Off-Road Forum OFFMOTO.COM Off-Road Forum OFFMOTO.COM

Rychlé hledání

ENDURO - CROSS

ČTYŘKOLKY

MOTOTURISTIKA

Cestování (126)
Srazy (72)
Výlety (114)

MOTOSPORT :: ZÁVODY

INZERCE : Motocykly

INZERCE : Ostatní

REKLAMA

prosím o radu KTM / Husqvarna

#841 13.04.2014 11:32:51

Ditrow
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1142
Založená vlákna
Místo: OSTRAVA!!!
Motorka: KTM 520exc
Věk: 30
Tel: nakousnutý
4 3

Re: prosím o radu KTM / Husqvarna


diky za rady o tohle mi slo kam stim wink

 offline 

 

#842 13.04.2014 12:58:08

ZdeninoTE
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 480
Založená vlákna
Místo: Sulimov
Motorka: KTM 950 Adventure S; VOR V-star 530; Husqvarna TE610
Věk: 28
Tel: 604389901
5 1

Re: prosím o radu KTM / Husqvarna


Ditrow:

A odkud ti ten olej nebo voda teče?


Enduro je pro ty, kdo nemají nasrané v rukách, v hlavě ani v gatích

 offline 

 

#843 13.04.2014 13:35:26

Ditrow
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1142
Založená vlákna
Místo: OSTRAVA!!!
Motorka: KTM 520exc
Věk: 30
Tel: nakousnutý
4 3

Re: prosím o radu KTM / Husqvarna


ZdeninoTE napsal(a):

Ditrow:

A odkud ti ten olej nebo voda teče?

voda ve spojich z chladice do hadic (vsechny hadice nove z univoku) a olej blije z praveho deklu jak je to velke tesneni (taky je nove) zkouseli jsme jen tesneni chcije jen ten cerveny tmel chcije tesneni s tmelem chcije vyrezavane tesneni z papiru zase chcije takze obednam jeste jedno nove a uvidime dosedaci plochy jsou ocistene a rovne jak kdyz streli tak sem z toho ocas

Editoval Ditrow (13.04.2014 13:36:12)

 offline 

 

#844 13.04.2014 14:32:17

NoEnd
Veterán
Fotogalerie
Příspěvky: 2105
Založená vlákna
Místo: Brno
Motorka: KTM lc8 ADV
Věk: 32
5 1

Re: prosím o radu KTM / Husqvarna


Ditrow:

Vy jste ty dosedací plochy toho pravýho deklu nějak rovnali?

Editoval NoEnd (13.04.2014 14:36:24)

 offline 

 

#845 13.04.2014 14:34:32

ZdeninoTE
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 480
Založená vlákna
Místo: Sulimov
Motorka: KTM 950 Adventure S; VOR V-star 530; Husqvarna TE610
Věk: 28
Tel: 604389901
5 1

Re: prosím o radu KTM / Husqvarna


voda stačí fest dotáhnout novýma sponama. Až se hadice nahřejou, ono se to dotvaruje. A jestli myslíš dekl spojky, tak tam mám černý tmel na motory od wurthu a drží dobře. Ale nesmíš ho tam naplácat moc ať ti to po přitažení nevyteče aj do motoru


Enduro je pro ty, kdo nemají nasrané v rukách, v hlavě ani v gatích

 offline 

 

#846 13.04.2014 14:58:03

Ditrow
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1142
Založená vlákna
Místo: OSTRAVA!!!
Motorka: KTM 520exc
Věk: 30
Tel: nakousnutý
4 3

Re: prosím o radu KTM / Husqvarna


NoEnd napsal(a):

Ditrow:

Vy jste ty dosedací plochy toho pravýho deklu nějak rovnali?

nee jen se z toho davalo dolu to stare tesneni a seskrabaval silikon ktery tam byl taky

 offline 

 

#847 13.04.2014 15:03:12

Ditrow
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1142
Založená vlákna
Místo: OSTRAVA!!!
Motorka: KTM 520exc
Věk: 30
Tel: nakousnutý
4 3

Re: prosím o radu KTM / Husqvarna


Janek napsal(a):

Ditrow napsal(a):

voda ve spojich z chladice do hadic (vsechny hadice nove z univoku) a olej blije z praveho deklu jak je to velke tesneni (taky je nove) zkouseli jsme jen tesneni chcije jen ten cerveny tmel chcije tesneni s tmelem chcije vyrezavane tesneni z papiru zase chcije takze obednam jeste jedno nove a uvidime dosedaci plochy jsou ocistene a rovne jak kdyz streli tak sem z toho ocas

Tak to jsem zvědavej, co se z toho vyklube.
Kdybys spony na hadicích dal nový/dotáhl, tak tu o tom nemusíš snad ani psát. Proč to neudělal mechanik?
Pokud jsou dosedací plochy rovný .... dals nový těsnění .... má tvůj mechanik nějakou teorii? Něco z toho pravda asi nebude.
Pokud sis myslel, žes měl do teď nějaký problémy, ......... tak spíš počítej s tím, že můžou přijít až teď. Ne, že bych ti to přál!
Ono dát něco do kupy je jedna věc, ale udělat z toho spolehlivou a odladěnou strojovnu bude druhá stránka věci, kterou máš před sebou.
Co ti řekl mechanik na to startování kickem +5 pokus? Musí si to sednout, že? big_smile 
Skoro mi to připadá, že Ditrow porodil dítě, tolik radosti a gratulací a1 a ono je to zatím pořád jen nepojízdná hromada.

radas ano  ano 

ty ses zas chytry jak plastelina debilni pripominky mas vsude a nejen tady jak si vsimam wink priste az ti neco poslu tak aspon odepis!!!
nejsem kokot spony jsou nove a dotazene!! vsecho je n ano2 ove a budu nechavat stare spony big_smile zamysli se nekdy wink tak jako tesneni vika spojky !! ale uz je na ceste projistotu nove teorie a praxe je takova ze v tech mistech kde to chcije je to varene
a tobe to chytne po generalce napoprve big_smile asi vitr uz je to v poradku chyta na prvni max druhe slapnuti na paku stacilo to trosku seridit na starter to chyta jak nic!
nepojizdnou hromadu mas tak maximalne v trenkach

Editoval Ditrow (13.04.2014 15:13:24)

 offline 

 

#848 13.04.2014 16:07:31

motoline.cz
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1428
Založená vlákna
Věk: 40
Tel: 724938355
10 1

Re: prosím o radu KTM / Husqvarna


pokud to pořád teče, může být mikroprasklinka kolem očka skrz které prochází některý z šroubů. Na sundaném deklu to není vidět, ale když se to doho opře šroub tak se materiál napne a škvíra roztáhne. Potom to vypadá že to teče pod víkem a přitom to teče skrz víko. Řešil jsme to často na starších HQ 410/610, kde šlo to očko naštípnout i necitlivým přetažením šroubu.
prověřte i tuhle možnost, pokud to neudrželo ani jedno ze tří variant těsnění tak by to mohlo být ono.


Radši o dva takty míň, než o dvě kila víc.

 offline 

 

#849 13.04.2014 16:51:31

Ditrow
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1142
Založená vlákna
Místo: OSTRAVA!!!
Motorka: KTM 520exc
Věk: 30
Tel: nakousnutý
4 3

Re: prosím o radu KTM / Husqvarna


motoline.cz napsal(a):

pokud to pořád teče, může být mikroprasklinka kolem očka skrz které prochází některý z šroubů. Na sundaném deklu to není vidět, ale když se to doho opře šroub tak se materiál napne a škvíra roztáhne. Potom to vypadá že to teče pod víkem a přitom to teče skrz víko. Řešil jsme to často na starších HQ 410/610, kde šlo to očko naštípnout i necitlivým přetažením šroubu.
prověřte i tuhle možnost, pokud to neudrželo ani jedno ze tří variant těsnění tak by to mohlo být ono.

poresime to hned jak od tebe dojde tesneni wink dik za dobrou radu

 offline 

 

#850 13.04.2014 17:22:33

Ditrow
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1142
Založená vlákna
Místo: OSTRAVA!!!
Motorka: KTM 520exc
Věk: 30
Tel: nakousnutý
4 3

Re: prosím o radu KTM / Husqvarna


Janek napsal(a):

Ditrow napsal(a):

ty ses zas chytry jak plastelina debilni pripominky mas vsude a nejen tady jak si vsimam wink priste az ti neco poslu tak aspon odepis!!!
nejsem kokot spony jsou nove a dotazene!! vsecho je n ano2 ove a budu nechavat stare spony big_smile zamysli se nekdy wink tak jako tesneni vika spojky !! ale uz je na ceste projistotu nove teorie a praxe je takova ze v tech mistech kde to chcije je to varene
a tobe to chytne po generalce napoprve big_smile asi vitr uz je to v poradku chyta na prvni max druhe slapnuti na paku stacilo to trosku seridit na starter to chyta jak nic!
nepojizdnou hromadu mas tak maximalne v trenkach

Plácat po ramenou vás dva rozhodně nebudu, pro mě to je dál otřesný příklad, to, žes už ujel jeden km na tom nic nezměnilo.
No, je vidět, jak tě to celý sere, chytáš na šlápnutí, jako tvoje EXC ano 
K hadicím nou koment, všechno je vlastně cajk, jen to malinko teče, ale hlavně, že je to redy tu rejs ano .

on to placani po tobe nekdo chce???
jo jeden km big_smile big_smile big_smile  a ne nahodou 500m??a jeste z kopce a zase nazpet big_smile ty vole tys me pozoroval vid wink je uplne jedno kolik jsem najel ale pouze kilometr to fakt nebyl tady jde jen o to ze ty a par dalsich jedincu meli kecy ze se to vubec nerozchodi jenze uz to chodi wink ted uz se to jen doladi. me tak maximalne serou ty tvoje neustale debilni kecy wink nic normalniho z tebe tady jeste nevylezlo big_smile hadice uz netecou ani malinko wink jeste to redy tu rejs neni ale za par dni bude wink a jestli mas jeste neco na srdicku tak prosim sz wink

Editoval Ditrow (13.04.2014 17:32:01)

 offline 

 

#851 13.04.2014 19:39:07

Filip - SANDOKAAN
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1818
Založená vlákna
Motorka: už sherco
Věk: 3*
1 3

Re: prosím o radu KTM / Husqvarna


jenze bey jankovych kecu bz to nebzlo to praveoffmoto....ono co vetsinou janeknapise ma hlavu a patu[u tebe totaknebylo] aja sem taky byl ten co neveril....alecas teprve ukaze vysledek.... start  jstemely horsi, ale nakonecjsteto roychodily a uvidi se jestli dojedete do cile smile 

pisuna tabletu proto chyby

 offline 

 

#852 13.04.2014 19:52:27

MikiberG
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1875
Založená vlákna
Motorka: HusaberG
Web
28 5

Re: prosím o radu KTM / Husqvarna


Janek má pravdu a to tě sere ! ..?
Ono rozchodit to na 10-20 hod jde vždycky ( i za levnějc...)  udržet v provozu 100hod už je druhá věc kterou ti tu všichni přejí (vč. mě a i Janka).
Nechci sejčkovat tak to tu ani nebudu komentovat a držím ti palce aby se pletlo víc lidí než Janek a já - a to myslím upřímně bez toho co se psalo v minulosti.

 offline 

 

#853 13.04.2014 20:04:26

Ditrow
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1142
Založená vlákna
Místo: OSTRAVA!!!
Motorka: KTM 520exc
Věk: 30
Tel: nakousnutý
4 3

Re: prosím o radu KTM / Husqvarna


co jsem koukal na videa na starty po generalce tak 5te-6te naslapnuti je docela dobry wink  a i kdyby to chytalo na 50te nakopnuti tak je mi to celkem jedno protoze to ma funkcni starter ;)ale je to postelovane a chytato i na kickstart a to ze tece olej bohuzel no tece to v miste svaru tak se to bude muset vyresit myslim ze tohle uz je detail po tom vsem co probehlo je obednano nove tesneni tak se tam da hned jak prijde a uvidime  ted jeste resim spinaci skrinku a pripojeni gps lokatoru zitra se navari kolinko na vyfuk ze 450ktery nesedi upravi se stojan a uvidime myslim ze unik oleje neni zase az tak vazna zavada wink
je to udelane poctive pomalu a v klidu zadny stres zadny ojeb tak to snad ukaze cas wink
a nevim co by mi mel tajit kdyz jsem u vseho byl osobne wink
a opravdu me nesere ze ma pravdu ja vim ze pravdu ma a nejen on ale serou me ty jeho neustale blbe kecy........kdyby misto tech blbych kecu napsal treba neco rozumneho tak jako motoline.cz nebo zdeninoTE;) udelal by daleko lip ale proc taky ze, klidne sejckuj je mi to celkem sumak uz nejak tak zhruba vim co od koho tady cekat koho brat s rezervou a ke komu se muzu obratit o pripadnou radu;)

Editoval Ditrow (13.04.2014 20:32:42)

 offline 

 

#854 13.04.2014 20:42:45

Ditrow
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1142
Založená vlákna
Místo: OSTRAVA!!!
Motorka: KTM 520exc
Věk: 30
Tel: nakousnutý
4 3

Re: prosím o radu KTM / Husqvarna


Janek napsal(a):

Ditrow:Tady vůbec nejde o to, jestli ti to po opravě chytne na 5. nebo 50. pokus, jde o to, aby ti to v korytě, až se ti z toho bude teplem dýmit chytlo na 1. - 3. start, aku je to poslední, na co se budeš moct spolehnout.
Jak daleko si dojel po první opravě? A taky sis při tom myslel, že to bude jezdit. Že se to teď víc rozebralo, víc se toho vyměnilo, .... nic neznamená. Že je to udělaný poctivě a pomalu neznamená, že je to udělaný dobře a bezchybně, většinou čív víc se snažíš, tím horší. To je z praxe
Jasně, seš natěšenej, hn hn, běží to, přeju ti to ano , jen jsem ti psal, že bude možná i hůř. sám to poznáš, až vjedeš do terénu. Myslíš, že budeš jen spokojeně jezdit a jezdit, ale kdo má takový štěstí? Pokud si budeš brumlat někde po polňačkách, tak možná, ale až vjedeš do pořádnýho terénu, tak uvidíš sám, že enduro je nekonečný příběh  big_smile , stačí jeden blbý pád, drbneš hadici na vodu, nevšimneš si toho a máš trable, tak to prostě je a zvlášť, když je to nový. Nic nepřivolávám, ale podobně to chodí.
Až najedeš 50 -100 mth, tak napiš ano.  

jestli je to udelano bezchybne verim v to ze ano 4mesice casu bylo dost a urcite to ukaze cas wink ale nadruhou stranu taky vim ze muze byt i hur wink po prvni oprave se to jen projelo sad a pak bylo hur myslel sem tehdy ze to je ok marne nadeje umira posledni big_smile ale ted jsme zase o kus dal a chcem to dopilovat k spolehlivosti

 offline 

 

#855 17.04.2014 18:49:59

Ditrow
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1142
Založená vlákna
Místo: OSTRAVA!!!
Motorka: KTM 520exc
Věk: 30
Tel: nakousnutý
4 3

Re: prosím o radu KTM / Husqvarna


unik vody vyresen unik oleje take stojan vychytan motorka uz stoji tak jak ma vyfuk upraven a sedi luxusne a je pred nama snad uz posledni problem a tim je regulator
a) je tento regulator origo??? pokud ano nemam zadnou dalsi otazku

b) pokud neni origo jak tu mrchu zapojit??? s timhle typem  jsem se jeste nesetkal a nerad bych ho poslal do vecnych lovist jsem schopen ho promerit ale nez sezenu nejaky vyhovujici zdroj atd tak to je nadlouho  proto prosim zkusene mistni mazaky o radu

jedna se o tohle heblo kontakty nemaji zadne orginal cisla ani pismenka pouze je tam u prvniho kontaktu vyskrabnute(asi sroubovakem) pismeno R a u tretiho pismeno B


http://www.offmoto.com/uploads/thumbs/3726_20140417_175942.jpg http://www.offmoto.com/uploads/thumbs/3726_20140417_175949.jpg http://www.offmoto.com/uploads/thumbs/3726_20140417_175957.jpg http://www.offmoto.com/uploads/thumbs/3726_20140417_180223.jpg


tohle heblo staci uz jen zapojit odzkouset jestli dobiji baterii nahazet plasty a hotovo

Editoval Ditrow (17.04.2014 18:53:00)

 offline 

 

#856 17.04.2014 19:05:15

C.J.
Veterán
Fotogalerie
Příspěvky: 2580
Založená vlákna
Motorka: EXC 450 05
Věk: 36
13 1

Re: prosím o radu KTM / Husqvarna


Ani netuším kde regler je.. Ale asi to je origo http://www.ebay.it/itm/703-KTM-EXC-250- … 50c&_uhb=1

 offline 

 

#857 17.04.2014 19:11:18

Ditrow
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1142
Založená vlákna
Místo: OSTRAVA!!!
Motorka: KTM 520exc
Věk: 30
Tel: nakousnutý
4 3

Re: prosím o radu KTM / Husqvarna


C.J. napsal(a):

Ani netuším kde regler je.. Ale asi to je origo http://www.ebay.it/itm/703-KTM-EXC-250- … 50c&_uhb=1

ja ho mel hozeny k baterce nyni je presunuty pod nadrz tam kde ma byt ok tim padem by to mel byt origo dil takze ho zapojim podle schematu

 offline 

 

#858 19.04.2014 17:28:08

Ditrow
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1142
Založená vlákna
Místo: OSTRAVA!!!
Motorka: KTM 520exc
Věk: 30
Tel: nakousnutý
4 3

Re: prosím o radu KTM / Husqvarna


dnes zapojena elektrika vse frci a startuje tak jak ma dnes najety 3 testovaci mth za tu dobu strepane vlakna u vsech zarovek big_smile tak jsem obednal ledkove h3jky, ve strednim pasmu otacek lehce cuka takze zitra jedem na paskov to dostelovat a doladit
ale opravdu spokojenost za ruce to taha kurevsky konecne jsem se dockal a po dlouhych 4rech mesicich jsem zajezdil

http://www.offmoto.com/uploads/thumbs/3726_20140419_143331.jpg http://www.offmoto.com/uploads/thumbs/3726_20140419_142149.jpg


v budoucnu jeste poresit plasty a bude se mi to i libit

Editoval Ditrow (19.04.2014 17:55:35)

 offline 

 

#859 19.04.2014 20:25:27

Carlitos13
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 579
Založená vlákna
Místo: Ústí nad Labem
Motorka: 1090 adv r
Věk: 40
Tel: 731309504
0 0

Re: prosím o radu KTM / Husqvarna


tak at vydrží a jsi spokojen ano 

 offline 

 

#860 19.04.2014 20:58:26

Raduz TT600r
.....starosta.....
Fotogalerie
Příspěvky: 11379
Založená vlákna
Místo: Olomouc,Přerov,Lipník
Motorka: NÁMAHA
Tel: 723 151 102
Web

Re: prosím o radu KTM / Husqvarna


konečně jhsi se dočkal...  gp  cool  ano 


Řiť, ať jedeš lip    tel.: 723151102, 587571224

 offline 

 

REKLAMA

Zápatí

Statistika

TOPlist

Copyright © 2007 - 2014 OFFMOTO.COM | Ochrana osobních údajů