Off-Road Forum OFFMOTO.COM Off-Road Forum OFFMOTO.COM

Rychlé hledání

ENDURO - CROSS

ČTYŘKOLKY

MOTOTURISTIKA

Cestování (126)
Srazy (72)
Výlety (114)

MOTOSPORT :: ZÁVODY

INZERCE : Motocykly

INZERCE : Ostatní

REKLAMA

prosím o radu KTM / Husqvarna

#241 19.01.2014 23:19:04

MikiberG
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1875
Založená vlákna
Motorka: HusaberG
Web
28 5

Re: prosím o radu KTM / Husqvarna


Richichichi napsal(a):

MikiberG napsal(a):

Ditrow: nech reálně změřit válec, někdo kdo tomu trochu rozumí ať koukne na píst jestli by tam ještě chvíli nepobyl, třeba to spravěj kruhy, kup jeden nebo 2 výfukáče, nech zabrousit sedla , dej rozvoďák, rolny, lož vačky... těs... a provozuj. To všechno je lepší aby řešil někdo kdo má zkušeost ....

Jo jo a já ti díky že jsi ze mě udělal tak leda vola... nevím jakou má vůli tvůj píst ve válci, a jakou má ovalitu válec ale pokud údaje které jsme tady předložili ti nestačí, a ty na takových číslech jezdíš, jezdi dál, nebo si kup x moto tam je to vlastně normální "opotřebení"  lol ale u 520 ktm bych už na takových číslech nejezdil, a to jen z toho důvodu že by byla možnost že se mi  to kousne někde na poli, a na 520 bych určitě nejel pomalu. Zdraví má kamarád Ditrow jen jedno.

Toho vola jsem jen zviditelnil.... udělal a podtrhnul si se sám.
.... kdybys viděl ty čísla s kterejma jezdím  vyk!  vyk!  si říkám jestli jsem normální  a že sem neseděl doma...
...  vím moc dobře co ještě pujde a kde je hranice.  Za pár let pochopíš a tomuhle se jen budeš smát. Mám doma plnou vytrínu různých neuvěřitelných extrémů a všechno to do poslední chvíle běželo normálně a nikdo za nic nemoh lol .
Mě je  fuk kolik peněz a proč nasypete do vraždy kterou bylo lepší zpopelnit ....to jsou vaše peníze a starosti  ano .

 offline 

 

#242 19.01.2014 23:31:16

Richichichi
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 515
Založená vlákna
Místo: Ostrava
Motorka: Fantic Caballero 200
Věk: 22
1 5

Re: prosím o radu KTM / Husqvarna


MikiberG napsal(a):

Richichichi napsal(a):

MikiberG napsal(a):

Ditrow: nech reálně změřit válec, někdo kdo tomu trochu rozumí ať koukne na píst jestli by tam ještě chvíli nepobyl, třeba to spravěj kruhy, kup jeden nebo 2 výfukáče, nech zabrousit sedla , dej rozvoďák, rolny, lož vačky... těs... a provozuj. To všechno je lepší aby řešil někdo kdo má zkušeost ....

Jo jo a já ti díky že jsi ze mě udělal tak leda vola... nevím jakou má vůli tvůj píst ve válci, a jakou má ovalitu válec ale pokud údaje které jsme tady předložili ti nestačí, a ty na takových číslech jezdíš, jezdi dál, nebo si kup x moto tam je to vlastně normální "opotřebení"  lol ale u 520 ktm bych už na takových číslech nejezdil, a to jen z toho důvodu že by byla možnost že se mi  to kousne někde na poli, a na 520 bych určitě nejel pomalu. Zdraví má kamarád Ditrow jen jedno.

Toho vola jsem jen zviditelnil.... udělal a podtrhnul si se sám.
.... kdybys viděl ty čísla s kterejma jezdím  vyk!  vyk!  si říkám jestli jsem normální  a že sem neseděl doma...
...  vím moc dobře co ještě pujde a kde je hranice.  Za pár let pochopíš a tomuhle se jen budeš smát. Mám doma plnou vytrínu různých neuvěřitelných extrémů a všechno to do poslední chvíle běželo normálně a nikdo za nic nemoh lol .
Mě je  fuk kolik peněz a proč nasypete do vraždy kterou bylo lepší zpopelnit ....to jsou vaše peníze a starosti  ano .

Seš frajer ano  lol 


http://www.offmoto.com/uploads/thumbs/3700_imag0119.jpg


Fantic Caballero 200 r.v. 2008

 offline 

 

#243 20.01.2014 00:32:53

Fireman
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 504
Založená vlákna
Místo: J.Č.
Motorka: KTM 525 exc
Věk: 32
Tel: 150
8 0

Re: prosím o radu KTM / Husqvarna


Dost jsem si tu početl a dovolím si také přidat jeden nezávislý komentář. Je divné , že motor jel i když špatně a druhý den absolutně ztratí kompresi a nenaskočí. Tyhle věci se nestávají postupným opotřebení naráz. Podle fotky má ten ventil opravdu divnou polohu a to oklepání naznačuje ohnutí (foto může klamat). Nehodnotím tady lidi ani celkový stav motoru, jen co vidím a čtu. Richi vyndej ventily pořádně vyfoť a pak nám pochybovačům zavřeš a9 


Co shoří neshnije

 offline 

 

#244 20.01.2014 07:54:24

MikiberG
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1875
Založená vlákna
Motorka: HusaberG
Web
28 5

Re: prosím o radu KTM / Husqvarna


Fireman: tohle nebude na foto vidět, to poznáš jen když to roztočíš třeba na brusce ventilů....

 offline 

 

#245 20.01.2014 07:59:56

MikiberG
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1875
Založená vlákna
Motorka: HusaberG
Web
28 5

Re: prosím o radu KTM / Husqvarna


Richichichi: dík, to vím .... už tě nechám... seš mladej a musíš se hodně učit...pak z tebe třeba něco bude  ano 

 offline 

 

#246 20.01.2014 08:10:04

ZdeninoTE
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 480
Založená vlákna
Místo: Sulimov
Motorka: KTM 950 Adventure S; VOR V-star 530; Husqvarna TE610
Věk: 28
Tel: 604389901
5 1

Re: prosím o radu KTM / Husqvarna


Ditrow: měl sis koupit radši tu husqvarnu  ano 


Enduro je pro ty, kdo nemají nasrané v rukách, v hlavě ani v gatích

 offline 

 

#247 20.01.2014 08:11:34

MichalEXC
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 809
Založená vlákna
Motorka: 2T
Věk: 37
3 2

Re: prosím o radu KTM / Husqvarna


MikiberG napsal(a):

Richichichi: dík, to vím .... už tě nechám... seš mladej a musíš se hodně učit...pak z tebe třeba něco bude  ano 

Je to zapotřebí se tu takhle do někoho srát ? Zrovna Ty bys měl mít dost rozumu na to aby ses na tohle vysral  ne Takovéhle příspěvky tu nikomu nepomůžou a nepatří sem. To si řešte u  beer   ano 


Zážitek nemusí být pozitivní, hlavně musí být silný.

 offline 

 

#248 20.01.2014 08:24:09

MikiberG
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1875
Založená vlákna
Motorka: HusaberG
Web
28 5

Re: prosím o radu KTM / Husqvarna


MichalEXC: Kdybych si to nemyslel tak to sem nepíšu, a pokud budem všicni držet hubu a koukat jak jeden ojebává/okrádá a nevím co ještě druhýho (byť v dobrý víře ze svý hlouposti) tak to tu bude stejný jako v politice/tomhle státě atd... to bys chtěl?

... to mají všichni u piva plnou hubu keců co je špatně a proč to není dobře a uvědom si že to je právě proto že všichni držej hubu a chtěj bejt "krásný a milovaný publikem"

...protože přestal psát Janek tak sem občas něco napíšu já a třeba to někoho nakopne. Nemám to zapotřebí to vím taky a ten čas můžu věnovat jinde.

Přečti si to vlákno celý a pochopíš co je špatně a co je dobře .... jsou to všichni 3 mlaďáci a sami by se mezi sebou pořešili taky i beze mě ale úroveň to nemá ani za nehet.

 offline 

 

#249 20.01.2014 08:43:19

ZdeninoTE
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 480
Založená vlákna
Místo: Sulimov
Motorka: KTM 950 Adventure S; VOR V-star 530; Husqvarna TE610
Věk: 28
Tel: 604389901
5 1

Re: prosím o radu KTM / Husqvarna


jenom mě tak napadlo, že když jste měnili tu pružinu na manuálním dekompresu, jestli jste ho potom taky nepřitahovali. Jako že by zůstal ventil pootevřený do spalovacího prostoru a při protočení kopl/kopal do pístu. To by vysvětlovalo ztrátu komprese a následnou destructionderbi celého vrchu. Dál si myslím, že pokud motorka nekouřila za studena, tak byla pístní sada ještě použitelná. Jestli už tu ta myšlenka padla, tak se omlouvám, nečetl jsem všech 13 stran tématota


Enduro je pro ty, kdo nemají nasrané v rukách, v hlavě ani v gatích

 offline 

 

#250 20.01.2014 08:53:43

MikiberG
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1875
Založená vlákna
Motorka: HusaberG
Web
28 5

Re: prosím o radu KTM / Husqvarna


ZdeninoTE: dekomp. ti nikdy ten ventil neotevře tolik aby se to potkalo - to by byl celý nesmysl- pootevře ho o 2mm to stačí a místa je nad pístem dost
... skočilo jim to dole na náhonovým kole rozvodů (to malý) když ztáhli to ložisko u vodní pumpy... o zub to klidně i chytne ale už to nemusí vyjít do vůlí

 offline 

 

#251 20.01.2014 09:19:51

ZdeninoTE
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 480
Založená vlákna
Místo: Sulimov
Motorka: KTM 950 Adventure S; VOR V-star 530; Husqvarna TE610
Věk: 28
Tel: 604389901
5 1

Re: prosím o radu KTM / Husqvarna


To je mnohem pravděpodobnější, o ložisku na pumpě jsem nevěděl  ano  příště si přečtu celé vlákno  a2  já mám třeba tu patku manuálního dekompresoru stlačující ventil tak dlouhou, že při špatným seřízení by ho mohla zatlačit až na 5mm. Proto mě to napadlo


Enduro je pro ty, kdo nemají nasrané v rukách, v hlavě ani v gatích

 offline 

 

#252 20.01.2014 09:22:07

MikiberG
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1875
Založená vlákna
Motorka: HusaberG
Web
28 5

Re: prosím o radu KTM / Husqvarna


ZdeninoTE:
i těch 5mm by nemělo vadit ... to by byl konstruktér vůl kdyby vymyslel dekompresor kterým můžeš ohnout ventil... jestli to tak někde je nevylučuju ale hodně moc pochybuju a zatím jsem se s tím nikde nepotkal.

 offline 

 

#253 20.01.2014 09:49:04

NoEnd
Veterán
Fotogalerie
Příspěvky: 2105
Založená vlákna
Místo: Brno
Motorka: KTM lc8 ADV
Věk: 32
5 1

Re: prosím o radu KTM / Husqvarna


MikiberG:

No já se přiznám, že tu KTM už si přesně nepamatuju, pač je to už několik let, co jsem se v tom hrabal, takže nejsem schopnej říct jak moc se dá něco na tom dekompresoru zdrbat. No ale pokud by to bylo jak říkáš, že by neudělali ani takovej základ, kterým je kontrola jestli jim sedí rozvody, tak to už je opravdu mazec.

 offline 

 

#254 20.01.2014 09:57:03

ZdeninoTE
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 480
Založená vlákna
Místo: Sulimov
Motorka: KTM 950 Adventure S; VOR V-star 530; Husqvarna TE610
Věk: 28
Tel: 604389901
5 1

Re: prosím o radu KTM / Husqvarna


tak podaří se... jeden zub na první pohled není vidět a když si při nasazování rozvoďáku nezajistíš kliku nebo nedopneš vepředu řetěz, je to hned


Enduro je pro ty, kdo nemají nasrané v rukách, v hlavě ani v gatích

 offline 

 

#255 20.01.2014 10:07:29

NoEnd
Veterán
Fotogalerie
Příspěvky: 2105
Založená vlákna
Místo: Brno
Motorka: KTM lc8 ADV
Věk: 32
5 1

Re: prosím o radu KTM / Husqvarna


ZdeninoTE:

Jo se stane, ale pokud všechno nesedí a napínák správně nenapíná, nemůžeš to přeci zavřít.

Taky jsem jednou dělal rozvody na GSXR na několikrát. Vždycky se mi to někam pohlo, než jsem komplet podotahoval domečky vaček. Až to bylo na několika místech zadrátkovaný, tak se teprv povedlo.

 offline 

 

#256 20.01.2014 10:59:58

MikiberG
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1875
Založená vlákna
Motorka: HusaberG
Web
28 5

Re: prosím o radu KTM / Husqvarna


Noend: jasně ale oni ani nevěděli, že se jim něco přihodilo... tak na co kontrola že? to je přece jednoduchý to zmáknem ... to je ta zkušenost která jim chybí.. ďoube se v tom kdo má do prdele díru a výsledky dlouho nečekaj
kdyby dělali rozvody tak se jim to nestalo , kdyby měli vybavení a mohli rozvoďák roznýtovat...

 offline 

 

#257 20.01.2014 13:49:23

Ditrow
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1142
Založená vlákna
Místo: OSTRAVA!!!
Motorka: KTM 520exc
Věk: 30
Tel: nakousnutý
4 3

Re: prosím o radu KTM / Husqvarna


rozvody se kontrolovaly !!! podle tecek ozubeneho kola vacky a spodku!

 offline 

 

#258 20.01.2014 14:16:32

MikiberG
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1875
Založená vlákna
Motorka: HusaberG
Web
28 5

Re: prosím o radu KTM / Husqvarna


Ditrow napsal(a):

rozvody se kontrolovaly !!! podle tecek ozubeneho kola vacky a spodku!

Psal si že tomu nerozumíš , ale v tomhle seš si jistej - udělalo "se" to dobře !!! lol  lol ... už vás nechám oba  ano 

Pozdravujte pana SE-TO  wink .

 offline 

 

#259 20.01.2014 14:24:19

tank
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1640
Založená vlákna
Místo: HK
Motorka: KTM EXC 450, LC4 640
Věk: x+55
5 2

Re: prosím o radu KTM / Husqvarna


MikiberG:    Pozdravujte pana SE-TO
Takže jsi právě přidělil nový nick lol  lol  lol .
  Pokud by výsledkem tohoto vlákna bylo byť jen to, že někteří"opraváři" si svoji práci začnou po sobě kontrolovat, a nebudou si myslet, že nic nemohou zk....., tak splnilo účel. Stane se každému. Ale umět si přiznat chybu,omylnost, nedokonalost -to bolí.

Editoval tank (20.01.2014 14:26:30)


Čím více poznávám lidi, tím více si vážím dobytka.

 offline 

 

#260 20.01.2014 16:12:33

Ditrow
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1142
Založená vlákna
Místo: OSTRAVA!!!
Motorka: KTM 520exc
Věk: 30
Tel: nakousnutý
4 3

Re: prosím o radu KTM / Husqvarna


MikiberG:


tak rikal co dela a videl jsem jak to dela
uz to nereste stejne by driv nebo pozdeji tuhle financni injekci potrebovala a jsem rad ze ted kdyz ma zacit mrznout nez na jaro wink

Editoval Ditrow (20.01.2014 16:17:47)

 offline 

 

REKLAMA

Zápatí

Statistika

TOPlist

Copyright © 2007 - 2014 OFFMOTO.COM | Ochrana osobních údajů