Off-Road Forum OFFMOTO.COM Off-Road Forum OFFMOTO.COM

Rychlé hledání

ENDURO - CROSS

ČTYŘKOLKY

MOTOTURISTIKA

Cestování (116)
Srazy (69)
Výlety (110)

MOTOSPORT :: ZÁVODY

INZERCE : Motocykly

INZERCE : Ostatní

REKLAMA

VOLNÁ REKLAMNÍ PLOCHA - dotazy pište na info@offmoto.com

Dakar → Dakar 2019   12.01.2019 07:14:46 | Vlákno má celkem: 143 příspěvků

Xrider napsal(a):

Dnes 5. Etapa Gábina 55 ano 
Tak co vy na to, pořád si myslíte, že na Dakar nepatří??
Podle mého patří a někteří z Vás, vyndejte hlavu z místa kam slunce nesvítí a alespoň jednou v životě si splňte zdánlivě nesplnitelné.

Údajně dojela s vyvrknutým kotníkem.

Dakar → Dakar 2019   11.01.2019 09:12:42 | Vlákno má celkem: 143 příspěvků

Carlito:
Musíš se na to kouknout také z jiného pohledu, než nenávistného vůči té osobě.  Existuje třeba nějaký harmonogram aktivit té osoby (plán tréninků,  závodů atd.). To samé je s těmi prostory, kde se to bude konat, taky tam mají třeba různé akce, no a všechno tohle se musí sejít, proto to plánují dopředu. Jen můj názor.

Dakar → Dakar 2019   10.01.2019 14:29:09 | Vlákno má celkem: 143 příspěvků

TomR1:

Vůbec jsem to nemyslel konkrétně na tebe a už vůbec ne útočně, ale obecně,"že jste jí viděli osobně  (vím, že se to tu řešilo i minulý rok). Každý na to máme svůj pohled a jsem rád, že to řešíme v klidu. Už to tu bylo napsaný,  Ten závod nemůže jet jen 10- 20 nej jezdců na světě, nebo kolik podle vás si to zaslouží. Jé to stejný jako Romanics apod. závody, tam se můžeš dokonce přihlásit i ty a pak už záleží na tvých kvalitách a taky nikdo o těch závodech nepíše, že je to degraduje, protože tam může jet každý Pepík.

Dakar → Dakar 2019   10.01.2019 09:46:43 | Vlákno má celkem: 143 příspěvků

Small napsal(a):

TomR1:

To se nikdy nedozvíme s tou kvalifikací. Možná protekce ženského pohlaví?.... Bůh ví...
Roučková si to na 4kolce vyjela regulérně tu účast na dakaru. Ovšem s Maverickem se hodně trápí, když nemá nic najeto, ale jede.  ano 

Aby si se dostal na Dakar, musíš odjet určité závody  (psal jsem výše). Plácáte tady s Carlitem hrušky s jablkama. Dakar je taky o navigaci a to dost zásadně a motat sám hard enduro závody (Romanics apod.) je úplně mimo (tam se může přihlásit taky kdokoli a postavit trať, aby byla úmrtnost 40% můžeš postavit i za barákem v lese). To, že jste jí někde viděli a byla vám k smíchu a určitě by jste jí na trati,  nebo v lese pojeli  (vaše domnění), neznamená, že byste jí pojeli na Dakaru (to se nikdy nedovíme)tam se jede denně cca 700 km, to není jako so a ne jezdit v lese. To že to je o penězích se nemusíme bavit, to ví každé malé dítě, ale to je dnes všechno tak tu neobjevujte Ameriku. Carlito píše, že tam může jet kdokoli, sakra, že vás tam nevidím, ahá kdyby, kdyby blablabla. Ono je taky velké umění sehnat prachy a sponzory, které musíš zaujmout, aby byli ochotni do tebe investovat (ano, tady se s vámi ztotožňuji, že asi působí výhoda ženy ). Znehodnocuje to Dakar? Takže všichni chlapi co jsou za Gabčou tam taky nemám co dělat?  Píšeš o Olze, jak si to oddřela atd. a vidíš já jí viděl osobně na závodu i jsem se s ní bavil (super holka) a naopak já si říkám, že Gabča se na Dakaru nadře víc, zvlášť, když jsem viděl záběry z minulého ročníku Olgy a mohl bych říct,  ta nemá na Dakaru co dělat,  ale neřeknu,  protože nemám ani potuchy, co to obnáší se tam dostat a dávám palec nahoru každému kdo tam jede a zvlášť dojede.

Dakar → Dakar 2019   09.01.2019 19:30:46 | Vlákno má celkem: 143 příspěvků

Small:

Myslím,  že Gábina nemá rodinu, takže jak bude splácet hypotéku tě nemusí rozčilovat. Letos jela SERRES v Řecku a Rally El Chott v Tunisu, měla jet i Hellas v květnu, ale byla zraněná, čímž splnila kvalifikaci na Dakar (teď přesně nevím,  jak to chodí, ale bez zajetí nějakého ofi zavodu se na Dakar nedostaneš).  Ta holka na sobě tvrdě dřela a dře. Podle mě ta skopova hlava (jak píšeš) si sice vzala hypotéku, ale měla dobře spočítané, že když se jí první Dakar povede má o sponzory a servis postaráno. A i Klymciw Racing tým si asi dobře spočítal, když si vzal skopovou hlavu pod svá křídla, co sedí na motorce obráceně,  jaké peníze by to pro ně mohlo do budoucna přinést,  když budou mít pod sebou první českou ženu na Dakaru. A ejhle ono se povedlo, takže nějaké kdyby, že kdyby každý měl na to prachy, tak by ten Dakar taky zajel, protože já jí přece viděl a umí prdlajs. To jsou kecy závistivců, co nemaj koule, to kdyby zkusit, ale raději kecaj z gauče.
Jen můj názor,  Tak mi ho prosím neber.
Za mě je Gabča velkej borec

Technika → Přídavné závaží na setrvačník   24.12.2018 07:55:48 | Vlákno má celkem: 20 příspěvků

Janek :
To fakt nekdo da za kus zeleza cca 3 tisice?  wink  wink
Janek 25.11. 2018:
co píšeš, je jen o penězích, hledáš si argumenty, že co bylo a kdyby bylo .... Kdybys na to měl, tak si koupíš to nejlepší a nemudruješ, je to tak se vším. Jsem na tom podobně, ale už to neodsuzuju.
Odpružený klemy jsou taky zbytečný přece, drahá frajeřinka .... než si je vyzkoušíš
Rekluse je taky drahej nesmysl a dá se bez něj jezdit, v dobách slávy čz to taky nebylo .... dokud si to nekoupíš, nevyzkoušíš a nepříjdeš tomu na chuť.
Držáky na odmlžování brýlí na helmu jsou přece taky drahá píčovina ... než je koupíš a zjistíš, že ti hodně zpříjemňuje i třeba jen občasný ježdění.
A tak je to se spoustou dalších věcí.

Pokec s bahnomily → Kecárna   23.12.2018 13:18:27 | Vlákno má celkem: 3004 příspěvků

wáca napsal(a):

vypereš a jedeš dál big_smile

Tvl tohle se nepere, to je originál Čína, vše za 39 a máš dva, to měníš po každé jízdě.

Podvozek :: Rám → Jaké používaté pneu? Cross/enduro   19.12.2018 22:04:51 | Vlákno má celkem: 2641 příspěvků

Toman napsal(a):

jopr: ... Pro ty co nepodlehli FB se tam vesmes píše co prosím?

Hele Prochal11 vznesl dotaz, já našel něco málo, co k tomu je.
Jestli je to pro vás adekvátní nechám na vás,  Já to neprodávám, nakupuju a nenutim.

Novinky → Yamaha T7   19.12.2018 20:40:11 | Vlákno má celkem: 223 příspěvků

sirr napsal(a):

https://www.tipmoto.com/motorky/yamaha/382184-xt-700-z-tenere.html

Takže 790 adventure za 300k a Rko za 340k,  docela rozdíl

Ostatní → Myti enduro motorky   18.12.2018 08:32:52 | Vlákno má celkem: 41 příspěvků

opravar_kominu napsal(a):

Zdar, ti co maji a pouzivaji Karcher K3, jak jste spokojeni? Staci tlak na umyti? Jak dlouho vam vydrzi napln do smesovaci trysky? A vydrzi to aspon nakej cas? Diky smile

Tlak stačí z jakékoli vapky na umytí. Měl jsem dva karchry k3 a k4, používal tak 2× měsíčně a obě po záruce ko a oprava ranec. Šly do koše.  Koupil jsem Bosch, tak uvidím. Náplň jsem nikdy nepoužíval, myl jsem jen vodou.

Enduro → ELEKTRO MOTORKY V SERIÁLU MČR A POHÁR CAMS   12.12.2018 09:12:22 | Vlákno má celkem: 7 příspěvků

Tak teď jde o to,  jestli vyhraje soutěživost nad krátkou dobou závodu.

REKLAMA

VOLNÁ REKLAMNÍ PLOCHA - dotazy pište na info@offmoto.com

Statistika

TOPlist

Copyright © 2007 - 2014 OFFMOTO.COM | Ochrana osobních údajů