta moje ty ehm dny od dneska proziva big_smile

 offline 

 

#924 21.05.2014 22:32:50

Re: prosím o radu KTM / Husqvarna


Ještě takhle, kolik jde do baterky V při volnoběhu?
Když zapojíš měřák v serii na plus, je nějaký odběr A při vypnutém motoru?
Cívky jsou propípané?

 offline 

 

#925 21.05.2014 22:35:14

Re: prosím o radu KTM / Husqvarna


Ditrow napsal(a):

MartinSparco napsal(a):

JJ NGK je náchylná na ulití, to Brisk jede furt. Té to nevadí. Zatím to je asi nejlevnější varianta opravy. Hlavně dejte směs správně podle návodu, ne to obohatit hlavně že jede. Jít spíše po příčině že to škube.

karbec je od vcerejska v tovarmin nastaveni delal ho borec z Paskova ktery dela karburatory zda se mi to i zivejsi ale skube to no (je tam svicka ze sekacky) kdyz se da origo tak to jede tak jak ma ale jak jsem psal pak prestane hazet jiskru to uz mame vyzkousene z toho tovarniho pak jsme akorat obohacovali smes nic vic

Ono je nejdůležitější to PAK přestane házet jiskru. V tom bych hledal toho zakopaného psa. Důvody příčiny následky.

 offline 

 

#926 21.05.2014 22:39:00

Re: prosím o radu KTM / Husqvarna


Jo jinak už jsem tu dlouho nepsal slovo BRISK.  lol 
Dej tu svíčku a uvidíš, svíčku ze sekačky vyhod, ta má totiž posunutý bod tání. Tzn. má větší zátěžový element. Někdo tomu říká chladič. Je to z důvodu že sekačku těžko uchladíš jízdou. To by jsi toho moc neposekal  lol 
At nepropálíš píst nebo tak něco.

 offline 

 

#927 21.05.2014 22:44:03

Ditrow
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1142
Založená vlákna
Místo: OSTRAVA!!!
Motorka: KTM 520exc
Věk: 30
Tel: nakousnutý
4 3

Re: prosím o radu KTM / Husqvarna


MartinSparco napsal(a):

Ještě takhle, kolik jde do baterky V při volnoběhu?
Když zapojíš měřák v serii na plus, je nějaký odběr A při vypnutém motoru?
Cívky jsou propípané?

chcipnuta nema odber zadny a pri volnobehu dava 4-6V kdyz pridam tak se to zveda az na 14.2V na plnem plynu ano civky jsem propipal jsou v poradku

Editoval Ditrow (21.05.2014 22:47:06)

 offline 

 

#928 21.05.2014 22:45:23

Ditrow
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1142
Založená vlákna
Místo: OSTRAVA!!!
Motorka: KTM 520exc
Věk: 30
Tel: nakousnutý
4 3

Re: prosím o radu KTM / Husqvarna


MartinSparco napsal(a):

Jo jinak už jsem tu dlouho nepsal slovo BRISK.  lol 
Dej tu svíčku a uvidíš, svíčku ze sekačky vyhod, ta má totiž posunutý bod tání. Tzn. má větší zátěžový element. Někdo tomu říká chladič. Je to z důvodu že sekačku těžko uchladíš jízdou. To by jsi toho moc neposekal  lol 
At nepropálíš píst nebo tak něco.

doufam ze tu svicku brisk nekde sezenu mrknu jeste na net na oznaceni at vim jaka tam presne ma byt

 offline 

 

#929 21.05.2014 22:45:31

Re: prosím o radu KTM / Husqvarna


4-6V je blbost, to by ti potom bralo furt z baterky až by ti ji vybilo. Tzn při volnoběhu měř napětí baterky, pokud klesá a mělo by v tvém případě rychle, tak je to regl.

 offline 

 

#930 21.05.2014 22:49:14

Ditrow
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1142
Založená vlákna
Místo: OSTRAVA!!!
Motorka: KTM 520exc
Věk: 30
Tel: nakousnutý
4 3

Re: prosím o radu KTM / Husqvarna


MartinSparco napsal(a):

4-6V je blbost, to by ti potom bralo furt z baterky až by ti ji vybilo. Tzn při volnoběhu měř napětí baterky, pokud klesá a mělo by v tvém případě rychle, tak je to regl.

tech 4-6V jsem nameril na vodici ktery vede z regulatoru a ma funkci dobijeni baterky proti kostre tak jak rikas to jsem nemeril

 offline 

 

#931 21.05.2014 22:54:35

Re: prosím o radu KTM / Husqvarna


Jasně ty jsi měřil odpojený regl. To je těch 6V. Tzn baterku ti 6V nenabije. Takže motor jede z baterky, takže na baterce musíš měřit úbytek napětí který ti žere el. motorky. Takže za chvilku ti zdechne protože nemá energii pro svíčku.

 offline 

 

#932 21.05.2014 22:56:11

Re: prosím o radu KTM / Husqvarna


Samé takže  a11 děs běs už neumím psát.

 offline 

 

#933 21.05.2014 23:00:41

Re: prosím o radu KTM / Husqvarna


Nebo DENSO taky super svíčka. Rozhodně né NGK. Už snad šetří i na svíčkách.

 offline 

 

#934 21.05.2014 23:00:53

Ditrow
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1142
Založená vlákna
Místo: OSTRAVA!!!
Motorka: KTM 520exc
Věk: 30
Tel: nakousnutý
4 3

Re: prosím o radu KTM / Husqvarna


MartinSparco napsal(a):

Jasně ty jsi měřil odpojený regl. To je těch 6V. Tzn baterku ti 6V nenabije. Takže motor jede z baterky, takže na baterce musíš měřit úbytek napětí který ti žere el. motorky. Takže za chvilku ti zdechne protože nemá energii pro svíčku.

zdechnout nemuze ikdyz jsem v ni baterku nemel tak to chytlo a jelo to wink ta baterka tam je pouze kvuli starteru wink zadnou jinou funkci nema a ikdyz byla baterka vybita tak to chytlo pres kick a po jizde se baterka dobila starter tocil pohoda
zitra to jeste jednou projedu dtat po dratu podle schematu vse promerim a uvidi se

Editoval Ditrow (21.05.2014 23:01:22)

 offline 

 

#935 21.05.2014 23:05:37

Re: prosím o radu KTM / Husqvarna


Tak podle toho co říkáš je regl v pohodě, protože stíhá zásobovat energií jak motorku tak baterku. Takže zkus jinou svíčku DENSO nebo BRISK

Edit jak říkám těžko soudit když tu motorku nemám pod rukama.

Editoval MartinSparco (21.05.2014 23:07:55)

 offline 

 

#936 21.05.2014 23:06:39

Re: prosím o radu KTM / Husqvarna


Není tam jenom kvůli kicku, ale kdyby ti nefungoval regl tak na tom ještě někam dojedeš, třeba k cestě, kde tě už naloží.  ano 

I když nevím jak by jsi to v terénu že ti nejde regl poznal  lol 

Editoval MartinSparco (21.05.2014 23:07:20)

 offline 

 

#937 21.05.2014 23:23:31

Ditrow
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1142
Založená vlákna
Místo: OSTRAVA!!!
Motorka: KTM 520exc
Věk: 30
Tel: nakousnutý
4 3

Re: prosím o radu KTM / Husqvarna


to ale nic nemeni na tom ze ten vodic ktery ma dobijet baterii ukazuje na volnobeh 4-6V misto 13.2V na volnobeh
uz se stalo parkrat se sme to stelovali nastartovat vypnout atd atd az se baterka vybila pak kick a po chvili co to bezelo a jezdilo se na tom tak se to nabilo

 offline 

 

#938 21.05.2014 23:38:00

Re: prosím o radu KTM / Husqvarna


Jenže baterie by měla být nabíjena i při volnoběhu, (u JAW a CZ to je tak že brala při volnoběhu z baterie a od 2500ot už dobíjela. Nemyslím ted VAPE) Takže tím že jezdíš to asi dobiješ. Já se ale bavím při volnoběhu. Tam pokud to baterii vybíjí tak při nějakém trial úseku by to mělo vycucnout baterii a už nenastartovat. Než se zase baterie oživí (tvrdost baterie)

 offline 

 

#939 22.05.2014 09:42:23

Jarynn
Mazák
Fotogalerie
Příspěvky: 4392
Založená vlákna
Místo: Ostrava
Motorka: EXC 300
Věk: 45
14 8

Re: prosím o radu KTM / Husqvarna


Ditrow:

Je ta indukčka stejná jako 2T? na 99% jednu z dváci mám na chalupě, můžu ti ji půjčit třeba na týden,nepotřebuju ji. Problém bych ale nehledal v elektrice, spíš ve směsi a ulití svíce,jak ti píšou výš. Teda pokud nemá vliv teplota nebo vlhkost, pak by to byl drátenický problém.

 offline 

 

#940 22.05.2014 10:26:38

Ditrow
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1142
Založená vlákna
Místo: OSTRAVA!!!
Motorka: KTM 520exc
Věk: 30
Tel: nakousnutý
4 3

Re: prosím o radu KTM / Husqvarna


Jarynn napsal(a):

Ditrow:

Je ta indukčka stejná jako 2T? na 99% jednu z dváci mám na chalupě, můžu ti ji půjčit třeba na týden,nepotřebuju ji. Problém bych ale nehledal v elektrice, spíš ve směsi a ulití svíce,jak ti píšou výš. Teda pokud nemá vliv teplota nebo vlhkost, pak by to byl drátenický problém.

to vubec netusim jestli je stejna. neska projedu ekektriku promerim to vsechno a ozvu se zatim dik moc

 offline 

 

REKLAMA

Zápatí

Statistika

TOPlist

Copyright © 2007 - 2014 OFFMOTO.COM | Ochrana osobních údajů