Off-Road Forum OFFMOTO.COM Off-Road Forum OFFMOTO.COM

Rychlé hledání

ENDURO - CROSS

ČTYŘKOLKY

MOTOTURISTIKA

Cestování (120)
Srazy (70)
Výlety (114)

MOTOSPORT :: ZÁVODY

INZERCE : Motocykly

INZERCE : Ostatní

REKLAMA

VOLNÁ REKLAMNÍ PLOCHA - dotazy pište na info@offmoto.com

Enduro → Vše o Davidu Cypriánovi   Dnes 10:53:54 | Vlákno má celkem: 12 příspěvků

Carlito: jj,..já jsem to hned poznal že jede 754 a ve předu Maxxis jehličku ale jak se říká historie se neptá na detaily, ale na výsledky,..podobný názor jsem říkal, že všichni jely FIMky protože to už neřeší,..jezdí stejné pneu do všech podmínek,..hodně jezdí Michelinky a ta zas tak tvrdá není,..každopádně do těch sraček co byli v UJ nemohlo byt nic lepšího než 754,..

Enduro → Vše o Davidu Cypriánovi   Včera 16:29:14 | Vlákno má celkem: 12 příspěvků

TomR1:

to jsi napsal pěkně,..jde i o to odříkání a ne každý to vzládne tak aby ho to nadále bavilo,...sám to znám,..hrál jsem hokej a v dorosteneckých letech jsem byl v extraligovém týmu a nějak jsem si jinak vyjasnil priority,..a zjistil že jsem tím zas tak moc nežil,...každý den trénink nebo zápas a když se poštěstilo tak jednoum týdně volno když byla sezona,..ostatní se bavili a tys musel furt se někde omezovat,..žádný jiný sport nepřipadal v úvahu,..nebyl čas a když jo tak si nemohl protože byla sezona,..jak přišlo na lámaní chleba a začal jsem to zkoušet v béčkových týmech mužské kategorie, zvolil jsem radši volnější styl života, práci a zábavu,..a nijak toho nelituji,..člověk tím musí žít,..a obětovat tomu všechno, což se mě nelíbilo a docela mě to celej sport zprotivilo,..že už jsem se tím ani nebavil,..koníček a vrcholový sport jsou dvě diametrálně odlišné věcy,..je na každém jakou daň chce za co zaplatit,..a nemyslím tím tedka peníze,..

Enduro → Vše o Davidu Cypriánovi   Včera 14:50:38 | Vlákno má celkem: 12 příspěvků

Small:
neber to jako že bych tě napadl nebo tak,..jen zkrátka hned řeknu co si myslím a nijak se to nesnažím zaobalit,..ne nadarmo se říká že psané slovo může pochopit každý jinak,..při osobním rozhovoru se tyhle nedorozumnění hned vyjasní,..že ano,.. chápu že jsi to myslel tak že kdybysme měli čas na svůj koníček, který by nám i generoval nějaký zisk a nemuseli se soustředit a unavovat prací,..mohli bysme být nebo bysme byli uplně někde jinde,..v tomto naprosto souhlasím,..

Enduro → Vše o Davidu Cypriánovi   Včera 12:16:35 | Vlákno má celkem: 12 příspěvků

Pro mě je to nejlepší enduro jezdec z ČR,..velice se mě líbilo když si šel dát do Uhlířských Janovic treninkový závod a hustě zapršelo,..tak ukázal v těch podmínkách kdo je tady v enduru pán,...ale nasrat na nějaký nacionalismus, co nehledí dál než na špičku nosu,...především patří mezi nejlepší světové jezdce hard endura,..a to je opravdu hodnota,...


Small:
nic proti názoru ale trošku mě z toho smrdí taková ta typická česká závist a nevraživost,..takových sportovců co mají za zády úspěšného či bohatého tatínka je nespočet,..ale jen zlomek těch kteří to dokážou dotáhnout na vrchol,..to je jasné že tento sport se bez podpory rodičů nebo sponzora na vrcholové úrovni dělat nedá,...a je jedno jestli je to hokej, tenis nebo jakýkoliv sport, který stojí peníze,...kdyby začal v 15letech bez peněz na upraveném fichtlovi či rozlétané krosce,..tak ho to asi nijak na závodní svět nepřipraví že ano,...nebo začal jak já ve 30letech až jak sem si na to vydělal, když se plácáš v hobby kategoriiích nebo po lesích jednou za čas,..když má člověk zrovna volno pro sebe tak je jasné že ze mě už nikdy nic na vrcholové úrovni nebude ale jezdíme pro zábavu že ne na výsledky a to je oč tu běží,....o to víc bych ho uznával že ho to stále baví přesto že ho do toho otec tlačil a žil svůj otcovský sen bez ohledu na to co si syn myslel,..což se ukázalo jako velice dobrá investice,..jeho úspěchy a jezdecké kvality jsou bez diskuze uznáníhodné,..

Janek:
taky fandím jakékoliv CBD osvětě,..v dnešním farma světě lidé chtějí především vydělávat a né léčit,...nechci aby to vyznělo že jsem proti doktorům a lékům,..ba naopak jsem rád že když už ti opravdu něco je dokážou ti pomoct,..ale někdy to zavání škaredým businessem,...vyléčený a zdraví pacient není žádoucí,...je x případů jak ze zdravého člověka udělali léky na banalní diagnozy jako třeba cholesterol nebo trošku zvýšený tlak opravdu nemocného pacienta, který potřebuje pomoc...jeden lék způsobuje nežádoucí účinky a další onemocnění které se na sebe nabalují jako sněhová koule,...tím samozřejmě netvrdím že všechny léky jsou špatně,..to vůbec,..ale každý to známe,..trošku vás zabolí v krku a když se chtěl člověk ulít z práce nebo ze školy a jde k dr že ho bolí v krku,..automaticky dostane antibiotika,..
je všeobecně známo že konopí ať už s THC nebo bez dokáže sportovcům pomoci z regenerací a to jak fyzickou tak i psychyckou,..jen pokrytec může v dnešním průmyslovém světě odsuzovat konopí, které je ilegalní především z politických důvodů,..je to lehce dostupná a levná surovina která má širokospektrální využití,..
sorry za offtopic,...trošku víc jsem se rozepsal protože je to celkem ožehavé téma,..

Enduro → KTM EXC 250   16.07.2020 16:32:06 | Vlákno má celkem: 252 příspěvků

zase mi prolíná olej u přední rozetky po bahění párty,..vydrželo 24mth,..
chtěl bych se zeptat jestli pokaždé kupuje originál opravnou sadu nebo používáte i obyčejné gufera viz foto?
myslíte že to něco vydrží nebo to nemá smysl ani zkoušet? to obyč za pár korun nemá kovový obal,..je to jen plast ale předpokládám že kovový kroužek bude vevnitř


http://www.offmoto.com/domains/offmoto.com/uploads/thumbs/4597_109320898_366048757701117_1631662423342883052_n.jpg

Enduro → Seznam akci pro hobby jezdce rok 2017   22.06.2020 17:42:39 | Vlákno má celkem: 218 příspěvků

chalka:
tak to je smůla,..co sem se díval na časy, tak start si měl pěkný,...já až dneska se konečně dostanu k mytí,..takže jsem zvědav co objevím za šrámy,..jednou se mi chytla za stupačku za kořen a musel jsem ji trošku překotit přes řidítka aby šla dolů :-)

jinak odkaz na fotky v dalším postu,...jak se tak dívám na ty záhozy a válení se,..nemám se za co stydět :-),..ale teda přiznám se že když jsem viděl finish, byl jsem opravdu rád,..

Enduro → Seznam akci pro hobby jezdce rok 2017   22.06.2020 11:47:02 | Vlákno má celkem: 218 příspěvků

Small: jako kdybych jel na bednu a někdo z těch co jedou taky na bednu a ojebávali by to asi bych byl nasraný,...ale jestli mě podvodník posune z např. 40 místa na 45,..tak mě to asi v hobby závodě štvát nebude,..především jedu pro sebe abych si zajezdil, něco se naučil,..porovnal jak jedou ostatní, jakou stopu atd,..tak jak vidíš dobré jezdce vidiš i špatné a všechno ostatní co se na trati děje,.. lidi hodně táhnou závody, protože je to jediná možnost kde si třeba v lese zajezdit legálně že ano,..třeba v sobotu jsem byl možná i radši že si to někdo objel příjemnější cestou než aby předemnou vyhnil ve výjezdu a ja to pak musel stahovat dolů,..ve finále v dalších kolech to i samy pořadatele trošku odklonili aby se netvořili kolony,..já si jel svoje,..chtěl jsem si vše pěkně projet,..byla kolona, počkal jsem si,..vyhnil jsem, napil se a jelo se dál,..v sobotu to pro větší polovinu stejně nebylo o závodění ale boj o přežití  big_smile 

Enduro → Seznam akci pro hobby jezdce rok 2017   22.06.2020 11:00:21 | Vlákno má celkem: 218 příspěvků

chalka: Ondra říkal že jsi prorazil hadici nebo co,..stáli jsme s vama na přejímce,..

Enduro → Seznam akci pro hobby jezdce rok 2017   22.06.2020 10:55:24 | Vlákno má celkem: 218 příspěvků

já jel ve předu Michelin Enduro M a vzadu zelená Terraforce,..a s gumama jsem neměl problém,..problém byl klasicky z jezdcem,..něco jsem si odkroužil a získal cenné zkušenosti,..nejvíc mě dávali na prdel ty kráťoučké šikmé výjezdíky,..tam sem nechal nejvíc sil,..ale pak už jsem se to naučil najíždět,..

Enduro → Seznam akci pro hobby jezdce rok 2017   16.06.2020 16:21:28 | Vlákno má celkem: 218 příspěvků

Thomaster:
tak osobně se radši budu plácat na jednom výjezdu,..než honit čas a kola na výsledek  big_smile  a1  yikes ,.. at už bude jakkoliv,..ne že bych věřil předpovědím na 5 dní do předu,..ale sucha se tento víkend asi bát nemusíme,..  big_smile  a1 

Enduro → Seznam akci pro hobby jezdce rok 2017   16.06.2020 12:04:55 | Vlákno má celkem: 218 příspěvků

peTTR:
jo tak to jsem vlastně už viděl,..pěkné,..tak ten potok to se dal čekat,..že po loňsku už to vlastník pozemku nedovolí  big_smile  smile ,...výjezdík vypadá pěkně,..takto za čerstva to vypadá na pohodu,..ale jak se vyjede kolej,..a třeba něco spadne  poc,..bude to sranda,...
o těch dvojicích taky přemýšlím, ale nemám vyrovnaného parťáka, tak si radši pár minut spočnu když se někde zajebu a bude potřeba se rozdýchat než chytnout tempo ve chvíli co skončí závod,..na druhou stranu,..jed to na blatě,..byl bych za střídání vděčný,...  a1  big_smile  a1 

Enduro → Seznam akci pro hobby jezdce rok 2017   16.06.2020 10:58:42 | Vlákno má celkem: 218 příspěvků

nevíte někdo jak má být letos trať na závodech v Trnávce? Pojede se zase ten les?

Ochranáři vs Motorkáři → Do lesa NE!   12.06.2020 11:22:21 | Vlákno má celkem: 1437 příspěvků

tahle mediální masáž nepřeje nikomu z nás,..tedka se bude udávat 2x tolik,..tento týden se mě ptalo jaksi nezvykle moc lidí, jestli jezdím taky v lese,..musel jsem odvětit, že chování těch motorkářů nám moc neprospěje,..když už sakra jedu někde kde nemám co dělat a vidím lidi zrovna v zeleným,..tak se radši otočím na desetníků a jedu do pi.. a ne ještě podporovat konflikt,..ale pravda konflikt se někdy rozhoří tak nějak sám,..když se leje olej s benzínem do ohně a z druhé strany fouká vítr,..jestli je chtěli lesníci občansky zadržet a zavolat na policii,. stím že je ještě fotili,..nemohlo to asi dopadnout jinak,..nevíme jak to bylo,.. jsem zvědav jak se k tomu vyjádří borci,..až je nějakej "kamoš" co má komunisticko-udavačské geny pozná a nahlásí,..jen skrz to že oni mají na motorku za pár desítek tisíc a on ne,..

at je to jak je to,..borci si pěkně nasrali do hnízda,..v dané lokalitě o nich všichni ví a půjdou po nich jak po uzeném,..a když už by šli někam na trat, riskují to že je někdo pozná a napráší je za to, že to posrali i ostatním protože ted v daný lokalitě bude trošku o hubu jezdit,..když každý důchodce bude hlásit všecho co projede a bude připomínat terénní motorku,..

Enduro → Legální ENDURO ježdění v ČR + okolní státy   08.06.2020 13:32:38 | Vlákno má celkem: 86 příspěvků

Thomaster:

pěkné,...no to věřím,..toto lepivé bláto je někdy fakt na  a31  a31  a31  sem byl rád že jsem se postavil na nohy bez moto,..z motorkou mě klouzali kopyta  a1  a1  a1 ,..

Enduro → Legální ENDURO ježdění v ČR + okolní státy   08.06.2020 12:23:57 | Vlákno má celkem: 86 příspěvků

Martin993:

přesně tak, a to si šel jen tak z nudy zajezdit, protože ted nejsou téměř žádný hard enduro eventy,..nahodil 754 a ukázal jim jak se jezdí v bahně,..ale teda klobouk dole před všema co to zajeli,..já podobný podmínky  poc  zažil na podzim v Dřevohosticích a na sjetých FIMkách jsem si doslova ani neškrtl a po půlhoďce trápení a sáhnutí si na dno po pár pádech šel radši na  a32  beer 

Podvozek :: Rám → Jaké používaté pneu? Cross/enduro   05.06.2020 17:20:53 | Vlákno má celkem: 2943 příspěvků

Janek:
je ta Terraforce fakt tak široká? mám mouse michelin s pneu Michelin Enduro Medium a přemýšlím co koupit,..jestli je Terra širší bude to s tim michelin mouse asi i měkčí že, což by mě asi i vyhovovalo,..

Enduro → kryt kolena 2T   13.05.2020 21:02:34 | Vlákno má celkem: 119 příspěvků

Tak konečně jsem se odhodlal zainvestovat do noveho kolena tak montáž krytu už byla povinnost


http://www.offmoto.com/domains/offmoto.com/uploads/thumbs/4597_0f40f787-fb45-463c-bda8-220bdaf8b9a1.jpeg http://www.offmoto.com/domains/offmoto.com/uploads/thumbs/4597_cd172906-20e1-43ec-907d-9fa510f59890.jpeg http://www.offmoto.com/domains/offmoto.com/uploads/thumbs/4597_8171c228-7df8-44e5-bd35-a1e660e61a45.jpeg

Enduro → Rada ohledně výfuku 2T 300.   03.05.2020 18:29:26 | Vlákno má celkem: 20 příspěvků

Ja mam tohle,..to je factory koleno,..ale netusim jestli je to stejne jak origo nebo lepší/horší


http://www.offmoto.com/domains/offmoto.com/uploads/thumbs/4597_c4cf0f39-3c25-407d-9307-b062f2951403.jpeg

Enduro → Rada ohledně výfuku 2T 300.   03.05.2020 15:53:30 | Vlákno má celkem: 20 příspěvků

Chlapy jaké jezdíte 2t kolena na EXC 250/300,..chci koupit nové a přemýšlím jestli koupit originál KTM nebo KTM/FMF které se dávalo pak na 2016? Je tam 1000 rozdíl a přemýšlím jestli to má cenu si připlatit,...

a nezkoušeli jste někdo koleno Dep Pipes??? jsou za solidní cenu (5800)
nebo popřípadě dejte vědět s čím máte zkušenosti,...tvrdost asi neřeším mám Carapaks kryt,...

Díky za každý poznatek,..

REKLAMA

VOLNÁ REKLAMNÍ PLOCHA - dotazy pište na info@offmoto.com

Statistika

TOPlist

Copyright © 2007 - 2014 OFFMOTO.COM | Ochrana osobních údajů