Off-Road Forum OFFMOTO.COM Off-Road Forum OFFMOTO.COM

Rychlé hledání

ENDURO - CROSS

ČTYŘKOLKY

MOTOTURISTIKA

Cestování (126)
Srazy (72)
Výlety (114)

MOTOSPORT :: ZÁVODY

INZERCE : Motocykly

INZERCE : Ostatní

REKLAMA

prosím o radu KTM / Husqvarna

#261 20.01.2014 17:04:06

Filip - SANDOKAAN
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1818
Založená vlákna
Motorka: už sherco
Věk: 3*
1 3

Re: prosím o radu KTM / Husqvarna


ja bych to dal nerozebiral, ditrow koupil motorku...vedel ze ho dřív nebo pozdej ceka servis ...bylo to dřív a protože neresi sam ditrow ci je to chyba ale holt chape ze na motorku  x let starou mu záruku nikdo  neda  a nedal, plati si oprvavu tak bych ho nechal na pokoji...jestli něco při servisu podrbali kluci spolecne(ditrow a ricici....ale nemaj mezi sebou spor tak bych to taky nehrotil....proste se to opravi a ditrow bude mit další zkušenost....a kazda zkušenost se ceni smile 

ja na jeho miste bych taky nedaval nikomu dalsimu...vite jak to je...kdo si to rozebral at to taky slozi protože davat rozebranej motor nekomu je taky pekne naprd

 offline 

 

#262 20.01.2014 18:15:30

NoEnd
Veterán
Fotogalerie
Příspěvky: 2105
Založená vlákna
Místo: Brno
Motorka: KTM lc8 ADV
Věk: 32
5 1

Re: prosím o radu KTM / Husqvarna


Ditrow napsal(a):

MikiberG:



uz to nereste stejne by driv nebo pozdeji tuhle financni injekci potrebovala a jsem rad ze ted kdyz ma zacit mrznout nez na jaro wink

 a21 Nevím co bych ti na to řek.
- Tobě někdo znepojízdní motorku a tobě je to jedno?
- Řekne ti, že píst s nicasilem je tak v háji, že píst ve válci lítá z prava do leva víc než na horu dolu, přitom ani motorka modře nekouří a ty mu to věříš?
- Řekne ti, že ta motorka neměla žádnou kompresi už před tím a přitom měla výkonu tolik, že kdyby se ji náhodou do sání přimotal nějakej Fantic, tak ho ve válci slisuje do tvaru puku a vystřelí ho výfukem na oběžnou dráhu - nepříjde ti ani tohle divný?

Kdyby šlo jen o to, udělat si motor, udělal bych si ho sám. Ale investice kterou ti Richichichi zavinil se ti nikdy u takhle starý motorky nemůže vyplatit, pokud si ji nechceš nechat alespoň 5 let. Jsi mohl rok pojezdit za minimální náklady, pak ji poslat s malou ztrátou dál a koupit něco novějšího. Ty ale místo toho říkáš, že do ní chceš investovat desítky tisíc, že seš rád, že ti ji rozbil, všechno vesele zaplatíš a za rok ji prodáš za 25 a budeš spokojenej??

Editoval Noend (20.01.2014 18:20:17)

 offline 

 

#263 20.01.2014 18:51:05

Filip - SANDOKAAN
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1818
Založená vlákna
Motorka: už sherco
Věk: 3*
1 3

Re: prosím o radu KTM / Husqvarna


jinak byt prodejcem sem rad ze timto mam motorku na dobro z krku....

 offline 

 

#264 20.01.2014 18:52:42

Ditrow
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1142
Založená vlákna
Místo: OSTRAVA!!!
Motorka: KTM 520exc
Věk: 30
Tel: nakousnutý
4 3

Re: prosím o radu KTM / Husqvarna


Noend:

pochopil jsi to jinak nez sem to myslel rad nejsem ale co uz stalo se!! stejne bych do ni nejake prachy dal tak ted dam neco navic a zase budu mit jistotu ze to je v poradku a nenecha me nekde stat
a never tomu ze se proda za 25 pujde za vic to same mi tady rikali s ttckem ze se neproda ani za 15 nakonec vysmahlo za 30 wink  udela se vrch motoru dostane plasty vychytaji se mouchy pojezdim a pujde tak jako kazda ma motorka a kazde auto wink vzivote jsem na tomhle jeste neprodelal a neverim ze prodelam i na tehle

Editoval Ditrow (20.01.2014 19:08:47)

 offline 

 

#265 20.01.2014 18:53:49

Ditrow
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1142
Založená vlákna
Místo: OSTRAVA!!!
Motorka: KTM 520exc
Věk: 30
Tel: nakousnutý
4 3

Re: prosím o radu KTM / Husqvarna


1flip1:

to uz mel kdyz sem ji odvazel  wink 

 offline 

 

#266 20.01.2014 18:54:58

Hugila
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 700
Založená vlákna
Motorka: XRV
5 0

Re: prosím o radu KTM / Husqvarna


Janek:

pan SE-TO je v Čechách,u nás na Moravě je výborný mechanik pan SamoSaTo, a koukám, že ted měl asi nějakou práci  u Ostravy usch 

 offline 

 

#267 20.01.2014 19:23:30

NoEnd
Veterán
Fotogalerie
Příspěvky: 2105
Založená vlákna
Místo: Brno
Motorka: KTM lc8 ADV
Věk: 32
5 1

Re: prosím o radu KTM / Husqvarna


1flip1 napsal(a):

jinak byt prodejcem sem rad ze timto mam motorku na dobro z krku....

Vůbec nebereš v potaz moje city, já tu motorku měl rád   ou1 To je jako by ses rozešel s přítelkyní a za dva týdny by ji někdo přepadl a znásilnil, taky bys asi nebyl rád  lol 

 offline 

 

#268 20.01.2014 20:36:30

Filip - SANDOKAAN
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1818
Založená vlákna
Motorka: už sherco
Věk: 3*
1 3

Re: prosím o radu KTM / Husqvarna


tak toto mame asi kazdej jinak(motorky-auta) jakmile dostanu peniz do ruky tak na motorku,auto zapomenu a řeším novou....

 offline 

 

#269 20.01.2014 20:59:54

viteka 32
Veterán
Fotogalerie
Příspěvky: 3345
Založená vlákna
Místo: Kocábov
Motorka: Beta 525 RR, Suzuki VS 800 Intruder
Věk: 54
Tel: mám
18 3

Re: prosím o radu KTM / Husqvarna


viteka 32 napsal(a):

Ditrow napsal(a):

Noend:

pochopil jsi to jinak nez sem to myslel rad nejsem ale co uz stalo se!! stejne bych do ni nejake prachy dal tak ted dam neco navic a zase budu mit jistotu ze to je v poradku a nenecha me nekde stat
a never tomu ze se proda za 25 pujde za vic to same mi tady rikali s ttckem ze se neproda ani za 15 nakonec vysmahlo za 30 wink  udela se vrch motoru dostane plasty vychytaji se mouchy pojezdim a pujde tak jako kazda ma motorka a kazde auto wink vzivote jsem na tomhle jeste neprodelal a neverim ze prodelam i na tehle

Kluci, ale tady je zbytečné cokoli psát. Majitel motorky je asi kouzelník a evidentně je ta motka pro něj jen nějaká věc bez jakéhokoli emotivního vztahu, třeba ji za 2 měsíce střelí dál s novými plasty a novým komaxitem za 50 táců gp 
Já ji koupil možná za 60 před 6 lety, vrazil do ní možná 20 a prodal za 35, chtěl jsem něco novějšího a cenu jsem nijak nehrotil. Ta motka byla na srazu OFFMOTA, v Ralsku , na srazu na vysočině a jezdila doma každý víkend. S Akrapem:
http://www.offmoto.com/uploads/thumbs/393_p1010168.jpg
to jelo na to , jaká to byla babička, skoro neskutečně. Zvuku motoru jako přesýpacích hodin jsem se nebál a klidně budu tvrdit, že ta motka mohla na naučení sloužit klidně dál rok bez větších problémů.
Při prodeji nový majitel akrapa z ekonomických důvodů nechtěl a tak se tam dal zpátky původní, s kterým karbec nespolupracoval ideálně. Prvořadě to chtělo doladit karbec a necpat peníze zbytečně do něčeho, co nemá budoucnost.To, že z motoru tekl olej jak z olejničky, voda z vodní pumpy a tak dále je už jen vizitka dalšího majitele a jeho přístupu k motoru. Někdo holt jen jezdí a neřeší dle něho drobnosti smile 
Každá motorka se každému odvděčí tak, jak se o ni bude starat. Ta motorka za to nemůže, bohužel dřívější majitelé byli asi samí podobní jako Ditrow a mechanici jako Richichichi, motor byl a asi i nyní je dost v žalostném stavu, ale je to buchar a při troše šikovnosti jede stále.
Možná za rok nebo dříve se tu může objevit další zajímavé téma k diskusi- koupil jsem enduro, vypadala jako nová.......

 offline 

 

#270 20.01.2014 21:36:28

Ditrow
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1142
Založená vlákna
Místo: OSTRAVA!!!
Motorka: KTM 520exc
Věk: 30
Tel: nakousnutý
4 3

Re: prosím o radu KTM / Husqvarna


prodavat se bude az budu chtit ja apokud se udela motor tak si ji urcite delsi dobu ponecham jinak karburator je opraveny vycisteny vymenene trysky za origo ktere tam maji byt a ne to co tam bylo hlavne ta tryska na volnobeh  voda z pumpy uz taky netece vse utesneno pouze prochcavaji hadice ktere budou nove motor se da taky dokupy do stavu at jezdi a drzi volnobeh duvod proc novy vyfuk je ten ze jak pise viteka 32 stim karburatorem moc nekamaradi a plasty ano prijdou az se dorasujou vice tyhle ktere na tom jsou samozrejme ze i to prochcavani oleje bych chtel zamezit ale jak rikate je to starej dedek peci urcite dostane a myslim si ze mi toho i hodne da na nauceni a az stim  nebudu spokojeny tak se to preplastuje at to vypada (dost lidi na to hraje) a pujde to dal ano bohuzel najel jsem na tom asi 300m nez to slo na servis takze ano o5 mate pravdu nemam k tomu zatim zadny vztah ale myslim si ze se tohle zmeni

 offline 

 

#271 20.01.2014 22:01:14

Richichichi
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 515
Založená vlákna
Místo: Ostrava
Motorka: Fantic Caballero 200
Věk: 22
1 5

Re: prosím o radu KTM / Husqvarna


Ditrow:

To co tam je se nedá říct že je výfuk. Je to jen zbytek orig. výfuku, pomačkaný kus hliníku. O vnitřku nemluvě... spíše to ničí motor než aby to něco přidalo.

Když si řekneme na rovinu ta motorka jak si ji dovezl nebyla vůbec schopná provozu. Zadní kolo na vysypaných ložiscích, nedržely řídítka, roztřepené lanka plynu, atd atd. Je tobře že jsme se do toho vrhli. Bývalý majitel by měl raději s prominutím držet hubu a být rád že ten motocykl v takovém stavu prodal za celkem slušný peníz chudákovi Ditrow, který se asi unáhlil. Ten stav byl až krajně nebezpečný pro jakékoliv ježdění.


Fantic Caballero 200 r.v. 2008

 offline 

 

#272 20.01.2014 22:21:45

Filip - SANDOKAAN
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1818
Založená vlákna
Motorka: už sherco
Věk: 3*
1 3

Re: prosím o radu KTM / Husqvarna


tak zase na toto byt bych reagoval ...viz ricicici...to by se me nelibil

ale co ja vim to NOEND  prosímte ty nemas svedomí??? a1 tys prodal takovou hujdu jak se pise vis  nebo je to horší než se píše...

je to tu jako pokec...když se nudim mrknu sem na toto téma a mam zase usmev na tvari


jinak noend....ale to se nedela ukazat fotku motorky...vzit prachy a pak ji zabalenou aby se nezaprasila nekomu nalozit na vozejk


 lol  lol  lol 

 offline 

 

#273 20.01.2014 22:30:50

Ditrow
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1142
Založená vlákna
Místo: OSTRAVA!!!
Motorka: KTM 520exc
Věk: 30
Tel: nakousnutý
4 3

Re: prosím o radu KTM / Husqvarna


Vás humor bych chtěl mít   lol 
Na Noend sem neřekl pul křiveho slova to zase pozor řekl co s tím je a já počítal ze se do toho bude muset dát hotovo

Editoval Ditrow (20.01.2014 22:33:06)

 offline 

 

#274 20.01.2014 22:35:58

Richichichi
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 515
Založená vlákna
Místo: Ostrava
Motorka: Fantic Caballero 200
Věk: 22
1 5

Re: prosím o radu KTM / Husqvarna


1flip1:

Nikomu  tady nechci pohoršit ale...

místo táhla zadní brzdy byl přimontovaný klasický klíč ze zámku do dveří, el instalace je z části natažená nějakými kabely z bežné elektroniky, zadní osa kyvky je dělaná z nějaké trubku a vůbec nesedí, celý řídítka nedrží a mají v klemech stržené závity, v karburátoru jsem našel úplně cizí trysku.... drobnosti jako chybějicí šroubky, chladiče jako harmoniky, úplně vymlácený ložiska v zadním kole, kyvce, krku a úniku všech provozních kapalin beru jako normál pro ČR


Fantic Caballero 200 r.v. 2008

 offline 

 

#275 20.01.2014 22:52:29

Ditrow
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1142
Založená vlákna
Místo: OSTRAVA!!!
Motorka: KTM 520exc
Věk: 30
Tel: nakousnutý
4 3

Re: prosím o radu KTM / Husqvarna


jo ten klic tam byl to vim noend mi otom rikal ze to origo tahlo ztratil kdyz delal brzdy to je v poho wink

 offline 

 

#276 20.01.2014 23:20:51

NoEnd
Veterán
Fotogalerie
Příspěvky: 2105
Založená vlákna
Místo: Brno
Motorka: KTM lc8 ADV
Věk: 32
5 1

Re: prosím o radu KTM / Husqvarna


No ten klíč, ten jedinej je moje práce a fungoval bezchybně a Ditrowovi jsem o něm řekl  cool . To ostatní bastlení, s tím už jsem to koupil i já.  wink 

Jinak to byl normální prodej, já mám svědomí čistý. Ditrowovi jsem snad popsal všechny možný úskalý, co by ho mohli trápit. Ložiska do zadního kola byly už dokonce objednaný dřív, než se vůbec o nějakým prodeji začalo přemýšlet. Zadní náboj jsem samozřejmě taky nezatajil. Kupující si tu provozuneschopnou motorku vyzkoušel, projel se, a s cenou souhlasil.

Jediný, co jsem opomněl, což mě mrzí, upozornit nového majitele na nebezpečí toho, že když tomu pořádně nerozumí, že se ho bude snažit okrást nějakej "servisák".

Richichichi napsal(a):

Ditrow:

Bývalý majitel by měl raději s prominutím držet hubu ...

Že to píšeš zrovna ty, to je přinejmenším úsměvné. Kdo má máslo na hlavě je myslím jasný. Já neprodal nepojízdnou motorku, zkurvil jsi to ty, o tom už snad nemůže být ani pochyb. Už to, že jsi mi ze začátku ani nechtěl prozradit, co s tím ventilem je v nepořádku svědčí jasně o tom, že jsi se Diitrowa snažil obelhat a nakecat mu, že to je bežné opotřebení.



PRO ILUSTRACI:

Stav pět dní před prodejem:
http://www.youtube.com/watch?v=PtVNDslo … e=youtu.be


No a stav okamžitě po tvém servisu, který vylučuje chod jednoválcového motoru:
http://www.offmoto.com/uploads/3726_20140119_130702.jpg

Editoval Noend (20.01.2014 23:24:19)

 offline 

 

#277 20.01.2014 23:21:43

Richichichi
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 515
Založená vlákna
Místo: Ostrava
Motorka: Fantic Caballero 200
Věk: 22
1 5

Re: prosím o radu KTM / Husqvarna


xfany:

Kašlu na to, na co bych to dělal. To nám vůbec nepomůže...

Pokud se ditrow neurazí rád vypíšu poptávku na pár věcí na výše uvedený model motocyklu...

odkoupím ve slušném stavu - orig výfuk, čep/osu zadní kyvné vidlice, pokud se někomu doma neválí slušné hadice chlazení, možná i podsedlový rám, berem taky. Kdyžtak SZ


Fantic Caballero 200 r.v. 2008

 offline 

 

#278 20.01.2014 23:26:06

NoEnd
Veterán
Fotogalerie
Příspěvky: 2105
Založená vlákna
Místo: Brno
Motorka: KTM lc8 ADV
Věk: 32
5 1

Re: prosím o radu KTM / Husqvarna


xfany napsal(a):

To je masakr, nahod foto te zadni brzdy lol

  

http://www.offmoto.com/uploads/1259_img_20140101_145450.jpg

 offline 

 

#279 20.01.2014 23:32:13

Richichichi
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 515
Založená vlákna
Místo: Ostrava
Motorka: Fantic Caballero 200
Věk: 22
1 5

Re: prosím o radu KTM / Husqvarna


Noend:

A ty ložiska jsi mu dal? S tím rozdílem že jsi mu asi neřekl že tam asi vůbec nebudou držet, protože střed a uložení ložisek zádního kola je v háji.

Jinak ditrow je kamarád, nic po něm nechci. V létě se mi vyřádí s el. instalací na baráku. Oboustraná výpomoc.

Další info o hlavě bude hned jak se rozdělá, ale výfukáče se budou měnit tak i tak, Martin L. je už po dnešku shání. Tam je to jednoznačný.


Fantic Caballero 200 r.v. 2008

 offline 

 

#280 20.01.2014 23:32:27

NoEnd
Veterán
Fotogalerie
Příspěvky: 2105
Založená vlákna
Místo: Brno
Motorka: KTM lc8 ADV
Věk: 32
5 1

Re: prosím o radu KTM / Husqvarna


xfany:

Servis den před akcí. Zkušební jízda bez páky zadní brzdy. No a debil jsem ten originální bazmek někde vytratil. No nějak jsem to vyřešit musel  usch 

 offline 

 

REKLAMA

Zápatí

Statistika

TOPlist

Copyright © 2007 - 2014 OFFMOTO.COM | Ochrana osobních údajů